ویزا گلد اسپانیا

اخذ ویزا گلد کشور اسپانیا

 

از جمله کشورهایی که در حال حاضر بسیار مهاجر پذیر است می توان اسپانیا را نام برد.اما همانند هر کدام کشور دیگری شرایط و قوانین مربوط به خود را برای مهاجر پذیری دارد پیش از اینکه در خصوص مهاجرت به کشور اسپانیا و روش های اخذ اقامت به این کشور صحبت کنیم توضیحاتی درباره این کشور می دهیم.اسپانیا کشوری است که در جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است.پایتخت کشور اسپانیا شهر مادرید است ، کشور اسپانیا از جمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شینگن می باشد. ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص ویزا گلد اسپانیا برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد ، اما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

آیا می دانید ویزا گلد اسپانیا چیست؟ آیا از طریق ویزا گلد اسپانیا میتوان به پاسپورت اسپانیا دست یافت؟ مزایای ویزا گلد اسپانیا چیست؟ آیا میدانید از طریق ویزا گلد اسپانیا طی چه مدت زمانی به اقامت دائم و پاسپورت میتوان دست یافت؟

این ها سوالاتی است که در این مقاله برای شما عزیزان پاسخ خواهیم داد لطفا تا پایان مقاله مارا همراهی فرمایید.

ویزا گلد اسپانیا

مهاجرت از طریق خرید ملک

 

از جمله روش های اخذ اقامت کشور اسپانیا روش سرمایه گذاری از طریق خرید ملک با هزینه 500 هزار یورو به بالا می باشد.این اقامت با نام ویزا گلد اسپانیا معروف می باشد و مزایای بسیار زیادی برای مهاجران دارد. از جمله مزیت بسیار مهمی که ویزا گلد اسپانیا دارد اخذ اقامت دائم، بدون هیچ قید و شرطی می باشد و شروطی مانند تمدید و ... را ندارد. خرید ملک با شرایط خاصی در کشور اسپانیا انجام می شود. خرید ملک در کشور اسپانیا از جمله روش های بسیار مورد اعتماد  برای سرمایه گذاری محسوب می شود و روشی بسیار مطمئن برای اخذ اقامت دائم اروپا می باشد.

 

از جمله مزایای خرید ملک در کشور اسپانیا

 

  • امکان افتتاح حساب بانکی معتبر و دریافت کارت اعتباری
  • امکان دریافت شماره مالیات که از جمله مهم ترین حقوق شهروندی می باشد.
  • اخذ اقامت دائم این کشور
  • دریافت ویزا بلند مدت شینگن از سفارت کشور اسپانیا برای افرادی که صاحب ملک می باشند به همراه اعضای خانواده خود و همچنین امکان ورود و خروج آزاد و بدون محدودیت به تمام کشورهای حوزه شینگن
  • اخذ مالکیت ملک خریداری شده
  • امکان استفاده از تمام خدمات درمانی،تحصیلی،بیمه و... برای همه ی اعضای خانواده

 

اقامت اسپانیا

 

برای اخذ اقامت کشور اسپانیا روشهای متعددی وجود دارد اما از جمله روش های بسیار مورد استقبال ویزا گلد اسپانیا و اخذ اقامت از طریق تمکن مالی می باشد این دو ویزا تفاوت هایی با یکدیگر دارند از جمله تفاوت هایی که میتوان اشاره کرد اخذ اقامت اسپانیا پس از سه ماه و اقدام برای اخذ پاسپورت می باشد این در حالی است که اخذ اقامت از طریق تمکن مالی دایم است اما در ابتدا ویزا یک ساله و سپس دو ویزا دو ساله می دهد،اخذ اقامت از طریق تمکن مالی شرط حضور دارد به مدت 181 روز در سال اول این در حالی است که شرط حضور برای اخذ اقامت از طریق ویزا گلد اسپانیا شرط نشده است. اما هر دو این روش ها برای اخذ اقامت از مطمئن ترین روش ها می باشد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ ویزا گلد اسپانیا برای شما عزیزان مطرح کردیم اما برای کسب اطلاعات دقیق تر و بررسی شرایط شما و پیشنهاد برای انتخاب نوع اقدام شما برای اخذ اقامت اسپانیا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
مجید
سلام وقت بخیر .ببخشیدمزاحم وقتتون شدم .می خواستم ببینم روش های کم هزینه تری برای مهاجرت به اسپانیا وجود نداره .چون تصور میکنم خریدملک ۵۰۰ هزار یورویی درتوان خیلی ها نیست .ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز از طریق تمکن مالی نیازی به خرید و سرمایه گذاری نمیباشد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
آیلار
با سلام آیا 185 روز باید را باید در اسپانیا حضور داشته باشیم یا سایر کشورهای حوزه شینگن نیز امکان پذیر است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز خیر 185 روز شرط حضور را میتوانید در تمام کشورهای حوزه شینگن حضور داشته باشید.