ویزای کار در آلمان برای ایرانیان

 

یکی از کشورهای اروپایی که نیاز زیاد به نیروی کاری متخصص دارد کشور آلمان است.کار در آلمان برای ایرانیان یکی از بهترین فرصت هاست که بتوانند در کشور پیشرفته ای مثل آلمان زندگی کنند و شغل و در آمد مناسبی نیز داشته باشند.برای کسب اطلاعات کامل در مورد کار در آلمان برای ایرانیان میتوانید با رادیو وکالت تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرایط ویزای کار آلمان

داشتن حداقل مدرک کارشناسی در ایران که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری باشد و ترجمه رسمی با تاییدات دادگستری و امورخارجه بشود

حداقل سه سال تمام از تاریخ فارغ التحصیلی گذشته باشد یا حداقل سه سال سابقه کار مرتبط بدون نیاز به سابقه بیمه

پرینت حساب یا گواهی تایید موجودی سی میلیون تومانی

متقاضی می بایست بتواند بعد از ورود به آلمان حداقل در سطح B1_B2 زبان آلمانی مکالمه کند.

برای بعضی از رشته های کاری اگر متقاضی دانش زبان انگلیسی در سطح مکالمه خوب و روان داشته باشد امکان پیداکردن شغل در شرکتهای بین المللی آلمانی وجود دارد.

چرا اقامت آلمان از طریق کار

حداقل درآمد 3400 یورو در ماه در تمام ایالت های آلمان

حداقل درآمد در کشور آلمان از خیلی از کشورهای اروپایی بالاتر است

مخارج زندگی ماهیانه بین 600 تا 1000 یورو برای یک فرد مجرد

مخارج زندگی ماهیانه در حدود 1200 تا 1400 یورو برای یک خانواده دو نفره

امکان دستیابی به اخذ اقامت دائم آلمان پس از ورود به آلمان

خدمات بیمه تامین اجتماعی و بیمه بیکاری و بیمه تکمیلی درمان با کیفیت بسیار عالی

قرارداد کاری دائم

سیستم کاهش مالیاتی پلکانی به اینصورت که یک فرد متاهل دارای یک فرزند نسبت به یک فرد متاهل بدون فرزند مالیات کمتری پرداخت می کند و یک فرد متاهل بدون فرزند نسبت به یک فرد مجرد نیز مالیات کمتری پرداخت می کند

چرا ویزای کار آلمان از طریق رادیو وکالت

ارزیابی رایگان پرونده متقاضی

قرارداد تضمینی با وکیل آلمانی

عقد قرارداد در دفتر ایران به زبان فارسی

پرداخت بصورت چند مرحله ای

پرداخت خسارت در صورت عدم موفقیت

امکان استفاده از بیمه های پزشکی و درمانی

امکان زندگی و اقامت در تمامی کشورهای حوزه شینگن از سال اول

هزینه ویزای جستجوی کار آلمان

حالت اول

مدت زمان اخذ ویزای کار. بین شش تا هشت ماه

هزینه انجام خدمات ۲۶۰۰ یورو

حالت دوم

مدت زمان اخذ ویزای کار بین سه تا چهار ماه

هزینه انجام خدمات۳۶۰۰ یورو

⮞ مشاوره کاملا رایگان بگیرید ⮜

عبارت معجزه اقتصادی نامی است که در بازسازی سریع اقتصادی در جمهوری فدرال آلمان، بعد از جنگ جهانی دوم نهاده شده است. از ویژگی های آن نوسازی واحدهای تولیدی آلمان بر اساس آخرین دستاوردهای فنی، به گردش انداختن مارک آلمان و کمک های بی دریغ مالی ایالات متحده آمریکا در چارچوب طرح مارشال بود. در پایان دهه پنجاه، آلمان به یکی از قدرت های بزرگ اقتصادی جهان و اروپا تبدیل شده بود.

آلمان در طول تاریخ ثابت کرده است که می تواند با برنامه ریزی و مدیریت منحصر بفرد مسئولینش که نشات گرفته از تعهد و نظم سیستماتیک در تک تک مردم این کشور است، از بحرانهای اقتصادی و اجتماعی سربلند و پیروز بیرون بیاید. آلمان برای تمام افرادی که میخواهند صاحب کار و‌اقامت و زندگی آرام و مرفه شوند قطعا بهترین کشور می باشد. به طوری که بسیاری از افرادی که در جستجو کار در اروپا هستند آلمان را به عنوان بهترین مقصد میشناسند، علت این امر برنامه های بلند مدت دولت آلمان در زمینه کار و اقتصاد می‌باشد به طوری که مازاد درآمد سالیانه آلمان بیشتر از ۳۶ میلیارد دلار برآورد شده است ما نیز در گروه تخصصی آلمان هلدینگ حقوقی رادیو وکالت  بر آن شدیم که با هدف کمک به هموطنان عزیزمان برای اخذ اقامت آلمان از طریق ویزای جستجور کار در آلمانیا اخذ ویزای کاری آلمان (بلوکارت آلمان) گامی موثر برداریم.

کار در آلمان برای ایرانیان

ویزای جستجوی کار آلمان یا به اصطلاح فرنگی  Job Seeker Visa چیست؟

 

ویزای جستجوی کار آلمان نوعی از ویزا است که برای دارنده این ویزا اجازه ورود به آلمان  و اقامت در آلمان  به مدت  حداقل شش ماه در آلمان را تامین می کند.

برای اخذ ویزای جستجو کاری آلمان و‌ ویزای بلو کارت آلمان می‌توانید (کار در آلمان برای ایرانیان) همین حالا با مشاوران ما در گروه تخصصی آلمان هلدینگ حقوقی رادیو وکالت با شماره تلفنهای 88705121 و 88705123  تماس بگیرید و از جزئیات کار ما با خبر شوید.

اخذ ویزای جستجو کار برای ایرانیان در آلمان فقط در عرض ۶ ماه برای شما عزیزان انجام می‌شود که توانسته‌ایم رکوردی در جهت سرعت و کیفیت در میان رقبایمان به ثبت برسانیم.

ویزای جستجو کار آلمان به صورت ۱۰۰‎٪ تضمینی اخذ می‌شود به طوری که  برای اولین بار در ایران در صورت عدم موفقیت در پرونده حاضر به پرداخت خسارت می‌باشیم.

 

نکته بسیار مهم:

 

میتوان پنداشت که اخذ ویزای کار در آلمان ، مشکل نیست، و در بسیاری از موارد افراد خود برای ویزا جستجو کار آلمان اقدام میکنند. از این بین تعدادی موفق به اخذ این ویزا شده و تعدادی رد یا به اصطلاح ریجکت  می‌شوند. در بسیاری از موارد دیده شده که دو نفر همکار و یا دوست به صورت همزمان و با شرایط یکسان اقدام نموده‌اند اما یک نفر موفق به اخذ شده و‌نفر دیگر ریجکت شده است.

 

علت رد شدن ویزا یا ریجکت شدن ویزا چیست؟

 

متاسفانه خیلی از افراد زمانی به ما مراجعه می‌نمایند که دیگر دیر شده است و میتوان گفت که بعد از ریجکت شدن به ما مراجعه می‌کنند. در این موقعیت ما فقط میتوانیم برای این دوستان عزیز متن اعتراض نامه برای سفارت را آماده کنیم که میتوان گفت در ۸۰‎٪ موارد اعتراض وارد نیست.

توصیه رادیو وکالت به دوستان این است که قبل از درخواست ویزای کار و کار در آلمان برای ایرانیان با ما مشورت کنند، چراکه بعد از ریجکت شدن دیر است و طبق قوانین بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله آلمان و اتریش، اگر فردی یکبار ریجکت شود حداقل تا چندین ماه و بعضا تا چندین سال نمیتوان مجدد اقدام کند.

حداقل شش ماه و برای بعضی موارد حداقل باید پنج سال از تاریخ دریافت ریجکتی ویزا گذشته باشد.

در اکثر موارد متاسفانه متقاضیان نمیدانند علت ریجکت شدن ویزای جستجو کارشان چیست، و شاید دلیل منطقی برای ردشدنشان نمی‌بینند، اما قطعا این افراد نتوانسته‌اند آفیسر سفارت آلمان را مجاب به صدور ویزای جستجوی کار آلمان کنند. وکلای ما در دپارتمان آلمان  هلدینگ حقوقی رادیو وکالت با تجربه و مهارت در این امر در کنار شما هستند و به طوری که حتی خدمات ما بعد از صدور ویزای جستجو کار آلمان تمام نشده و بعد از سفر به آلمان و ورود به کشور آلمان  تا زمانی که در آلمان کار پیدا کنید در کنار شما هستند.

علاوه بر خدمات اخذ ویزای جستجو کار و اخذ کار در آلمان برای اخذ اجازه کار آلمان نیز در کنار شما هستیم‌.

همانطور که مطلع هستید هم‌ اکنون برای اخذ وقت سفارت آلمان بیشتر از ۱ سال و حتی تا پانزده ماه می‌بایست صبر کنید، به طوری که حتی شنیده شده بعضی از متقاضیان تا ۱۸ ماه نیز می‌بایست صبر کنند.

برای این امر و سهولت در اخذ وقت سفارت آلمان نیز ما خدمات ویژه‌ای داریم که می‌توانیم‌ برای شما ارائه دهیم.

ویزای جستجو کار آلمان به مدت ۶ ماه می‌باشد و طبق آمار رسمی دولت فدرال آلمان در فقط سال ۲۰۱۷ نزدیک بر ۲۲هزار نفر از ایرانیان توسط ویزای جستجو کار آلمان  یا همان Job Seeker Visa   توانسته‌اند بعد از ورود  به آلمان  کار مورد نظرشان را در ایالت های مختلف آلمان بیابند و به بلو کارت آلمان دست یابند.

شاید شنیدن چنین جمله ای راجع به کشور مقتدر و با ثباتی مثل آلمان، آنهم با اقتصاد قوی که دارد باور نکردنی باشد اما باید گفت که آلمان همان کشور مشهور به صنعت و‌ پیشرو در تکنولوژی، هم‌اکنون طبق آمار رسمی دولت فدرال آلمان از کمبود ۴۵۰ هزار نفر نیرو  (چهارصد و پنجاه هزار نیروی متخصص ) در زمینه های مختلف رنج می‌برد و از این بابت آلمان هر سال ۳۰میلیارد دلار ضرر می‌کند، تکرار می کنم  سی میلیارد دلار ضرر در هر سال.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه گرفتن کار در آلمان برای ایرانیان می توانید در روزهای کاری هفته با تلفنهای دفتر ایران هلدینگ حقوقی رادیو وکالت به شماره های 88705121 و 88705123 تماس بگیرید.