ویزای مولتی کانادا(اخذ ویزا در سریع ترین زمان بصورت تضمینی)

ویزای مولتی پل کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های مهاجرت به کانادا و هزینه های آن،میتوانید با ما تماس گرفته و از مشاوره کاملا رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

شماره تماس: 88705123-021

همچنین میتوانید اطلاعات خود را در فرم موجود در این صفحه پر کنید.کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی و با بیش از 35 میلیون نفر جمعیت است که همواره مورد توجه مهاجران از کشورهای مختلف، خصوصا ایرانیان قرار گرفته است. اما مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور اخیرا به یک رویا برای ایرانیان تبدیل شده است و متقاضیانی که بعضا دارای شرایط مطلوبی جهت زندگی در کانادا می‌باشند را از اخذ اقامت کانادا منصرف می‌نماید. در مقاله ویزای مولتی کانادا که با نام ویزای مولتی پل توریستی نیز شناخته می‌شود، قصد داریم تا راه‌کار جدیدی را پیش‌روی متقاضیانی که قصد اخذ اقامت کانادا را دارند، معرفی نماییم. دریافت ویزای مولتی پل کانادا از طریق گوناگونی قابل اخذ است که از جمله آن‌ها می‌توان به ویزای توریستی کانادا، ویزای تجاری کانادا، ویزای دوره‌های زبان کانادا و ویزای تحصیلی فرزندان اشاره داشت و هلدینگ حقوقی رادیو وکالت مفتخر است که به صورت قانونی و تضمینی اقدام به اخذ هر یک از ویزای مولتی کانادا با تناسب به هدف شما نماید.

فرم درخواست ارزیابی جهت ویزای مولتی کانادا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی ویزای مولتی کانادا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

مختصری در مورد ثروتمندترین کشور دنیا

همانطور که در ابتدا خدمت خوانندگان عرض نمودیم، از جمله راه‌کارهای جدیدی که بر پایه آن می‌توان به اقامت کانادا برای ایرانیان دست یافت، به واسطه اقدام از طریق ویزای مولتی پل کانادا می‌باشد. اما پیش از آن که به روش‌های اخذ ویزای مولتی کانادا و انواع آن بپردازیم، لازم دانستیم تا نگاهی اجمالی به این کشور داشته باشیم. بر پایه آمارهای رسمی که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است، تعداد بیش از 170 هزار نفر ایرانی در کانادا به کار، زندگی و تحصیل مشغول می‌باشند. حکومت این کشور دموکراتیک فدرال است و توسط دو بخش حکومتی استانی و کشوری اداره می‌شود.

کانادا به ۱۰ استان و ۳ قلمرو تقسیم شده‌ است. مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان انتاریو می‌باشد که شهرهای تورنتو و اتاوا در آن قرار دارد. این کشور به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته می‌شود و دارای اقتصاد متنوعی می‌باشد. کانادا در بین ۱۰ کشور اول تولید کننده دنیا قرار دارد و از تولیدات این کشور می‌توان به مواد غذایی، چوب، کاغذ، تولیدات فلزی، صنایع شیمیایی و نفت اشاره داشت. حال که اطلاعاتی پیرامون کانادا کسب نمودیم به موضوع اخذ ویزای مولتی پل کانادا می‌پردازیم.

روش‌های گوناگون اخذ ویزای مولتی کانادا

متقاضیان و هموطنان ایرانی که قصد اخذ اقامت کانادا را سر دارند، می‌توانند با برگزینی یکی از روش‌ها اخذ ویزای مولتی کانادا که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌نماییم، به این کشور سفر کرده و از آنجا اقدام به پیگیری پروسه مهاجرت به این کشور به شکل قانونی و از طریق وکیل مهاجرت، نمایند. از جمله روش‌های اخذ ویزای مولتی پل کانادا عبارتند از:

  • ویزای مولتی پل کانادا نوع توریستی
  • ویزای مولتی کانادا نوع تجاری
  • ویزای مولتی پل کانادا از طریق شرکت در دوره‌های زبان
  • ویزای مولتی کانادا به واسطه تحصیل فرزندان اشخاص متقاضی

در ادامه مطلب به تشریح هر یک از راه‌کارهای اخذ ویزای مولتی پل کانادا می‌پردازیم.

1)ویزای مولتی پل کانادا نوع توریستی

اولین روشی که متقاضیان ایرانی بر پایه آن می‌توانند به شکل قانونی وارد خاک کانادا شوند، ویزای مولتی کانادا نوع توریستی می‌باشد. ویزای مولتی پل کانادا نوع توریستی در صورتی که توسط متقاضی کسب شود، به ایشان اجازه می‌دهد تا به مدت 6 ماه به شکل پیوسته در خاک کانادا اقامت داشته باشد و پس از گذشت 6 ماه مستلزم خروج از خاک این کشور به مدت یک هفته می‌باشند. اما نکته‌ای که به منظور اخذ ویزای مولتی کانادا نوع توریستی وجود دارد آن است که دوست و یا اقوام شخص متقاضی در این کشور باید اقامت داشته و به زندگی در کانادا مشغول باشند تا بتوانند برای متقاضی دریافت کننده ویزای مولتی کانادا دعوت‌نامه‌ای ارسال نمایند. هلدینگ حقوقی رادیو وکالت اقدام به اخذ ویزای مولتی پل کانادا نوع توریستی برای کلیه متقاضیان واجد شرایط می‌نماید و بر اساس تجربه و کادر مجربی که دارا می‌باشد در مدت زمان نهایتا 2 ماه اقدام به اخذ ویزای مولتی کانادا نوع توریستی برای هموطنان ایرانی می‌نماید. اما مدارک مورد نیاز به منظور اخذ ویزای مولتی کانادا نوع توریستی به شرح ذیل می‌باشد:
• دارا بودن تمکن مالی مناسب
• گواهی اشتغال به کار
• گواهی بیمه‌نامه
• دارا بودن سند مالکیت
• مدارک هویتی
• گردش مالی 6 ماهه
ویزا مولتی پل کانادا

2)ویزای مولتی کانادا نوع تجاری

روش دیگری که بر پایه آن هموطنان ایرانی می‌توانند ویزای مولتی پل کانادا را اخذ نمایند، ویزای مولتی کانادا نوع تجاری می‌باشد. در این روش هلدینگ حقوقی رادیو وکالت دعوت‌نامه‌ای معتبر از سوی دوره‌هایی که شرکت‌ها و یا کارخانجات در این کشور برگزار می‌کنند و یا بازدید عمومی از این مکان‌ها و همچنین نمایشگاه‌هایی که در این کشور برگزار می‌شود، اخذ می‌نماید تا متقاضی به عنوان یک بازدید کننده موفق به ورود به شکل قانونی به خاک کانادا شود. خاطرنشان می‌شود اقامتی که ویزای مولتی کانادا نوع تجاری برای متقاضی فراهم می‌نماید 5 ساله می‌باشد و اجازه اقامت در خاک این کشور همانند ویزای مولتی پل کانادا نوع توریستی می‌باشد. شایان ذکر است اخذ ویزای مولتی پل کانادا توسط هلدینگ حقوقی رادیو وکالت حداکثر 2 ماه به طول می‌انجامد. به منظور اخذ ویزای مولتی کانادا نوع تجاری متقاضیان نیازمند ارائه مدارک ذیل می‌باشند:
• دارا بودن تمکن مالی مناسب
• گواهی اشتغال به کار
• گواهی بیمه‌نامه
• دارا بودن سند مالکیت
• مدارک هویتی
• گردش مالی 6 ماهه

3)اخذ ویزای مولتی پل کانادا به واسطه شرکت در دوره‌های زبان

موسسه حقوقی رادیو وکالت برای دانشجویان و متقاضیان جوان ایرانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، اقدام به اخذ ویزای مولتی کانادا به واسطه شرکت در دوره‌ زبان که توسط دانشگاه‌های این کشور برگزار می‌شود، می‌نماید. در این ویزای مولتی پل کانادا به نوعی کسب پذیرش از دانشگاه‌های کانادا محسوب می‌شود چرا که دوره‌های زبان توسط دانشگاه‌های معتبر این کشور برگزار می‌شود. خاطرنشان می‌شود مدت زمان اقامتی که به واسطه اخذ ویزای مولتی پل کانادا به واسطه شرکت در دوره‌های زبان به متقاضیان اعطا می‌شود، همچنان 5 ساله می‌باشد و شرایط ورود و خروج آن به ازای هر 6 ماه حضور پیوسته، یک هفته خروج از کانادا می‌باشد. همچنین اشخاصی که موفق به دریافت این نوع ویزای مولتی کانادا می‌شوند می‌توانند ویزای مولتی پل کانادا را برای همسر و یا فرزند خود را نیز کسب نماید. شایان توجه است اخذ ویزای مولتی کانادا به واسطه شرکت در دوره‌های زبان توسط رادیو وکالت کمتر از 6 ماه به طول می‌انجامد. اما به منظور دریافت ویزای مولتی کانادا از طریق روش قید شده، متقاضیان گرامی نیازمند ارائه مدارک ذیل می‌باشند:
• دارا بودن تمکن مالی مناسب
• مدرک دیپلم
• مدرک کارشناسی
• ریزنمرات مقاطع تحصیلی
• مدارک هویتی
ویزا مولتی پل کانادا

4)ویزای مولتی کانادا از طریق تحصیل فرزندان

به عنوان آخرین روشی که بر اساس آن هموطنان عزیز ایرانی می‌توانند ویزای مولتی کانادا را دریافت نمایند، به واسطه اخذ پذیرش از مدارس این کشور برای فرزندان خود می‌باشد. موسسه حقوقی رادیو وکالت در این روش ابتدا اقدام به یافتن مدرسه‌ای مناسب جهت تحصیل فرزند زیر 18 سال شخص متقاضی می‌نماید و پس از ثبت نام فرزند ایشان و اخذ پذیرش از مدرسه، اقدام به اخذ ویزای مولتی پل کانادا برای پدر و مادر محصل می‌کند. خاطرنشان می‌شود مدت زمان اقامتی که از این طریق به متقاضی اعطا می‌شود 5 ساله بوده و شرایط ورود و خروج آن مانند سایر روش‌های اخذ ویزای مولتی کانادا می‌باشد. شایان توجه است اخذ ویزای مولتی کانادا از طریق تحصیل فرزندان توسط رادیو وکالت کمتر از 6 ماه به طول می‌انجامد. مدارک مورد نیاز به منظور دریافت ویزای مولتی کانادا از طریق تحصیل فرزندان به شکل ذیل می‌باشد:
• ریز نمرات فرزند شخص متقاضی
• کارنامه سال‌های تحصیلی گذرانده شده
• دارا بودن تمکن مالی مناسب
• گواهی اشتغال به کار
• گواهی بیمه‌نامه
• دارا بودن سند مالکیت
• مدارک هویتی
• گردش مالی 6 ماهه
فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
فرشته
سلام ببخشید اگه با ویزای توریستی بریم کانادا و آنجا بخواهیم بچه دارشیم میشه در خواست اقامت کانادا را کرد
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام جهت بررسی شرایط خود لطف بفرمایید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. با تشکر
سیران
با سلام و عرض ادب ببخشید دوره هری آموزش زبان در کانادا چنده و هزینه و شرایط ویزا؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
علی
سلام ببخشید برای شرکت در دوره های زبان در کانادا به مدرک ایلتس نیاز هست؟ و بعد از اتمام دوره زبان می توان در انجا درخواست اقامت دائم کرد ویا شما این ویزا را صادر می کنید ممنون از شما
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترا خیر دوست عزیز نیازی به مدرک زبان نمی‌باشد. در صورت تمایل پس از اتمام دوره زبان می‌توانید پذیرش دانشگاه را کسب نمایید و یا اقدام به اخذ اقامت کانادا نمایید. با سپاس
احسان
سلام ببخشید با ویزای توریستی امکانه پناهندگی در کانادا هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیزز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
سلام
سلام خسته نباشید ببخشید اگر ویزای توریستی را داخل خاک کاناده به ویزای کاری تبدیل کرد به مدارک ایلتس نیاز هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله به مدرک آیلتس نیاز دازیم.
زهرا
سلام ببخشید برای دریافت ویزای توریستی یا مولتی کانادا به مدرک ایلتس نیاز هست و یا اگر آن را داخل کانادا به ویزای کاری تبدیل کنیم به مدرک آیلتس نیاز هست
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام خیر هیچ نیازی به مدرک زبان نمی‌باشد. جهت بررسی شرایط خود به منظور اخذ ویزای مولتی کانادا لطفا با کارشناسان ما تماس اصل فرمایید. با سپاس
محمد۲
سلام وقت بخیر ببخشید برای دریافت ویزای توریستی کانادا ارائه مدرک ایلتس لازمه واگر داخل کشور کانادا ویزای توریستی را به اقامت دائم تبدیل کرد اون وقت نیاز به مدرک ایلتس است ممنون آرزوی موفقیت
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بستگی دارد که از چه طریقی بخواهید اقامت بگیرید.
farzin
سلام وقت بخیر ببخشید با ویزای مولتی یا توریستی کانادا می توان درخواست اقامت دائم کرد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام اگر وکیل بگیرید میتوانید درخوایت اقامت کنید.
شادی
سلام ما خانواده‌ای سه نفر هستیم که برای ویزا توریستی کانادا می‌خواهیم اقدام کنیم. دوستانمان پیشنهاد داده‌اند که اگر برای فرزندمان اقدام نکنیم درصد موفقیت اخذ ویزا بیشتر می شود. آیا درست است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام دوست عزیز البته در برخی موارد پرونده شخص به صورت فردی بررسی می شود اما لزوما خیر . این موضوع صحیح نیست و می‌توانید خانوادگی اقدام نمایید.
کوشا
با سلام می‌خواستم بپرسم ویزا 5 ساله کانادا یعنی می‌توان در این کشور حضور مستمر داشت؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام دوست عزیز ویزای مولتی پل کانادا به این معنی می‌باشد ک بیش از 6 ماهقادر نیستید به ور مستمر در این کشور حضور داشته باشید و باید پس از این مدت یک بار از کشور خروج کنید و دوباره می‌توانید به مدت 6 ماه در آنجا اقامت مایید
علی
سلام و خسته نباشید آیا با ویزای توریستی کانادا می‌شود در این کشور در مدت 5 سال تحصیل کرد؟ چون شنیده‌ام که لمکان کار و تحصیل همزمان وجود دارد.
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما ویزای مولتی پل کانادا 5 ساله می‌باشد و به معنی ویزا توریستی است که فرد به طور نامحدود در مدت 5 سال می‌تواند به این کشور ورود و خروج داشته باشد اما اجازه تحصیل و کار را ندارد. اما با اخذ وکیل در آنجا امکان دارد بتوان ویزای مولتی خود را به ویزای کاری یا تحصیل تبدیل نمایید.
لیدا
با سلام و خسته نباشید من با دریافت ویزای مولتی کانادا حداقل و حداکثرچه مدت می‌تونم در این کشور حضور داشته باشم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام روز بخیر در ابتدا توجه داشته باشید که ویزای مولتی کانادای شما چند ساله می‌باشد. بعد از اطلاع از این موضوع شما می‌توانید تا حداکثر 6 ماه در حاک این کشور اقامت داشته باشید اما پس از آن باید به مدت یک ماه از کانادا خارج شوید و پس از آن می‌توانید دوباره به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشید.
میثم
با سلام. من 33 ساله هستم و قصد دارم اقامت کانادا را دریافت کنم. آیا باید از طریق ویزا مولتی پل کانادا اقدام نمایم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام دوست گرامی. بله شما نیاز است ویزا مولتی پل کانادا را در ابتدا اخذ نمایید. پس از آن از طریق حضور در آن کشور می‌توانید اقدام به تغییر ویزای مولتی پل خود به ویزای کاری یا تحصیلی و غیره نمایید. جهت راهنمایی بیشتر با مشاوران ما در موسسه تماس حاصل فرمایید. با تشکر