کار در اسپانیا - شرایط کار در اسپانیا

 

کشور اسپانیا پس از عبور از دوره رکود و بحران اقتصادی،روند رو به رشدی از نظر اقتصادی گرفته است.این کشور دارای فرصت های زیاد شغلی میباشد که میتوان از طریق این فرصت ها به کشور زیبای اسپانیا مهاجرت کرد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کار در اسپانیا میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان وکلای مهاجرتی ما بهره مند شوید.

شماره تماس جهت اخذ مشاوره رایگان:

021-88705123

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت دائم اسپانیا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اسپانیا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

کار در اسپانیا و شرایط شغلی در این کشور:

با وجود رشد سریع اقتصادی اسپانیا،باز هم این کشور بیشترین نرخ بیکاری را در بین کشور های اروپایی داراست.اکثر بیکاران این کشور افرادی بدون داشتن توانایی و مهارت خاص هستند و برای متخصصین شغل مناسب موجود است.در اسپانیا شرایط برای شغل های فنی و مهندسی و it مطلوب تر به نظر میرسد.

برای گرفتن مهاجرت کاری به اسپانیا باید ابتدا یک کارفرما برای شغل شما درخواست نیرو کند و اگر در اسپانیا و در اتحادیه اروپا فردی با آن توانایی پیدا نشد،آن زمان است که کارفرما میتواند برای شما در خواست ویزای کاری بدهد و شما از این طریق به اسپانیا مهاجرت کنید.

این نکته را باید در نظر بگیرید که برای یافتن اکثر کار ها در اسپانیا نیاز به تسلط بر زبان اسپانیایی دارید.اما کارهایی نظیر کار دولتی،توریستی و آموزش زبان خارجه نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارند.

شرایط کار برای دانشجویان در اسپانیا نیز فراهم است.برای دانشجویانی که نیاز به کمک هزینه تحصیلی دارند کار های نیمه وقت در رستوران ها و کافه ها وجود دارد.همچنین پس از اتمام دوره تحصیلی،برای اکثر دانشجویان با سطح علمی بالا کار در اسپانیا موجود است.

برای یافتن کار در اسپانیا میتوانید از طریق وب سایت ها جستجو کار و  روزنامه ها اقدام کنید.در وب سایت برای شغل های موجود ابتدا رزومه خود را ارسال خواهید کرد و پس از تایید اولیه،درخواست کار خود را به سازمان و شرکت مورد نظر ارسال خواهید کرد.

البته برای پیدا کردن کار و زندگی در اسپانیا روش های بهتر و مطمعن تری موجود است که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 کار در اسپانیا

شرایط کار در اسپانیا به همراه اقامت دائم:

پیدا کردن کار در کشوری که بیشترین نرخ بیکاری در اروپا را دارد مقداری سخت به نظر میرسد.اما میتوان ابتدا به اسپانیا مهاجرت کرد و سپس با ایجاد شغل مناسب به درآمدی قابل توجه در اسپانیا رسید.

روش های مختلفی برای مهاجرت به اسپانیا و کار در اسپانیا وجود دارد که بهترین آن مهاجرت از طریق تمکن مالی میباشد.این روش که تنها توسط موسسه حقوقی رادیو وکالت و به صورت کاملا قانونی انجام میشود فقط نیاز به 15000 یورو هزینه دارد و پس از آن میتوانید به راحتی به اسپانیا مهاجرت کنید.

اسپانیا کشوری توریستی است و یکی از بهترین شغل های موجود در این کشور رستوران ها و کافه ها هستند.جمعیت توریست های کشور اسپانیا از جمعیت اصلی اسپانیا بالاتر است.راه اندازی یک کافه یا رستوران در اسپانیا با هزینه های مناسب انجام میشود و میتوان از این طریق به راحتی کار در اسپانیا را با در آمد بالا تجربه کرد.

 

موسسه حقوقی رادیو وکالت با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت و کار در اسپانیا میتواند بهترین مشاور شما در این امور باشد.همچنین میتوانید برای اخذ ویزای تحصیلی به اسپانیا و گرفتن اقامت دائم اسپانیا با ما تماس بگیرید.