وکیل مهاجرت به گرجستان

وکیل مهاجرت به گرجستان

کشور گرجستان در چندین سال اخیر بسیار مورد استقبال ایرانیان برای یفر و مهاجرت قرار گرفته است، نزدیک بودن یکی از پوئن های بسیار مهم این کشور برای ایرانیان است، که به راحتی و در زمانی بسیار کم میتوانند رفت و آمد کنند، همچنین هزینه های پایین موجب شده است که این کشور را برای زندگی انتخاب نمایند.

ما در این مقاله درخصوص اخذ اقامت گرجستان و شرایط مهاجرت برای شما عزیزان توضیحاتی خواهیم پرداخت همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط کاری وکیل مهاجرت به گرجستان میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

وکیل مهاجرت به گرجستان

 

مهاجرت به گرجستان با قصد کارآفرینی

اگر قصد مهاجرت به کشور گرجستان را داریدحتمابا ایده و فکر کارآفرینی داشته باشید زیرا شرایط پیدا کردن کار در کشور گرجستان برای فردی که قصد مهاجرت به اسن کشور را دارد خیلی سخت می‌باشد و همین طور کارآفرینی در کشور گرجستان در صورت داشتن ایده و فکر یک بیزینس  پلن مناسب بسیار می تواند سودآور باشد چون نیرو کار در کشور گرجستان بسیار ارزان و مناسی است و شرایط ثبت شرکت و اقامت گرجستان بسیار آسان می‌باشد. معمولا میانگین حقوق یک کارمند در کشور گرجستان 300 الی 500 لاری به پول گرجستان مهادل مبلغی بالغ بر 450 الی 700 هزار تومان است. بنابراین نتیجه می‌گیریم که استخدام کارمند در گرجستان به هزینه زیادی نیاز ندارد.

دلایل مهاجرت به گرجستان

  • ایجاد اشتغال زایی با کمترین هزینه
  • امنیت بالا در کشور گرجستان
  • نزدیکی به ایران از لحاظ همسایگی
  • نزدیکی به ایران از لحاظ همسایگی
  • امکان تحصیل در دانشگاه‌های معتبر اروپایی
  • هزینه پایینزندگی
  • قیمت پایین خانه و ماشین

وضعیت زندگی در گرجستان

گرجستان کشوری بسیار آرام و بدون دغدغه برای زندگی می‌باشد،اما نکته ای را که باید مد نظر داشته باشید این است که زندگی در کشور گرجستان با آنچه که ایرانیان مدنظرشان از یک زندگی در یک کشور اروپایی است تا حدودی متفاوت می‌باشد،زیرا هزینه ها در گرجستان پایین است بنابراین هزینه دستمزد و حقوق نیز پایین می‌باشد، بنابراین این توقع رو نداشته باشید که در گرجستان شغلی با درآمد بالا داشته باشید زیرا درآمدها پایین و به نسبت امرار معاش این کشور است. اما اگر تجارتی در این کشور راه اندازی کنید با توجه به اینکه هزینه های جاری و نیروی کار در این کشور ارزان است درآمد بسیار خوب و بالایی خواهید داشت.

برای هر کشوری که قصد مهاجرت دارید این نکته را مد نظر داشته باشید که با وکیل و تیم حقوقی خبره و متخصص این رشته اقدام نمایید زیرا کوچک اشتباهی ممکن است پروسه مهاجرت شما را با خلل مواجه کرده و حتی موجب عدم دریافت اقامت شما گردد.

ما در این مقاله برای شما عزیزان در خصوص شرایط مهاجرت به گرجستان اطلاعاتی دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایر مقالات موجود در سایت مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
فاطمه بت شکن
سوال در مورد مهاجرت به گرجستان
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- مهاجرت به گرجستان در حیطه فعالیت موسسه رادیووکالت نمی باشد.