ویزای باکو - گرفتن ویزای باکو

 

هرساله تعداد زیادی از ایرانیان برای گرفتن ویزای باکو اقدام میکنند و این ویزاها میتواند شامل ویزای تحصیلی یا ویزای توریستی باشد.گرفتن ویزا به دو روش آنلاین و حضوری صورت میپذیرد.بسیاری از ایرانیان از طریق آژانس های هواپیمایی برای اخذ ویزای توریستی باکو اقدام میکنند.

ویزای باکو

ویزای گردشگری باکو:

معمولا ویزا برای متقاضیان گردش 30 روزه است که با اعتبار 3 ماه صادر میشود.برای گرفتن ویزا معمولا بین 1 تا 3 روز زمان نیاز است که میتوانید از طریق موسسه حقوقی رادیو وکالت در این زمینه اقدام کنید.

 

ویزای تجاری باکو:

این نوع ویزا با نوع گردشگری بسیار متفاوت است.معمولا برای انجام اموری همچون شرکت در کنفرانس ها و برگزاری جلسات کاری از این نوع ویزا استفاده میشود.

ویزای ترانزیت برای افرادی است که میخواهند به کشوری ثالث سفر کنند و باید برای این کار از کشور آذربایجان عبور کنند.این نوع ویزا معمولا 30 روزه است که میتوانید 5 روز نیز در خود کشور آذربایجان اقامت داشته باشید.برای مدت اعتبار این نوع ویزا باید گفت که کاملا بستگی به وسیله نقلیه شما برای این سفر و مسیر عبوری از کشور دارد.

 

ویزای باکو برای بستگان و خانواده:

افرادی که در آذربایجان مشغول به کار هستند و ویزای تجاری دارند میتوانند از طریق این ویزا خانواده و بستگان خود را به باکو بیاورند

 

ویزای ویژه باکو:

برای گرفتن این نوع ویزا باید حتما از طرف یکی از شهروندان یا بستگان مقیم باکو برای شما دعوات نامه ارسال شود.این ویزا برای انجام ماموریت های رسمی دولتی نیز صادر خواهد شد که به ویزای دیپلماتیک معروف است.

 

قیمت گرفتن ویزای باکو:

قیمت گرفتن ویزای باکو کاملا متغیر است و بستگی دارد شما در کجا اقامت داشته باشید و ویزای چند روزه بخواهید.قیمت های ویزا برای ایرانیان که ویزای ترانزیت میخواهند برای یکبار ورود در حدود 200 دلار و برای چند ورود در حدود 300 دلار خواهد بود.

با همه ی این شرایط گرفتن ویزای باکو به صورت آنلاین نیز انجام خواهد شد که میتوانید برای این کار با موسسه رادیو وکالت تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

همچنین برای اطلاع از هزینه انواع اقامت و مهاجرت به باکو پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان وکلای موسسه بهره مند شوید و از خدمات بسیار ارزان و آسان موسسه رادیو وکالت استفاده کنید.