هزینه ویزا دانشجویی اوکراین

هزینه ویزا دانشجویی کشور اوکراین

 

کشور اوکراین از کشورهای اروپای شرقی می باشد. پایتخت تین کشور شهر کی یف است. واحد پول کشور اوکراین گریونا می باشد.پس از روسیه کشور اوکراین وسیع ترین کشور اروپا محسوب می شود. آب و هوای این کشور در قسمت شمالی سرد و در  قسمت جنوبی معتدل می باشد. به دلیل اینکه هزینه تحصیل و زندگی در کشور اوکراین بسیار پایین است ، دانشجویان ایرانی بسیار زیادی قصد مهاجرت تحصیلی به اوکراین را دارند، که باید قوانین مهاجرت کشور نام برده و شرایط و مراحل اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کشور اوکراین و اخذ ویزا دانشجویی آگاه شوید. ما در این مقاله اطلاعتی در خصوص هزینه دانشجویی اوکراین برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. همچنین اگر سوالاتی در خصوص هزینه دانشجویی اوکراین برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. همچنین اگر سوالاتی در خصوص هزینه دانشجویی اوکراین و پذیرش تحصیلی و سایر کشورهای اروپایی دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که تمامی مشاوره های حضوری و تلفنی موسسه حقوقی رادیو وکالت رایگان می باشد.

 هزینه ویزا دانشجویی اوکراین

هزینه تحصیل در اوکراین

 

همان طور که در اول مقاله اشاره کردیم هزینه زندگی و تحصیل در کشور اوکراین بسیار پایین است ، اکثر دانش جویان متقاضی از ایران برای کشور اوکراین تمایل به تحصیل دررشته های پزشکی و دندانپزشکی دارند. شهریه این دو رشته حدودا 6000 دلار است. این هزینه به طور متوسط ذکر شده است و شهریه ها بستگی به دانشگاه مورد نظر متقاضی دارد. هزینه شهریه های دانشگاه های اوکراین نصف دانشگاه های کشور روسیه است. تمام دانشگاه های کشور اوکراین مورد تایید کشورهای اروپایی، کانادا و آمریکا می باشد.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا تحصیلی اوکراین

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا اوکراین عبارت است از:

  • ارائه پذیرش نامه از دانشگاه های اوکراین به سفارت این کشور در ایران
  • ارائه آخرین مدرک تحصیلی همراه با ریزنمرات به صورت اصل و ترجمه
  • ارائه گذرنامه که حد اقل یک سال اعتبار داشته باشد همراه با سایر مدارک هویتی
  • ارائه گواهی تمکن مالی برای اطمینان آفیسر ویزا از استطاعت مالی برای پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی متقاضی در کشور اوکراین
  • ارائه گواهی سلامت و ترجمه آن به سفارت اوکراین در ایران

 

شرایط مورد نیاز برای تحصیل در اوکراین

 

شرابط مورد نیاز برای تحصیل در کشور اوکراین داشتن مدرک دیپلم است. این که متقاضی در چه رشته ای دیپلم گرفته است، شرط پذیرش دانشجو در رشته مورد علاقه اش می باشد و دانشجو می تواند هر رشته ای که علاقه دارد تحصیل کند. به علاوه داشتن پاسپورت که یک سال از انقضا آن باقی باشد ، همچنین حد اقل سن فرد متقاضی باید 17 سال و حد اکثر سنی که دانشگاه های کشور اوکراین می پذیرند 30 سال است.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص هزینه ویزا دانشجویی اوکراین و هزینه تحصیل در دانشگاه های این کشور برای شما عزیزان بیان کردیم همچنین برای کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص خزینه ویزا دانشجویی اوکراین و شرایط پذیرش و بررسی مدارم تحصیلی خود میتوانید به موسسه حقوقی رادیو وکالت با تعیین وقت قبلی مراجعه فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
حسین علیزاده
سلام بنده مدرک فوق دیپلم الکترونیک دارم واز رشتم ناراضیم یه طورایی اونم بخاطر نداشتن بازار کار در ایران ومخصوصا سیم کشی ساختمان و.. خواستم بدونم واسه بازار کار الکترونیک ویا برق اوکراین بهتر یا نه وادامه تحصیل چطور واگه اینا نشد علاقه زیادی به روانشناسی دارم این رشته چطور وشرایطش چطور در ضمن گواهینامه لیفتراک هم دارم مدرک برق کار ساختمان درجه دو نیز دارم لطفا راهنمییم کنید ممنون از این که به فکر مردم هستید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در هر رشته ای که بخواهید میتوانیم برای شما از کشور اوکرای پذیرش تحصیلی بگیریم.