پناهندگی اوکراین

پناهندگی اوکراین

یکی از روش های مهاجرت در کنار سایر طرق مهاجرتاز جمله ثبت شرکت ، پذیرش تحصیلی، ازدواج  و کار مهاجرت از روش پناهندگی است. بنابر این پناهندگی در اوکراین نیز از جمله روش های اخذ اقامت و مهاجرت به این کشور می باشد که البته بههیچ عنوان مورد تایید وکلا موسسه حقوقی رادیو وکالت نمی باشد و هدف در این مقاله تنها ارائه اطلاعات به شما عزیزان است.همچنین شما عزیزان برای آگاهی از شرایط اخذ اقامت کشور اوکراین می توانید با شماره 02188705123 با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

در آغاز مقاله لازم است قبل از شرح قوانین پناهندگی اوکراین اطلاعات در خصوص موقعیت کشور اوکراین ارائه دهیم.اوکراین از جمله کشورهای اروپای شرقی می باشد. اوکراین از جانب شرق با کشور روسیه، از شمال با کشور بلاروس و از جانب غرب با لهستان، اسلواکی و مجارستان و از جانب جنوب غربی با رومانی و مولداوی همسایه است. پایتخت اوکراین شهر کی یف و زبان رسمی این کشور اوکراین می باشد.

حکومت کشور اوکراین، جمهوری است که دارای 24استان است و یک بخش خود مختار به نام کریمه دارد. بعد از فروپاشی کشور شوروی ، کشور اوکراین بزرگترین ارتش اروپا را دارد. دین رسمی این کشور مسیحیت است.

پناهندگی اوکراین

پناهندگی اوکراین

اگر فردی درخواست پناهندگی اوکراین را در خاک این کشور بنماید با توجه به قوانین کشور اوکراین 3 سال به صورت متواری باید در این کشور حضور مستمر داشته باشد تا پس از خروخ خود بتواند دوباره اجازه ورود به این کشور را داشته باشد. بنابر این در پناهندگی اوکراین شخص متقاضی حق خارج از خاک اوکراین حتی به سمت اروپا را هم تا 3 سال ندارد در غیر این صورت اجازه ورود از هر طریقی به خاک اوکراین را از دست خواهد داد. این نکته قابل ذکر است که پس از تقاضای پناهندگی اوکراین و شرایط ذکر شده وگذرانده شدن دوران طولانی پس از تقاضای اعلام پناهندگی اوکراین را رد کنند و نپذیرند . بنابراین شخص متقاضی این امکان برایش وجود دارد که با داشتن برگه عدم تایید تقاضا پناهندگی اوکراین که پس از 60 روز به دست متقاضی پناهندگی اوکراین خواهد رسید. به کنسولگری اوکراین اعتراض نمایید. اعتراض و درخواست تجدیدنظر در جانب مقامات اوکراینی بررسی شده و نتیجه به شخص متقاضی اعلام میگردد.

 

به طور خلاصه مراحل اخذ پناهندگی اوکراین به شرح زیر می باشد:

1)| ابراز کردن دلایل کافی

2) انگشت نگاری شدن

3) تست رایگان سلامتی بدن و زبان

4) اثبات هویت

روش پناهندگی اوکراین برای اخذ اقامت این کشور به هیچ عنوان مورد تایید وکلا موسسه حقوقی رادیو وکالت نمیباشد و همچنین با مراجعه و یا تماس با موسسه ما بهترین روش برای اخذ اقامت این کشور از طریق قانونی را دریافت نمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد