ویزا تحصیلی اوکراین

ویزا تحصیلی اوکراین

کشور اوکراین از چندین سال گذشته بسیار مورد توجه برای ادامه تحصیل قرار گرفته است، هزینه های پایین زندگی و تحصیل در این کشور و دارای بودن رتبه علمی بالا موجب شده است که دانش جویان بین المللی زیادی تقاضا ویزا تحصیلی اوکراین را داشته باشند. همچنین در طی چندین سال گذشته از ایران نیز متقاضیان اخذ ویزا تحصیلی اوکراین بسیار زیاد بوده است. از جمله رشته پزشکی که بسیار تقاضا برای این رشته زیاد است. ما در این مقاله اطلاعات در خصوص اخذ ویزا تحصیلی اوکراین برای شما عزیزان ارائه خواهیم داد همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزا تحصیلی اوکراین و سایر کشورها می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید، همچنین با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

ویزا تحصیلی اوکراین

اخذ ویزا تحصیلی

 

از جمله روش های اخذ ویزا برای ورود به کشور اوکراین اخذ ویزا تحصیلی اوکراین می باشد،که سریعترین و کم هزینه ترین روش برای مهاجرت موقت و تبدیل شدن پس از مدتی به اقامت دائم می باشد.

اخذ ویزا تحصیلی روشی است که اغلب افرادی که از  کم هزینه ترین روش تمایل به اخذ ویزا و تبدیل شدن به اقامت دائم را دارند انتخاب می کنند.

 

اخذ ویزا تحصیلی اوکراین

 

تقاضا کنندگان ویزا تحصیلی اوکراین برای پذیرش دانشگاه باید مدارک زیر را ارائه نمایند:

پاسپورت و کپی از صفحات اول آن که دارای موارد زیر می باشد:

  • حد اقل به مدت 90 روز بعد از تاریخ خروج از کشور اوکراین اعتبار داشته باشد.
  • حد اقل دو صفحه خالی داشته باشد.
  • بیش از 10 سال اعتبار نداشته باشد

که البته پاسپورت ایران 5 ساله تمدید می شود،نامه پزشکی برای اخذ ویزا تحصیلی اوکراین

نامه پزشکی برای اخذ ویزای تحصیلی اوکراین

دریافت گواهی پزشکی که مبنی بر تایید سلامت عمومی باشد که توسط وزارت امور خارجه کشور صادر شده و به زبان روسی _اوکراینی ترجمه شود.

این گواهی پزشکی برای 60 روز باید معتبر باشد، که این بدان معنی می باشد که شخص متقاضی مهاجرت به کشور اوکراین باید در مدت 60 روز بعد از صدور گواهی پزشکی ثبت نام کنند ، بنابراین مدارک قید شده برای اخذ ویزا تحصیلی اوکراین ضروری می باشد.

 

هزینه تحصیل در اوکراین

 

برای ورود به دانشگاه های کشور اوکراین دانشجویان باید دوره پیش دانشگاهی بگذرانند که پاتفک نامیده می شود و بعد از آن وارد دانشگاه شوند،اما این نکته را مد نظر داشته باشید که هزینه دوره پاتفک در دانشگاه های مختلف متنوع است.

به طور معمول شهریه دوره پاتفک سالانه 4000 تا 6000 دلار به همراه هزینه خوابگاه و سایر خدمات مانند ، هزینه بیمه و ... می باشد.

 

اخذ اقامت با ویزا تحصیلی

 

بنابر این اخذ ویزا تحصیلی روشی آسان و ارزان برای اخذ مهاجرت میباشد ، یعنی متقاضی پس از فارغ التحصیلی با روش هایی از قبیل یافتن کار میتواند ویزا خود را تغییر دهد اغلب افرادی که از طریق ویزا تحصیلی اقدام میکنند، پیش از اتمام تحصیل و انقضا ویزا تحصیلی به دنبال کار میگردند و با یافتن کار ویزا تحصیلی به ویزا کار تغییر عنوان میدهد و پس از آن می توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت اقدام نمایند از جمله روش های دیگرازدواج با فردی است که تابعیت کشور محل تحصیل دانشجو را دارد، همچنین با فارف التحصیل شدن از دانشگاهی معتبر امکان ادامه تحصیل در کشور بتر وجود دارد برای مثال دانشجویان که ویزا تحصیلی اوکراین را اخذ می کنند پس از تحصیل در اوکراین میتوانند برای دانشگاه های کانادایی و آمریکایی اقدام نمایند که فرصت بسیار ویژه ای می باشد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص ویزا تحصیلی اوکراین برای شما عزیزان ارائه دادیم همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزا تحصیلی کشور اوکراین می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد