کار در ژاپن برای ایرانیان

کار در ژاپن برای ایرانیان

اقتصاد ژاپن به کدام سمت می رود؟

آیا امکان کار در ژاپن برای ایرانیان فراهم است؟

طرق اخذ ویزای کار در ژاپن برای ایرانیان چیست؟

شرایط اخذ ویزای کار در ژاپن برای ایرانیان چیست؟

خدمات هلدینگ حقوقی رادیو وکالت چیست؟

موسسه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص کار در ژاپن ارائه نمیدهد.در صورتی که تمایل به مهاجرت به کشور های مختلف دارید با ما تماس بگیرید.

طرق مهاجرت به ژاپن هر ساله از سوی اداره ی مهاجرت ژاپن اعلام می شود. لذا متقاضیان می بایست با آگاهی از شرایط قانونی و دارا بودن نیازمندی ها، اقدام به درخواست مهاجرت به ژاپن کنند. مشاورین حاضر در هلدینگ حقوقی رادیو وکالت، با داشتن تخصص در امور حقوقی و آگاهی از رویه های اداری کشور ژاپن، آماده ی ارائه ی انواع خدمات حقوقی به متقاضیان هستند. در صورت نیاز، با ما تماس حاصل فرمایید.

صحبت های جناب آقای شفیع زاده (مدیریت رادیو وکالت) در رابطه با ویزای کار(حتما این ویدئو را مشاهده کنید)
کشورهایی که در حال حاضر رادیو وکالت برای ویزای کار آنها اقدام می کندیکی از طرق مهاجرت به ژاپن، اخذ ویزای کاری آن کشور است که در این گفتار به چگونگی اخذ ویزای کار در ژاپن برای ایرانیان می پردازیم. پیش از این، اندکی راجع به کشور ژاپن و اقتصاد آن پرداخته می شود تا متقاضیان بتوانند با در نظر گرفتن جمیع شرایط، دست به انتخابی مطلوب و پر بازده بزنند.
محمع الجزایر ژاپن

کار در ژاپن برای ایرانیان

مجمع ‌الجزایر ژاپن با داشتن 387000 کیلومتر مربع وسعت، در اقیانوس آرام واقع شده است. جمعیت این کشور حدود 130 میلیون نفر تخمین زده می شود که طرفداران مذاهب مختلف در این کشور پراکنده شده اند. از میان جمعیت ژاپن، بیش از 100 هزار نفر آنان مسلمانان هستند.
اقتصاد ژاپن چگونه است؟

همانطور که گفته شد، آگاهی از وضعیت اقتصادی کشور مقصد، لازمه ی اقدام در خصوص کسب ویزای کاری است. چراکه در صورت اخذ این ویزا و فراهم آمدن فرصت اشتغال در ژاپن، زندگی شخص به شدت تحت تأثیر وضعیت اشتغال قرار خواهد گرفت. مشاورین اقتصادی حاضر در هلدینگ حقوقی رادیو وکالت می توانند به مشاوره تخصصی در خصوص کار در ژاپن برای ایرانیان بپردازند.


بدین ترتیب باید گفت که ژاپن سومین قدرت اقتصادی دنیا پس از آمریکا و چین محسوب می شود. آمریکا و چین، بزرگترین شرکای تجاری ژاپن هستند. با آنکه برخورداری این کشور از منابع و ذخایر طبیعی با محدودیت رو به رو است، لیکن در بخش صنعت و فناوری ‌های پیشرفته، اقدام به سرمایه گذاری های کلان کرده و نتیجه ی آن این است که امروزه تجهیزات حمل و نقل، اتومبیل، ماشین آلات الکتریکی، صنایع الکترونیک و صنایع شیمیایی، صادرات عمده ی آن محسوب می شوند. به همین دلیل است که امروزه ژاپن به عنوان چهارمین کشور صادر کننده در دنیا شناخته می شود.
روابط اقتصادی ایران با ژاپن نیز قابل توجه متقاضیان ایرانی کار در ژاپن است. باید گفت که ایران همواره از سرمایه‌گذاری ژاپن در صنایع ایران به ویژه در صنعت نفت و گاز استقبال کرده است. چندی پیش، به نقل از خبرگزاری دنیای اقتصاد، مدیرعامل پالایشگاه تبریز از امضای تفاهم ‌نامه شرکت پالایش و پخش فرآورده‏های نفتی خود با شرکت نیپون اویل ژاپن برای مطالعه ی طرح ادغام فرآیندی پالایشگاه و پتروشیمی تبریز خبر داد که این امر مثبِت ادعای پیشین است.

کار در ژاپن برای ایرانیان


چگونه می توان به ژاپن مهاجرت کرد؟
مهاجرت به کشور ژاپن مستلزم اخذ اقامت یا ویزای این کشور است. به طور کلی مهاجرت اصولاً منجر به کسب تابعیت نمی شود و ابتدائاً باید اقامت آن کشور را اخذ نمود. البته پس از اخذ اقامت، امکان اینکه فرد مهاجر به تبعه ی کشور ژاپن دربیاید نیز ممکن و مستلزم رعایت ضوابط و دارا بودن شرایط لازم است. معمولاً این امر، پس از گذشتن مدتی اقامت در کشور ژاپن امکان پذیر می شود. برای آگاهی از نحوه ی اخذ تابعیت ژاپن، با متخصصین و مشاورین هلدینگ حقوقی رادیو وکالت در ارتباط باشید.
در خصوص اخذ ویزای اقامت ژاپن، باید گفت که مسیر های اصلی مهاجرت به ژاپن عبارت است از:

1 ) مهاجرت به ژاپن برای کار
2 ) مهاجرت به ژاپن برای تحصیل
3 ) مهاجرت به ژاپن از طریق ازدواج


اکنون در ادامه به بررسی اخذ ویزای ژاپن از طریق کار در ژاپن می پردازیم. برخی از راه های شایع برای کسب ویزای کار در ژاپن برای ایرانیان عبارت است از:


1- ویزا ی کار ۹۰ روزه؛


شخص متقاضی می تواند طی۹۰ روز، بدون ویزای کار در ژاپن فعالیت داشته باشد. این روش برای کسانی مناسب است که هنوز پیشنهاد شغلی در ژاپن ندارند و به دنبال یافتن کار در این کشور هستند. بدین ترتیب این فرجه ی زمانی برای افراد جویای کار در ژاپن یک فرصت محسوب می شود.


2- ازدواج با یک تبعه‌ی ژاپنی؛


ازدواج با اتباع کشور مقصد، معمولاً منجر به اخذ ویزای مخصوص به آن خواهد شد. علاوه بر این، چنانچه یک فرد ایرانی با یک فرد تبعه ی ژاپن ازدواج نماید، می تواند در صورت داشتن سایر شرایط، ویزای کار ژاپن را اخذ کند. بدین ترتیب از این مسیر، هم می توان مستقلاً اقامت ژاپن را کسب نمود و هم موفق به اخذ ویزای کار در ژاپن شد.


3- داشتن پیشنهاد از کارفرمای ژاپنی


در خصوص کار در ژاپن برای ایرانیان، باید افزود که داشتن پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمایان ژاپنی، می تواند به نحوی مطمئن تر و قطعی تر منجر به کسب اقامت ژاپن شود. ژاپن نیز از آن دسته از پیمانکاران و کارگران خارجی که از سوی کارفرمایان ژاپنی پیشنهاد داشته اند، حمایت می کند و این امر دارای منافع اقتصادی برای این کشور نیز است. چراکه منجر به تقویت بنیه ی اقتصادی می شود. این ویزا حسب کار مورد نظر، از یک تا سه سال معتبر و البته قابل تمدید است.
کار در ژاپن برای ایرانیان – کدام دسته از افراد در اولویت هستند؟


افراد مذکور در ذیل، برای کار در ژاپن در اولویت اداره ی مهاجرت هستند:

الف ) دارندگان مدرک دانشگاهی مرتبط با کار در ژاپن
ب ) کسانی که حداقل ۱۰ سال تجربه ی حرفه ای در مشاغل مهندسی دارند
پ ) کسانی که حداقل 3 سال تجربه ی کاری حرفه ای در خدمات بین المللی دارند
ت ) سرمایه گذاران خارجی با داشتن حداقل 5 میلیون ین دارایی برای سرمایه گذاری در ژاپن


کار در ژاپن برای ایرانیان - وضعیت درآمد و هزینه‌ها در ژاپن چگونه است؟
مشاورین ما در هلدینگ حقوقی رادیو وکالت، نه تنها از بُعد مسائل حقوقی، بلکه از جنبه ی مسائل اقتصادی و وضعیت اشتغال در ژاپن نیز به مشاوره می پردازند. در صورت نیاز، با متخصصین و وکلای این هلدینگ در ارتباط باشید.
هزینه های زندگی در ژاپن، با آنکه نسبت به هزینه های مشابه در ایران اندکی بیشتر است، لیکن به نسبت درآمد شاغلان، منطقی و معقول است. هزینه ی اجاره ی آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر های ژاپن، به صورت متوسط از 800 الی 900 دلار در ماه در نوسان است. این مبلغ در خارج از شهر و یا حومه ی آن، به حدود 500 دلار در ماه نیز کاهش می یابد. گفتنی است قیمت هر لیتر بنزین در این کشور، حدود 1.5 دلار است.
متوسط درآمد شاغلان ژاپن، به ازای هر ساعت، 5 الی 8 دلار برآورد می شود. البته طبیعی است که این امر بستگی به نوع شغل فرد و میزان حرفه ی وی دارد. از این لحاظ، ژاپن در مرتبه ی سیزدهم در دنیا قرار دارد. قابل توجه است که این مبلغ به ازای هر ساعت کار در ایران، حدود 1.5 الی 2 دلار است.

کار در ژاپن برای ایرانیان


سایر طرق مهاجرت به ژاپن
همانطور که گفته شد، تحصیل در ژاپن و ازدواج با یک تبعه ی ژاپنی نیز می تواند منجر به اخذ اقامت این کشور شود. برای مثال در صورت اقدام از طریق ازدواج با یک تبعه ی ژاپنی، ارائه ی مدارک زیر به اداره ی مهاجرت ژاپن ضروری است:

- ) مدارکی دال بر عدم داشتن همسر (شناسنامه)؛
- ) تأییدیه های پزشکی که متناسب با قوانین کشور ژاپن کسب شده است؛
- ) مدارکی دال بر کفایت توانایی مالی برای اداره ی زندگی در ژاپن؛


و ...


کار در ژاپن برای ایرانیان – خدمات هلدینگ رادیو وکالت


چگونگی اخذ ویزای کار در ژاپن برای ایرانیان، مستلزم بررسی قوانین و مقررات مربوط و نیز آشنایی با رویه های اداری موجود است. علی رغم پیش بینی اکثر مسائل حقوقی و اداری در قوانین و مقررات مکتوب، کماکان برخی موارد خارج از قوانین و به صورت رویه های عملی اعمال می شوند. این امر به دلیل جدید بودن برخی مسائل در نظام های حقوقی هر کشور است که قابل پیش بینی نبوده و لاجرم می بایست از طرق دیگری، به سامان دهی آن پرداخت. لذا برای آگاهی از این اسناد و برخی رویه های نا نوشته، می بایست با مراجعه به متخصصین این امور، با کم و کیف آن ها آشنا شد.
هلدینگ رادیو وکالت متشکل است از حقوقدانان و وکلای رسمی دادگستری که هر یک در دپارتمان های مخصوص، مشغول به مشاوره حقوقی هستند. متقاضیان مهاجرت کاری به کشور ژاپن، می توانند از مشاوره های حضوری و تلفنی این هلدینگ استفاده نمایند. بررسی وضعیت اشتغال و پیشنهاد های کاری کارفرمایان ژاپنی، از دیگر خدمات این هلدینگ است. برای آگاهی از نحوه ی اقدام، پیش شرط های لازم و چگونگی تمدید ویزای کار در ژاپن با ما در ارتباط باشید.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
Amir majidi kia
ممنون بابت اطلاعات..من شغلم عایق کاری ساختمان هست و مدرک فنی حرفه ای ان رو هم دارم.بابت کار در ژاپن.میتونم درخواست ویزا کنم.شما کمکم میکنید؟؟ ۳۷ ساله هستم.
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و روز بخیر متاسفانه فعالیتی در زمینه کاریابی در ژاپن انجام نمی‌دهیم، لذا از ارائه خدمات به شما معذور می‌باشیم. با سپاس
علی رضا
چه طوری میتونم برم کار کنم زن بگیرم بمونم 25 سالمه اون قدر پول ندارم خودم برم راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض ادب متاسفانه قادر به ارائه خدماتی به منظور مهاجرت به ژاپن، نمی‌پاشیم. با تشکر
محسن فردوسی پور
سلام. من ۳۴ سالمه مجردم. بیشتر از ۱۵ ساله تو کار صنایع فلز و چوب هستم. دیپلم هستم. من چطور میتونم تو ژاپن یا یه کشور اروپایی یا کانادا یا استرلیا کار کنم. راهنماییم کنید ممنونم
علی
سلام من مهندس عمران هستم با بیش از 10 سال سابقه بیمه ی تامین اجتماعی تخصص در آزمایشگاه خاک بتن و آسفالت هم دارم رانندگی جوشکاری برق مکانیکی هم در حد برآورده کردن نیازهای شغلی هم مهارت دارم لطفا منو راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض ادب هموطن گرامی، در حال حاضر خدماتی به منظور کار و کاریابی در کشورهای خارجی ارائه نمی‌دهیم. در صورت تمایل به ثبت شرکت در عمان، شرایط بسیار مطلوبی برای شما فراهم می‌باشد. با تشکر
انور احمدی
سلام . انور احمدی هستن من39 سالمه و مجردم. در زمینه برق صنعتی و plc و تعمیرات و نگهداری تاسیسات 5 سال سابقه کار دارم. 10 سال هم رانندگی ترانزیت کار کردم. 17 سال هم سوابق بیمه ایی دارم. متقاضی کار در کویت و عمان و عراق هستم. لطفاً راهنماییم کنید. متشکرم
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و روز بخیر در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در راستای کار در عمان ارائه نمی‌کند. با تشکر
اکبر
سلام من راننده کامیون هستم با حدود ۹ سال سابقه کار ۳۹ ساله امکان کار در کدام کشور برای من هست
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام گروه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر اقدام به کاریابی و اخذ ویزای کار برای هیچ کشوری نمی‌کند.
اکبر
سلام من راننده کامیون هستم با حدود ۹ سال سابقه کار ۳۹ ساله امکان کار در کدام کشور برای من هست
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی به منظور کار در کشورهای اروپایی و یا عمان ارائه نمی‌دهد. با تشکر
امید
سلام من میخوام به ژاپن مهاجرت کنم برای کار میخواستم بدونم آیا برای یک ایرانی که سابقه کار نداره اونجا کار هست
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در زمینه مهاجرت به ژاپن ارائه نمی‌دهد. با تشکر
محمد
سلام من نوزده سالمه و هفت ماهه دیگه خدمتم تموم میشه دیپلم دارم میخاستم ببینم کدوم کشور واسه کارگری خوبه و ارزش پول بالایی داره؟ با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز دینار عمان بالای 30 هزار تومان است و شرایط خوبی برای کسب درآمد دارد.
سجاد
سلام من دکوراسیون داخلی کار کردم مدرک درود گری را دارم اما دیپلم ندارم ده سال سابقه کار را دارم چکار باید کنم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز میتوانید ویزا کار عمان را اخذ نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر با تعیین وقت قبلی میتوانید به دفتر رادیووکالت مراجعه فرمایید.
امید سرائیه
سلام - بنده 47 ساله و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم . بیش از 24 سال در صنعت خودرو در تمام سطوح کار کردم و هم اکنون نیز مشغولم . تخصصم مدیریت زنجیره تامین قطعات و طراحی و ساخت قطعات خودرو است . جهت کسب جاب آفر کار از ژاپن به چه ترتیب می توانم اقدام کنم . ممنون
مجید رهبر
سلام مجیدرهبر هستم ۴۴سال سن دارم وراننده لیفتراکهای سنگین میباشم با۱۴سال سابقه ایا برای من کاری درخارج از کشور بادستمزد خوب هست..،
پاسخ توسط کارشناس (1)
بلا سلام دوست عزیز میتوانید ویزا کار عمان را اخذ نمایید که ارزش پول عمان بسیار بالا میباشد. با تشکر
محمد قلی پور
با سلام من یک معمار با بیش از بیست سال سابقه کار در ساختمان سازی تجربه دارم ایا در زمینه در خارج از گشور برای من کار هست با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز ویزا کار عمان را میتوانیم برای شما اخذ نماییم.
منصور
سلام ۳۳ سال دارم هفت ساله سقف کاذب کار میکنم .به کدوم کشور میتونم برم واسه کار که حقوقش زیاد باشه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور عمان گزینه منایبی برای شما میباشد.
مصطفی
من سیم کشسی ساختمان ودکراسیکن داخلی کار میکنم برای من ویزای کدوم کشورو صلاح میدونین البت اگه ژاپن کارگر ساده بخوادم خوب میشه ژاپن ویزا میده ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور عمان گزینه بسیار کمایبی برای اخذ ویزا کار میباشد.
امید
سلام من شغلم تاسیسات ساختمان باده سال سابقه کارایادرکشورعمان ،روسیه یاژاپن میتونم ویزای کاردریافت کنم 32سال سن دارم باتشکر
Aria
سلام من دانشجوی زبان و ادبیات انگلیسی هستم ترم آخر و اینکه کارت پایان خدمت ندارم...میتونم ویزای کار ژاپن رو بگیرم.
مهدی
سلام شرایط عمان چطوریه؟حقوقش چند دلاره باسه جوشکار یا کارگر ساده.با شرایطی ویزا میدن مرسی
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما مهدی عزیز. در خصوص هزینه ها و شرایط کاری لطفا با ما در تماس باشید. با تشکر...
پوریا
سلام خسته نباشید من ارایشگر هستم برای کار در خارج از کشور کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما دوست عزیز. می توانیم به شما کشورهایی نظیر اوکراین، عمان و روسیه را پیشنهاد دهیم
محمدعلی گلوانی
با سلام جونی ۳۷ ساله هستم جویای کار در خارج از گشور هستم جوشکار ماهر ارگون و همه جوشها هستم ایا کاری برای من در خارج از کشور پیدا میشود کشورش هم مهم نیس ک کدوم کشور باشد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام شرایط کار برای نیرو فنی در عمان مهیا میباشد.
حسین
سلام من 30 سالمه و تخصص خاصی ندارم و فقط تو شرکتهای لبنیاتی کار کردم ایا میتونم ویزای کاری بگیرم بنظر شما ویزای کجارو میتونم بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله ویزا کار عمان را میتوانید اخذ نمایید.
ارشیا
سلام من ۱۸ سالمه و دیپلم مکانیک خودرو را تا خرداد ماه میگیرم باتوجه به اینکه ژاپن نیروی کار میخاد بگیره من پیش قدم شدم که برم ژاپن برای کار (هر کاری )مرتبط هم با دیپلمم نباشه آیا منو میپذیرن ؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما ارشیا عزیز. امکان اخذ ویزای کار برای شما در حال حاضر وجود ندارد، چرا که ویزای کار ژاپن در حال حاضر به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.
مهدی پیرسرکار
من آرایشگر هستم برای گار به ژاپن میخوام بروم کمکم کنین ممنون چقدرخرج داره ممنون قانونی میخوام برم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور ژاپن در حال حاضر برای ایرانیان ویزا کار صادر نمیکند.
مهدی زنده دل
درحال حاضر،ویزای کار درژاپن،میشه گرفت .چه مدارکی میخواد ودرچه شغلی میشه فعالیت کنی .هزینه ویزا چقدر میشه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور ژاپن ویزا کاری برای ایرانیان صادر نمیکند.
کیوان
من دانشجوی رشته حسابداری هستم و به جز ایلس زبان مدرک خاصی ندارم میخوستم بدونم برای اخذ ویزای کار ژاپن برای سال 2018 میتونم اقدام کنم وبرای گرفتن 100% ویزای این کشور چه شرایطی لازمه
محدثه
سلام خسته نباشید همسر من گفتن ازطرف کارشون میخان ببرن ژاپن واسه کار وگفتن درامدماهانش 30ملیون هس ایا میشه منم باهاش برم یان؟ایاراسته ک گفتن بعد 5سال میتونن بیان ایران؟
سعید
با سلام.من لیسانس الکترونیک دارم و حدود 13 سال سابقه کار در زمینه سیستم های حفاظتی و دوربین مدار بسته دارم.با تمام برند های روز دنیا در پروژه های صنعتی وزارت نفت و نیرو و بانکها کار کردم. میخواستم ببینم کدوم کشور رو واسه کار پیشنهاد میدید.ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما سعید عزیز. می توانیم به شما کشورهایی نظیر اوکراین و روسیه را پیشنهاد دهیم. با تشکر
جلال بابایی
سلام مدرک کارشناسی حقوق دارم و علاوه بر اون چندین سال در اجرای سقف کاذب و کاغذ دیواری بودم ایا شغلی میتونم پیدا کنم.متناسب هم نباشه اشکالی نداره فقط کار باشه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز شرایط کاری برای شما مهیا میباشد.
بهروز اسدی
نجار و ام دی اف کار هستم ایا کاری متناسب با حرفه ما هست
یونس سلیمانی
من دارای مدرک کارشناسی الکترونیک با 15 سال سابقه بیمه و دارای مدرک آیلتس 6.5 جنرال و متاهل و برادرم شهروند تورنتو است . لطف می کنید برای کانادا برای برنامه استانی مرا راهنمایی کنید. ممنون .
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما یونس عزیز. لطفا با ما در تماس باشید
احمدرضاهارونی قلعه شاهرخی
من جوشکار لوله گازهستم با۱۶سال سابقه کار میتونم براکار ب ژاپن برم با این شغل راهنمایی کنید لطفا ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما اقای هارونی قلعه شاهرخی عزیز، امکان اخذ ویزای کار ژاپن در حال حاضر متاسفانه وجود ندارد، می توانیم به شما کشورهایی نظیر عمان را پیشنهاد دهیم.
احمدرضاهارونی قلعه شاهرخی
من جوشکار لوله گازهستم با۱۶سال سابقه کار میتونم براکار ب ژاپن برم با این شغل راهنمایی کنید لطفا ممنون
امیر
من مهندس عمرانم 31 سالمه و 8 سال سابقه کار عمرانی دارم پیشنهاد شما برای من چه کشوریست، خودم کانادا ، استرالیا و یا ژاپن رو ترجیح میدم
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما امیر عزیز. در خصوص کشور استرالیا باید طبق شرایط امتیازبندی به حداقل امتیاز 65 دست یابید- کشور ژاپن خدمات ویزای کار در حال حاضر ارائه نمی دهد. همچنین می توانیم کشور عمان را نیز به شما دوست عزیز پیشنهاد دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
مجتبی جعفری نژاد
با سلام بنده ۲۵ سالمه دارای مدرک لیسانس عمران..بدون سابقه کاری...برای اشتغال در خارج کشور کدوم کشور پیشنهاد میکنید منی که سابقه کار ندارم لطفا راهنمایی کنید
علی
سلام درآمد برای یک تکنسین برق در کشور عمان چقدر است ؟و هزینه های زندگی چقدر است
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما علی عزیز. حداقل درآمدها در این کشور از 300 ریال شروع خواهد شد- عموما درآمد متخصصین 500-600 ریال به بالا می باشد.
Faramarz
با عرض سلام خدمت شما عزیزان اینجانب فرامرز دارای گواهی نامه لیفتراک با 52-3 سال سن ایا امکان کار برای من در عمان وجود دارد قبلها هم چندین سال در ژاپن کار کردم.با تشکر.
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما فرامرز عزیز. بله امکان کار در کشور عمان برای شما دوست عزیز خوشبختانه وجود دارد- جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. کشور ژاپن هیچ گونه خدمات ویزای کاری ارائه نمی دهد. با تشکر
اشکان تقوی
لطفا جهت اعزام راهنمایی بفرمایید
عباس فلاح پور
سلام ، من کارگر هستم ، آیا کشوری هست که بتوانم برای کار بروم ، لطفا راهنمایی کنید و هزینه تقریبی را بفرمایید.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور عمان گزینه مناسبی میباشد برای آگاهی ازهزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
عباس فلاح پور
بنده مکانیک خودرو ،و در کار ساختمانی و کشاورزی هم وارد هستم ، آیا برای من در ژاپن کار هست؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
جناب فلاح پور عزیز، در حال حاضر ویزای کار کشور ژاپن از این صادر نمی گردد. می توانیم کشورهایی دیگری نظیر عمان و روسیه را به شما پیشنهاد دهیم. با تشکر
امیر
سلام من ۲۳ سالمه واسه کار کجا میتونم برم و چ جوری میتونم برم..،
امیر
سلام من ۲۳ سالمه واسه کار کجا میتونم برم و چ جوری میتونم برم
احمد فاخر
جذب ژاپن برای نیروی کار به چه شکل خواهد بود چه شرایطی دارد آیا از ایران قبول می کند مچکرم
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما. خیر در حال حاضر ویزای کار کشور ژاپن از ایران صادر نمی گردد. با تشکر
سیروس قمی
سلام.اینجانب مهندس کشاورزی با تخصص تولید بذر و نهال دارم. تقاضای کار در کشور ژاپن دارم. لطفا راهنمایی فرمایید.متشکرم
امید
امید هستم چهل و سه ساله تقاضای ویزای کار در ژاپن رو دارم هر کاری باشه انجام میدم لطفا با من تماس بگیرید
امیر رضا
من دارای مدرک فنی مکانیک درجه دو میباشیم چند سالی هم سابقه کاردارم به من ویزای کار ژاپن میدن 38سالمه مجرد هستم
امیر
چطور باید اقدام کرد برای ویزای کار گرفتن برای کار در ژاپن شرایطش چیه ایا به صرفه هست یعنی خرج در رفته چقدر برامون میمونه
محمد
سلام و خسته نباشید بنده حرفه ی رنگ و نقاشی چوب رو به صورت حرفه ای بلدم کدوم کشور واسه ی حرفه ی من خوبه؟؟؟ممنون میشم از راهنماییتون
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز کشور روسیه گزینه مناسبی برای شما میباشد.
محمد علی مرادی
باسلام بیش از ۱۷سال سابقه کارهای ساختمانی وداری کارت فنی ومدرک گچکاری حرفه ای هستم برای ویزای کار ژاپن می‌خوام اقدام کنم لطفاً راهنمایی کنید.ممنون
بهرام
با سلام خسته نباشید من 34 ساله -متاهل و دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس حسابداری هستم الان هم تقریبا 4 سال مشغول کار حسابرسی هستم میخواستم راهنمایی کنید کدوم کشور میتونم مهاجرت کنم ..ممنون از زحمات شما
بهزاد احمدیان
سلام.من 21سال در رشته ساخت قطعات صنعتی تجربه دارم.ولی مدر ک ندارم فقط 19سال سابقه بیمه دارم مدرک تحصیلی هم دیپلم ردی سال 72 .میتونم برای کار در ژاپن اقدام کنم.با تشکر.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور عمان را برای کار به شما پیشنهاد میدهیم.
mary
27 سالمه ارشد مکانیک دارم و 2 سال سابقه کار مرتبط در حیطه خودرو دارم.کجا میتونم جویای کار باشم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز سابقه کاری شما برای بلو کارت آلمان کم است اما برای عمان شانس خیلی بیشتری دارید.
طهماسب
سلام من در رشته جوشکاری مهارت دارم میخواستم ببینم شرایط کار درآن کشور چگونه میباشد باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز شرایط ماری برای شما در عمان وجود دارد.
ایوب قادری
سلام جویای کار برای هتل یا رستوران میباشم وزیر دیپلمم
فرشید
۳۸ سالمه دارای مدرک فو ق لیسانس معماری هستم و۱۲ سا ل سابقه کار در خارج ایران در زمینه نظارت پروزه وکنترل پروزه دارم
ناصر روشنگر
سلام اينجانب 37 ساله جوياي كار در كشور ژاپن مي باشم ،‌لطفا شرايط كار در اين كشور را براي اينجانب ارسال بفرماييد . مدرك تحصيلي: ديپلم انساني مجرد داراي تجربه بالا در زمينه حراست و نگهباني داراي تجربه در زمينه كار در گلخانه . با تشكر
پویا
سلام.من رشته مهندسی شیمی پلیمر خوندم و 32 سالمه و 12 ساله با با سمت سرپرست اجرا و مکانیک و سرپرست کارگاه در صنعت پتروشیمی و نفت و گاز مشغول فعالیت هستم .میخوام بابت ژاپن اقدام کنم.امکانش هست؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. می توانیم جهت اخذ ویزای کار کشورهای عمان و روسیه برای شما دوست عزیز اقدام نمائیم..
محمد
با سلام من 32 ساله و دارای مدرک مهندسی فن آوری اطلاعات هستم IT و حدود 6 سال از روی مدرک گرفتن بنده میگذره و تخصص خودم در بازار آزاد و تامین و تجهیز برای پروژه های ساختمانی است. میخواستم بدونم اگر برای کار به ژاپن بخوام برم کاری هست یا نه البته هرکاری از دستم بر میاد فنی باشه و متاهل هستم؟
مهدی ایمان زاده
سلام من 42سالمه و جوشکار برق هستم.کدام کشور برای کار مناسب من میباشد.ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
باسلام دوست عزیز کشور عمان گزینه مناسبی برای شما میباشد.
محمد
سلام کارشناس مهندسی نرم افزار هستم دوسال سابقه کار در امور بیمه دارم کجا میتونم جویای کار باشم؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما محمد عزیز. می توانیم کشورهایی نظیر روسیه و عمان را به شما پیشنهاد دهیم.
فرزاد
باسلام من ۳۶ سال دارم کاردانی الکتروتکنیک -برق صنعتی دارم برای کار در خارج از کشور راهنمایی کنید آیا در ژاپن فرصت شغلی هست
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما فرزاد عزیز. امکان اخذ ویزای کار ژاپن وجود ندارد- می توانیم کشورهای دیگری نظیر روسیه و عمان را به شما پیشنهاد کنیم. با تشکر
محمد
سلام کارشناس مهندسی نرم افزار هستم دوسال سابقه کار در امور بیمه دارم کجا میتونم جویای کار باشم؟
صادق
دارای گواهینامە غلطک هستم با ۱۲ سال سابقه کار ، کدام کشور میتونم جویای کار باش
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام کشور کشور عمان گزینه مناسبی است.
farshadsoleimani
سلام من مهندس عمران با 20سال سابقه کار هستم و در زمینه ساختمان و برج و راه و اب و فاضلاب شهری و کارخانه های صنعتی تخصص دارم ایا کار در ژاپن و یا کشور دیگری هست که بنده را راهنمایی کنید ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر کشور ژاپن ویزا کاری صادر نمیکند، کشور عمان را برای کار به شما پیشنهادد میدهیم.
پیمان
سلام بنده 26 سالمه نصاب حرفه ای چمن مصنوعی هستم و گواهینامه پایه 2 هم دارم لطفا اگر شغلی مرتبط با حرفه ام دارید پیشنهاد بدین ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای کشور عمان میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
امین شکوهی
سلام من یه کارگر هستم میخواستم برای کار برم ژاپن میتونید راهنمایی کنید چجوری برم هزینه اش چقدره
سیروس محمودی
سلام من مهندس مکانیک خودرو با حدود ۲۰ سال تجربه انجام تعمیرات خودروهای سبک و۹سال تدریس در اموزش وپرورش به کدام کشور تولید کننده خودرو میتوانم مهاجرت کنم سپاس از شما
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور آلمان و همچنین عمان شرایط کاری مناسبی برای شما دارند.
حسن
سلام خسته نباشید من بیست وسه سالمه مجرد هستم مهندس عمران و همچنین استادکارجدول وسنگفرش خیابان و محوطه سازی با چهارسال سابقه کار در ایران و عراق تمایل دارم براکار به روسیه یا عمان برم میشه راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما حسن عزیز. امکان اخذ ویزای کار عمان و روسیه برای شما وجود دارد- لطفا با ما در تماس باشید..
حمیدرضا خاوری
سلام من کارشناسی مدیریت بازرگانی با سابقه کاری حدود 15 سال در زمینه مواد غذایی و لبنیات در بخش مدیریت پخش و مدیر صادرات به کشورهای همسایه رادارم. پیشنهاد شما برای کار در خارج کجا و چگونه است؟
حجت توسلی
سلام بنده راننده پایه یک هستم می‌خواهم برای کاربه ژاپن بروم همکاری لازم برایم انجام دهید باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر کشور ژاپن ویزا کاری صادر نمیکند برای کشور عمان میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
سلیمان
سلام من شغل قنادی شیرینی ایرانی بلدم کدام کشور شرایط کاری برام فراهم است
شایان
من به برق ساختمان و برق صنعتی تسلط دارم و همچنین مدیریت منابع انسانی در کدام کشور برای من کار وجود دارد.و آیا شما میتوانید برای من کار پیدا کنید؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای کشور عمان و روسیه میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
امیر مهاجری
با سلام من ۲۶ سال دارم و در زمینه مکانیک خودرو تحصیلات دارم و در یک شرکت تقریبا غیر مرتبط کار میکنم می خواستم بدونم شرایط اینکه چ شغل هایی اونجا مد نظرشون هست و چ طور میشه با اون کار فرما ارتباط بر قرار کرد شما خودتون کار پیدا میکنید یا فقط ویزا رو جور میکنید و اینکه هزینه های کامل ویزا و کار های لازمه رو اگر بگید ممنون میشم مرسی خسته نباشید
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما امیر عزیز. با توجه به توضیحات ویدئو مربوطه در همین صفحه، می توانیم جهت کشور عمان البته با بررسی دقیق رزومه کاری شما، ویزای کار به همراه دعوتنامه کارفرما را اخذ نمائیم. لطفا با ما در ارتباط باشید..
بنیامین
سلام.لیسانس تاسیسات هستم.توزمینه لوله کشی اب گاز فاضلاب موتورخانه جوشکاری برق وارگون واتشنشانی فعالیت میکنم.توزمینه طراحی سیستم های تاسیسات مکانیکی قوی هستم.خواستار کار تو کشورهای خارجی هستم.کشورش واسم فرقی نمیکنه کجا باشه واسم درامد مهمه.ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور عمان گزینه مناسبی برای شما میباشد.
فاطمه
سلام من تحصیلات دانشگاهی ندارم و47سال دارم ولی درزمینه داروسازی بسیارباتجربه هستم خیلی مایلم برای کاربه ژاپن برم امکانش هست به نظرتوندرضمن کشورهای دیگه مثل عمان یاسایرکشورهاهم باشه خوبه ممنونم
پاسخ توسط کارشناس (1)
فاطمه عزیز. کشور ژاپن ویزایی برای ایرانیان ارائه نمی‌دهد، می توانیم جهت کشور عمان خدمات خود را ارائه دهیم
رضا
سلام من کارگر داربست ساختمانیم حدودا ۱۸سال میخواستم بدونم شرایط کار در کدام کشور هست با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بپیشنهاد ما به شما کشور روسیه میباشد.
مجیدجاویدی
سلام من پنجاه سالمه و برای کار می خوام برم زاپن چه پیشنهادی دارین در کارهای پرسکاری و جوشکاری تخصص دارم ولی مدرکی ندارم باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. کشور ژاپن ویزایی برای ایرانیان صادر نمی کند- می توانیم به شما کشورهای مناسبی نظیر روسیه و عمان را پیشنهاد دهیم. با تشکر
سعید
سلام و درود بنده 27 ساله فوق دیپلم برق دارم و حدود 5 سالی سابقه کاری در پروژه های صنعتی کشور دارم برای مهاجرت از طریق کار و مدرک چه کشوری پیشنهاد میکنید؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. می توانیم کشورهایی نظیر روسیه و عمان را با شرایط کاری مناسب به شما پیشنهاد کنیم..،
محمد
سلام.من کارهای تخصصی نظیر جوشکاری وبرق کاری ولوله کشی بلدم وگواهینامه رانندگی لیفتراک هم دارم باهفت سال سابقه رانندگی لیفتراک.آیامیتونم برای کاردرعمان یاروسیه یاآلمان اقدام کنم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای روسیه مستقیما میتوانیم برایشما کار پیدا کنیم.
حسین
باسلام من در کار کفش هستم مدرک هم دارم میتونم برای کار ثبت نام کنم میشه لطفا راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای ویزا کاری عمان و روسیه میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
Mohammadmehdin
من راننده پايه يكم بطور حرفه اى هستم شما كدوم كشورها رو ميتونيد برا من ويزاى كارى بگيريد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای روسیه میتوانید برای ویزا کار اقدام نمایید.
مهران
سلام.میخواستم بدونم اخباری که به تازگی درباره استخدام نیروی کار در ژاپن منتشر شده ،صحت داره؟و شرایطش رو لطفا توضیح بدید . سپاس گذارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام خیر دوست عزیز کشور ژاپن ویزا کاری در حال حاضر صادر نمیکند.
ارجمند
ایا دریافت ویزای کار ژاپن برای من مقدور هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور ژاپن در حال حاضر ویزا کاری صادر نمیکند.
حسین
سلام شنیدم ژاپن نیروی کار میگیره ...صحت داره این موضوع بنده مجرد 29 سالمه کارگر ساده ام ساکن کرج مراحل قانونیش چجوریه مشکل خاصی وجود داره واسه من یا نه هزینش چجوریه شماره تماس 09370761771 ایمانی
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز ژاپن فعلا ویزا کار صادر نمیکند.
پیام
سلام خسته نباشید من دیپلم طلاوجواهرسازی دارم اما حرفه‌ای نیستم هنوز کدام کشور رو پیشنهاد می‌کنید؟؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست. می توانیم جهت اخذ ویزای کار عمان خدمات خود را خدمت شما دوست عزیز ارائه دهیم.
سالار
سلام و عرض خسته نباشيد من ارايشگر هستم و مدرك درجه١و٢ از سازمان فني حرفه اي دارم ميخواستم بپرسم از طريق مدرك و فني كه بلد هستم ميتونم ويزاي كار بگيرم يا نه.خيلي ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای روسیه میتوانید اقدام نمایید.
Ayhan
با سلام و خسته نباشید خدمت هموطنای عزیزم و ادمین پیج..جا داره بنده به نوبه خود از شما تقدیر و تشکر کنم به خاطر اطلاعات مفیدتون... میخواستم بدونم ایا الان چی ویزای کار برا ژاپن موجود هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام خیر دوست عزیز در حال حاضر ژاپن ویزا کار صادر نمیکند.
Erfanmirzaee
سلام خسته نباشید من بیست ساله هستم تا حدودی زبان انگلیسی بلدم و مدرک کاردانی معماری دارم که در حال تحصیل برای کارشناسی هستم چگونه میتونم به ژاپن مهاجرت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر کشور ژاپن مهاجر نمیپذیرد.
داریوش
سلام من ۶ سال در ژاپن زندگی کردم من میتونم دوباره برم اونجا ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر کشور ژاپن ویزا صادر نمیکند.
مهرداد مرادی
۳۰ سالمه کارشناسی برق (مهندسی انتقال توزیع) دارم استاد کار جوشکار هستم و تو کلیه کارهای ساختمانی حتی اسانسور سابقه کار دارم از شما خواهش راهنمایی دارم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر این مورد امکان پذیر نیست. با توجه به تخصص شما می توانیم کشورهایی دیگری جهت کار را به شما پیشنهاد دهیم. با ما در تماس باشید. با تشکر
حسین سلطانی
سلام من مایلم برای کار به روسیه اعزام بشم لطفا راهنمایی بفرمایید سپاس از شما
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خدمتتون هستیم.
امیر
سلام من حرفه ای بلد نیستم میتونم برم اونجا آموزش کار ببینم و استخدام بشم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در این صورت با مشکل برخواهید خورد و کار راحتی نیست.
مرتضی
من دنبال کار در ژاپن هستم میشه من را راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور ژاپن ویزا کاری صادر نمیکند برای کشورهای عمان و روسیه میتوانیم برای کار پیشنهاد دهیم.
بهرام
به دنبال کار در عمان یا روسیه دارای مدرک فنی غواصی صنعتی سطح1.دارای مدرک اتشنشانی داوطلب از شهرداری منطقه.مسلط به اشپزی ایرانی.مسلط به کار ساختمانی.گواهینامه بین المللی ماشین متور.فنی
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما بهرام عزیز. امکان اخذ ویزای کار کشور روسیه با توجه به تخصص شما وجود دارد لطفا با ما در ارتباط باشید.
نوید
سلام،استاد کار کناف یا سقف کاذب هستم با سن ۳۰ سال.امکان مهاجرت کاری رو دارم به ژاپن
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور ژاپن ویزا کاری در حال حاضر صادر نمیکند برای کشورهای عمان و روسیه میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
مهتاب
سلام دو فرزند دارم که یکی دبیرستانی و یکی دانشجومیباشد چگونه میتوانم اقامت روسیه بگیرم براشون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای ویزا تحصیلی و دانشجویی میتوانید اقدام نمایید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
حسین
سلام من قبلا در ژاپن بودم و به زبان ژاپنی تا حدودی مسلط هستم و مدرک کاردانی عمران را دارم و دانشجویی کارشناسی میباشم و در رشته ساختمان فعالیت دارم در ایران ساخت ویلاهای چوبی را تخصصی انجام میدهم که زمانی در ژاپن با این شغل آشنا شدم چون در ژاپن هم اکثر خانه ها چوبی هستند میخواستم بدانم از طریق شغلی که دارم میتونم برای کار اقدام کنم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر کشور ژاپن ویزا کاری صادر نمیکند برای کشور عمان میتوانیم برای شما ویزا کاری اخذ نماییم.
mohammad
با سلام بنده فوق دیپلم رشته عمران دارم آرایشگر هستم و اکنون در ایران مشغول کار هستم در موسیقی هم در سازهای کوبه ای به صورت حرفه ای تخصص دارم مدارک فنی و حرفه ای و دو مدرک بین المللی دیگر آرایشگری هم دارم میخواستم بدونم با این شرایط میتونم ویزا دریافت کنم متشکرم از شما
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور روسیه و عمان را برای کار میتوانیم برای شما پیشنهاد دهیم.
شاهین
سلام من در ضمینه ام دی اف و کابینت سازی ۶ ساله به صدرت حرفه ای فعالیت دارم همچنین مدرک دانشگاهی متالورژی دارم میشه راهنماییم کنین لطفا
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای شما میتوانیم ویزا کار روسیه همراه با کار اقدام نماییم.
شاهین
سلام من در ضمینه ام دی اف و کابینت سازی ۶ ساله به صدرت حرفه ای فعالیت دارم همچنین مدرک دانشگاهی متالورژی دارم میشه راهنماییم کنین لطفا
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز ویزا کار روسیه را میتوانیم به شما پیشنهاد دهیم.
صوفی
سلام من طراح کفش هستم ۳۰ سال هستش که مشغول کار هستم درامدم خیلی کمه می توانید کمک کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز رزومه خود را به شماره 09028985440 ارسال نمایید برای کشور روسیه طراح نیازمند میباشد.
غلامرضا دشتی
با سلام وخسته نباشید.رضا هستم 35 ساله جهت کارگری و کارهای خدماتی کجا میتونم برم لطفا راهنماییم کنید.ممنونم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای کشور روسیه و عمان در خدمتتان هستیم.
اروین
سلام درسته که میگن ژاپن برای کار نیاز به نیروی ایرانی دارد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز این موضوع اعلام شده است اما هنوز در کشور ژاپن قانونی مبنی بر صدور ویزا اعمال نشده است.
مجید
با سلام وتشکر از شما سوال بنده اینست که ایا میشود از کشور مبدا به کشور ژاپن درخواست پناهندگی کرد وپیگیر شد یا خیر درصورت امکان شرایط ومراحل ان را اعلام بفرمایید تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
مجتبی هاشمی سجزئی
با سلام و احترام : بنده دارای مدرک فو ق لیسانس مدیریت بازرگانی (گرایش بیمه) متولد 1352 و درحال حاضر شاغل در یکی از شرکتهای بیمه هستم و بدلیل علاقه و کسب درآمد بیشتر خواهان انجام کار در ژاپن هستم. لطفا بنده را راهنمائی و بفرمائیدچه مراحل را می بایست انجام دهم . با تشکر
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه ما در زمینه ژاپن خدماتی ارائه نمی کند شما می توانید در زمینه ویزای کار روسیه و عمان از کارشناسان ما اطلاعات بگیرید.
وحید دهقانی
سلام من ۳۶ سالمه ۱۵ سال هست که کار تاسیسات انجام میدهم در حال حاضر فوق دیپلم تاسیسات هم دارم و مدارک فنی وحرفه ای.برای کار و اقامت به همراه همسر و فرزندم به کانادا یا المان یا ژاپن میخواهم بروم.همسرم فوق دیپلم حسابداری داره. میتونین کمکم کنید.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام کشور روسیه یا عمان را میتوانیم برای ویزا کار به شما پیشنهاد دهم.
رضا
اینجانب کچ کار میباشم و دارای تخصص در کارهای ساختمانی هستم آیا در ژاپن میتوانم کار پیدا کنم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای کشورهای روسیه و عمان میتوانیم برای شما ویزا کار اخذ نماییم.
محمدحسین قیطاسی
سلام، چجوری میشه رزومه ارسال کرد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام به شماره 09028985440 و قید بفرمایید برای کشور عمان یا روسیه ارسال کرده اید.
محمدحسین قیطاسی
سلام، چجوری میشه رزومه ارسال کرد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز به شماره 09028985440 رزومه ارسال فرمایید و قید بفرمایید برای چه کشوری رزومه ارسال کردید.
حسین
با سلام ۴۲ ساله هستم رنگکار حرفه ای مبلمان و صنایع چوبی هستم و ۲۷ سال سابقه کاری دارم میخواستم بپرسم کدام کشور برای مهاجرت و کار بنده مناسب است راهنمایی کنید ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما حسین عزیز. می توانیم به شما کشور روسیه را جهت کار با توجه به تخصص شما پیشنهاد کنیم، کارفرما از کشور روسیه برای شما دعوتنامه ارسال خواهد نمود و شما از بدو ورود مشغول به کار خواهید شد. با تشکر
احسان رنجبر
سلام.بنده تکنسین برق صنعتی و سازنده تابلوهای برق صنعتی هستم در زمینه الکترومکانیک( سیم پیچی دینام) هم تخصص دارم.حدود ۱۷ سال هست تو این رشته مشغولم.شما چه کشوری رو برای کار پیشنهاد میدین.
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر کشور ژاپن برای ایرانیان ویزا صادر نمی‌کند، می توانیم کشور روسیه را به شما پیشنهاد کنیم جهت اخذ ویزای کار.
پیمان
سلام. من 27 سالمه فوق دیپلم تولیدات دامی دارم. 4 سال مجموعه پرورشی طیور 50/000 قطعه ای داشتم. و تمام اصول و تجارب تولید مرغ را دارم. مرغدار نمونه هم هستم. ولی شرایط کار در ایران یعنی ناامید شدن در این دنیا!!! کشوری هست که بشه کار کنم در ضمینه شغلم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می توانیم کشورهایی نظیر روسیه و عمان را به شما جهت کار پیشنهاد دهیم.
بهرام
سلام ، وقت بخیر ، بازنشسته ، ۵۳سال دارم ، تقاضای کار در ژاپن دارم . دوره رایانه و برق ابتدایی دیده‌ام، تشکر از راهنمایی شما .
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر خدماتی در خصوص کشور ژاپن برای ایرانیان ارائه نمی‌گردد.
تقی
سلام من 15 سال جوشکار درب پنجره هستم الانم 5 سال جوشکار ساپورت تو پروژهای پارس جنوبی مشغول هستم میخواستم بدونم چطور میتونم برای کار برم ژاپن
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر کشور ژاپن ویزا کاری صادر نمیکند اما برای کشور عمان میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
حسین کریمی
سلام من کارتن ساز هستم به دنبال کار در ژاپن هستم..
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می‌توانیم کشور روسیه را به شما پیشنهاد دهیم.
اکبر
سلام من 33 سالمه شاطر سنگک جویای کار در استرالیا یا هر جا که ارزش پولش خوب باشه هستم با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما، دوست عزیز. جهت اخذ ویزای کار می توانیم کشور روسیه را به شما پیشنهاد کنیم.
مهدی
سلام ۳۵ ساله فوق دیپلم عمرا با تسلط به اتوکد و نقشه کشی برای کار در طاپن یا عمان میخواستم بپرسم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام برای ژاپن خدماتی ارائه نمی شود.اما برای عمان و روسیه می توانیم ویزای کار با پیشنهاد کاری مرتبط با رشته تحصیلی شما اخذ کنیم.
امیر
برای کارای خدماتی و کارگری در کشور عمان یا روسیه شما میتونید کاری انجام بدید
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- بله با فراهم کردن شرایط کار و ویزای کار در خدمت شما هستیم
ارمین
سلام من ۲۷ سالمه میخواستم برا خدمات و کارگری در ژاپن اقدام‌کنم امکانش هست ؟؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- اخذ ویزای کار ژاپن از طریق موسسه رادیو وکالت مقدور نیست .پیشنهاد کارشناسان ما اخذ ویزای کار روسیه و عمان است که شما می توانید در خصوص این نوع ویزا با کارشناسان ما در تماس باشید.
سهیل
سلام من۳۰سالمه و ۱۴ ساله شغلم آرایشگری آقایان وبانوان و میکاپ عروس هست برای ویزا کار کشور عمان میخواستم اقدام کنم اما هیچ رابط یا آشنایی اونجا ندارم میشه کمکم کنید یا بنده رو راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
شایان
سلام من و همسرم هر دو مهندسی نرم افزار کامیپوتر داریم هر دو دارای سابقه برنامه نویسی کامپیوتر هستیم من حدود 7سال و همسرم حدود 3سال سابقه در همین زمینه داریم. برای مهاجرت از طریق کار برای ژاپن کانادا یا استرالیا توضیح میفرمایید ممنون میشم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز شرایط خوبی برای آلمان دارید در صورت تمایا کارشناسان ما رزومه شما را بررسی خواهند کرد.
علی
سلام خسته نباشید من رنگکار چوب هستم ژاپن یا عمان میتونم اقامت بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می‌توانیم جهت اخذ ویزای کار کشورهایی نظیر روسیه و عمان خدمات کاملی را ارائه دهیم. بخصوص با توجه به تخصص شما، کشور روسیه را پیشنهاد خواهیم کرد. با تشکر
مصطفی
سلام من 52 ساله هستم برای کار در عمان چه باید کرد ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام. با در اختیار داشتن مدارک هویتی می توان پروسه اخذ ویزای کار را برای شما دوست محترم شروع کرد که در مدت زمان 2 ماه، ویزای کار عمان برای شما صادر خواهد شد.
علی
سلام خسته نباشید من رنگکار چوب هستم ژاپن یا عمان میتونم اقامت بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای اخذ ویزا کار عمان در خدمتتان هستیم.
ابراهیم پور
سلام. من در کره جنوبی 30 ماه کار کرده ام. 40 سال دارم می خواهم برای کار برم به ژاپن
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام - موسسه ما در زمینه ژاپن خدماتی ارائه نمی کند .شما می توانید در خصوص اخذ ویزای کار روسیه و عمان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
رضا
سلام من 30 سال سن دارم با مدرک مهندسی کامپیوتر و سابقه کار 10 ساله در قسمت سخت افزار و نرم افزار و شبکه استاد کار در نصب لوله کشی آب و فاضلاب ساختمانهای مسکونی و برقکشی ساختمان
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. با توجه به تخصص شما می توانیم خدمات کامل کشور روسیه جهت اخذ ویزای کار را پیشنهاد دهیم. با ما در ارتباط باشید..،
Ali
جویای کار در روسیه مسکو. مدرک بین المللی ماساژ 4 سال شاغل در لیگ برتر فوتبال ايران به عنوان ماساژور و مدرک دانشگاهی لیسانس علوم ورزشی هم دارم.تسلط بر مکالمه ی انگلیسی و در حال گذرندن دوره ی زبانم حتما به بنده ایمیل بزنید
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. اخذ ویزای کار روسیه بصورت کامل و تخصصی توسط گروه حقوقی رادیو وکالت انجام خواهد پذیرفت، جهت شروع پروسه لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با تشکر
حسام
سلام من كاردانى فوريتهاى پزشكى از دانشگاه تهران دارم و ١٠ سال سابقه كار درمانى متاهل و ٣٤ سال سن دارم خانومم هم پرستار هستن ميتونم شانسى داشته باشم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در خصوص اخذ ویزای کار، می توانیم کشور روسیه را پیشنهاد کنیم با ما در ارتباط باشید
سجاد
37سال دارای مدرک عمران و 8 سال سابقه کار
حسین معطری
سلام من ۴۰ساله و ۱۵ سال سابقه کار در تاسیسات ونصب ونگهداری موتورخانه استخر دارم برای کار در ژاپن لطفا راهنمایی کنیدمتشکرم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. کشور ژاپن ویزای کار، بخصوص برای ایرانیان به راحتی صادر نمی‌کند. می توانیم کشور روسیه را جهت کار پیشنهاد دهیم. مستقیم مشغول به کار می شوید با اخذ ویزای کار.
هادی
سلام سن 37سال سوادابتدای گواهینامه پایه 2دارم ایامیتوانم برای کاربه عمان بروم باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام. بله امکان اخذ ویزای عمان وجود دارد، چرا که به مدارک تحصیلی بخصوصی نیاز نیست. جهت کسب اطلاع از شرایط کشور عمان و نحوه اخذ انواع ویزاهای کشور عمان با ما در تماس باشید.
ایدین
سلام فوق دیپلم حسابداری و لیسانس مدیریت دارم با 8 سال سابقه کار برای ویزای کار در ژاپن امکانش هست اقدام کنم و کار پیدا کنم؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می‌توانیم جهت کار کشور روسیه را به شما پیشنهاد کنیم، امکان اخذ ویزای کار برای شما وجود دارد.
احمدرضا احمدی
باسلام و خسته نباشید بنده مدرک درجه ۱ و۲ و گریم ارایشگری از فنی حرفه ایی دارم که بین المللی مباشد و قابل ترجمه است برای مهاجرت و کار راهنمایی میخواستم بیزحمت در ضمن بنده ۲۷سالمه
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما احمدرضا عزیز. کشور ژاپن ویزای کار به راحتی صادر نخواهد کرد، می توانیم به شما کشور روسیه و عمان را جهت اخذ ویزای کار پیشنهاد دهیم.
Faramarz
باسلام من ۵۴ ساله ودارای مذرک فوق لیسانس معماری و۱۷ سال سابقه کار در امور ساختو ساز هستم برای مهاجرت به ژاپن راهنمایی نمایید متشکرم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما فرامرز عزیز. می توانیم جهت اخذ ویزای کار کشورهایی نظیر روسیه و عمان خدماتی ارائه دهیم. در حال حاضر خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی‌گردد. با تشکر
محسن
سلام و عرض ادب بنده خلبان هستم با مدرک CPL و IR زیر نظر ICAO لطف کنید راهنمایی کنید تو کدوم کشور ها امکان جستجو شغل هست و اگر دفتر شما این کار رو انجام میده بفرمایید تماس بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر کشور ژاپن به راحتی برای ایرانیان ویزای کار ارائه نمی‌دهد، می‌توان جهت اخذ ویزای کار به شما کشور روسیه و عمان را پیشنهاد کرد.
علیرضا دهقان
با سلام احتراما با توجه به اعلام اخیر دولت ژاپن مبنی بر درخواست نیروی کار متخصص لطفا راهنمائی بفرمائید. بنده 22 سال سابقه و تخصص در زمینه نصب، راه اندازی ، تعمیرات و بهره برداری نیروگاه های برق را دارم. رشته برق و کارشناس برق - الکترونیک هستم. ممنون می شوم راهنمایی بفرمائید. ممنون از سایت خوبتان با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص ویزا کار عمان میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
سیاوش
سلام بنده کارشناس ارشد مکانیک با سابقه ۱۴ سال در زمینه تعمیرات توربین های گازی ...موتور های دیزل ...‌تاسیاست هستم ....کدام کشور برای کار مناسب است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام شرایط شما برای بلو کارت مناسب میباشد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا رزومه شما بررسی شود.
اکبر
سلام بنده 40 ساله دارای مدرک لیسانس تکنولوژی برق قدرت مایل به کار در ژاپن
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در زمینه ژاپن خدماتی ارائه نمی شود و پیشنهاد ما ویزای کار عمان است که به دو صورت ویزای جستجوی کار و پیشنهاد کاری قابل اخذ است.
میثم
سلام.من گواهینامه پایه یکم و ویژه بیل دارم.کدام کشور مناسبه برم برا کار؟ممنونم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- برای مشاغلی همچون حرفه شما مناسب ترین گزینه ویزای کار عمان است که به دو صورت ویزای جستجوی کار و ویزای استخدامی قابل انجام است.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
ابوالفضل سرلک
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دست اندر کاران رادیو وکالت من لیسانس مهندسی تکنولوژی معماری دارم با سن ۳۱سال شرایط اقامت ژاپن برای کار رو میخواستم بدونم یا کشوری که پول خوب بدن نسبت به ایران
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه رادیو وکالت در زمینه مهاجرت به ژاپن خدماتی ارائه نمی کند.پیشنهاد ما به شما ویزای کار عمان است.
بهزاد قلی نژاد
سلام مهندس پلیمر -کارشناس ارشد شیمی گراش تجزیه هستم . حدود 17 سال سابقه فعالیت در صنعت می باشم .رزومه کاری من در صنعت رنگ و پوشش های صنعتی - لاستیک ، پلاستیک ... می باشد ممنون می شم برای کار در ژاپن یا کشور دیگری راهنمایی می کردید. ممنون
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه حقوقی رادیو وکالت در زمینه ژاپن خدماتی ارائه نمی کند.پیشنهاد ما به شما ویزای کار عمان است.
سعید
جهت کار در ژاپن بامدرک خیاطی از سازمان فنی وحرفه ای با ۹۲۰ساعت اموزش ومدر ک تحصیلی دیپلم و۳۰سال سن ایا میشود اقدام کرد
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام - در زمینه ژاپن خدماتی ارائه نمی شود.پیشنهاد ما به شما ویزای کار عمان است.
رضا
سلام 37 سالمه رضا هستم کارشناس ارشد تغذیه طیور هستم و رزومه ی 10 ساله ی کاری در ایران دارم و دوست دارم برم ژاپن برای کار
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه رادیو وکالت در زمینه ژاپن خدماتی ارائه نمی کند . پیشنهاد ما ویزای کار عمان است.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
احسان
سلام من 27 سال سن دارم لیسانس مکانیک هستم و دارای مدرک بین المللی بازرسی جوش VT و مدارک فنی حرفه ای UT_PT_MTو دارای مدرک ISO 9001 وشرایط مالی هم متوسط است از چه طریق و کجا برم بهتر است و باتوجه به اینکه ویزای کاری ژاپن بهتر شده است
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز شرایط اخذ ویزا کار آلمان و عمان را دارا میباشید.
علی
سلام ۳۸ سالمه متاهل و دارای ۲ فرزند هستم. و دارای مدرک کاردانی تعمیرات مکانیک.با ۱۶ سال سابقه در کارخانه خودرو سازی با رشته کاری تعمیرات. چگونه میتوانم ویزای کار یا اقامت ژاپن را بگیرم. باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای ویزا کار عمان میتوان به شما خدمات ارائه دهیم.
mohammad
24ساله ام آرایشگرم اگرشرایط محیا باشد از آرایشگری در ژاپن استقبال میکنم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- اخذ ویزای ژاپن در تخصص موسسه رادیو وکالت نیست اما پیشنهاد ما به شما ویزای کار عمان است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
رضا
سلام گواهینامه رانندگی دارم و مدرک تحصیلی ام کاردانی نباشد. جوشکاری و لوله کشی هم بلد هستم میخواستم برای کار در ژاپن اقدام کنم .لطفاً راهنمایی بفرمایید.
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- اخذ ویزای ژاپن در تخصص موسسه حقوقی رادیو وکالت نمی باشد. پیشنهاد ما به شما اخذ ویزای کار عمان است.
Reza
سلام ببخشیم درمورد ویزا کار ساختمانی می خواستم توضیح بدین
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- ویزای کار ساختمانی برای عمان قابل انجام است.
داریوش
سلام ۴۰ سال سن دارم متاهل و دو فرزند وضعیت مال متوسط رو به بالا کارشناس باغبانی و ۱۷ سال سابقه کار بعنوان کارشناس فضای سبز در شرکت نفت دارم میخواستم ببینم با توجه به قانون جدید کار در ژاپن امکان دریافت ویزای کار رو دارم .متشکرم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر خدمات کاری کشور ژاپن توسط مجموعه ارائه نمی گردد. در صورت تمایل میتوانیم کشور عمان را جهت اخذ ویزای کار پیشنهاد دهیم.
تورج
مکانیک لیفتراک هستم ۴۰ سال دارم ۸سال سابق دارم بنظر شما کدام کشور بهتر هست مچکرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام کشور عمان گزینه مناسبی است برای شما
میلاد ریاضتی
سلام وقت به خیر من قصد مهاجرت کاری به ژاپن را دارم اما پیشنهاد کاری ندارم آیا میتوانید راهنمایی و کمک کنید؟ از پاسخ شما متشکرم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. خدمات ویزای کار ژاپن توسط مجموعه ارائه نمی‌گردد. می توانیم جهت اخذ ویزای کار کشور روسیه و عمان به شما پیشنهادات لازم را بدهیم.
Soheil
سلام. من آرایشگر هستم و زمینه تخصصی در کار خودم دارم برای رفتن به ژاپن میشه راهنمایی کنید چگونه اقدام کنم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر کشور ژاپن به ایرانیان، ویزای کار ارائه نمی‌دهد- می‌توانیم جهت کار به شما کشور روسیه را پیشنهاد دهیم.
ملیکا .ز
با سلام و عرض ادب. من و پدر و مادرم قصد مهاجرت داشتیم . پدرم دکترای جغرافیا مادرم دکترای روانشناسی دارند و خودم هم دانشجوی رشته پزشکی هستم . شما چه کشوری رو برای مهاجرت ما پیشنهاد میکنید ؟ شرایطش به چه صورته ؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در حال حاضر در خصوص ویزای کار ژاپن ارائه نمی‌دهد. می‌توانیم کشور روسیه را جهت اخذ ویزای کار پیشنهاد دهیم. با تشکر
رسول
سلام ۳۱ سالمه دارای گواهینامه پایه یک رانندگی و اپراتور پمپ دکل پمپاژ بتن با پنج سال سابقه هستم شرایط مالیم جالب نیست جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما رسول عزیز. امکان اخذ ویزای کار ژاپن در حال حاضر به راحتی وجود ندارد، می توانیم به شما کشور عمان را پیشنهاد دهیم.
ارش
سلام کارگر ساده ساختمانی هستم ۳۲ سالمه شرایط مالیم جالب نیست ب کدوم کشور برم ک از این شرایط در بیام
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می توانیم کشور عمان را جهت اخذ ویزای کار پیشنهاد کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید..
رسول
سلام رسول هستم ۳۱ سالمه دارای پایه یک رانندگی و اپراتور پمپ دکل پمپاژ بتن با پنج سال سابقه هستم جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای کشور عمان میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
نوید
با سلام بنده مهندس عمران با ۱۳ سال تجربه کاری در زمینه ساختمان هستم . متاهل و دارای یک فرزند .دارای مدرک از کناف ایران و مدرک sap . Safe میباشم . لطفا راهنمایی بفرمائید برای اقامت دائم چه کشورهایی رو پیشنهاد میکنید. واینکه آیا برای کشور استرالیا امکان اقدام میباشد یا خیر. باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. امکان اخذ ویزای کار استرالیا وجود دارد، اما باید حداقل امتیاز 65 را کسب نمائید. شرایط امتیازبندی را می توانید در صفحه مربوط به مهاجرت استرالیا بررسی نمائید. با تشکر
عباس
سلام .46ساله...تعمیر کار اتوموبیل سنگین و سبک هستم 16سال سابقه ..میتونید مشاوره ای بدید در رابطه با ویزای کار ژاپن ؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما عباس عزیز. امکان اخذ ویزای کار ژاپن برای ایرانیان در حال حاضر به راحتی وجود ندارد. می‌توانیم کشور عمان را جهت اخذ ویزای کار پیشنهاد کنیم، در صورت تمایل رزومه کاری خود را به شماره تلگرام 9017365852 ارسال نمائید. با تشکر
Sepide
خسته نباشيد. من طراح سايت هستم و ٤ سال تجربه كارى دارم و اكثر كارهام بين المللى هستن. كدوم كشورا ميتونن تو گزينه هام باشن؟ خودم به ژاپن و هنگ كنگ علاقه مندم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما سپیده عزیز. با توجه به شرایط شما می توانیم کشور اوکراین را به شما پیشنهاد کنیم. کشور ژاپن به راحتی ویزای کار به ایرانیان نمی‌دهد.
کیوان
سلام ۴۵ ساله و مهندس عمران هستم با ۱۶ سال سابقه. بهترین کشور برا ی کار و حرفه ام کدام کشور میباشد.
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. با توجه به رشته شما می‌توانستیم کشور استرالیا را به شما پیشنهاد دهیم اما حداکثر شرایط سنی نهایتا 45 سال می‌باشد. می توانیم کشور عمان را نیز جهت اخذ ویزای کار پیشنهاد دهیم. باتشکر
محمد
سلام لیسانس معماری دارم سن ۲۷ سال ۳ سال سرپرست کارگاه ساختمانی بودم جویای کار.
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می‌توانیم کشور عمان را جهت اخذ ویزای کار پیشنهاد دهیم.
کدخدایی
سلام وقت بخیر خسته نباشی من جوشکار ساختمان واسانسور هستم جهت کاردرژاپن می تونید کاری واسم پیدابشه
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر خدمات کشور ژاپن توسط مجموعه ارائه نمی‌گردد، در صورت تمایل می توانیم کشور عمان را به شما پیشنهاد دهیم، جهت اخذ ویزای کار.
کدخدایی
سلام وقت بخیر خسته نباشی من جوشکار ساختمان واسانسور هستم جهت کاردرژاپن می تونید کاری واسم پیام بشه
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام. در حال حاضر خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی گردد، می توانیم کشور عمان را به شما جهت اخذ ویزای کار پیشنهاد دهیم، در صورت تمایل می توانید رزومه خود را به شماره تلگرام 9017365852 ارسال نمائید. باتشکر
حامد
سلام. مهندس معماری با گرایش حداقل 10 سال سابقه بیمه و 15 سال سابقه واقعی همرا با رزومه سطح بالایی هستم و بدنبال بهترین کشور برای حرفه خودم میگردم ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- ما برای کشور اوکراین و استرالیا و عمان ویزای کار ارائه می کنیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
هادی
سلام هادی هستم ۳۵ ساله دارای گواهینامه پایه یک رانندگی و اپراتور پمپ دکل پمپاژ بتن هستم و جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای ویزا کار عمان شما را میتوانیم راهنمایی نماییم.
محمد
سلام محمد هستم ۳۶ ساله دارای کارگر ساده ساختمانی هستم جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام - برای ژاپن موسسه رادیو وکالت خدماتی ارائه نمی کند .پیشنهاد ما به شما ویزای کار عمان است.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
هادی
س هادی هستم ۳۵ ساله دارای گواهیانه پایه رانندگی و اپراتکور پمپ دکل پمپاژ بتن با سابقه ده سال کار هستم جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- پیشنهاد ما به شما ویزای کار عمان می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
جابر
با سلام و خسته نباشید جابر هستم ۲۹ ساله اپراتور دستگاه بچینگ لیپر بتن هستم ۷ سال سابقه کار جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- پیشنهاد ما ویزای کار عمان است.برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
سید هادی
سلام سید هادی هستم ۳۵ ساله دارای گواهینامه پایه یک رانندگی هستم جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در خصوص ویزا کار عمان میتوانیم شکا را راهنمایی نماییم.
حسین
حسین هستم ۳۵ ساله و صافکار و جوشکار هستم و گواهینامه پایه یک رانندگی هستم و جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در زمینه ویزا کار عمان میتوانیم شما را راهمایی نماییم.
مهدی
سلام مهدی هستم ۳۵ ساله دارای گواهینامه پایه یک رانندگی هستم جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام کارشناسان ما برای ویزا کار عمان با شما تماس خواهند گرفت.
رسول
سلام من ۳۱ سالمه ودارای گواهینامه پایه یک رانندگی هستم و اپراتور پمپ دکل پمپاژ بتن با پنج سال سابقه هستم جویای کار هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای اقامت عمان میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
پرویز زینلی
جوای مجرد متولد۱۳۶۹/۶/۲۴هستم. ۲۸ سال قد ۱۷۰ مدرک تحصیلی سیکل جوایی کار در ژاپن هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای کشور عمان میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
بهنام
24 ساله..دانشجوی ارشد حرکات اصلاحی و ورزشی..لیسانس مهندسی ورزش.. مربی ورزش TRX و بدنسازی و ۳، ۴ سال کسب درآمد از ورزش و مربی گری... پایه گذار رشته مهندسی ورزش، کشور آلمان است.. متقاضی اخذ پذیرش تحصیلی ویا ورزشی و یا ........از کشوری با صلاحدید شما ترجیحا آلمان ویا اتریش.. با سپاس
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام - ویزای ورزشی خدماتی ارائه نمی شود.برای آلمان فقط بلو کارت اخذ می شود که نیاز به تخصص در رشته های فنی و مهندسی دارد.
هادی
با سلام من ۳۵ سالم دارای دو فرزند یه دختر ده ساله وبه پسر هفت ساله و دارای گواهینامه پایه یک رانندگی واپراتور دستگاه پمپاژ بتن هستم با سابقه ده ساله برای کار کدام کشور میتونم ویزا بگیرم ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست گرامی برای کشور عمان میتوانیم شما را راهنمایی و ویزا اخذ نمایید.
محسن قهرمانی
سلام من کارم mdf است و ۱۸ سال سابقه کار دارم. برای چه کشوری میتونم اقدام کنم ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور عمان برای شما میتواند گزینه مناسبی باشد.
ساره
سلام. خانمی هستم ۳۴ ساله. لیسانس زبان انگلیسی با سابقه ۸ سال تدریس زبان و ۳ سال سابقه کار در مکاتبات بیزینسی و مدرک فنی و حرفه ای کاربر ماساژ و پوست و زیبایی. لطفا راهنماییم بفرمایید برای ویزای کار کدوم کشور اقدام کنم؟؟ job offer از عمان داشتم که حقوقش پایین بودش. ممنونم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر خدمات ویزای کار ژاپن توسط مجموعه ارائه نمی‌شود. با تشکر
موسی تقی پور
با سلام و خسته نباشید بنده لیسانس کامپیوتر می باشم و دارای شرکت رایانه ای مخابراتی با سابقه 8 ساله و پروانه کسب مرتبط به مدت 4 سال می باشم. 7 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی در اتاق اصناف را دارا هستم. دارای سابقه حضور فعال در ورزش و سرپرستی تیم های ورزشی در سطح شهرستان ، استان و کشور را دارا می باشم. فوق العاده علاقمند به پیشرفت و یاد گیری نیز هستم و کشوری بهتر از ژاپن رو نمیشناسم. راهی برای حضور در این کشور هست ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز شرایط اخذ بلو کارت آلمان و همچنین ویزا کار عمان را دارید کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
یوسف
سلام من 22 سالمه مجرد و قد 190 اماده برای کار های حراستی و خدماتی مدرک دیپلم ایا میتوانم ویزای کار ژاپن را دریافت کنم ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص ویزا کاری عمان کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
اکرم
سلام.من 35سال سن دارم .لیسانس حسابداری با 7سال سابقه کار ومدرک فنی حرفه ای عکاسی وشوهرم 36ساله دیپلم برق صنعتی و18سال سابقه کار در زمینه برق تاسیسات وآسانسور داره با چندین مدرک فنی حرفه ای در زمینه برق وتاسیسات .و 1فرزند 6ساله هم داریم .لطف کنید بفرمایید کدام کشور برای مهاجرت ما مناسب تر .تشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر خدمات ویزای کار ژاپن توسط مجموعه ارائه نمی گردد، در صورت تمایل می توانید جهت کسب اطلاع از ویزای کار عمان رزومه خود را به شماره تلگرام 09017365852 ارسال نمائید.
محسن
سلام من هم اکنون در ژاپن هستم و تا یک ماه دیگر هم ویزا ندارم آیا میتوانم بعد از اتمام ویزا بدنبال کار بگردم و اصولا ژاپنی ها به اشخاص فاقد ویزا کار میدهند
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بدون ویزا شما اجازه حضور در آن کشور را ندارید و حضور شما غیر قابل قانونی محسوب می‌شود.
ایوب زحمت بر
شغلم جوشکار حرفه ای درضمن دیپلم کامپیوتر هم هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز پیشنها ما به شما کشور عمان میباشد برای کشب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
ایوب زحمت بر
شغلم جوشکار حرفه ای
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام ویزا کار در کشور عمان را به شما پیشنهاد میدهیم.
میثم حیدری
با سلام من دیپلم کامپیوتر 27 ساله با قد 203 سانت و ورزشکارمجرد برای شغل حراست آماده کار در هر جایی هستم . لطفا راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز رزومه خود را به شماره 09028985440 ارسال نمایید.
مسعود دشتى
من فوق ديپلم عمران با٢٦سال سابقه عمرانى درپروژه هاى صنعتى (ساخت كارخانه سيمان -استاديوم ورزشى -آپارتمان سازى)سابقه مفيددارم كدوم كشورميتونم موفق باشم ؟درضمن مجردم ويك فرزند پسر ١٧ساله دارم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می توانیم جهت اخذ ویزای کار کشورهای قطر و عمان اقدام کنیم، لطفا رزومه کاری خود را به شماره تلگرام 9017365852 ارسال نمائید.
مصطفی.
سلام.شغل.من فنی.است مدرک فنی حرفه ایئ دارم یعنی.کارت.مهارت.بنای سفت کار درجه دو جوشکاری.صنعتی.ساختمانی.دکوراسیونی.اجرای نمای فلزی.چوبی.چوپکسی.ازجمله دورهای اپوکسی...وپلایمری.هم.گذراندم پاسپورت.دارم.متاهل سواد سیکل سابقه جوشکاری صنعتی 17سال است سن 35ساله لطفا راهنمایی کنیدممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر خدماتی در خصوص کشور آذربایجان ارائه نمی شود. می توانیم جهت اخذ ویزای کار کشورهای قطر و عمان اقدام کنیم، در صورت تمایل می توانید رزومه کاری خود را به شماره تلگرام 9017365852 ارسال نمائید.
محمد
سلام من 28 سالمه . متهل هینم.یه دختر یک ساله هم دارم. مدرک فوق دیپلم مدیریت صنعتی دارم. روزمه کاری ندارم. اما. نما کاری . تاسیسات گرمایشی. مدرک بین الملی تعمیرات پکیج . برق کشی خانگی. کاشی و سرامیک. سفت کاری ساختمان بلدم ولی روزمه ندارم . بنظر شما چه کشورهای میتونم برم و هزینه. رفتن ب اونجا برا کار یا دائمی چقدر هست؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. لطفا رزومه خود را به شماره تلگرام 09017365852 ارسال نمائید تا در صورت امکان بتوانیم کشورهایی نظیر قطر و عمان را به شما پیشنهاد دهیم. با تشکر
پیمان
با سلام و خسته نباشید ببخشید خواستم بدونم برای کار در المان و یا اوکراین حتما باید مدرک داشته باشیم ؟ با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
برای آلمان رشته های مهندسی فنی که دارای سابقه کار مرتبط باشند.
طاهر همراهی
با سلام می خواستم بدونم کشور ژاپن نیروی کار درخواست کرده یا نه؟4
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن ارائه نمی دهد، با تشکر
محمد
با سلام وخسته نباشد محمد هستم نزدیک به 22 سال سابقه کار در مورد تاسی سات ونگهداری چیلر وموتور خانه ها را دارم امکان کار دارم با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. لطفا رزومه خود را به شماره تلگرام 09017365852 ارسال نمائید تا در صورت امکان بتوانیم کشورهایی نظیر قطر و عمان را به شما پیشنهاد دهیم.
علی
هزینه رفتن به ژاپن کلا برای ۹۰روزه برای کار در هتل یا سرپرستی از سالمند چقدر میشه ؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی‌دهد.
هادی تشکری
سلام من لیسانس کشاورزی دارم اما تمام سابقه کار 22 ساله ام در زمینه کنترل کیفیت محصولات شیمیایی بوده و 52 ساله ام . همسرم دارای مدارک ارایشگری و زیر مجموعه ی ان است نظر شما برای مهاجرت کدوم کشور است
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با مشاوران ما در تماس باشید تا شرایط شما کامل بررسی شود.
yones
در مورد کارگری در ژاپن خواستم بدونم وضعیت کار چطور است
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی‌دهد.
arash
سلام بنده کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی بین الملل دارم و بدون سابقه ایا در کشور ژاپن یا المان موقعیت کاری مرتبط به رشته ام هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز رشته لیسانس خود را قذکر نمایید برای رشته های مهندسی آلمان نیرو میپذیرد.
حمید احمدزاده خرازی
تمایل به گرفتن ویزای کار در ژاپن را دارم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص ویزای کار در ژاپن ارائه نمی دهد، می توانیم کشورهای دیگری را به شما پیشنهاد دهیم. لطفا با ما در تماس باشید، با تشکر
arash
سلام بنده کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی بین الملل دارم و بدون سابقه ایا در کشور ژاپن یا المان موقعیت کاری مرتبط به رشته ام هست؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام. خیر متاسفانه حداقل مدرک لیسانس برای کشور آلمان الزامی می باشد.
زهرا بهرامی
سلام و عرض ادب.بنده کارشناسی در رشته مهندسی صنایع دارم و سابقه کاری به همراه رزومه کاری.ممکنه خواهش کنم جهت مهاجرت کاری بندرو راهنمایی بفرمایید.متشکرم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می توانیم به شما کشور استرالیا را پیشنهاد کنیم، باید امتیازات لازم در این خصوص را کسب نمائید، حداقل امتیاز لازم 65 می باشد.
عباس
سلام من 34سالم است مدرک دیپلم نقشه کشی سازمان است ومدرک کارشناسیم مدیریت بازرگانی سابقه کاری ندارم با این شرایط میتونم برای کار برم ژاپن ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی‌دهد. لطفا رزومه خود را به شماره تلگرام 09017365852 ارسال نمائید تا در صورت امکان بتوانیم کشورهایی نظیر قطر و عمان را به شما پیشنهاد دهیم. با تشکر
صمد
سلام من دیپلمه ۳۶ ساله متاهل دارای یک فرزند هم هستم مدرک من جوشکاری ارگون وداری مدرک بین الملی وبا سابقه ۱۵ ساله .لازم به ذکر هس سابقه من جای ثبت نشده چون خودم کار کردم وبیمه ندارم ایا من شغلی میتوانم در ژاپن ویا کشور های دیگری دست وپاکنم ..باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز امکان کار و اخذ ویزا برای شما وجود دارد.
صمد
سلام من ۳۶ ساله متاهل دارای یک فرزند هم هستم مدرک من جوشکاری ارگون وداری مدرک بین الملی وبا سابقه ۱۵ ساله .لازم به ذکر هس سابقه من جای ثبت نشده چون خودم کار کردم وبیمه ندارم ایا من شغلی میتوانم در ژاپن ویا کشور های دیگری دست وپاکنم ..باتشکر
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در خصوص ویزای کار در زمینه تخصص شما می توانیم خدماتی ارائه کنیم.
علی
سلام فوق لیسانس برق قدرت ، سابقه ده سال مدیرعامل شرکت ، 10سال همزمان دبیر آموزش و پرورش زبان انگلیسی ضعیف سن 40 سال ایا میتوان اقامت کاری کشور ژاپن را گرفت
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما، در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی دهد. جهت کسب اطلاع از شرایط سایر کشورها با ما در ارتباط باشید.
حسین فراجی
من دکترای عمران از مالزی دارم ده سال سابقه کار مهندسی دارم دوتا اختراع دارم بیست مقاله چاپ شده دارم سه سال سابقه تدریس دانشگاهی در مالزی دارم دخترم در مدرسه چینی در مالزی دیپلم گرفته (آخرین سالش هست) در صورت لزوم پنجاه هزار دلار سرمایه هم دارم سوال من : بهترین راه مهاجرت به ژاپن برای من چیست. سپاس
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام-موسسه رادیو وکالت در زمینه مهاجرت به ژاپن خدماتی ارائه نمی کند. اما براساس رشته تحصیلی و سابقه کارتون می توان بری ویزای کار استرالیا اقدام نمود.شما می توانید برای کسب مشاوره و محاسبه امتیاز مورد نیاز استرالیا با کارشناسان ما در تماس باشید.
ارين
سلام من مدارك فني و حرفه جوشكاري در رشته هاي Smaw و tig رو دارم و 25 ساله هستم ويزا كاري راهنمايي كنيد ممنون
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- ویزای کار در مشاغل آزاد برای عمان و قطر می توانیم راهنماییتون کنیم در صورتتمایل با کارشناسان ما در تماس باشید
دهقانیان
سلام من مدرک کاردانی کامپیوتر دارم و 11 سال سابقه بیمه در زمینه آموزش و تضمین کیفیت همسرم هم کاردانی برق دارند و 16 سال سابقه طراحی و مدیریت در زمینه طراحی و ساخت تابلوهای برق صنعتی دارند البته باید ذکر کنم که پسرم هم 6 سالش هست می خواستم بدونم با شرایط ما ایا امکان مهاجرت وجود دارد. باسپاس
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام - از طریق ویزای کار نمی توانیم براتونخدماتی ارائه کنیم چون نیاز به مدرک حداقل لیسانس دارد اما می توان برای اخذ اقامت اوکراین اقدام کرد.
عیسی
با سلام میخواستم بدونم برای من که تخصص در تاسیسات گرمایشی مشغول هستم برای رفتن به ژاپن ومشغول کار بشم امکان داره ومراحل قانونیش چیه ممنون میشم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ اقامت ژاپن ارائه نمی دهد، در صورت تمایل می توانید رزومه خود را به شماره تلگرام 09017365852 ارسال نمائید تا در صورت امکان جهت اخذ ویزای کار قطر و عمان اقدام شود.
hamed
سلام یکی از فامیلای ما 20 سال پیش تو ژاپن کار می کرد ، بعد از برگشتن ارتباط رو قطع نکرده ، الان می خواد دوباره برای کار بره اونجا، حالا می تونه مثل قدیم با ویزای توریستی بره ولی غیر مجاز چند سال اونجا کار کنه؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام خیر دوست عزیز
امنه محمدی
سلام ببخشیدمزاحم شدم میخواستم بدونم من خیاط هستم مدرک هم دارم 6/5سال هم دراین شغل بیمه دارم میتونم ازدفترشمابرای ویزای کاردرژاپن اقدام کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام برای کشور ژاپن در حال حاضر خدماتی ارائه نمیدهیم.
امنه محمدی
سلام ببخشیدمزاحم شدم میخواستم بدونم من خیاط هستم مدرک هم دارم 6/5هم دراین شغل بیمه دارم میتونم ازدفترشمابرای ویزای کاردرژاپن اقدام کنم خواهش میکنم راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. در حال حاضر خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی شود. می توانیم جهت اخذ ویزای کار کشورهای قطر و عمان اقدام کنیم، در صورت تمایل می توانید رزومه کاری خود را به شماره تلگرام 9017365852 ارسال نمائید.
امیر
با سلام با مدرک لیسانس معدن از دانشگاه بین المللی باهنر و ۱۲ سال سابقه بیمه ای این رشته میشه در ژاپن کار کرد و هزینه تا رسیدن به اونجا چقدر هست و اینکه شما کارو تضمین میکنید در ژاپن
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام در خصوص کشور ژاپن خدماتی ارائه نمیدهیم.
کامی
با سلام 32 سال دارم بدون مدرک زبان فوق لیسانس کامپیوتر آیا راهی برای اخذ ویزای کار در آلمان یا استرالیا هست؟ و چطورا باید اقدام کنم ؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- رشته های کامپیوتر میتوانند هم برای بلو کارت آلمان و هم ویزای کار استرالیا اقدام کنند.مدارک شما بررسی می شود و پس از تایید مدارک کار انجام میشه براتون.برای هر دو کشور مدرک زبان الزامی است اما به شما فرصت داده میشود تا زبان را ارائه کنید.
محمد رضا
با عرض سلام و خسته نباشید بنده فوق لیسانس عمران آب و فاضلاب دارم و همسرم لیسانس بازرگانی و متولد توکیو است و تا ۹ سالگی ژاپن بوده . فقط در شناسنامه ذکر شده که متولد ژاپن است و پاسپورت (شناسنامه)ژاپنی نداره. آیا میشود با این شرایط اقدامی برای ویزای ژاپن کرد ؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با درود خدمت شما. گروه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی دهد. با تشکر
عارف
سلام خسته نباشید خواستم بدونم من که ایده و اختراعی در رابطه با زلزله و تشخیص و پیش بینی زلزله دارم چطور میتوانم ایده ام را با شرکت های ژاپنی مطرح کنم؟و کدوم شرکت؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما عارف عزیز. در حال حاضر گروه رادیو وکالت خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمی دهد، مطالب جهت مطالعه عزیزان درج گردیده است.
الهام رازی
سلام.با داشتن مدرک تیسول سرتیفیکیت دو و ایلتس ۸از ایران در کدوم کشور میتونم به عنوان مدرس زبان انکلیسی فعالیت داشته باشم.مدرک دانشگاهی من مرتبط با زبان نیست ولی ۸ ساال تجربه تدریس از اموزشگاه های مختلف رو دارم.
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. با توجه به تخصص شما کشورهای اطراف را به شما پیشنهاد می کنیم. کشور اوکراین از جمله کشورهایی است که هم اقامت دائم آن را می توان به راحتی اخذ نمود و هم تخصص و مهارت شما به عنوان مدرس زبان انگلیسی، در این کشور مورد تقاضا خواهد بود.
مظاهر
سلام خسته نباشید .من یک پسر 23ساله با مدرک دیپلم هستم .شرایط مهاجرت کاری برای من چگونه است .مرسی از سایت خوبتون
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز برای کشور های آلمانو استرالیا اقدام میکنیم که با مدرک دیپلم خود نمیتوانید ویزا کاری اخذ نمایید.
شویا
ببخشید خواستم بدونم امکانش هست برای دوبله گری و صدا پیشه گی به ژاپن برم ؟ البته الان نمی خوام برم منظورم با چند سال دیگه س
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز هر ساله قوانین کشورها در حال تغییر است و نمیتوان پیش بینی کرد.
سینا
با سلام چند تا سوال در رابطه با ویزا کار 90 روزه ژاپن داشتم 1:در این مدت میشه کار کرد و درامد کسب کرد؟ 2:چند بار میتوانی این ویزا را بگیری؟ 3:اگر در این 90 روز کارفرما پیدا کردی لازم است دوباره به کشور برگردی یا میتوانی به کار ادامه بدی؟ ممنون مشم پاسخ بدین
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه رادیو وکالت در زمینه کشور ژاپن فعالیتی ندارد و اطلاعاتی هم در این زمینه موجود نیست که خدمتتان ارائه کنیم.
شهرام درخشش
سلام شغلم نجار کابینت سازه ماهر هستم امکان کاردر زاپن هست
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر برای کشور ژاپن خدمای ارائه نمیدهیم.
رستمي
خيلي كشور خوبيه به نظر من ژاپن يكي از پيشرفته ترين كشورها ميباشد اميدوارم براي كساني كه اونجا زندگي ميكنن خوب باشد
شهرام بدرک
سلام برای کارگری میخوام برم به این کشور ایا امکانش هست من 24 سالمه ودر اشپزی حرفه دارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای این کشور انجام نمیدهیم اما کشور ژاپن نیز نیروی کار متخصص میخواهد.
وحید احسنی
با سلام وخسته نباشی ببخشید من برای کار میخوام برم ژاپن شغل اصلی من رنگکاری مبل هستش ایا امکانش که برم اونجا برام کار گیر بیاد یا نه یا هر شغل دیگه ایی هم شد توانایی کار رو دارم که بتونم کار .ویا کلا در مورد وضعیت کار تو کشور ژاپن اگه میشه خواهشا توضیح بدید با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم اما کشور ژاپن نیز به این راحتی ویزا مار صادر نمیکند.
داوود
من متولد ۵۹ هستم شاغل در یک شرکت خودرو سازی قسمت مونتاژ خودرو.آیا کشور ژاپن نیروی کار متخصص در زمینه خودرو جذب میکند؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
hamid alamdari
شرایط گرفتن ویزا کاری ژاپن رو میخواستم ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
حسن دیداری
درود سپاس بنده شغل فنی دارم و آشنا به جوشکاری و فریز کاری هستم و متقاضی کار در ژاپن هستم. متولد 1352
پاسخ توسط کارشناس (2)
در حال حاضر خدماتی برای ژاپن ارائه نمیدهیم.
Reza abdinezhad
سلام . من حدود بیست سال در رشته تاسیسات مکانیکی فعالیت دارم و مدرک درجه یک فنی حرفه ای در رشته سیستمهای سرمایش و گرمایش و موتور خانه های مرکزی را دارم و دارای رزومه قوی در رشته تاسیسات را دارم . متاهل هستم و متولد ۵۸ هستم . لطفا راهنماییم کنین که کدوم کشور میتوانم کار کنم و مهاجرت کنم . ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز آیا مدرک دانشگاهی هم دارید برای بررسی دقیقتر رزومه خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سارا رازقی
ایا ژاپن در زمینه خیاطی استخدام مینماید در سال 97 و شرایط ان چیست ؟ همسرم متولد 53 و در زمینه خیاطی مهارت دارند مدرک تحصیلی ندارند . اگر امکانش بود تماس بگیرین لطفا با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز در خصوص کشور ژاپن خدماتی ارائه نمی‌دهیم اما خدمات استخدامی با این مشاغل را شامل نمی‌شود.
علی اصغر
سلام خسته نباشید من مکانیک دستگاهای پلاستیک هستم ۲۹ سال دارم دنبال کار در ژاپن هستم کارگری ساده هم باشه کار میکنم ممنون از شما
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز در حا حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
Alireza
من لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ازاد دارم ایا میتونم اقامت کار تو ژاپن یا کشور دیگه ای بگیرم ؟ بعد 26 سالمم هست
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائهنمیدهیم.
Alireza
من لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ازاد دارم ایا میتونم اقامت کار تو ژاپن یا کشور دیگه ای بگیرم ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله این امکان برای شما وجود دارد برای بررسی دقیقتر شرایط خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
عباس
سلام من مهندس مکانیک از دانشگاه دولتی شیراز با سابقه طراحی پایپینگ ( بیش از 13 سال) ، مجردم و 43 سالمه .. زبانم هم بد نیس ... وضعیتم برا مهاجرت چطوره
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز برای ویزا کاری آلمان ، استرالیا ، اقامت دائم اوکراین و اسپانیا میتوانید اقدام کنید.
امیر
سلام،شغل من اجرای دکوراسیون داخلیه در ایران،بنظرتون توی ژاپن جوابگو هست؟لطفا راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم اما با این قبیل حرفه ها نمیتوانید اقامت این کشور را اخذ نمایید. چون بازار کار ژاپن بسیار رقابتی و در امور کار دقیق می‌باشند.
مهدی توکلی
باسلام من دارای مدرک فوق دیپلم رشته ماشین الات (مکانیزاسیون ) کشاورزی از دانشگاه امام خمینی از کرج هستم سنم ۳۸ و داری حدود ۱۴ سال سابقه بیمه و مجرد هستم لطف کنید راهنمایی کنید که میتونم در کشور ژاپن یا بقیه کشورها اقامت کاری بگیرم باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمی‌دهیم.
سعید
سلام من دارای مدرک فوق دیپلم رشته کشاورزی شاخه تولیدات باغبانی هستم ،سابقه کار و بیما ندارم .مجردم و ۲۶سال سن دارم همچنین دارای گواهینامه پایه دو هستم میشه راهنماییم کنید کشوری هست که من بتونم اقامت بگیرم ،لطفا راهنماییم کنید با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با مدرک تحصیلی شما شزایط کاری مناسبی پیدا نخواهید کرد اما از روشهای دیگر میتوانید اقامت بگیرید.
محمد محمد خانی
اینجانب دارای مدرک پایه یک آرماتور بندی از ژاپن هستم و قصد سفر به آن کشور رت دارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمیدهد.
هادی
سلام ببخشید میخواستم بدونم با مدرک فوق دیپلم مکانیک ماشین افزار میشه کدوم کشور مشغول کار شد
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز از چه دانشگاهی فارغ التحصیل شدید؟ سابقه کار و بیمه ، مدرک زبان در چه حدی است برای بررسی دقیق تر شرایط خودبا کارشنایسان ما تماس حاصل فرمایید.
مرجان
سلام و درود خدمت عزیزان همسر من مدرک تحصیلی نداره و از سن۱۰سالگی مشغول کار صافکاری اتومبیل و کارهای جانبی اونه (جوشکاری،میکانیکی،سیم کشی)سن ایشون ۳۴ سال هست یه مقدار پول نقد داریم و یه مغازه دو تا بچه زیر ۱۰سال داریم خودم ارایشگر هستم با مدرک دیپلم ناقص با۲۸سال سن میخاستم بدونم کشوری هست که بشه با این شرایط ما اقامت گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.سپاسگذارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله کشور اوکراین میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
پرهام
درود بر شما. مدرک فوریت های پزشکی از جهاد دانشگاهی دارم و وابسته به علوم پزشکی اصفهان هست. مدرک هلال احمر هم دارم. میخواستم بدونم کار برای من پیدا میشه؟ چه کشوری؟ ضمنا ۲۴ ساله هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز خیر با این مدرک نمیتوانید اقامت کشوری را بگیرید اما روشهای دیگری وجود دارد که میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
عادل ولدبیگی
با سلام ملیل هستم به مدت ده سال در ژاپن کار کنم .اسمم عادل ولدبیگی است ۲۰ سال است که پنچر گیر و تعویض روغنی کار میکنم در شرکتهای ایرانی .کمک اهنگر و کمک مکانیک هم هستم .مسلت به زبان ترکی استانبولی هستم چون دو سال در استانبول زندگی کردم %۱۵ عربی و انگلیسی مکالمه بلدم و %۱۰۰ فارسی .مایل هستم در بخش گردش گری .در بخش نظافت محیط زیست .در قسمت هتل داری فعالیت داشته باشم . ۴۰ سال سن دارم متاهل هستم .عاری از هر گونه مریضی و دودو سیگار .انسانی کاری و مقید به ظوابط کار فرما ودارای پشت کار عالی هستم .لطفا جوابی ارسال فرمایید
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام در حال حاضر برای کشور ژاپن خدماتی ارائه نمیدهیم.
حمید رضا
من 22 سالمه و دیپلم کامپیوتر دارم ایا میتونم به ژاپن برای کار ویزا بگیرم،زبان انگلیسی کامل بلدم،علاقه بسیاری به ژاپن رفتن دارم،باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. گروه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص ویزای کار ژاپن ارائه نمی دهد. با تشکر
آریا
درود بر شما. من تحصیلات فوق دیپلم دارم و چند سالی هست که به عنوان سیمکش ساختمان کار کردم. 40 سالمه. زبان انگلیسی هم روان صحبت میکنم و میخونم و مینویسم. آیا پیشنهاد کاری برای من توسط کارفرمای ژاپنی وجود دارد؟ اگر خیر آیا میتونم ویزای کار 90 روزه بگیرم و خودم اونجا دنبال کار بگردم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
علی جوانمردی
سلام ،مدرکم مهندسی شیمی هست با 14 سال سابقه کار در پالایشگاه .چه پیشنهادی دارید برای کاریا مهاجرت و.....ضمنا 45 سالمه
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- رشته تحصیلی و سابقه کار شما برای اخذ ویزای کار استرالیا مناسب هست اما متاسفانه شما محدوده سنی را رد کردین یعنی از لحاظ سنی نمی توانید امتیاز لازم را برای اخذ ویزای کار کسب نمی کنید.پیشنهاد ما اخذ اقامت اوکراین است که سریعتر و ارزانتر صورت می گیرد.
رضا
سلام .رضا هستم.راننده پایه یک .سابقه کار حمل مواد خطرناک.سابقه کار در تاکسیرانی.سابقه کار در بخش اصلاح نژاد دام. لیسانس زبان و دکتری زبانشناسی دارم.۴۲ سال سنمه .۲۷ سال در اموزش و پرورش کار کردم.کجا کار ارزش مالیش بیشتره و برا ما ایرانی ها وجود داره.شرایط سخت کاری رو تجربه کردم .فقط کار با در امد کافی.تو هر کشور باشه مهم نیس.لطفا راهنمایی کنین
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بودجه مالی شما بررسی شود.
مهدی
سلام.من گواهینامه راننده ماشین های ترابری سنگین پتروشیمی دارم می توانم به ژاپن بروم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
بهزاد
سلام. من حدود یک سال دیگه میخوام برم ژاپن یا چین واسه کار. مدرس زبان اگلیسی ام با روش های نوین. حدو 8 سال سابقه ی تدریس در موسسات خصوصی داشتم. سن 25. به نظر شما چین بهتره واسم یا ژاپن؟؟؟ توی طول این یک سال چه کارایی باس بکنم؟؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
دوست عزیز در حال حاضر خدماتی برای این کشورها ارائه نمیدهیم.
محمد
سلام من مدرک فوق دیپلم برق دارم. مخترع وایده پرداز صنایع برق هستم. برروی بسیاری از طرح ها و مدل های مفهومی خودرو های برقی سوخت نامحدود کار کردم .اپراتور برق صنعتی ساختمانی الکترونیک و...هم هستم متاسفانه در ایران هیچ نهدی کار مارو پشتیبانی نمیکه من ژاپن رو خیلی دوس دارم دوست دارم برم اونجا کار کنم وموفق بشم ممنونم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن ارائه نمی دهد، می توانید با ما در تماس باشید تا با توجه به رزومه کاریتان کشور بخصوصی به شما پیشنهاد داده شود.
عابد
سلام.با داشتن مدرک لیسانس it امکان مهاجرت هست.شرایط و هزینه ش در چه حده؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
بله دوست عزیز گزینه های مختلفی برای شما وجود دارد با کارشناسان ما تمای بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.
میلاد
باعرض سلام من ایرانی هستم مدرک فنی میکانیک خودرو و ترشکاری دارم و میخوام به ژاپن بروم و یک دوست نزدیک وهمکار شغلی که با هم تجارت میکنیم در انجا دارم تابعیت افغان هست وانجا شرکت تجارت موتور سیکلت و خودرو دارن و من را برای کار دعوت کردن چجوری میتونم برم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای عزیزان اهل افغانی کمکی نمیتوانیم بکنیم.
Kaveh
سلام 35سالمه حدود هجده سال در زمینه دکوراسیون داخلی چوب و ام دی اف فعالییت دارم ویزای کار ژاپن را میتوانم بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
رضا
47 سال سن دارم میخوام توی ژاپن کار کنم از تاسیسات لوله کشی و مونتاژ کاری و راتتدگی و تا حدودی ماشینکاری صنعتی کار بلد هستم . درحال حاضر بیکارم ناگفته نماند که بازنشسته از صنایع دفاع هستم. ولی فعلا بیکارم . دوست دارم برم ژاپن کار کنم. از هیچ کاری هم ترس ندارم. حقوقم کفاف زندگی چهار نفره در ایران را نمیده. اگه بعداز مدتی بتونم در ژاپن از پس هزینه های. زندگی بر بیام شاید خانواده ام را هم بیارم کنار خودم بچه هام یکی دانشجو ودیگری محصل است. منتظر راهنمایی. شما هستم متشکرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی در خصوص ویزا و اقامت ژاپن ارائه نمیدهیم.
رضوانه
سلام من۲۹سالمه با داشتن مدرک کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی و مدرک زبان ایسول برای گرفتن ویزای کار کدام کشور مناسبه البته من تاحدودی خیلی کم به زبان فرانسه و اسپانیایی مسلطم من خودم استرالیا مدنظرم ه امکانش هست چگونه؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اخذ اقامت برای کشورهای اروپایی با رشته های فنی مهندسی بسیار آسان است و رشته های پزشکی و پیراپزشکی زمینه کاری موسسه ما نیست.
داريوش
سوالي كه دارم اين است كه من به عنوان يك جوان ايراني در كدام كشور همسايه مي توانم كار خوبي پيدا كنم شغل من در ايران فروش لوازم خودرو مي باشد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در کشورهای همسایه شغلی که بخواهید از طریق کارمندی درآمد بالا به دست بیاورید وجود ندارد و با ایجاد شغل آزاد میتوانید درآمد نسیتا دلخواهتان را کسب نمایید.
سعید
سلام من ۳۴ سالمه دارای همسر ویک فرزند پسر ۱۰ ساله هستم و در حال حاضر در شرکت آذرآب اراک مشغول به کار هستم وتقریبا نزدیک به 10 سال سابقه کار در زمینه جوشکاری دارم آیا من می توانم برای کار به کشور ژاپن مهاجرت کنم . لطفا راهنماییم کنید تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم برای اخذ اقامت کشورهای دیگر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سجاد لطف نژاد مقیمی
سلام برای مهاجرت به ژاپن برای کار باید چکار کنم و هزینش چقدره؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
فریبرز
سلام.فوق لیسانس مهندسی صنایع(سیستمهای اقتصادی اجتماعی ) هستم.همسرم هم لیسانس ریاضی و البته خواهر همسرم فوق لیسانس مترجمی زبان.میخواستم بدونم برای ما 3 نفر بهترین پیشنهادتون چیه.البته خودم حدود 3 سال سابقه کار مرتبط دارم و همسرم هم حدود 5 سال معلم ابتدایی هستن
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای شما که رشته مهندسی هستید برای استرالیا با داشتن سابقه و مدرم زبان آیلتس 7 میتوانیم اقدام نماییم.
محمدحسن سنندجیان
هزینه ویزا کاری چقدر هست
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر برای کشور ژاپن خدماتی ارائه نمیدهیم.
اسماعیل دومان بیگلو
باسلام من میخواهم ویزای کاری به کشور ژاپن رو بگیرم واطلاعات جامعی دراین زمینه میخوام متشکرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
ملیحه
من میخوام به ژاپن مهاجرت کنم از طریق کار. چکار باید بکنم و چقدر باید هزینه کنم. ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
آروین
سلام و خسته نباشید. من قصد زندگی در ژاپن و تاسیس شرکت ساخت لوازم رباتیکی و الکترونیکی را دارم. لطفا برای هزینه های زندگی در آنجا و شرایط زندگی و ... اطلاعات کامل را به ایمیل من ارسال فرمایید. با تشکر.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر هیچ خدمات و مشاوره ای در خصوص ژاپن ارائه نمیدهیم.
حسین
سلام 34سال دارم بامدرک مهندسی صنایع و5سال سابقه مرتبط وهمچنین 15سال سابقه کاردردکوراسیون منزل ازجمله پرده کاغذدیواری پارکت و...دارم برای کارکدوم کشورپیشنهاد میکنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز فرمویزا کار استرالیا را که در سایت قرار داده شده است تکمیل نمایید تا امتیازبندی شما بررسی شود.
مجيد
من عاشق كشور ژاپن هستم و دوست دارم در اين كشور زندگي كنم و به كارهاي فني وارد هستم لطفا مرا راهنماي كنيد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر برای کشور ژاپن خدماتی ارائه نمیدهیم.
حسين
من ميخواهم به ژاپن سفر كنم چون عاشق اين كشور هستم چكارهاي بايد انجام بدهم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر خدماتی برای کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
مجيد
درود و وقت بخير كارشناسي ارشد مديريت بيمه دارم 5 سال سابقه كار در اين زمينه مدرس صنايع دستي هستم ( معرق ) در حوزه نرم افزارهاي آموزش مجازي مشغول بكار هستم زبان انگليسي متوسط و زبان اسپانيايي آماتور آيا مي توان شغلي متناسب با شرايط توضيح داده شده در كشوري اروپايي يا آمريكاي جنوبي بدست آورد ؟ شما ميتوانيد كمكي كنيد در اين خصوص؟!
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای رشته های مهندسی فنی میتوانیم اقدام کنیم.
سمیه زندی
با سلام من دارم به ژاپن مهاجرت میکنم اما به شکل غیر قانونی اگر برسم پیش دوستانم چطور میتونم شرایط درسی و دانشگاه رو فراهم کنم برای خودم
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدمات و مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمیکند.
علی
با سلام من ۲۳ سال سن دارم و از دانشگاه انصراف دادم ینی دیپلم محسوب میشم ، گواهینامه پایه یک دارم ، و مدرک مکانیک خودرو( کامل و تمام بخشهای خودرو )خودروهای داخلی ،خارجی مخصوصا ژاپنی دارم . تو ایران خودرو کار میکنم ، وضع مالیم متوسطه و یکم متوسط ب بالا میشه گفت ، چ کشوری پیشنهاد میدید ، ویزای دائم میخوام ولی اگه ویزای کار باشه مشکلی ندارم ، خیلی ممنون
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در زمینه کاری شما نمی توانیم نسبت به اخذ ویزای کار اقدام کنیم اما پیشنهاد ما به شما برای اخذ اقامت اوکراین می باشد.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید
بنیامین
مهاجرت به ژاپن برای کارگرساده امکان پذیرهست؟اگه آره ازچه طریقی.مرسی
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمیدهیم.
بهزاد
سلام خسته نباشید یکی از آشنایان ما تو ژاپن کارخونه داره میخواستم ببینم اگه واسه من دعوت نامه بفرسته من میتونم ویزای کار و اقامت بگیرم یا نه ؟؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بعید است از این طریق سفارت ژاپن ویزا بدهد.
نادیا
سلام.ما تولیدی لباس بچگانه داریم،کدوم کشور پیشنهاد میدین واس ویزای کاری با کمترین هزینه؟؟ خانواده سه نفره ایم.و مدرکمون کاردانی.سابقه کار تولیدی 6؛7 ساله هست
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور اوکراین مناسب میباشد اما برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
بهنام ارشادی تبریزی
با سلام من با22 سال سابقه در حوزه مخابرات وارتباطات هستم ودارای مدرک فوق لیسانس مهندسی برق شاخه الکترونیک قدرت هستم جهت مهاجرت از طریق کار برای کشور اوکراین راهنمایی بفرمایید.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور ا.کراین به صورت کشور های آلمان و استرالیا شرایط ماری به آن صورتت ندارد راحت ترین راه اخذ اقامت ازطریق کمک هزینه به کودک بی سرپرست اوکراینی است.
رضا
با سلام من مخترع هستم و کلی ایده و اختراع دارم می خوام تو ژاپن یه کارگاه یا کارخونه تولیدی در زمینه الکترونیک بزنم لطفا راهنمایی کنین چکار کنم با سپاس
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر در خصوص کشورر ژاپن خدماتی ارئه نمیدهیم.
داریوش
یه فوق لیسانس مهندسی پزشکی میتونه توی کشور استرالیا یا المان کار پیدا کنه؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. بله برای رشته مهندسی پزشکی بخصوص در کشور آلمان شرایط مناسبی برای متقاضی وجود دارد. اما وقت سفارت آلمان در حال حاضر زمان بر شده است.
مجتبی دانایی
سلام من طرح 18ماهه ایران وآلمان که درمراکز فنی وحرفه ای دایر بود رو گذروندم .علاوه براین مدارک : تراشکاری درجه 2و1-فرزکاری 2و1- راه اندازی موتورهای سه فاز - از فنی حرفه ای درطی 18ماه گرفتم . متاهل هستم یه دختر 3ساله دارم ومتولد 1367هستم .7سال سابقه کار دردوشرکت ماشین سازی (تولید دستگاه های صنایع غذایی را دارم. زبان انگلیسی رو دردانشگاه امام رضا -12ترم گذروندم ولی متاسفانه به دلیل شرایط ازدواج قادر به ادامه نبودم .طراحی صنعتی آشنایی متوسط دارم بانرافزار solidwork. منابع مالی محدود اما شخصی مثل یه آپارتمان ویک خودرو دارم. کاردرژاپن یا استرالیا برای من مقدوره. با سپاس از وقتی که صرف خواندن این متن کردین.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز رزومه ویزا کاری استرالیا را در سایت تکمیل نمایید تا پس ار بررسی با شما تماس گرفته شود.
محمود عودی
سلام. محمود عودی هستم از تهران. من راننده پایه یک هستم و مجرد. و میخوام هر جوری شده از ایران برم عاجزانه ازتون خواهش میکنم یک کشوری که از لحاظ حقوق و دستمزد خوب باشه بهم معرفی کنید.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز از طریق مهارت خود ما کشوری را نمیتوانیم به شما پیشنهاد دهیم اما شرایط کشور اوکراین مناسب است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.
سحر
سلام کسی ک چند مقام جهانی داره در ورزش رزمی و لیسانس روانشناسی و پول چندانی نداره خانم هم هست کدام کشور را معرفی میکنید ممنون میشم جواب بدین
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر برای ویزا ورزشی اقدام نمیکنیم.
ندا
سلام من 30 سالمه و لیسانس مامایی دارم و شاغل هستم،برای مهاجرت کاری ب ژاپن یا کانادا ،دانمارک و...چه کاری باید انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر برای کشورهای مورد نظر شما خدماتی ارائه نمدهیم.
حمید حمیدی
با سلام و عرض ادب . بنده قصد مهاجرت به ژاپن جهت کار رو دارم اما هیچ اطلاعاتی ندارم. بنده مدرک کارشناسی جغرافیا دارم که بدرد هیچ کاری نمیخوره و تا حالا شغلم آزاد بوده و کار فنی نکردم با این شرایط میتونم کار داشته باشم تو ژاپن اصلا میتونم امید داشته باشم.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر موسسه رادیو وکالت خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیکند.
بهرام
با عرض سلام و خسته نباشید من لیسانس مهندسی مکانیک نیروگاه رو دارم و در حال حاضر 32 سال سن دارم و الان در عسلویه توی پتروشیمی بوشهر به عنوان سرپرست اجرای پایپینگ مشغول به کار هستم و 3 سال سابقه بیمه دارم میخواستم در باره شرایط کاری رفتن به استرالیا رو راهنمائیم کنین ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز نام دانشگاه، مدرک زبان و... شما باید به طور کامل بررسی شود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
اکبر
سلام سن من 40 سال است می توانم برای اقامت در ژاپن اقدام نمایم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در حال حاضر در خصوص اقامت ژاپن خدماتی ارائه نمی شود.
رضا خاتمی
سلام من به دنبال کار تو کشور ژاپن هستم شنیدم ژاپن داره نیروی کارگر جذب میکنه می خوام ببینم شرایطش چه جوریه
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- اطلاعیه جذب نیروی کار ژاپن شامل حال ایرانیان نمیشود به لحاظ سختگیری هایی که صورت می گیرد.
مجید
سلام 24 سالمه برای کار میخوام برم سرمایه چندانی ندارم کجا راحت تر میشه رفت?
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- پیشنهاد ما به شما کشور اوکراین است .شما می توانید برای کسب اطلاعات با کارشناسان ما در تماس باشید.
رضا کلاته
سلام من فوق دیپلم مکانیک و لیسانس مدیریت بازرگانی دارم برای مهاجرت به کدوم کشور ها میتونم اقدام کنم.با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. اگر رزومه و سابقه کاریتان را با جزئیات بیشتری در قسمت نظرات درج می نمودید شاید می توانستیم کشوری با توجه به شرایط شما پیشنهاد دهیم. با ما تماس بگیرید تا کارشناسان موسسه در این خصوص شما را یاری کنند. باتشکر
حسین حمزه
من در حرفه نقاشی ساختمان و نجاری و دکور در ایران فعالیت دارم ایا کشور ژاپ به این شغلها نیاز دارد لطفا راهنمایی کنید سپاس
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کشور ژاپن خدماتی ارائه نمیدهیم.
قادر اعلائی
با سلام و عرض خسته نباشید .بنده تاسیسات کار درجه ۱ که در زمینه صنعتی و خانگی دارای ۸ سال سابقه کار میباسم. ۳۰ سال سن دارم و متقاضی اعزام به کشور ژاپن جهت کار میباشم. لذا از شما تقاضای راهنمایی را دارم. خواهشمندم هر چه سریعتر اقدام کنید .
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص اخذ اقامت ژاپن ارائه نمی دهد. با تشکر از درج نظرتان
ابوالفضل
با عرض سلام . بنده مدرک فوق لیسانس عمران سازه دارم سابقه کار هم ندارم. میخواستم بدونم به کدوم کشور برای کار میتونم برم؟ نیاز به سربازی هم هست یا نه؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. با توجه به مدرک تحصیلیتان می توانیم کشور استرالیا را به شما پیشنهاد دهیم، اما در پاسخ به سوال شما در خصوص خدمت سربازی باید چنین بیان کرد که برای هیچ کشوری این موضوع اهمیت ندارد، شما باید پاسپورتتان را اخذ کرده باشید چرا که هنگام صدور ویزا و زمان خروج از کشوری به مشکلی برنخورید. با تشکر
حسين هستم
سلام من حسين هستم براي 42 ساله داراي مدرك WORD , POWER POINT , در رشته كامپيوتر بصورت حرفه اي هستم و نيز تعميركار دستگاههاي SHARP بصورت متوسط و خوب هستم و نيز دوره هاي جوش آرگون را گذرانده ام ولي مدرك ندارم و داراي مدرك ديپلم ردي هستم جويا و مشتاق كار در ژاپن مي باشم .
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در زمینه کار در ژاپن توسط موسسه رادیو وکالت خدماتی ارائه نمی شود.
سعید
سلام بنده 33 ساله متاهل و دارای مدرک کارشناسی IT تسلط به زبان های C# و NET . و برنامه نویسی تحت وب و عاشق روابط عمومی و مشاوره در امر سیستم های امنیتی هستم کجا پیشنهاد کار برای من دارید با سپاس از راهنمایی های خوبتون.
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. با توجه به رشته شما ما 2 کشور آلمان و استرالیا را پیشنهاد می کنیم که در حال حاضر جز خدمات مهاجرتی موسسه نیز می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط جدید این دو کشور می توانید با ما در تماس باشید. با تشکر
افشین
باسلام من میخام از راه ازدواج برم ازکجا باید شروع کنم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- اگر شما کیس در ژاپن داشته باشید امور حقوقی و مهاجرتی شما در موسسه رادیو وکالت انجام می گیرد.
مسعود مهدی نیا
سلام وقتتون بخیر مسعود مهدی نیا هستم متولد 1355 متاهل من درحال تحصیل و شرکت در دوره های اخذ مدرک مدیریت پروژه حرفه ای PMP هستم در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه کار میکنم مدرک تحصیلی من لیسانس مهندسی مدیریت پروژه هست یک شرکت پیمانکاری در زمینه آب و ابنیه دارم و یک شرکت مدیریت پروژه با شرایط فوق میتوانم برای کار و اقامت به ژاپن برم؟ چقدر سرمایه به ریال نیاز هست؟ ممنونم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در حال حاضر برای اخذ ویزای کار ژاپن خدماتی ارائه نمی شود اما برای اخذ ویزای کار سایر کشورها می توانید با کارشناسان ما در موسسه رادیو وکالت تماس بگیرید.
محمد رضا
جسارتا برای ویزای کار زبان کشور ژاپن الزامی است یا خیر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن ارائه نمی دهد. با تشکر از اینکه ما را دنبال می کنید.
الهه
سلام‌.من با ۲۷سال سن مجرد و کارشناس شیمی کاربردی و مدرک فنی حرفه ای آرایش پیرایش و نوازنده گیتاردر حد متوسط و مدرک icdl. بدونه سابقه کار.میتونم برا کار برم ژاپن؟ ؟و داییم با ۵۵سال متاهل با سابفه ۵سال کار در ژاپن ۲۶سال پیش.میتونه برا کار بره؟؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص ویزای کشور ژاپن ارائه نمی دهد. با تشکر از شما دوست گرامی
حسین کریمیان
با سلام و عرض ادب من کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دارم و مدرک آیلتس هم دارم شغل بنده در ایران تدریس زبان انگلیسی میباشد آیا میتوانم ویزای کاری با توجه به این تخصص آل از کشور ژاپن بگیرم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید . با تشکر
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه ما خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن ارائه نمی کند. و تنها ویزای کار استرالیا صادر می شود که متاسفانه فقط در رشته فنی و مهندسی اقدام می کنیم.ممنون از این که مارا دنبال می کنید
مرتضی
باسلام.اگه کسی با 37 سال سن ومتاهل واسه کارگری بخوادبره ژاپن وهیچ پولی هم نداشته باشه چطوری میتونه بره
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص ویزای کار ژاپن ارائه نمی دهد، در این خصوص می توانید با مراکز کاریابی بین المللی تماس حاصل نمایید. با تشکر
ابی
سلام من لیسانس جغرافیای طبیعی دارم از دانشگاه دولتی ولی تو زمینه ای که درس خوندم کار پیدا نکردم. الان 5 ساله تو داروخانه و بیمه های درمان به عنوان کارشناس دارو مشغول به کار هستم.ایا می تونم اقامت کار تو کشوری بگیرم که بشه درامد خوبی داشته باشم. با تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیرید اطلاعات ارائه شده خیلی کلی می باشد.
امیررضا
بنده تراشکارماهر درزمینه ساخت ماشین آلات صنعتی هستم .باثابقه کار 14ساله ودارای مدرک فنی از انواع ارگانهای ذیربط ودرکنار این کارهای دیگری هم بلدم فنی باشه ..میخاستم به ژاپن برم برای کار ..بنظرتون چجور برم راه حل چیه؟؟یا کدوم کشور بهتره نسبت به کار بنده ؟حقوق ثابت یک تراشکار استاد کارفنی آشنا به کل ماشین آلات حقوقش چقدره؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن رائه نمی دهد، در صورت امکان می توانید تماس حاصل نمایید تا شرایط کاری و اقامتی سایر کشورها را برایتان تشریح نماییم. با تشکر
سمیع
سلام.شنیدم ژاپن برای ازدواج در ژاپن مرد وارد میکنه.شما اطلاعی دارین؟؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. خیر چنین موضوعی به این شکل صحت ندارد و اگر هم چنین باشد! متاسفانه در حال حاضر امکان اخذ ویزا برای ایرانیان به راحتی وجود ندارد.
حسین
سلام مدرک مهندسی صنایع با سابقه 6سال بیمه دارم ازطرفی 10 سال توزمینه دکوراسیون داخلی منزل باجواز کسب دارم ومغازه هم دادم بررفتن به ژاپن میتونم اقدام کنم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام شرایط خوبی برای اخذ ویزا جست و جو کار آلمان دارید برای بررسی بیشتر رزومه خود با کارشناسان ماتماس حاصل فرمایید.
عبدالله بالاني
بإسلام. بنده ميخواستم براي كار گير ي برم ژاپن كار كنم چطور ميتونم برم
پاسخ توسط کارشناسان
سلام- در حال حاضر مؤسسه ما خدماتی برای اخذ ویزای کار ژاپن ارائه نمی کند و پیشنهاد ما برای افرادی که دارای تخصص هستند ویزای کار آلمان یا استرالیا است.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
پیمان
سلام، خسته نباشید ، بنده دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی میباشم، آیا میتونم به عنوان کارگرساده ویزای کار دریافت کنم؟ کار دربخش کشاورزی، ساختمان سازی و....
پاسخ توسط کارشناسان
سلام- در حال حاضر مؤسسه ما خدماتی برای اخذ ویزای کار تخصصی ژاپن ارائه نمی کند اما شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
اشکان
سلام بنده34 ساله و دارای گواهینامه پایه یک و تجربه کاری به مدت 9 سال دارم با مدرک فوق دیپلم به چه کشوری میتونم ویزای کار بگیرم حقوق یک راننده پایه یک در کشورهای دیگه چقدر هست ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست گرامی. موسسه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر با توجه به شرایط شما از طریق ویزای کار مستقیم کشوری را پیشنهاد نمی کند چرا که اخذ ویزای کار به مدرک تحصیلی لیسانس و ... نیاز دارد. اما می توان به شما کشورهایی چون آذربایجان، گرجستان و اوکراین را پیشنهاد داد که از طریق اخذ اقامت بتوانید به کسب و کار بپردازید. با تشکر
حمید عزیزی
آیا به ایرانیان ویزای کار در ژاپن میدهند؟
مهدی
سلام خدمت شما من ۳۶ سالم است متاهل هستم با یک فرزند قصد محاجرت از ایران را دارم به کشوری که بتونم زندگی کنم مدرک تحصیلی دیپلم ناقص است شغلم جوشکاری عکسی وco2 .زیره پودری است با سابقه۱۰ سال و۳ سال هم اپراتوری cnc هستم با این حرفه ها جایی هست که به من اقامت بدهند ممنون میشم جوابمو بدید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما مهدی عزیز. متاسفانه بدون داشتن مدرک لیسانس و مدرک زبان نمیتوان کشور بخصوصی را برای اخذ ویزای کار مستقیم پیشنهاد داد، مگر اینکه بخواهید اقامت از طرق دیگر برایتان اخذ شود که امکان اشتغال نیز بعد از اخذ اقامت بصورت قانونی برای شما موجود باشد. با تشکر
بهروز
با سلام من لیسانس برق قدرت و انواع مدرک مرتبط با لیسانس از سازمان فنی حرفه ای زبان انگلیس متوسط فوتبالیست لیگ ۱و۲ متقاضی ضرب العجلی
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. امکان اخذ ویزای کار ژاپن به این شکل و با سهولت برای ایرانیان متاسفانه وجود ندارد. می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با ما در تماس باشید. با تشکر
فرهود مذهبی فرد
با درود، در ابتدا تشکر ویژه بابت اطلاعات خوب و جامع شما در این وب سایت. سوال بنده این است که بنده تحصیلات آکادمیک ویژه ای ندارم و تنها دیپلم اخذ کردم اما به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم و برحسب تمایل درحال یادگیری زبان ژاپنی به صورت فشرده هستم. در حدود تقریبا 5 سال است به عنوان کارشناس بازرگانی در فیلد واردات و مذاکرات بین الملل در یک شرکت خصوصی فعالیت دارم. سن من 29 سال است و مجرد هستم. آیا با توجه به شرایط فعلی شانسی برای کار در ژاپن دارم یا خیر ؟ پیشتر از همکاری و توجه شما به این سوال کمال تشکر و قدردانی را دارم. با تشکر مذهبی فرد
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما جناب مذهبی فرد عزیز. ممنون از شما بابت درج نظری چنین زیبا و دلنشین- به هرحال شما در جریان یک سری از روابط بین المللی باید بوده باشید. متاسفانه امکان اخذ ویزای کار ژاپن برای ایرانیان به راحتی وجود ندارد و در حال حاضر نیز موسسه حقوقی رادیو وکالت امکان ارائه خدماتی چنین را ندارد. می توانید جهت کسب اطلاع از شرایط سایر کشورها با ما در تماس باشید. باز هم ممنون از ادبیات زیبایتان...
رضا سليمي
سلام من رضا سليمي ٢٨ساله از تهران با مدرك ديپلم كارو دانش هستم و تقاضاي كار در ژاپن را دارم و ميخواهم به انجا بروم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست گرامی. موسسه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص اخذ اقامت ژاپن ارائه نمی دهد، چرا که شرایط اخذ ویزا برای ایرانیان بسیار دشوار می باشد. با تشکر
محمد رضا افشاری
سلام من 36 سال سن دارم و متاهل و یک فرزند 10 ساله و خانواده هم بار دار (دو ماهه) هست با تو جه به مدرک لیسانس مدیریت و تخصص در برق منازل با تجربه زیاد و لیسانس IT داشتن همسرم آیا کشوری هست که بتونیم به آون مهاجرت داشته باشیم؟ و چه میزان برای ما هزینه داره و چقدر زمان میبره؟
پاسخ توسط کارشناسان
سلام- با توجه به شرایط فعلی اوکراین و استرالیا را می توان به شما پیشنهاد کرد منوط بر این که سایر شرایط شما باید بررسی گردد.شما برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
سعید
سلام من ۳۵ سالمه متا هلم ویک پسر ده ساله دارم .مدرک تحصیلی من دیپلم کار دانش می باشد و حدود ۱۰ سال سابقه جوشکاری در شرکت آذر آب اراک در زمینه مخازن تحت فشار دارم از لحاظ مالی هم در رفاه نیستم خیلی خیلی تمایل دارم که برای رفاه خانوادم و داشتن یه زندگی بدون استرس به کشور ژاپن مهاجرت کنم و در آن کشور مشغول کار باشم آیا با این شرایطی که من دارم قادر به مهاجرت به ژاپن برای کار هستم لطفا راهنمای کنید تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست گرامی. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن ارائه نمی دهد. می توانید جهت کسب اطلاعات از سایر کشورها در خصوص نحوه اخذ اقامت با ما در تماس باشید.. با تشکر
صبا
با سلام.من صبا هستم 32 ساله مجرد. با مدرک مهندسی برق 13 سال سابقه کار در صنعت و در رشته خودم رو دارم.سرپرست کنترل کیفی و سرپرست آزمایشگاه الکترونیک هستم.زبان تخصصی خوبی دارم ولی مکالمه خیلی قوی نیستم.برای مهاجرت به کدوم کشور پیشنهاد میکنید .و هزینه های اون چقدره?
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما صبا عزیز. می توان دو کشور آلمان و استرالیا را به شما پیشنهاد داد. هر کدام از این کشورها در خصوص ویزای کار شرایط بخصوصی دارا می باشند که در این خصوص می توانید با ما در تماس باشید. با تشکر
ارام
سلام من 32 سال دارم و لیسانس حسابداری و مدیر مالی شرکت کارگزاری بورس هستم.همسرم 35 ساله و کارمند بانک هست می خواستم بدونم ما برای مهاجرت به کدام کشور می تونیم اقدام کنیم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز کشورهای اوکراین و اسپانیا و یا استرالیت را میتوانیم به شما پیشنهاد دهیم برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
رضا
سلام من لیسانس برق هستم و برقکاری ساختمان و نورپردازی بلدم برا کار برا ژاپن ویزای میشه گرفت
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما رضا عزیز. در حال حاضر متاسفانه امکان اخذ ویزای کار ژاپن به راحتی برای متقاضیان ایرانی وجود ندارد. اما می توان با توجه به مدرک تحصیلی شما حتی کشورهای دیگری نظیر آلمان و استرالیا را نیز به شما پیشنهاد داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید.
زمانی
برای اینکه ویزای کاردرژاپن بگیرم چقدربایدهزینه کنم؟ من فوق دیپلم گرافیک دارم ولی تواین زمینه سابقه ای ندارم. ولی درمشاغل متعدد فعالیت کرده ام. دست به آچارم بدنیس. اگر ممکنه راهنماییم کنید.متشکرم.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص صدور ویزای کشور ژاپن ارائه نمی دهد. اما در خصوص اطلاع از نحوه اخذ ویزا کار سایر کشورها می توانید با ما در تماس باشید. با تشکر
مجید زمانی
من 34 سالمه و قصد مهاجرت همیشگی به ژابن را دارم کارم ازاد بوده فنی هستم فوق دیبلم الکترونیک دارم شغلم فنی بوده و بخاطر همین جایی نرفتم سر کار که سابقه کاری داشته باشم ولی از لحاظ کار فنی کاملا وارد هستم میشه راهنمایی بفرمایید چطوری میتونم برم
پاسخ توسط کارشناسان
سلام- در حال حاضربرای ژاپن خدماتی ارائه نمی شود به عنوان متخصص اما اگر به عنوان نیروی کار ساده بخواهید اقدام کنید امکانش هست.برای اطلاعات بیشتر با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
يحيي
من مهندس برق هستم و ١٠سال سابقه كار در تعميرات و نگهداري تلويزيونهاي پاناسونيك دارم و مدرك فني حرفه اي تعميرات لوازم خانگي و تلويزيون دارم آيا براي كار در كشور ژاپن ميتونم اقدام كنم؟؟؟ممنون از شما
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست گرامی. امکان اخذ ویزای کار ژاپن به راحتی برای ایرانیان مقدور نمی باشد. اما شما با سابقه کاری و تحصیلیتان می توانید برای سایر کشورها درخواست ویزای کار بدهید. باید سابقه کاریتان مشخص شود که مرتبط بوده است یا خیر. در این خصوص می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. با تشکر
پوریا
سلام من در برقکاری ساختمان و نورپردازی ساختمان سابقه کاری دارم میخوام برای ویزای کار ژاپن اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در صورت دارا بودن مدرک لیسانس می توان سایر کشورهای اقدامی را به شما پیشنهاد داد، موسسه رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن در حال حاضر ارائه نمی دهد.
اکبر
سلام اکبر رفیعی جوشکار صنعتی در پتروشیمی وپالایشگاه به صورت جوشکار ارگون هستم ایا کار در ژاپن برای من فراهم هست در ضمن متاهل هستم ممنون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست گرامی. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن ارائه نمی دهد. در صورت دارا بودن رزومه تحصیلی و سابقه کاری مرتبط با آن می توان سایر کشورها را نیز پیشنهاد داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.
افراسیاب
باسلام خدمت شما اینجانب سرویس کار حرفه ای ساعتها ی اتوماتیک و کوارتز و همچنین تعمیرکار مجاز انواع عینک طبی و آفتابی با 7سال سابقه کاری حرفه ای 32ساله متاهل با یه بچه یه ساله و با مدرک سوم دبیرستان میتونم برای کار در ژاپن امیدوار باشم؟ ؟
پاسخ توسط کارشناسان
سلام - در حال حاضر برای ویزای کار نیروی متخصص در ژاپن خدماتی ارائه نمی کنیم.پیشنهاد ما به شما کشور اوکراین است.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
محمدرضا محمدی
سلام من 32 سالمه و فوق دیپلم برق دارم برای کار در ژاپن چیکار باید انجام دهم.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص ویزای کار ژاپن ارائه نمی دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه اخذ ویزای کار سایر کشورها می توانید با ما در تماس باشید. با تشکر...
سعید
سلام من ۳۳ سالمه مجرد تو ایران تو کار املاک بودم سرمایه زیادی ندارم و می خواهم برم ژاپن برای کار و اقامت ممنون میشم راهنماییم بکنید
پاسخ توسط کارشناسان
سلام- در حال حاضر خدماتی برای اخذ اقامت ژاپن از طرف موسسه رادیو وکالت انجام نمی شود.اما پیشنهاد ما به شما باتوجه به شرایط فعلی شما اخذ اقامت اوکراین است.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
امیر نوعی
باسلام وعرض ادب خدمت شما بنده به مدت ۷سال درسیستم اداری مشغول به فعالیت بودم وبعداز۷سال تعدیل نیروشدم ولذاقصددارم برای کارخارج ازکشورمهاجرت کنم ومقصدکشورموردنظرم کشورژاپن می باشددرصورت امکان ازشماتقاضادارم باتوجه به نداشتن حرفه فنی وتخصصی چگونه می توان برای کاردرحدکارگری به کشورموردنظرمهاجرت کردباتشکر.
پاسخ توسط کارشناسان
سلام- برای کسب اطلاعات با شماره 02188705123 تماس بگیرید.
مسعود علی زاده مکوندی
من 5 سال و 6 ماه سابقه کار مرتبط با صنعت نفت دارم .لیسانس عمران هستم و full level ndt(pt-rt-ut-vt-mt)t .میخواستم بدونم میتونم برای کار به ژاپن یا کره برم؟اصلا کاری که میخوام اونجا انجام بدم واسم مهم نیست.متاهل هم هستم.اگه میشه جوابم رو بدید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه تقریبا مناسبی برای آلمان دارید رزومه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی دقیق تر شود.
میلاد
سلام، من فارغ التحصیل مهندسی پلیمر هستم، 4 سال سابقه کار در زمینه فروش مواد مهندسی پلیمری داشتم، میخوام ببینم برای گرفتن ویزای کار میتونم اقدام کنم یا نه؟ ضمنا دایی من بیشتر از 25 سال هست که ژاپن زندگی میکنه.
پاسخ توسط کارشناسان
موسسه حقوقی رادیو وکالت در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن در حال حاضر خدماتی ارائه نمی دهد، می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایر کشورها در خصوص اخذ ویزای کار با ما در تماس باشید. رشته شما برای کشورهای اروپایی امکان اخذ ویزا وجود دارد.
بابک اسماعیلی
سلام کارشناسی ارشد حقوق جزا دارم از دانشگاه آزاد زنجان - معدل 15/57 مقالات بین المللی isi و همایش های داخلی . مولف کتاب . مدرس حق التدریس دانشگاه . بدون مدرک زبان آیا امکان گرفتن بورس هست ؟ آیا میتونم در دانشگاههای ژاپن پذیرش بگیرم بدون شهریه واریز کردن ؟ متشکر از رادیو وکالت
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت در خصوص اخذ اقامت تحصیلی دانشگاه های ژاپن خدماتی ارائه نمی دهد، جهت کسب اطلاع از نحوه پذیرش سایر کشورها میتوانید با ما در تماس باشید.
هادی بادکوبی
من یه جوشکار لوله عکسی و فیتر ولوله کشی صنعتی حرفه ای هستم و ویزای کار میخوام با تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای ویزا کار با رشته های فنی مهندسی میتوانیم اقدام کنیم.
علیرضا
سلام لیسانس مدیریت بازرگانی هستم الان حدود 10 ساله مدیر داخلی تعمیرگاهی هستم. تخصصم هم رو صافکاری خودو هست چون تجربه شو داشتم در حین کار تحصیل کردم .میخواستم بدونم امکان مهاجرت به ژاپن رو با شرایط کارم رو دارم . مرسی
پردیس
با سلام آیا در حال حاضر با توجه به شرایط اخیر کشور همچنان امکان اخذ ویزای کار برای ژاپن وجود دارد؟ من ساکن ایران نیستم.خارج از کشور تحصیل کردم و کار میکنم.اما پاسپورت و ملیت ایرانی دارم. با تشکر
پاسخ توسط مدیر
با سلام موسسه رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص ژاپن ارائه نمیدهد.
علی
سلام من ۵۵ سال سن دارم، متاهل و صاحب یک پسر ۱۴ ساله هستم ،۲۰ سال پیش به مدت ۷ سال در ژاپن زندگی و کار کرده ام، تخصصم در ارتباط با ساخت وسایل چوبی و نصب پارکت غیره هست و همسرم دیپلم ارایش و پیرایش داره، لیسانس زبان هست و عکاسی حرفه ای هم انجام میده... لطفا من رو راهنمایی بفرمایید با این شرایط ویزای کار چه کشوری رو میتونم بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کشور ژاپن خدماتی ارائه نمیدهیم برای اخذ اقامت سایر کشور ها میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
محمد حسین
سلام من جدا شدم با یه پسر 8 ساله چی جوری می تونم از طریق کار یا اذدواج با پسرم مهاجرت کنم ممنونم
پاسخ توسط مدیر
با سلام دوست عزیز تماس بگیرید و شرایط خود را بیان کنید تا شما را راهنمایی نماییم.
mohamad
من محمد ساکن شهر فرانکفورت ۲۴ سال سن دارم ۱۹۹۳. اگر امکان داره من میخام به ژاپن بیام منتهی نمیدونم از چه روشی. اگه میشه منو راهنمایی کنید. خیلی ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ اقامت ژاپن ارائه نمیدهد. با تشکر
مهدی
سلام مهدی هستم شغل من ترکیب رنگ اتومبیل ۱۴ سال دارم کار میکنم نقاشی اتومبیل با دوستم انجام میدیم کدوم کشور واسه ما در نظر دارید ممنونم
پاسخ توسط مدیر
با سلام دوست عزیز از طریق کار امکان اخذ اقامت ندارید اما از سایر روش ها میتوانید اقامت کشورهایی مثل اوکراین، اسپانیا و... را بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مجید
سلام من ۱۸ سال مجتمع فنی حرفه ای وارم کارافرین . مخترع .مدیر . مربی متعهل دادای دو فرزند و ۴۶ سال دارم چطور میتونم به ژاپن برم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کار در ژاپن اقدام نمیکنیم.
ملیحه دینار
من شوهرم راننده پایه یک هستش .پایه جرًثقیل هم دارد
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز موسسه رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص کار در کشور ژاپن ارائه نمیدهد.
رضا
سلام خدمت شما من و همسرم با دو فرزندهستیم میخواستم بدونم اگه من ویزای ژاپن داشته باشم برم میتونم اونجا تقاضای پناهندگی کنم
حسن
من دکترای فلسفه دارم میخواستم بدونم میتونم در ژاپن کار پیداکنم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- کشور ژاپن در زمینه های فنی و مهندسی پذیرش نیرو می کند و در حال حاضر موسسه ما خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن ارائه نمی کند.
محمود ملکی
پس از سلام و آرزوی توفیق برای شما عزیزان هنرمندی 47 ساله بنام محمود ملکی هستم که هنرهای متفاوتی داشته و از جمله برجسته ترین آنها کار بر روی چوب بوده که سالیانی از عمرم را در آن سپری کرده ام نظر به وضعیت اقتصادی هموطنانم و همچنین بخاطر امرار معاش خانواده ام تا کنون موفق به ارتباط کاری و هنری نشده ام و نتوانستم کشتی واقعی خود را که بسیار زیبا ساخته شده است را بفروشم خواهشی از شما عزیزان داشتم و آن اینکه بتوانم هنر خود را در ژاپن عرضه کنم و بفروش برسانم و یا در آنجا بکار هنری مشغول شوم مرا یاری دهید چون کسی را در این حوضه نمیشناسم برای توضیحات بیشتر خواهشی دارم که با من تماس گرفته شود و یاریم کنید تا بتوانم کسب و کاری راه اندازی نمایم . درود و سپاس... 09910506960 محمود ملکی
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز موسسه ما در حال حاضر برای کشور ژاپن هیچ خدماتی ارائه نمیدهد شما میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا با توجه به شرایط شما کشورهای دیگری را پیشنهاد دهند.
هانیه
با سلام ،من ۳۰ ساله هستم،مدرک کارشناس بیهوشی با ۸ سال سابقه کار دارم،میخاستم بدونم من با این مدرک کدوم کشور میتونم ویزای کار بگیرم؟
پاسخ توسط مدیر
با سلام دوست عزیز اخذ ویزا کار برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی بسیار دشوار می باشد شما از روش های دیگر می توانید اقامت یک کشور مثلا اوکراین را بگیرید و سپس مدارک خود را معادل سازی کرده و کار پیدا کنید.
سعید
سلام من 30 سالمه. متاهل . دارای 5 سال سابقه در واحد برق و ابزار دقیق صنعت سیمان کشور و یکسال پروژه ساخت کارخونه ی سیمان و راه اندازی سرد و گرم همون کمپانی. دارای مدرک فوق دیپلم برق. آیا میتونم مرتبط با رشته ام و شرایط متاهل بودنم بتونیم بریم یک کشور اروپایی یا آسیای شرق یا آمریکا؟ ضمنا شرایط کاری خوب . چون بنده تو ایران تکنسین برق هستم ولی با حقوق یک میلیون. منتظر تماس شما هستم.
پاسخ توسط مدیر
با سلام دوست عزیز مدرک تحصیلی شما پایین است اما از سایر روش ها میتوانیم کشوری مانند اوکراین را به شما پیشنهاد کنیم برای کسب اطلاعت بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
امید
من ۳۷ سال دارم داری یه فرزند و همسر هستم. دیپلم کامپیوتر دارم. در حال حاضر در حال طراحی و نصب غیر ام دی اف. کناف. تمام نصبها رو در داخل خونه انجام میدم. میخواستم بدونم کدوم کشور میتونم. ویزای کار بگیرم
پاسخ توسط مدیر
با سلام دوست عزیز برای ویزا کار پیشنهادی به شما نمیتوانیم داشته باشیم اما برای اخذ اقامت سابر کشورها می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مهدی
من مجرد هستم و تکنسین برق هستم و ۴۴ سال سن دارم و حدود ۶ سال هم در کشور گرجستان اقامت داشتم و دارم شنیدم که ژاپن نیروی کار میخواد شرایط و نحوه و هزینه دریافت ویزای کار میخواستم بدونم.ممنون
امین
سلام وقت بخیر . بنده سی سال دارای مدرک دیپلم مکانیک و برق خودرو و سابقه هشت سال در شرکت تولید ی مواد شیمیایی و شوینده.از کدوم کشورها میتونم ویزای کاری دریافت کنم. تشکر
پاسخ توسط مدیر
با سلام دوست عزیز با مدرک شما امکاناخذ ویزا کار وجود ندارد اما برای اخذ اقامت کشورهایی مانند اوکراین از روش های دیگر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سیروس انصارزاده
سلام برای کار مایلم ب ژاپن برم استاد کار سنگ کاری لطفا راهنمای کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما سیروس عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت با توجه به شرایط کشور ژاپن خدماتی در خصوص اخذ ویزای کار ژاپن را ارائه نمی دهد. میتوانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما شرایط کار در کشورهای دیگر را به شما توضیح دهند. با تشکر
حامد
با سلام ۲۷ سالمه،مدرک دریانوری دارم با ۵سال سابقه کار روی کشتی های اقیانوس پیما، بهترین کشور برای شغل کدوم کشوره ؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما حامد عزیز. در مورد تخصص و تجربه کاری خود می توانید با ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نمایید. رشته و تخصص شما شرایط بخصوصی دارد.
