کاریابی در لهستان

کاریابی در در لهستان

مهاجرت از طریق کار و اخذ ویزای کار  از جمله راه‌های مهاجرت به لهستان می‌باشد. متقاضیانی که قصد کار در لهستان را دارند می‌توانند از طریق مراجعه به موسسات و آژانس‌های کاریابی در لهستان به شغل مورد نظر خود دست یابند. با توجه به پیشرفت‌هایی که در زمینه کاریابی در این کشور صورت گرفته است دسترسی راحت‌تری برای متقاضیان جست و جوی شغل در این کشور فراهم شده است. مسلما اشخاصی که بتوانند به شغل مناسبی در این کشور دست یابند، اقامت لهستان را نیز به صورت دائم اخذ می‌نمایند.

گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در زمینه کاریابی ارائه نمیدهد و این مقالات صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در سایت قرار میگیرد.

متقاضیانی که قصد کاریابی در لهستان را دارند می‌توانند با مراجعه به روش‌های ذیل به هدف خود دست یابند:

  • جست و جوی کار از طریق روزنامه‌ها
  • کاریابی در لهستان از طریق موسسات کاریابی در این کشور
  • شرایط یافتن شغل توسط موسسات کاریابی در لهستان
  • وب‌سایت‌های کاریابی در لهستان

جست و جوی کار از طریق روزنامه‌ها

متقاضیان کاریابی در لهستان می‌توانند با مراجعه به مجلات و روزنامه‌هایی که در حوزه کاریابی در این کشور فعالیت می‌کنند، می‌توانند شانس یافتن شغل مورد نظر برای خود را افزایش دهند. در این روش شخص جویای کار بعد از یافتن آگهی شغلی مورد نظر خود باید حضورا به آن شرکت یا موسسه مراجعه کرده و با ارائه رزومه در مصاحبه شرکت نمایند. در صورتی شخص متقاضی در این مرحله تایید صلاحیت شود می‌تواند به صورتی قانونی در این کشور مشغول به کار شود. البته لازم به ذکر است موفقیت در استفاده از این روش در مقایسه با جست و جوی کار از طریق موسسات کاریابی در لهستان به مراتب کم‌تر می‌باشد.

 

کاریابی در در لهستان

 

کاریابی در لهستان از طریق موسسات کاریابی در این کشور

اشخاصی که به منظور یافتن شغل مورد نظر خود به موسسات کاریابی در لهستان روی می‌آورند از شانس بیشتری نسبت به جست و جوی شغل از طریق مجلات و روزنامه‌ها برخوردار می‌باشند. هدف موسسات کاریابی در لهستان در ابتدا یافتن شغل بدون استفاده از واسطه است و در قدم دوم پیدا کردن نیروی مجرب و متخصص متناسب با آن شغل و در نهایت پیوند این دو به یکدیگر می‌باشد. خاطرنشان می‌شود موسسات و آژانس‌های کاریابی در لهستان از آنجایی که زیر نظر مستقیم وزارت کار این کشور قرار دارند بنابراین از اطلاعات به‌روزتری در زمینه کاریابی با خبر بوده و شرکت‌هایی که ایشان به متقاضی معرفی می‌کنند از اعتبار بالایی برخوردار می‌باشد.

همچنین اشخاصی که به موسسات کاریابی رجوع می‌کنند می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با توجه به رزومه خود کار مناسب پیدا کنند.

شرایط یافتن شغل توسط موسسات کاریابی در لهستان

متقاضیانی که قصد کار در لهستان را دارند همانطور که اشاره شد از طریق مراجعه به موسسات و یا آژانس‌های کاریابی در لهستان شغل مورد نظر خود را بیابند. متقاضیان لازم است تا به این موضوع واقف باشند این گونه موسسات در صورتی که موفق به یافتن شغل مناسب برای شخص متقاضی شوند، آن شخص موظف است درصدی از حقوقی را که پس مشغول به کار شدن کسب می‌کند، به مدت 6 الی 12 ماه به موسسه کاریابی در لهستان بپردازد. البته این درصد کاملا به شغل و موسسه کاریابی که برای ایشان کار می‌یابد بستگی دارد و ممکن است متغییر باشد.

وب‌سایت‌های کاریابی در لهستان

جست و جوی شغل و مهارت مورد نظر از طریق مراجعه به سایت‌های تخصصی کاریابی در لهستان، روش‌ دیگری به منظور یافتن شغل مناسب در این کشور می‌باشد. بدین منظور متقاضیان جویای کار در لهستان این امکان را دارند تا با مراجعه و ثبت نام در وب‌سایت‌هایی که مورد تایید دولت این کشور می‌باشد، رزومه و سوابق کاری خود را ارسال نمایند و پس از تاییدیه آن‌ها از جانب این دسته از وب سایت‌ها منتظر پیدا شدن فرصت شغلی مناسب باشند. پس از بررسی سوابق شخص متقاضی، سایت‌های کاریابی در لهستان بر اساس اطلاعات پایگاه کاریابی مرکزی در این کشور در صورت امکان شغل مناسب برای متقاضی را پیدا کرده و به ایشان اطلاع می‌دهند.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد