کاریابی در در گرجستان

کاریابی در در گرجستان

مهاجرت از طریق کار و اخذ ویزای کار  از جمله راه‌های مهاجرت به گرجستان می‌باشد. متقاضیانی که قصد کار در گرجستان را دارند می‌توانند از طریق مراجعه به موسسات و آژانس‌های کاریابی در گرجستان به شغل مورد نظر خود دست یابند. با توجه به پیشرفت‌هایی که در زمینه کاریابی در این کشور صورت گرفته است دسترسی راحت‌تری برای متقاضیان جست و جوی شغل در این کشور فراهم شده است. مسلما اشخاصی که بتوانند به شغل مناسبی در این کشور دست یابند، اقامت گرجستان را نیز به صورت دائم اخذ می‌نمایند.

متقاضیانی که قصد کاریابی در گرجستان را دارند می‌توانند با مراجعه به روش‌های ذیل به هدف خود دست یابند:

  • وب‌سایت‌های کاریابی در گرجستان
  • کاریابی در گرجستان از طریق موسسات کاریابی در این کشور
  • جست و جوی کار از طریق روزنامه‌ها

وب‌سایت‌های کاریابی در گرجستان

فردی که قصد جست و جوی کار در گرجستان را دارد می‌تواند در قدم اول و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به سایت‌های تخصصی کاریابی در گرجستان مراجعه نماید. در این روش کارجو لازم است با مراجعه به سایت‌هایی که مورد تایید دولت این کشور است اقدام به ثبت نام و تکمیل اطلاعات فردی خود نموده و رزومه و سوابق کاری خود را نیز ارسال نمایند. پس از تاییدیه رزومه و سوابق شغلی شخص متقاضی توسط این وب‌سایت‌ها لازم است فرد منتظر یافته شدن فرصت شغلی مناسب بماند. سایت‌های کاریابی در گرجستان بر اساس اطلاعات پایگاه کاریابی مرکزی در این کشور در صورت امکان شغل مناسب برای متقاضی را پیدا کرده و به ایشان اطلاع می‌دهند.

شخص جویای کار در این مرحله لازم است تا حضورا به کارفرما مربوطه مراجعه کرده و در مصاحبه شرکت نماید. پس از تایید صلاحیت از طرف کارفرما، ایشان می‌توانند به صورت قانونی به کار در گرجستان بپردازند.

 

کاریابی در در گرجستان

 

کاریابی در گرجستان از طریق موسسات کاریابی در این کشور

هدف موسسات کاریابی در گرجستان در ابتدا یافتن شغل مناسب بدون استفاده از واسطه برای متقاضی کار در این کشور است. در قدم دوم نیز پیوند نیروی کار مجرب مرتبط با آن شغل مربوطه می‌باشد. خاطرنشان می‌شود موسسات و آژانس‌های کاریابی در گرجستان از آنجایی که زیر نظر مستقیم وزارت کار این کشور قرار دارند بنابراین از اطلاعات به‌روزتری در زمینه کاریابی با خبر بوده و شرکت‌هایی که ایشان به متقاضی معرفی می‌کنند از اعتبار بالایی برخوردار می‌باشد.  همچنین اشخاصی که به موسسات کاریابی در گرجستان رجوع می‌کنند، می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با توجه به رزومه خود کار مناسب پیدا کنند.

جست و جوی کار از طریق روزنامه‌ها

متقاضیان کاریابی در گرجستان می‌توانند با مراجعه به مجلات و روزنامه‌هایی که در حوزه کاریابی در این کشور فعالیت می‌کنند، می‌توانند شانس یافتن شغل مورد نظر برای خود را افزایش دهند. در این روش شخص جویای کار بعد از یافتن آگهی شغلی مورد نظر خود باید حضورا به آن شرکت یا موسسه مراجعه کرده و با ارائه رزومه در مصاحبه شرکت نمایند. در صورتی شخص متقاضی در این مرحله تایید صلاحیت شود می‌تواند به صورتی قانونی در این کشور مشغول به کار شود. البته لازم به ذکر است موفقیت در استفاده از این روش در مقایسه با جست و جوی کار از طریق موسسات کاریابی در گرجستان به مراتب کم‌تر می‌باشد.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
علی
سلام من در خراسان راننده پایه یک هستم و در رستوران کمک آشپز هستم آیا میتونم گرجستان یا عمان یا روسیه کار پیدا کنم
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض ادب جهت کار در عمان شرایط بسیار مناسبی برای شما وجود دارد که از طریق تماس با کارشناسان ما می‌توانید اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.
مهدی
من تو هتلای تبریز بعنوان باریستا و سالن کار کار کردم دنبال کار در هتل میگشتم تو گرجستان هتل کایا تبریز برج تجارت جهانی تبریز هتل شهریار
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در همین تخصص خود میتوانید در کشور عمان مشغول به کار شوید.
سلیمان
سلام من درایران کارم رانندگی میخواستم در گرجستان کارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای کشور عمان شما را میتوانیم راهنمایی نماییم.
محمدحسین
سلام من ماسورهستم(ماساژوربا مدرک فنی وحرفه ای وسابقه کار درتیم های وررشی واستخرها میخواستم بپرسم ایا شما میتونید کاری برای من درخارج کشور پیدا کنید وشرایط ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
یاشارصالحی
من شغلم در ایران لوله کش گازخانگی هستم ومیخوام در کشور گرجستان کارکنم
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما یاشار عزیز. می توانیم جهت کشورهایی نظیر روسیه و عمان در خدمت شما باشیم...
حسین
۳۴ساله هستم دارای مدرک پیمانکاری مرمت و احیا. و نماکاری سنتی. آیا در گرجستان میتونم کار کنم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می توانیم ویزای کار، جهت کشورهایی نظیر اوکراین و روسیه را به شما پیشنهاد کنیم..
مینا
من مدرک آرایشگری در تخصص رنگ و کوتاهی دارم میخواستم ببینم در گرجستان کار میتوانم پیدا کنم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز پیشنهاد ما به شما کشور روسیه میباشد.
محمود
سلام محمود هستم از تهران ۴۵ساله مجرد اشپز غذای ایرانی هستم مربی سوار کاری اسب هستم دنبال کار هستم میخواستم ببینم در گرجستان یا ارمنستان میتونم مشغول ب کار بشم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز عمان گزینه مناسبی برای شما میباشد.