ویزا کار اسپانیا

ویزا کار اسپانیا

 

 یکی از روش های مهاجرت به اسپانیا، از طریق کار در این کشور می باشد یعنی شخص از طریق کار مجوز ورود و زندگی در خاک اسپانیا را کسب میکند.البته روشهای دیگری از جمله سرمایه گذاری ، تحصیلی و تمکن مالی نیز برای اخذ اقامت کشور اسپانیا وجود دارد.همچنین  قابل ذکر است که مواردی مانند اخذ اقامت از طریق تولد فرزند امکان پذیر نیست.ارائه اطلاعات راجع به کار اسپانیا ،قانون کار اسپانیا ، اجازه کار اسپانیا، ویزا کار اسپانیا و شرایط کاری برای تقاضا کنندگان ویزا کار اسپانیا در این کشور است.مشاغلی از جمله حسابداری، کار در رشته it نسبت به سایر مشاغل بیشتر هستند و همین طور پیدا کردن کارهای حقوقی در کشورهای اروپایی و آمریکایی مشکل است.همچنین دانشجویان بعد از اخذ پذیرش در دانشگاه و در حین تحصیل می توانند اجازه کار کسب نمایند.

گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در زمینه کاریابی ارائه نمیدهد و این مقالات صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در سایت قرار میگیرد.

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت دائم اسپانیا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اسپانیا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

حال در این مقاله به بررسی شرایط اخذ ویزا کار اسپانیا می پردازیم. همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت کشور اسپانیا می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید مشاورین ما اماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

راه های مختلفی برای اخذ ویزا کار اسپانیا وجود دارد یکی از راه های اخذ ویزا کار این است که برای فرد از کشور اسپانیا یک دعوت نامه کاری از سوی فردی که دارای شرکت معتبر در اسپانیا است دریافت نماید که فرد دریافت کننده دعوت نامه نیز باید شرایط مورد نیاز کارفرما را  داشته باشد.

ویزا کار اسپانیا

اخذ اقامت از طریق درج آگهی

راه دیگر پذیرفته شدن در آگهی شغلی است این روش در چندین سال گذشته بسیار مرسوم بود و افراد بسیار زیادی از طریق آگهی شغلی وارد کشور مورد نظر شده و سپس اقامت کسب میکردند اما در حال حاضر شرایط جذب نیرو کار از طریق آگهی دشوار تر شده است  باید از سوی یک کارفرما که طی چند مرحله ابتدا 90در اسپانیا سپس 90 روز در اتحادیه اروپا آگهی شده باشد و فرد مورد نظر در اروپا پیدا نشده باشد میتواند از سایر کشورها از جمله ایران نیرو بگیرد.

با توجه به موارد ذکر شده اخذ ویزا کار اسپانیا امری حقوقی است که باید مراحل قانونی اش سپری گردد و کارفرما باید مجوز داشته باشد تا برای کارگر تقضای ویزای کار نماید.

در اصطلاح شخص کارفرما نقش اسپانسر را اجرا می کند. در نظر داشته باشید که اخذ ویزا کار اسپانیا امر راحتی نبوده و در مدت زمان کوتاه امکانپذیر نیست پس مراقب افراد سوجو و کلاهبردار باشید.

پروسه اخذ ویزا کار اسپانیا از طریق دعوت کارفرما حدودا 2 تا 9 ماه طول میکشد که شخص معمولا بعد از 2 تا 5 سال می تواند تقاضای اقامت دائم نماید.

 

اخذ اقامت از طریق ویزا مهارت اسپانیا

نوع دیگر ویزا که متقاضیان زیادی دارد ویزا مهارت  skilled workerاست که دریافت این نوع ویزا برای کشور اسپانیا در حال حاضر بسیار دشوار است.

 

اخذ اقامت از طریق ویزا تحصیلی اسپانیا

یکی از روش های آسان برای پیدا کردن کارفرما در اسپانیا که به طور قانونی بتوانید در آن کشور مشغول به کار شوید این است که از طریق پذیرش تحصیلی اقامت موقت را دریافت نمایید و چون در حین تحصیل به دانشجویان اجازه کار داده می شود محدودیتی برای پیدا کردن کارفرما و... ندارید و شغل خود را بعد از اتمام تحصیلالت ادامه داده بعد از اخذ اقامت کاری را  اقامت دائم خود را بعد از حدودا 3 ال 4 سال اخذ نمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد