ویزا مولتی پل کانادا


کشور کانادا طی چند دهه اخیر به علت سیاست های اتخاذ شده در بخش مهاجرت همواره یکی از کشورهایی بوده است که بخصوص برای ایرانیان از جذابیت خاصی برخوردار بوده است. در این میان نیز انواع ویزاها برای ورود به کانادا این کشور مهاجرپذیر تعریف شده است، اگر بخواهیم حداقل در 2-3 سال اخیر از معروف ترین و محبوب ترین نوع ویزاهای کانادا یاد کنیم می توان به ویزای مولتی 5 ساله کانادا اشاره کرد.


 اگر قصد دارید به هر دلیلی (جهت مسافرت و دیدن جاذبه های کشور کانادا، دیدار اقوام یا دوستان، شرکت در همایش ها و کنگره ها، شرکت در دوره های کوتاه مدت و ...) به کانادا سفر کنید، برای رسیدن به این مقصود دو نوع ویزا برای شما تعریف شده است: یکی ویزای یک بار ورود (Single Entry) و دیگری ویزای چندبار ورود(Multi Entry)

 

فرم درخواست ارزیابی جهت ویزای مولتی کانادا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی ویزای مولتی کانادا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 


همانطور که از عنوان ویزای سینگل مشخص است همانند سایر ویزاهای توریستی متقاضی اجازه دارد با دریافت این ویزا تنها برای یکبار به کشور کانادا سفر کند و برای دفعات بعد باید مجددا درخواست ویزا نماید.
ویزای مولتی کانادا یا چندبار ورود به متقاضی این امکان را می دهد که به مدت 5 سال (این مدت زمان بسته به اعتبار پاسپورت ایرانی می باشد، چرا که این نوع ویزاها در اصل 10 ساله است) به مدت حداکثر 6 ماه برای هر بار ورود در کشور کانادا حضور داشته باشد و در صورت لزوم جهت تمدید آن بسته به شرایطی که اداره مهاجرت کانادا در نظر می گیرد که یکی از آن ها خروج از مرزکشور کانادا می باشد این بازه مجددا قابل تمدید می باشد.


مزایای ویزای مولتی کانادا:

 

امکان سفر به تمام استان های کانادا

امکان خرید ملک در تمام نقاط کانادا
امکان شرکت در همایش ها و کنگره های بین المللی

امکان تحصیل در دوره های كوتاه مدت

امکان افزايش امتیاز پرونده های اقامتي

امکان فرصت حضوری جهت اخذ پذیرش از کالج، دانشگاه ها و جاب آفر از كارفرما های کانادایی

امکان اخذ پاسپورت کانادایی فرزندان متولد شده در خاك کانادا در بدو تولد

 

 

مدارک مورد نیاز ویزای مولتی کانادا:


1. اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آنها ویزا درج شده است؛

  1. یک قطعه عکس جدید 4.5 * 3.5 رنگی با زمینه سفید؛
  2. ترجمه شناسنامه و کارت ملی؛
  3. ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر؛
  4. ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل در صورت همراهی فرزندان؛
  5. تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه؛
  6. مدارک مالی، شامل نامه تمکن مالی بانک و گردش حساب 4 تا 6 ماهه.
  7. ترجمه اسناد ملکی
  8. گواهی شغلی: کارمندان-کارفرمایان- تجار- پزشکان- مهندسان- کارخانه داران و سایر مشاغل آزاد- بازنشستگان هر کدام به تفکیک مدارک شغلی خود را باید ارائه دهند.
  9. دعوتنامه، شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت، و هرگونه موارد مرتبط دیگر) دعوتنامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت Notary Public برسد.

در صورت نداشتن دعوتنامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامیست.
11.ترجمه رضایتنامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایتنامه باید از سوی کسی باشد که آنها را همراهی نمی کند.