حامد
سلام من29سالمه وکارهای مانندآرماتوربندی 8سال سابقه کاردارم و4سالی سابقه کاردربیمارستان به عنوان خدمات بودم وخدمتم رفتم کارت دارم آیادرکشورهای خارجی مثل ژاپن برای من کاری هست
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما حامد عزیز. در حال حاضر امکان اخذ ویزای کار در کشور ژاپن کاری دشوار می باشد که موسسه حقوقی رادیو وکالت نیز در این خصوص با توجه به شرایط حال حاضر خدماتی ارائه نمی دهد. با تشکر
مرتضی
سلام من 36 سالمه .. آتش نشان و ارزیاب خسارت بیمه مرکزی هستم مدرک تحصیلی کارشناسی بیمه و ارشد بازاریابی دارم . برای مهاجرت کدوم کشور میتونم برم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز، اگر بدنبال ویزای کار می باشید به واقع کشورهای صنعتی بیشتر نیروهای متخصص و فنی در حال حاضر نیاز دارند. برای کسب اطلاعات از انواع اقامت ها میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.
فرهاد
سلام.من 31 سالمه.استادکاره قنادیم.میخوام خارج از کشور کار کنم.باید چیکار کنم.4
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز کشورهای اسپانیا و اوکراین برای شما مناسب هستش یرای بررسی بیشتر و کسب اطلاعات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
محمداحسان
باسلام خدمت شما بنده ۲۵سالمه مجردم میخواستم برای کار به کشور دیگه بروم سربازی معاف شدم کارت معافیتمم گرفتم هرکاری بشه انجام میدم فقط کار باشه ممنون میشم راهنمایی کنید باتشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز تحصیلات و سابقه کاری خود را قید بفرمایید.
فاطمه نجفی
سلام مترجمی زبان انگلیسی خواندم مهماندارایران ایرهستم تابلوفرش میبافم آیادرژاپن جایی برای اینجانب هست؟ممنون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما. متاسفانه در خصوص کشور ژاپن خدماتی در حال حاضر نمی توان ارائه داد. با تشکر
mostafa
باسلام و خسته نباشید.من 29سال سنمهست.خدمت سربازی هم رفتم.دیپلم و فوق دیپلم کامپیوتر دارم لیسانس عمران عمران و مدرک فوق لیسانس عمران مهندسی محیط زیست رو هم تا پایان شهریور ماهامسال دریافت میکنم و چندین تا مدرک فنی حرفه ای هم در مورد مکانیک خودرو و acdl مقدماتی و پیشرفته دارم.میخواستم با این رزومه من رو راهنمای کنید که برای مهاجرت در ژاپن یاسایر کشورهای اروپای به چه صورت هست.با تشکر از گروه پشتیبانی و مشاوره
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز تماس بگیرید یک بار دقیق تر رزومه شما برای آلمان بررسی شود.
بهروز بهنام
با سلام بهروز هستم 35 ساله ،مجرد ،لیسانس حسابداری ودارای گواهینامه رانندگی پایه یک بدنبال مهاجرت و ...در ژاپن یا کشورهای اسکاندیناوی هستم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
برای کشور اوکرایت میتوتنیم راهنماییتان کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
مهران
سلام من دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم ایا دانشگاه های ژاپن من رو قبول میکنن برا ادامه تحصیل یا نه انگیلیسی هم نسبتا خوب بلدم و ژاپنی هم‌کمی بلدم لطفا جواب بدید منتظرم.
پاسخ توسط کارشناسان
سلام خدمت شما مهران عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر خدماتی در خصوص کشور ژاپن ارائه نمیدهد. با تشکر از شما دوست گرامی
لیلا
برای مهاجرت به ژاپن باید چیکار کرد و بهترین کارچیست؟ارشد حسابداری دارم
پاسخ توسط کارشناسان
سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص مهاجرت به ژاپن ارائه نمی دهد. می توانید جهت کسب اطلاعات از نحوه مهاجرت به سایر کشورها با توجه به رشته و تخصص شما با ما در تماس باشید. با تشکر
م.س
سلام.31 سالمه متاهلم. 8 سال بصورت حرفه ای درلیگهای دسته یک وسوپرلیگ بازی کرده ام وباارگان های دولتی قرارداد دارم.. دارای مدرک مربیگری و دارای مقام جهانی تیمی ایتالیاو مقام های کشوری زیادی دارم.لیسانس تربیت بدنی دارم برای مهاجرت آیا شرایط اقدام دارم کدوم کشور بهتر. ژاپن آیا ممکن ماروقبول کنه یا خیر ممنون. ...
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر با توجه به تخصص شما امکان اخذ اقامت کاری از طریق موسسه وجود ندارد، مگر اینکه خودتان بتوانید دعوتنامه ای از کشور مقصد با توجه به تخصصتان دریافت نمایید. امکان اخذ اقامت دائم سایر کشورها نیز وجود دارد که می توانید پس از آن به فعالیت حرفه ای خود بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.
علی میرزائی
سلام بنده 27 سال مجرد و در زمینه تاسیسات ساختمان در رشته مکانیک فعالیت میکنم میخام به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز آیا تحصیلات دانشگاهی نیز دارید؟ برای بررسی رزومه خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سعید ویدال
با سلام 27 ساله. فوق لیسانس نفت دانشگاه آزاد.بدون سربازی.میخواستم بدونم کار تضمینی هست برام تو کشورهای دیگه بادرامد خوب یانه؟ شرایط اقامت هم لطف کنید با تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز منظور شما از بدون سربازیچی هستش یعنی شما غایب هستین؟ در این صورت نمیتونید از کشور خارج بشید.
احمد
سلام من ۴۷ سالم وبی کارهستم اما ۱۴ سال درشرکت کاز در قسمت های TBs وsgs وتمامی کارهای شبکه اصلی وانشعابات کازی کارکردم می خواستم ازشما عزیزان سول کنم کار درانجا هست که ما بتوانیم انجام دهیم ویا هرکاردیگری شدکارکری نکهبانی هرچه کا باشدفقط کار باشدبا تشکراز شما عزیزان زحمت کش که تلاش برای مردم می کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام در حال حاضر برای شما برای اخذ ویزا ژاپن نمیتوانیم خدماتی ارائه دهیم.
کورش
سلام 47سال سن دارم مجرد دان 4کارته و قهرمانی کشورهم در سابقه ام دارم تصمیم دارم به یک کشور اروپایی برم اقامت بگیرم که بتونم شغلی راه بندازم بادرآمد نسبتا خوب امکانش هست راهنمایی بفرمایید .تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز کشور اوکراین شرایط ماسبی برای اخذ اقامت و تاسیس باشگاه برای شما داره اگر تمایل داشته باشید میتوانیم برای شما اقامت بگیریم.
mahmoud
سلام محمود محمدی هستم ‌ ۴۸ سال دارم مربی کاراته و داور مسابقات و دارای کمر بند مشکی دان دو . دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور در تهران .‌و ساکن تهران هستم . همچنین سابق کار در رشته اگزوز سازی و جوشکاری با مدرک فنی حرفه ای سابقه ۱۵ سال تجربه کاریجوشکاری دارم ‌ . اطفا راهنمایی بفرمائید برای ویزای کاری یا دانشجویی . کمکم کنید . در صورت نیاز و مشاوره خدمت برسم . متشکرم . محمدی
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام در حال حاضر در خصوص ژاپن خدماتی ارائه نمیدیم برای سایر کشور ها میتونیم براتون اقامت بگیریم در صورت تمایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.
سیروس قمی
مهندس کشاورزی( محقق غلات) بازنشسته دارای تجربه در اصلاح نباتات .درخواست همکاری با شرکتهای دولتی یا خصوصی ژاپن هستم.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز ما در خصوص ویزا کاری ژاپن در حال حاضر اقدام نمیکنیم برای اخذ اقامت سایر کشورها میتونیم راهنماییتون کنیم
مجيد
با سلام من ٣٧ سال دارم ميخواستم در مورد ژاپن رفتن دو مورد كار كردن بدونم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز در خصوص ژاپن اقدام نمیکنیم برای ویزا جست و جو کار آلمان و بلو کارت میتونم با بررسی رزومه شغلی و تحصیلی شما راهنماییتون کنم.
فرهاد
عرض سلام دارم خدمت مشاورین عزیز.. من شنیدم ژاپن درخواست مهاجر از کشورهای دیگه داده..و متقاضیانی ک موفق ب اخذ اقامت در این کشور میشن از دولت ماهی 15 میلیون دریافت میکنن.. در کل من قصد رفتن دارم ولی جایی رو نمیشناسم راهنمایی کنن.. رشته تحصیلی من مهندسی مدیریت اجراییه..شنیدم این رشته هم جزو رشته های مورد پذیرش در ژاپنه.. ممنون میشم زودتر راهنمایی بفرمایید..????
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام موسسه رادیو وکالت در خصوص کشور ژاپن اقدامی نمیکنه برای سایر کشورها آلمان و اوکراین میتونیم با توجه به رشته شما راهنماییتون کنیم.
سمیرا
باسلام خانمی۳۳ ساله و مجرد و لیسانس زبان انگلیسی هستم.دوست آقایی دارم که در ژاپن کار میکنند و با ویزای کار اونجا هستن و ایشون در اصل اکراینی هستن. سوال بنده اینه که چطور ایشون میتونه به من کمک کنه که برم ژاپن و اونجا کار کنم. دوستم گفت فقط کافیه با ویزای توریستی خودم رو به ژاپن برسونم و ایشون در پیدا کردن کار مرا یاری خواهند. میشه منو لطفا دقیقا راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز در زمینه کشور ژاپن در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت مشاوره ای ارائه نمیده
ابراهیم
من 38 سالدارم و متاهل میباشم ویک فرزند دارم مدت 8 سال است که به شغل رانندگی تریلی مشغول هستم راهنمایی میخواستم برای اقامت خانوادگی ولی تضمینی برای یک کشور دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیررید تا با بررسی هزینه و سرمایه شما کشور مناسبی به شما پیشنهاد بشه تلفن دفتر ایران 02188705123
حسین
سلام پسرمجرد ۳۰ ساله هستم دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی ساخت و تولید از رشته مکانیک و کارت پایان خدمت و پاسپورت هستم دوست دارم زن ژاپنی بگیرم و ژاپن زندگی کنم،راستی سال ۱۳۸۶ هم با مامور نیرو انتظامی زدوخورد داشتم ولی پرونده ندارم چون با آشنا بازی قضیه حل شد لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز ما برای ژاپن اقدام نمیکنیم برای اسپانیا |، اوکراین میتونیم راهنماییتون کنیم، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تلفن دفتر ایران 02188705123
شهرود نباتی
سلام راننده تریلی هستم با توجه به نیاز کشور ژاپن چطوری میتوانم برای کار بروم لطفا راهنمایی بفرمایید؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام فعلا برای ژاپن اقدام نمیکنیم برای اخذ اقاما پیشنهادهای بهتری برای شما داریم با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن دفتر ایران 02188705123
شهرود نباتی
سلام راننده تریلی هستم با توجه به نیاز کشور ژاپن چطوری میتوانم برای کار بروم لطفا راهنمایی بفرمایید؟
شهرود نباتی
سلام راننده تریلی هستم با توجه به نیاز کشور ژاپن چطوری میتوانم برای کار بروم لطفا راهنمایی بفرمایید؟
شهرود نباتی
سلام راننده تریلی هستم با توجه به نیاز کشور ژاپن چطوری میتوانم برای کار بروم لطفا راهنمایی بفرمایید؟
شهرود نباتی
سلام راننده تریلی هستم با توجه به نیاز کشور ژاپن چطوری میتوانم برای کار بروم لطفا راهنمایی بفرمایید؟
علیرضا باقری
من علیرضا باقری هستم نمیدونم اسمم رو شنیدید یا نه من کاشف الگوریتم ریاضی حاکم بر زلزله هستم و مخترع دستگاه هشدار دهنده زلزله چطور میتونم برم به ژاپن و کار برروی زلزله رو ادامه بدم بسیار سپاسگذارم راهنمائی فرمائید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز مفتخریم که با شما هم صحبت میشیم، ژاپن در حال حاضر ویزا نمیده اما با بررسی رزومه شما پیشنهاد کشورهای بهتری وجود داره بنابراین با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تلفن دفتر ایران 02188705123 با تشکر
داریوش رضا لو
سلام بنده درکارهای تاسیساتی مهارت لازم راداشته ومدارک مربوط به آن را از سازمان فنی وحرفه ای اخذنموده ام آیا می توانم دررسته خودموفق به آخر ویزای کار ژاپن شوم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای ژاپن موسسه ما فعلا اقدام نمیکنه برای ویزا سایر کشورها با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن دفترر ایران 02188705123
علی مهنانی
با سلام علی هستم با بیش از ده سال سابقه کار در تعمیرات برق در پروژه های نفت وگاز ودارای مدرک کارشناسی برق و ابزار دقیق هستم لطفا در صورت نیاز در رشته های مرتبط با برق در ژاپن راهنمایی فرمایید . با تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ، اخذ اقامت و ویزای کار کشور ژاپن شرایط بسیار ویژه و دشواری دارد . لذا اقدام پیرامون آن به لحاظ زمان بر بودن و دشواری و ریسک بالا از سوی مجموعه رادیو وکالت توصیه نمی شود لیکن می توانید با ارسال رزومه و اعلام توان هزینه کرد مالی خود کشور های دیگری را نیز بررسی نمایید لذا پیشنهاد مشاوره حضوری مجانی داده می شود . جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
کنکور
سلام من فوق لیسانس رشته برق هستم.حدود 10سال سابقه کار در مترو واحد برق دارم از طرف شرکت بنباردین از کشور کانادا و چین پیشنهاد کار کردن نرفتم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام تماس بگیرید شرایط شما بررسی بشه تلفن دفتر ایران 02188705123
مهرشاد
سلام من ١٨ سالمه امثال كنكور دارم من ميخواسم برم تو اين مدارس اموزش شمشير سامورايي برا يادگيري مكتب سامورايي و اشنايي با فرهنگ اصيل ژاپني ميخواستم همزمان درسمم بخونم . همزمان ميتونم هم درسما بخونم هم ورزشم ياد بگيرم همم يجوري كسب درامد كنم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ، اخذ کشور ژاپن شرایط بسیار ویژه و دشواری دارد که نیازمند بررسی همه جانبه شرایط و مدارک متقاضی است و شروع به تحصیل و اخذ پذیرش تحصیلی خود پروسه مجزایی دارد لذا با ارسال اسکن مدارک هویت و تحصیلی خود امکان بررسی امر توسط مشاورین را فراهم کنید . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
محمد
باسلام بنده جویای کادر ژاپن هستم .شغلم گچکاری و گچ بری است میخواستم درصورت وجود شغل درژاپن مرا راهنمایی بفرمایید ممنون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ، اخذ اقامت و وزای کار کشور ژاپن شرایط بسیار ویژه و دشواری دارد که نیازمند بررسی همه جانبه شرایط و مدارک متقاضی است . به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
فرشید
سلام و خسته نباشید . بنده یکی از اقوامم در ژاپن زندگی میکنن . بنده چطور میتونم برم ژاپن برای کار . زبانشون رو هم بلد نیستم . ایشون میتونن برام دعوت نامه بدن و من کار پیدا کنم ؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ، اخذ اقامت و وزای کار کشور ژاپن شرایط بسیار ویژه و دشواری دارد که نیازمند بررسی همه جانبه شرایط و مدارک متقاضی است . به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
تينا
سلام ببخشيد منظورتان را متوجه نشدم ايا اين زمينه همكاري مشكل خاصي دارد ومن به هيچ وجه نميتوانم اقدام كنم؟ سپاس فراوان
پاسخ توسط کارشناسان
سلام لطفا مستقیما با دفتر هلدینگ رادیو وکالت تماس بگیرید چون متاسفانه بنده رد خصوص سوال شما در حال حاضر حضور ذهن ندارم. با سپاس با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
تينا
سلام من نوازنده حرفه اي ويولون و چنگ هستم كه دوست ژاپني ام كه در زمينه موسيقي تحصيل كرده به من پيشنهاد كاري در زمينه موسيقي داده است براي همكاري چه نوع ويزايي بايد بگيرم و اينكه دعوت نامه از طرف دوستم كفايت ميكند؟من قصد اقامت طولاني در توكيو را ندارم مثل سه سال مستمر و به صورت سالي سه بار هر بار حداكثر تا سي روز قصد اقامت دارم ممنون از راهنماييتون واقعا متشكرم
پاسخ توسط کارشناسان
سلام متاسفانه در این زمینه امکان ارائه مشاوره بارای ما مقدور نیست . عذر ما را بپذیرید
امیر
سلام اگر درخواست کاردر ژاپن داشته باشم چگونه باید اقدام کنم؟ چه کارهایی لازمه؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ، اخذ اقامت و وزای کار کشور ژاپن شرایط بسیار ویژه و دشواری دارد که نیازمند بررسی همه جانبه شرایط و مدارک متقاضی است . به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
فاطمه
سلام ، من دستيار دندانپزشك هستم و مدرك معتبر او قابل ترجمه از جهاد دانشگاهي دانشگاه تهران رو دارم ، الان مشغول به كار هستم و در بخشهاى جراحي و ارتودنسي نيز مهارت كافي رو دارم ، ميخواستم بدونم با اين مدرك و مهارت امكان كار در ژاپن فراهم است و من از چه طريقي بايد براى اقامت اقدام كنم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ، اخذ اقامت و وزای کار کشور ژاپن شرایط بسیار ویژه و دشواری دارد که نیازمند بررسی همه جانبه شرایط و مدارک متقاضی است . به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
رضایی
سلام من راننده کامیون هستم شنیدم ژاپن بشدت به راننده کامیون احتیاج داره درسته؟ تلفنم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و شروع به کسب وکار راهکار مناسب با میزان بودجه شما ، ارائه بدهد. به همین علت شماره شما در اختیار کارشناسان مجموعه قرار می گیرد تا ضمن تماس با شما مشاوره تلفنی یا حضوری داده شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
بیرامی
سلام راننده کامیون هستم جویای کار ژاپن
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند کشور ژاپن از مجموع کشورهایی است که به دلیل وضعیت معیشتی متمول مردمانش شرایط کار و اقامت بسیار سختی را تدارک دیده لذا امکان راهنمایی شما از طریق مکاتبه مشکل است . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و یافتن شغل خدمات تضمین شده ارائه می دهد لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
حسین
سلام من۲۱سالمه کارشناسی حسابداری دارم جویای کار در ژاپن لطف راهنمایی کنیم وب سایتتون بهترین هستش ممنون از این همه از اگاهیتون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند کشور ژاپن از مجموع کشورهایی است که شرایط کار و اقامت بسیار سختی را تدارک دیده لذا امکان راهنمایی شما از طریق مکاتبه مشکل است . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و یافتن شغل خدمات تضمین شده ارائه می دهد لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
حسین
سلام من۲۱سالمه کارشناسی حسابداری دارم جویای کار در ژاپن لطف راهنمایی کنیم وب سایتتون بهترین هستش ممنون از این همه از اگاهیتون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند کشور ژاپن از مجموع کشورهایی است که شرایط کار و اقامت بسیار سختی را تدارک دیده لذا امکان راهنمایی شما از طریق مکاتبه مشکل است . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و یافتن شغل خدمات تضمین شده ارائه می دهد لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
حسین
سلام من۲۱سالمه کارشناسی حسابداری دارم جویای کار در ژاپن لطف راهنمایی کنیم وب سایتتون بهترین هستش ممنون از این همه از اگاهیتون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند کشور ژاپن از مجموع کشورهایی است که شرایط کار و اقامت بسیار سختی را تدارک دیده لذا امکان راهنمایی شما از طریق مکاتبه مشکل است . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و یافتن شغل خدمات تضمین شده ارائه می دهد لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
حسین
سلام من۲۱سالمه کارشناسی حسابداری دارم جویای کار در ژاپن لطف راهنمایی کنیم وب سایتتون بهترین هستش ممنون از این همه از اگاهیتون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند کشور ژاپن از مجموع کشورهایی است که شرایط کار و اقامت بسیار سختی را تدارک دیده لذا امکان راهنمایی شما از طریق مکاتبه مشکل است . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و یافتن شغل خدمات تضمین شده ارائه می دهد لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
حسین
سلام من۲۱سالمه کارشناسی حسابداری دارم جویای کار در ژاپن
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند کشور ژاپن از مجموع کشورهایی است که شرایط کار و اقامت بسیار سختی را تدارک دیده لذا امکان راهنمایی شما از طریق مکاتبه مشکل است . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و یافتن شغل خدمات تضمین شده ارائه می دهد لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
اصغر ابراهیمی
سلام جویای کار در ژاپن هستم خواهشمند هستم به تقاضای بنده رسیدگی کنید مرسی
پاسخ توسط کارشناسان
سلام دوست گرامی متاسفانه فعلا امکان اخذ ویزای کار کشور ژاپن را نداریم ، اگر شماره تماس خود را به دفتر رادیو وکالت اعلام نمایید در اولین فرصت که شرایط فراهم گردد با شما تماس خواهیم گرفت . تلفن تماس رادیو وکالت در تهران : 88705121-021