کاریابی در فنلاند

کاریابی در فنلاند

متقاضیانی که قصد کار در فنلاند را دارند علاوه بر کسب ویزای کار این کشور نیازمند یافتن شغلی متناسب با مهارت و تخصص و تحصیلات خویش نیز می‌باشند. یافتن شغل مناسب در این کشور از چند روش امکان‌‌پذیر می‌باشد و متقاضیان با مراجعه به هر یک از این راه‌ها و ارسال رزومه و سوابق کاری، می‌توانند شانس خود را جهت یافتن شغل مناسب امتحان نمایند. در مطلب پیش‌رو انواع روش‌های کاریابی در فنلاند مانند جست و جوی کار از طریق بررسی روزنامه‌ها، سایت‌های تخصصی و آژانس‌های کاریابی را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا خوانندگان را با فرایند کاریابی در فنلاند آشنا نماییم.

گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در زمینه کاریابی ارائه نمیدهد و این مقالات صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در سایت قرار میگیرد.

انواع روش‌های کاریابی در فنلاند

متقاضیانی که قصد یافتن شغل مناسب در فنلاند را دارند می‌توانند از طریق روش‌های ذیل به نسبت به یافتن شغل مناسب اقدام نمایند:

  • کاریابی در فنلاند از طریق جست و جو در روزنامه‌های کاریابی
  • کاریابی در فنلاند از طریق جست و جو در وب سایت‌های کاریابی این کشور
  • کاریابی در فنلاند از طریق مراجعه به آژانس‌ها و موسسات کاریابی
  • کاریابی در فنلاند از طریق مراجعه به موسسات بین‌المللی

جست و جوی کار از طریق روزنامه‌ها

از جمله راه‌های جست و جوی فرصت شغلی مناسب در فنلاند مراجعه به روزنامه‌هایی است که در زمینه کاریابی در فنلاند به صورت تخصصی آگهی منتشر می‌کنند، می‌باشد. البته درصد موفقیت متقاضیان کاریابی در فنلاند به واسطه این روش در مقایسه با دو روش کاریابی از طریق وب‌ سایت‌ها و موسسات کاریابی در فنلاند کم‌تر بوده و همچنین مدت زمان یافتن فرصت شغلی مناسب با استفاده از این روش معمولا بیشتر حتی غیر قابل پیش‌بینی می‌باشد.

جست و جوی کار از طریق سایت‌های تخصصی کاریابی در فنلاند

روش دیگر کاریابی در فنلاند که متقاضیان جست و جوی کار در این کشور می‌توانند به آن مراجعه کنند، یافتن شغل و مهارت مورد نظر از طریق مراجعه به سایت‌های تخصصی کاریابی می‌باشد. متقاضیان در این روش لازم است تا با مراجعه و ثبت نام در وب سایت‌هایی که در زمینه کاریابی در فنلاند فعالیت می‌کنند و مورد تایید دولت این کشور نیز می‌باشند، رزومه و سوابق کاری خود را ارسال نمایند و پس از تاییدیه آن‌ها از جانب این دسته از سایت‌ها منتظر پیدا شدن فرصت شغلی مناسب باشند. پس از بررسی سوابق شغلی شخص متقاضی کاریابی در فنلاند، سایت‌های کاریابی در فنلاند بر اساس اطلاعات پایگاه کاریابی مرکزی در این کشور در صورت امکان شغل مناسب برای متقاضی را پیدا کرده و به ایشان اطلاع می‌دهدند شایان ذکر است فرایند کاریابی در فنلاند به واسطه این روش از روش کاریابی توسط روزنامه‌ها از درصد موفقیت بیشتری برخوردار می‌باشد اما نمی‌توان بازه زمانی مشخصی برای یافتن فرصت شغلی را مشخص نمود.

 

کاریابی در فنلاند

 

جست و جوی کار از طریق موسسات و آژانس‌های کاریابی در فنلاند

موفقیت ‌آمیزترین و هدفمندترین روش جست و جوی شغل و کار مناسب، اقدام از طریق مراجعه به آژانس‌ها و موسسات کاریابی در فنلاند می‌باشد. هدف موسسات کاریابی در فنلاند یافتن شغل متناسب با درخواست فرد متقاضی بدون استفاده از واسطه و از طرف دیگر پیوند دادن شخص متقاضی به آن فرصت شغلی می‌باشد. لازم به ذکر است درصد موفقیت اشخاصی که به موسسات کاریابی در فنلاند رجوع می‌کنند نسبت به دو روشی که پیشتر به آن‌ها اشاره شد، بالاتر بوده و همچنین از اطمینان بیشتری برخوردار است. شرط تایید شدن توسط کارفرما در این روش تسلط کافی به زبان این کشور می‌باشد.

موسسات کاریابی بین المللی

موسسات کاریابی بین‌المللی آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به متقاضیانی که قصد جست و جوی کار در فنلاند می‌باشند. هدف از ایجاد این دسته از موسسات بین‌المللی دسترسی آسان افراد در هر کدام از کشورهای اروپا و کشورهای خارجی به پایگاه داده‌های فرصت‌های شغلی کشورهای عضو اتحادیه اروپا و از جمله کشور فنلاند به منظور جستجوی کار می‌باشد. در این روش متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آژانس‌های کاریابی بین المللی درخواست یافتن شغل متناسب با رشته تحصیلی و سوابق کاری خود را بدهند. شرط اصلی تایید توسط کارفرما در این روش تسلط کامل به زبان انگلیسی می‌باشد.

شرایط یافتن شغل توسط موسسات کاریابی در فنلاند

متقاضیانی که قصد کار در فنلاند را دارند همانطور که اشاره شد می‌توانند از طریق مراجعه به موسسات و یا آژانس‌های کاریابی در فنلاند شغل مورد نظر خود را بیابند. متقاضیان لازم است تا به این موضوع آگاه باشند این موسسات در صورتی که موفق به یافتن شغلی برای شخص متقاضی شوند، آن شخص موظف است درصدی از حقوقی را که کسب می‌کند به مدت یک سال و یا کمتر به آن موسسه کاریابی در فنلاند بپردازد. البته درصد و بازه زمانی پرداختی به آن موسسه کاریابی کاملا به شغل و موسسه کاریابی بستگی دارد و متغییر است.

 

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد