هزینه مهاجرت به اوکراین

موضوع مهاجرت به یک کشور همیشه موضوعی قابل توجه بین اقشار مختلف مردم در سرتاسر دنیا بوده است. یکی از کشورهای واقع در اروپای شرقی که شرایط ایده‌آلی را پیش‌روی مهاجران قرار می‌دهد، کشور اوکراین می‌باشد. مهاجرت به اوکراین از چند سال گذشته مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و به واسطه خدمات رفاهی و اقتصاد پویایی که این کشور به شهروندان خود ارائه می‌دهد، گزینه مناسبی برای زندگی می‌باشد.در مطلب پیش‌رو قصد داریم تا انواع روش‌های مهاجرت به اوکراین، از قبیل مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل، مهاجرت به اوکراین از طریق کار، سرمایه‌گذاری و غیره را مورد بررسی قرار دهیم. اما پیش از هر چیز لازم می‌دانیم تا خوانندگان و اشخاصی که قصد مهاجرت به اوکراین را دارند با کلیاتی راجع به این کشور مانند اقتصاد، آداب و رسوم و هزینه‌های زندگی این کشور آشنا نماییم.

گروه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر در کشور اوکراین فقط خدمات مربوط به ثبت شرکت و مشاوره کسب و کار را انجام میدهد.

متقاضیان عزیز،جهت اخذ مشاوره کاملا رایگان در زمینه مهاجرت دائم به کشور اوکراین میتوانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

شماره تماس: 88705123-021

پایه‌های اقتصادی اوکراین

از جمله موارد مهمی که پیش از مهاجرت به اوکراین باید به آن توجه ویژه نمود، وضعیت اقتصادی این کشور می‌باشد. اوکراین پس از روسیه پهناورترین کشور اروپاست. از جمله ذخایر این کشور می‌توان به منابع زغال سنگ، جیوه، تیتانیوم، نیکل، منابع زغال سنگ، جیوه، آهن، فولاد، تیتانیوم و نیکل اشاره داشت. گفته می‌شود ۸۰۰۰ معدن از ۹۰ کانی ارزشمند در سراسر خاک اوکراین وجود دارد.

بر خلاف بیشتر کشورهای معدنی که کشاورزی خوبی ندارند اوکراین صاحب نوع بسیار حاصلخیزی از خاک هم هست. این خاک که بنام خاک سیاه (یا سرزمین سیاه) معروف است حاصلخیزترین خاک کره زمین است و در روسیه و کانادا نیز یافت می‌شود. اوکراین صاحب یک چهارم از خاک سیاه کره زمین است. این خاک استثنایی و حاصلخیز، یکی از سرمایه‌های ملی اوکراین است. کشاورزی در این خاک بدون کود انجام می‌شود.

سنت و ارزش‌های اجتماعی در اوکراین

از جمله نکات دیگری که متقاضیان مهاجرت به اوکراین باید به آن توجه ویژه داشته باشند، سنت و ارزش‌های اجتماعی در این کشور می‌باشد. سنت‌ها و ارزش‌های خانوادگی برای اکثر مردم در اوکراین از اهمیت خاصی برخوردار است. ارزش‌هایی مانند تشکیل خانواده و تولد کودکان برای ایشان بسیار مهم تر از فعالیت‌های فردی است. در خانواده‌های اوکراینی رسم بر آن است که تعداد فرزندان کمتر باشد و معمولا دو فرزندی در خانواده‌ها متداول می‌باشد. همچنین تمایل به بچه‌دار شدن در میان زوجین اوکراینی معمولا بعد از 30 سالگی رخ می‌دهد.

هزینه زندگی در اوکراین

 کشور اوکراین مکان ارزانی برای زندگی کردن می‌باشد. علاقه‌مندان به مهاجرت به اوکراین باید به این موضوع واقف باشند که اوکراین سومین کشور ازران قیمت دنیا بر اساس آخرین ارزیابی‌های صورت گرفته می‌باشد. از جمله موارد دیگری که در بحث مهاجرت به اوکراین باید به آن توجه داشت، موضوع هزینه‌های زندگی در این کشور می‌باشد. به طور مثال اجاره ماهیانه زندگی در یک آپرتمان 2 خوابه سطح بالا برای یک خانواده دو نفره در حال حاضر تنها 150 دلار می‌باشد و خدمات شخصی از قبیل دسترسی به اینترنت با سرعت بالا، گاز طبیعی، هزینه آب، برق و تلفن معمولا مبلغی در حدود 20 الی 30 دلار در هر ماه می‌شود.

غذا در اوکراین فراوان و نسبتا ارزان است. گرچه انتظار تنوع غذایی موجود در آمریکا و کشورهای اروپای غربی را نباید داشت، اما به طور کلی غذا در اوکراین از استانداردها و تنوع بسیار مطلوبی برخوردار است. در جدول ذیل لیستی از انواع مواد غذایی در کشور اوکراین ارائه شده است.

مواد غذایی

قیمت به دلار

یک قرص نان

0.43

1 کیلو برنج

1.04

1 شانه تخم مرغ( 12 عددی)

1.16

1 بطری 1.5 لیتری آب

0.43

1 کیلو پرتغال

1.18

1 کیلو سیب

0.74

1 کیلو موز

1.13

 

همچنین پس از مهاجرت به اوکراین، شخص متقاضی به راحتی می‌تواند در بانک‌های این کشور افتتاح حساب نماید. قابل توجه است میزان سود دهی بانک‌ها در اوکراین به مراتب بالا می‌باشد. بر همین اساس یافتن بانک با سود سپرده 12.5 درصد بسیار راحت می‌باشد. البته برخی بانک‌ها یز سود قابل توجه با نرخ 17 درصد پرداخت می‌کنند که البته کمتر شناخته می‌‌باشند.

راهانواع روش‌های مهاجرت به اوکراین

به منظور مهاجرت به اوکراین روش‌های گوناگونی پیش‌روی متقاضیان وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل
 • مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج
 • مهاجرت به اوکراین از طریق کار
 • مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت به اوکراین از طریق تقبل کودک و یا سالمند بی‌سرپرست

مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل

سطح بالای دانشگاه‌های کشور اوکراین و همچنین مورد پذیرش بودن از طرف دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی از جمله نکات قابل توجهی است که از چند سال گذشته مورد توجه دانشجویان و متقاضیان مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل قرار گرفته است. اشخاصی که قصد مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل را دارند می‌توانند در کلیه مقاطع تحصیلی در این کشور به تحصیل بپردازند.

 • تحصیل به زبان روسی یا انگلیسی

متقاضیانی که قصد مهاجرت به اوکراین و تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را دارند باید در نظر داشته باشند که تحصیل در دانشگاه‌های اوکراین به زبان روسی یا اوکراینی و در تعدادی از دانشگاه‌ها به زبان انگلیسی صورت می‌پذیرد. از این رو به منظور مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل ترجیحا لازم است متقاضی به یکی از زبان‌های اشاره شده تسلط داشته باشد که البته پیش از ورود به دانشگاه، دوره‌هایی نیز به منظور ارتقای سطح زبان دانشجویان در اوکراین در نظر گرفته شده است.

 • هزینه تحصیل در اوکراین

اوکراین از جمله کشورهایی است که به دلیل دارا بودن هزینه‌های تحصیلی و هزینه زندگی پایین، از چند سال گذشته مورد توجه دانشجویان و اشخاصی که قصد مهاجرت به اوکراین را دارند، قرار گرفته است. به صورت کلی هزینه اقامت و تحصیل در اوکراین با توجه به رشته تحصیلی، شهری که دانشگاه در آن اقع شده است، بسیار متفاوت است. در ادامه مطلب اشخاصی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های این کشور و به واسطه آن مهاجرت به اوکراین را دارند را با هزینه تحصیل در مقاطع گوناگون آشنا می‌نماییم.

شمای کلی از هزینه زندگی برای یک دانشجو در اوکراین

 • هزینه غذا و خوراک ماهیانه مبلغی در حدود ۱۵۰ دلار می‌باشد.
 • هزینه اجاره واحد جهت اسکان شخص متقاضی ماهیانه مبلغی در حدود ۳۰۰ دلار می‌باشد.
 • همچنین تمامی دانشگاه‌ها اوکراین دارای خوابگاه و ارائه خدمات دانشجویی به متقاضیان تحصیل در اوکراین می‌باشند.
 • متوسط هزینه‌های تحصیل برای متقاضی مهاجرت به اوکراین در طول یک سال به زبان انگلیسی در دانشگاه‌های این کشور:
 • تحصیل در رشته‌های مهندسی و علوم کامپیوتر مبلغی در حدود ۲۳۰۰ دلار است.
 • تحصیل در رشته کسب و کار و امور مالی در حدود ۲۰۰۰ دلار می‌باشد.
 • تحصیل در رشته‌های علوم اجتماعی در حدود ۲۵۰۰ دلار است.
 • تحصیل در کلیه رشته‌های علوم پزشکی مبلغی در حدود ۴۲۰۰ دلار است.
 • همچنین تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد در تمامی مقاطع در حدود ۳۰۰۰ دلار می‌باشد.
 • متوسط هزینه تحصیل برای متقاضی مهاجرت به اوکراین به زبان اوکراینی در طول یک سال در دانشگاه‌های این کشور به صورت زیر است:
 • تحصیل در رشته‌هایی مانند مهندسی و علوم کامپیوتر و علوم اجتماعی و مالی مبلغی در حدود ۱۵۰۰ دلار است.
 • تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی مبلغی در حدود ۳۵۰۰ دلار می‌باشد.
 • تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد به زبان اوکراینی با تحصیل به زبان انگلیسی تفاوتی نداشته و همان مبلغ ۳۰۰۰ دلار است.

مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج

یکی از روش‌های اخذ اقامت کشورهای خارجی، مهاجرت از طریق ازدواج با تبعه آن کشور است. کشور اوکراین نیز هر ساله میزبان متقاضیان بسیاری که قصد ازدواج با شهروندان اوکراینی و مهاجرت به اوکراین را دارند، می‌باشد. مردم کشور اوکراین با توجه به معروف بودن به مهمان‌نوازی در میان اروپایی‌ها، اما بسیار محتاطانه با افراد خارجی صمیمی می‌شوند. این نکته نیز قابل توجه است که آداب و رسوم و فرهنگ مردم نیمه غربی و شرقی اوکراین تا حدودی با هم تفاوت دارد. اما بیش از هر موضوعی باید به این نکته توجه نمود که آشنایی و ازدواج در هر کشور و هر ملیتی آداب و رسوم خاص خود را دارد همانگونه که آداب و رسوم و عقاید و فرهنگ مردم اوکراین با مردم ایران متفاوت است.

با توجه به این موضوع اشخاصی که قصد مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج را دارند را دارند نیاز به ارائه اسناد و مدارکی دال بر واقعی بودن ازدواج خود دارند تا سفارت این کشور متقاعد به اعطای اقامت اوکراین به ایشان شوند. معمولا بعد از گذشتن 3 الی 5 سال از ازدواج مشترک متقاضی و در صورت عدم جدایی از همسر خویش، متقاضی می‌تواند اقدام به اخذ اقامت دائم اوکراین نماید.

مهاجرت به اوکراین از طریق اخذ ویزای کار

از جمله روش‌های مهاجرت به اوکراین، از طریق اخذ ویزای کار می‌باشد چرا که با داشتن ویزا کار، متقاضی امکان کار و زندگی به صورت کاملا قانونی را در اوکراین پیدا می‌کند.. همچنین با اخذ ویزای کار می‌توان اقدام به مهاجرت به اوکراین نمود و اقامت یک ساله این کشور را اخذ نمود. نکته‌ای که متقاضیان مهاجرت به اوکراین از طریق کار لازم است به آن توجه نمایند آن است که شهروندان غیر اوکراینی نمی‌توانند خود را به تنهایی کارفرما اعلام کنند. بدین منظور لازم است ایشان در ابتدای امر توسط یک شرکت اوکراینی پذیرفته شوند و تحت نظر ایشان مشغول به کار و فعالیت در اوکراین نمایند.

شرایط کار در اوکراین

اشخاصی که اقدام به مهاجرت به اوکراین از طریق اخذ ویزای کار می‌نمایند لازم است تا از شرایط کا در این کشور نیز آگاه باشند. به طور کلی ساعات کار در اوکراین به طور میانگین حدود 40 ساعت در هفته می‌باشد. مدت زمان اضافه کاری نیز در طول سال حدود 100 الی 120 ساعت در نظر گرفته می‌شود که در این حالت کارفرما موظف است به ازای هر ساعات اضافه کاری، حقوق تقریبا دوبرابر نسبت به ساعات کاری عادی به نیروی کار خود پرداخت نماید.

مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه‌گذاری

یکی از روش‌های مهاجرت به اوکراین به واسطه سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد. البته نکته‌ای که توجه به آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد، نوع و شیوه سرمایه‌گذاری در اوکراین می‌باشد. اشخاصی که قصد سرمایه‌گذاری و مهاجرت به اوکراین از این طریق را دارند نمی‌توانند در گام نخست اقدام به سرمایه‌گذاری در حوزه دلخواه مااند خرید ملک و غیره نمایند.

با توجه به قانونی که کشور اوکراین در نظر گرفته است، متقاضی مهاجرت به اوکراین در ابتدا مستلزم ثبت شرکت در این کشور می‌باشد تا به واسطه آن بتوانند در حوزه دلخواه خود در اوکراین سرمایه‌گذاری نمایند. لازم یه ذکر است حدافل سرمایه به منظور مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه‌گذاری در حدود صد هزار دلار می‌باشد.  

مهاجرت به اوکراین از طریق تقبل حضانت کودک و یا سالمند بی‌سرپرست

دولت اوکراین این امکان را برای متقاضیان مهاجرت به اوکراین فراهم نموده است تا از طریق تقّبل حضانت کودکان بی‌سرپرست اقدام به اخذ اقامت نمایند. در این روش متقاضیان با کمک وکلای مجرب موسسه حقوقی رادیو وکالت اقدام به بررسی گزینه‌ها موجود به منظور تقبل حضانت در کشور اوکراین می‌نمایند و پس از مشخص شدن فرد مورد نظر، ایشان با پرداخت مبلغ مشخصی به عنوان هزینه کلی زندگی یک کودک و یا سالمند، حضانت ایشان را عهده‌دار می‌شوند که به واسطه این موضوع مهاجرت به اوکراین برای متقاضی فراهم می‌شود و در این روش بعد از گذشت 6 ماه متقاضی به اقامت دائم اوکراین دست می‌یابد.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
مسعودی
سلام برای حضانت بچه دانستن زبان روسی یا اوکراینی لازم نیست؟
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام وقت بخیر خیر اقامت شما کاملا بی قید و شرط است و نیازی به دانستن زبان اوکراینی یا حضور مداوم در این کشور ندارید
وحید
سلام من میخوام به اوکراین مهاجرت کنم و در اونجا ازدواج کنم راه حل میخوام با تشکر
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام روز بخیر میتوانیم برای اقامت اوکراین برای شما اقدام کنیم لطفا با مجموعه تماس بگیرید
حمید
با سلام بنده مربی فوتبال با مدرک مربیگری آسیایی ،دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی و سابقه 7 ساله مرتبط با رشته خود دارم،میخواستم ببینم برای کدام کشور می توانم به همراه خانواده که مجموعا 4 نفر هستیم اقدام نمایم.با تشکر
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام روز بخیر میتوانیم برای اقامت اسپانیا برای شما اقدام کنیم و از زمینه تخصصی خود برای پیشرفت در این کشور استفاده کنید و یا با ثبت شرکت در عمان سالن ورزشی خودرا تاسیس کنید برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید با تشکر
هادی
سلام خسته نباشید.من۱۹سالمه دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم. قصد ازدواج با تبعه اکراینی رو هم دارم و میتونم حضانت کودک رو هم قبول کنم. در زمینه های ورزشی میتونم ادامه بدم. اکثر کار های قانونی رو هم میتونم انجام بدم. به نظرتون چجوری میشه اقدام به اخذ اقامت در کشور اکراین کرد؟
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام روز بخیر میتوانیم برای اقامت دائم اوکراین برای شما اقدام کنیم جهت هماهنگی با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید با تشکر
مصطفی بهروز
سلام ممنون میشم برای ویزای ازدواج کشور اوکراین راهنمایی بفرمایید
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام وقت بخیر جهت هماهنگی و ارزیابی شرایط شما، با کارشناسان ما تماس بگیرید با تشکر
حمیدرضا صابریون
سلام.من کارشناس ارشد مترجمی انگلیسی هستم و برای دکترا میتانم یه اکراین سفر کنم؟؟؟قصد ازدواج با فرد اکراینی دارم و به عنوان مترجم انگلیسی میتانم در اکراین شاغل بشم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر بله امکانات مناسبی برای شما به منظور مهاجرت به اوکراین وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطف بفرمایید با دفتر مجموعه تماس حاصل بفرمایید.
وحید
سلام.آیا تقبل حضانت فقط بحث حمایت مالی هست یاشما ازاین طریق بایدفردموردنظر رواسکان بدی وباایشان زندگی مشترک داشته باشی؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام صرفا بحث مالی می‌باشد و شما هیچگونه مسئولیتی را در قبال آن شخص تقبل نخواهید کرد. با تشکر
ساناز
سلام خسته نباشید من 20سالمه و قصد مهاجرت به اوکراین رو دارم ایا میتونم از طریق کار اقدام کنم ؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام دریافت اقامت اوکراین از طریق روش‌های دیگری به جز اقامت کاری صورت می‌پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مجموعه تماس بگیرید. با تشکر
مریم
لطفا هزینه حضانت رو میگید چه قدر هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص هزینه ها با ما تماس حاصل فرمایید.
حسين
با سلام و احترام لطفا مي خواستم بدانم هزينه لازم براي اخذ اقامت اوكراين از طريق حضانت تقريبا چه مقدار است؟ سپاسگزارم.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص هزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مهرداد رشیدی هنر
سلام من دانشجوی حسابداری هستم 37سالم کارهایی فنی هم بلد م حاضر به ایجاد کسب کار یا حضانت هستم هزینه من چقدر میشود لطفا راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام دوست عزیز جهت اطلاع از هزینه‌های مهاجرت به اوکراین لطفا با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا به صورت دقیق شما را راهنمایی کنند. با سپاس
مهرداد رشیدی هنر
سلام من دانشجوی حسابداری هستم کارهایی فنی و ساختمانی هم بلدم تقاضایی اقامت دارم
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام گروه حقوقی رادیو وکالت از طریق اخذ ویزای کار اوکراین اقدام به ارائه خدمات مهاجرتی نمی‌کند. در صورت اطلاع از شرایط دیگر مهاجرت به اوکراین با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرماید. با تشکر
ابولفضل
سلام پرستار 26 ساله هستم با دو سال سابقه کار. از طریق ویزای کاری می توانم اقدام کنم؟ هزینش چقدر میشه؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست در خصوص اعزام نیرو کار خدماتی ارائه نمیدهیم.
کریم خان
سلام من چهل سال سنمه دوپسر و یک دختر ۱۸ ساله دارم و همراه همسرم پنج نفری هستیم از طرفی برای اقامت اوکراین برنامه دارم از طریق حضانت چه مبلغی باید پرداخت کنم شغل من کشاورزی هست و دنبال خرید زمین و کشاورزی در اوکراین هستم باتشکر فراوان
پاسخ توسط کارشناس (2)
کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت.
داود مهرجو
سلام برای گرفتن اقامت ازطریق حضانت کودک چقدر باید پول داذ؟فقط یکبار است یا ماهیانه؟من با همسرم و دوتا پسر چقدر باید پول داشته باشیم که بتوانیم اقامت دائم اوکراین را بگیریم.ممنون از جواب شما
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر جهت اطلاع از هزینه‌ها و کسب اطلاعات از نحوه اخذ اقامت دائم اوکراین، لطف بفرمایید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. با سپاس
نازلی
در مورد حضانت، صرف پرداخت هزینه کافیست یا مراقبت از کودک و زندگی با او اجباری است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز صرف پرداخت هرینه کافی است و هیچ مسئولیتی نخواهید داشت.
صد گل
من و همسرم ۴۳ و ۴۴ سال داریم، هر دو مهندس کامپیوتر با سابقه کار ۱۲ ( دبیر رسمی)و ۲۰ سال ( مدیریت آی تی)هستیم. برای مهاجرت به خارج از ایران کدام کشور سریعتر و بهتر است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز شرایط خودتان را خیلی کلب بیان کردید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی شود.
نازلی
لطفا در مورد هزینه حضانت کودکان در اوکراین توضیح دهید، ممنونم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز دولت اوکراین قانونی دارد مبنی بر حضانت، کفالت که اگر یک خارجی مبلغی را برای کمک هزینه به این افراد به دولت پرداخت کند در مقابل دولت به او امتیاز اخذ شهروندی این کشور را اعطا خواهد کرد.
پرستار
با سلام بنده36سال دارم ومدرک لیسانس حسابداری میخواهم درکشوراوکراین کار کنم ویاهرکشوری که شماپیشنهاد میکنید. ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز خدمات جذب مستقیم نیرو کار نداریم و برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در خدمتتان هستیم.
ناصر
سلام خسته نباشید 36 سالمه بنده متاهل و لیسانس حسابداری دارم و7سال سابقه کاردارم وکاردیگه ای هم باشه میتوانم انجام بدم لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان اخذ اقامت اوکراین از طریق تقبل حضانت، ازدواج و یا سرمایه‌گذاری می‌باشد و امکان اخذ ویزای کار و مهاجرت کاری به اوکراین وجود ندارد.
Es
لطفا در خصوص مهاجرت معلولين ورزشكار داراي عناوين جهاني و اسيايي راهنمايي ميفرماييد و كدام كشور مناسب است؟ با تشكر
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان متاسفانه گروه حقوقی رادیو وکالت در راستای درخواست شما اقدام به اخذ اقامت مشورهای اروپایی و یا کانادا نمی‌کند. با تشکر
حسن یدالهی
مهندس شیمی نساجی هستم.تخصص من رنگرزی و چاپ وتکمیل پارچه با ۲۵ سال سابقه کار در سالن های تولید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای عمان میتوانید ویزا جست و جو کار بگیرید و یا شرکا ثبت نمایید و در این زمینه مشغول به کار شوید.
محسن
سلام،وقت بخیر.من ۳۲ سالمه و همسرم ۲۶.هر دو فارغالتحصیل رشته مهندسی عمران با گرایش عمران هستیم.من حدودا ۶ سال سابقه مرتبط دارم و به همراه همسرم در کنار شغل اصلی خودم،در زمینه ساخت بدلیجات و اکسیوری فونتزی زنانه فعالیت داریم،از لحاظ مالی در حد ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومن توان داریم.خواستم ببینم برای اقامت گرفتن قانونی با توجه به شرایطی که داریم ،کدوم کشور مناسبه و برای اقامت گرفتن باید چه کاری بکنم؟خیلی برامون مهمه که جایی برم که در کنار سختیهاش،واقعا به آرامش برسیم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام جهت بررسی شرایط خود و خانواده لطف بفرمایید با کارشناسان ما در گروه حقوقی رادیو وکالت مشورت نمایید. با تشکر
رضا
سلام رضام19سالمه سربازی نرفتم بیکارم ایا میتونم اقامت دایم اوکراین داشته باشم دلیل مهاجرتم کارع؟؟؟؟!
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بدون کارت پایان خدمت نمیتوانید اقامت بگیرید.
رضا
سلام رضام19سالمه سربازی نرفتم بیکارم ایا میتونم اقامت دایم اوکراین داشته باشم دلیل مهاجرتم کارع؟؟؟؟!
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان دست عزیز در صورت مشمول بودن و عدم ارائه گذرنامه نمی‌توانیم اقامت کشوری را برایتان دریافت نماییم.
امیر
با سلام.لطفا در مورد دریافت اقامت دائم از طریق تقبل حضانت کودک و یا سالمند بی سرپرست چگونه است و چه هزینه ای باید پرداخت کرد؟ ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اطلاعات کلی در سایت درج شده است برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مهندس
با سلام و عرض ادب و احترام بنده در حال حاضر 32 سال دارم و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته مهندسی عمران و دانشجوی ارشد (عمران-مهندسی و مدیریت ساخت) هستم. در حال حاضر دارای 7~8 سال سابقه کار مرتبط در یکی از شرکتهای صنعتی بزرگ هستم. همچنین متأهل و دارای یک فرزند می‌باشم. از طرفی دارای چند طرح مبتکرانه قابل اجرا بوده و معمولاً از تفکری خلاق و پویا در زمینه‌های مختلف برخوردار بوده‌ام. اما برای دورماندن از مشکلات عدیده اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و تأمین آتیه‌ای مناسب برای خود و خانواده و فرزندم ترجیح میدهم باقی ایام عمر رو در کشور دیگری که برایم مناسب باشد سپری کنم. از سویی میزان تسلطم بر زبان انگلیسی و آذری در زمینه مکالمه و درک مطلب از سطح متوسط رو به بالایی برخوردار بوده و تمکن مالی چندانی هم ندارم. در زمینه های مختلف هنری از جمله تئاتر،خطاطی،نقاشی،معرق، تندیس سازی و عکاسی و فیلمبرداری و ... از دور دستی بر آتش داشته‌ام. همسرم نیز دارای مدرک کاردانی کامپیوتر و دانشجوی سال دوم مقطع کارشناسی رشته روانشناسی هستند. لذا با توجه به مندرجات فوق مناسب ترین مقصد و مناسبترین راه برای مهاجرت برای بنده کدام است؟ اکراین،آلمان،ژاپن،ترکیه یا ... ؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اوکراین و کانادا برای شما شرایط مناسبی دارد.
الهام
سلام وقت بخير من ٣٧ سالمه و مجرد هستم ليسانس دارم و حدودا ١٠ سال سابقه كار در يكي از كارخانه هاي فولادي كشور در حاضر هم رييس امور كاركنان هستم ميخواستم بدون واسه اقامت اكراين چي كار بايد بكنم ممنون ميشم راهنماييم بكنين
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز از روشهای مختلفی مانند حضانت فرزند میتوانید اقامت دائم کشور اوکراین را اخذ نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.
Abbas
سلام ، من سوکن ایرانم و قصد مهاجرت به یک کشور اروپایی و یا کاندارا دارم شغل من کابینت سازی است و ام دی اف کار هستم چگونه اقدام کنم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید تا با بررسی شرایطشما کشور مناسبی را پیشنهاد دهند.
علی محمدی نصرابادی
با سلام وخسته نباشید بنده ارشد حشره شناسی کشاورزی دارم مجرد سن ۳۶ساله میخواستم بدونم ایا کاری برایم با رشته تحصیلیم پیدا میشه؟؟و هزینه ویزا اقامت و هزینه وکالت چقدر میشه و چقدر طول میکشه نتیجه بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای شما پیشنهاد شغلی مستقیم نداریم، میتوانیم ویزا جست و جو کار عمان و یا اقامت دائم اوکراین را اخذ نماییم.
رضا
سلام. من فارق التحصیل کامپیوتر و سربازی نرفتم. رزومه کاری متوسطی هم دارم تقریبا ۶ ساله کار میکنم. ممکن هست برای توی روسیه یا اکراین کار پیدا بشه؟ احتمالش چقدره؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز پیشنها ما به شما اخذ اقامت دائم اوکراین است که علاوه بر کار از مزایای بسیاری بهره مند خواهید شد.
مهرداد
سلام من پناهنده در کشوری هستم چطور می توانم اقدام کنم برای گرفتن ویزا ی کار یا اقامت در اکراین در ضمن بنده جوشکار هستم جوش الگترود .co2. و آرگون ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز به صورت قانونی میتوانیم ویزا اوکراین را برای شما اخذ نماییم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
آرام‌
با سلام و عرض ادب من ۳۵ سالمه یک فرزند چهار ساله دارم و دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهداشت محیط با یازده سال سابقه کار مرتبط بهمراه بیمه و همچنین مدرک تکنسین دارویی از جهاد دانشگاهی را دارم آیا امکان اقامت از طریق کار یا تحصیل در کشور اکراین برای من وجود داره ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز ویزا تحصیلی میتوانیم برای شما اخذ نماییم یا اقامت دائم اخذ نمایید.
ادنا خباز
سلام من ساکن بلغار هستم و قصد گرفتن اقامت دائم کشور دیگر را دارم متاهل هستم و یک فرزند ۲ ساله دارم ممنون میشم راهنمایی کنین.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خدمتتان هستیم با شمتره 09028985440 با واتس آپ میتوانید تماس حاصل فرمایید.
مريم
سلام ، هزينه حضانت سالمند يا کودک به طور متوسط چقدر در مياد براي يک سالشون ؟؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار بگذارند.
محمد بهارلو
سلام من 44 ساله برای کار ساختمانی سفت کاری و هر کاری در رابط با بتن ارمه پل سازی در اکراین می تونم کار پیدا کنم لطفا راهنمای کنید
ساحل
سلام درامد متوسط در کشور اوکراین چه میزان هست؟ چون بل توضیحی که نوشته شده تقریبن300دلار هزینه زندگیه ماهیانه میشه
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما ساحل عزیز. سوال شما بسیار کلی است، مثل اینکه بپرسیم حداقل درامد در کشور ایران چقدر است؟ بسته به تخصص، شغل، رشته و... می توان به بررسی این موضوع پرداخت.
Mehdi.amini
سلام خدمت شما. درحقیقت من و دوستم یکی ۲۰ساله و۲۶ ساله قصدمهاجرت به یک کشور اروپایی داریم بین کشور های آلمان سوئد اوکراین هلند و ترکیه را مد نظر داریم بیشتر بابت اقتصاد بی ثبات در ایران. و خطر به آیندمون. مدرک تحصیلیمون فاقد دیپلم میباشد. مجرد هستیم و تمایل به متاهل بودن در کشور اروپایی را داریم. لطفا راهنمایی کنید بدونیم آیا میشه رفت با میبینید مهاجرت کنیم یا نه لطفا نظرتان رو بگین و راهنمایان کنید ممنون.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در بین کشورهای ذکر شده ، کشور اوکراین از شرایط ساده تری برای اخذاقامت دارد و هزینه کمتری نیز برای اقامت خواهید پرداخت.
نام اماتنا هستم
سلام ببخشید اقامت برای یک خانواده ی چهارنفره چقدره مرسی
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در خصوص هزینه ها باید تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی نماییم.
حبیب
سلام من 32سال دارم ومدرک تحصیلیم دیپلمه برق صنعتی ودررشته تاسیسات ساختمان (لوله کشی اب وپکیج ساختمان)ده سال سابقه کاردارم ومتاهلم درکدوم کشوراروپایی یااسیایی میتونم ویزای کاربگیرم باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای کشور عمان میتوانید اقدام نمایید.
احمد
با سلام کاردانی برق مخابرات هستم بدون سابقه کار ،در حال حاضر کاشی کارحرفه ای وبنا هسم خواستم ببینم میتونم ب عنوان کارگر ساده یا کارگر خدماتی و... به یک کشور اروپایی اعزام توبشم از طریق شما ،ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما احمد عزیز. امکان اخذ ویزای کار کشور روسیه برای شما وجود دارد. با ما در ارتباط باشید
خسرو میرزایی
با سلام من فوق دیپلم معماری 33سال دارم حدودا پانزده ساله که پروژه های ساختمانی مختلف اجرا کردم وکاملا مسلط هستم خانمم هم لیسانس پرستاری و پرستار هستن بهترین و راحترین جا برای اقامت و زندگی راحت کجاست ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور عمان گزینه مناسبی برای شما میباشد.
امین
سلام.ممنون میشم لطف کنید بهم بگید برای دریافت سرپرستی کودک حدودا چقدر باید به حساب دولت اوکراین بریزم؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما امین عزیز. اگر مدنظر شما اخذ اقامت دائم هست، نیازی به واریز مبالغ ماهیانه نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. با تشکر
رسول رنجبر
سلام.قصد مهاجرت به اوکراین از طریق کار و یا حضانت را دارم.
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما. اقامت دائم اوکراین از طریق حضانت برای شما دوست عزیز امکان پذیر می باشد.
فهیمه
36 سال سن دارم. کارمند سازمان دولتی با سابقه 17 سال می باشم. مجرد هستم. سرمایه ام در حال حاضر 200 میلیون تومان است. می خواستم ببینم بهترین گزینه برای مهاجرت من کدام کشور است؟ آیا اوکراین گزیه مناسبی برای من می باشد؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما فهیمه عزیز. اگر قصد مهاجرتی مطمئن را دارید و با سرمایه مورد نظر بدون شک کشور اوکراین را به شما پیشنهاد می کنیم. اخذ اقامت دائم از ابتدا و زندگی در کشوری ارزان و با کیفیت. با ما در تماس باشید..،
المیرا
سلام من خانم متاهل 35 ساله دارای مدرک فوق دیپلم امور فرهنگی و کارمند رسمی شهرداری تهران با 8 سال سابقه بیمه میباشم . قبلا در گروه های موسیقی شیدا به سرپرستی محمد رضا لطفی نوازنده دف بوده ام ورزومه به صورت دی وی دی کنسرت ها موجود می باشد . همسرم فاقد مدرک دیپلم و در بازار تهران مخراجکار جواهر است بدون سابقه بیمه . دختر 4 ساله دارم . لطفا برای مهاجرت به خارج از ایران با این اوصاف بنده را راهنمایی فرمائید و چه کشئری را پیشنهاد می دهید . با سرمایه تقریبی 150 میلیون تومان
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور اتریش گزینه مناسبی است برای شما
امید
با سلام و خسته نباشید من 31 ساله لیسانس برق با 50 تومان کل سرمایه ام....چ جور میتونم اقدام کنم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
یا سلام دوست عزیز برای ویزا کار روسیه یا عمان میتوانید اقدام نمایید.
hasty
سلام . من 16 سالمه و کلاس يازدهم هستم يعني سوم دبيرستان نظام قديم . زبان روسي رو بلدم البته نه به ضورت خيلي تخصصي و زبان انگليسي کاملا مسلطم .ميخوستم بدونم امکان تحصيل در مدارس بين المللي وجود داره براي سال اخر دبيرستان ؟ و ايا اوکراين اصلا دبيرستان بين المللي داره ؟ داراي رتبه اول کشوري مقاله نويسي رياضي هم هستم . امکان تحصيل وجود داره ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز شما مدرک پیش دانشگاهی را اخذ نمایید و سپس برای اوکراین یا روسیه اقدام نمایید.
قاطی
من کشاورز هستم تقریبا همه چی بلدم میشه منم برم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز کشور اوکراین کشور پر آب و دارای خاکی بسیار حاصلخیز است که بسیار مناسب برای کشاورزی میباشد.
فاطمه تقی زاده
برای اقامت اوکراین شرایط به چه صورت است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوستعزیز روشهای نختلفی وجود دارد مانند سزمایه گذاری، حضانت فرزند و ... با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مهدی
سلام من متاهلم و یه پسر 1 ساله دارم از چه راهی میتونم اقامت اکراین بگیرم ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز از روشهایی مانند سرمایه گذاری، حضانت فرزند و ... میتوانید اقامت این کشور را اخذ نمایید.
افشارصفری
باسلام بنده آشپزهستم و15سالسابقه کاردارم متاهل دارای 2فرزند4ساله و1ماهه هستم مایلم اقامت کاری اوکراین بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور اوکراین ویزا کاری صادر نمیکند برای کشور عمان و روسیه میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
امیر عباس
سلام....راحت ترین و ارزانترین راه برای اقامت در اکر این ...ممنونم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. امکان اخذ اقامت دائم اوکراین از طریق حضانت با کمترین هزینه ممکن برای شما وجود دارد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
كيارش اماني
سلام . وقت بخير . كارشناس حسابداري هستم با بيش از ١٠ سال سابقه . متاهل وداراي ١ فرزند . آيا ميتونم ويزاي كاري بگيرم و با خانواده مهاجرت كنم . چه مقدار هزينه اش ميشه و به صرفه ترين راه كدومه . دانستن مقدار هزينه برام مهمه . ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله امکان اخذ اقامت اوکراین را دارید برای آگاهی از هزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
امير
سلام من ٣٩ سال دارم و دپلم الكترونيك دارم و ٢٠ سال سابقه كار دارم و ١٠ سال سابقه مديريت يك شركت را دارم دو پروانه كسب دارم و مالك يك برند تجاري هستم أيا به عنوان تكنسين ماهر ميتونم أقامت بگيرم ؟ وضعيت تحصيلات بچهايم چطور هست ؟و همچنين بيمه فرزندانم أيا هزينه دارد؟ درامد چقدر هست و هزينه خانوا ر ٤ نفره ؟ ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله میتوانید ویزا کار عمان را اخذ نمایید و پی از سه ماه خانوادتان به شما محلق شوند.
رضا
سلام خسته نباشید من بازنشسته هستم و ۴۷ سالمه امکان اقامت اکراین رو دارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله قطعا در خدمتتان هستیم .
ابوالفضل
من دارای پنج سال سابقه رانندگی ایفتراک و در حال حاضر ده سال است که راننده تریلی هستم آیا میتوانم اقامت کسب حداقل هزینه اقامت چقدر است لطفا راهنماییم کنید حیلی ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. بله امکان مهاجرت به اوکراین و اشتغال به کار با توجه به شرایط شما وجود دارد، اخذ اقامت دائم در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط مجموعه انجام خواهد پذیرفت. با ما در تماس باشید...
وحید دهقانی
ببخشید من میتونم اوکراین رفتم راحت کار پیدا کنم مرتبط با رشته‌ام که تاسیساته؟ و هزینه رفت چطوره
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. بله امکان پیدا کردن کار وجود دارد، تنها باید زبان این کشور را یاد بگیرید، در خصوص هزینه ها لطفا با ما در تماس باشید.
وحید دهقانی
سلام و وقت بخیر. من ۳۶ سالمه .فوق دیپلم تاسیسات دارم و ۸ سال سابقه بیمه. میخواهم به همراه خانواده برای کار و زندگی به اکراین بروم. ایا میتوانم به راحتی اقامت دایم بگیرم.
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- شما می توانید ظرف 3 ماه اقامت دائم اوکراین را اخذ نمایید و خانواده را هم با خودتان همراه نمایید.
باقری
آیا با گرفتن اقامت دایم اکراین از طریق حضانت یا سرمایه گذاری میتوان به سرعت پاسپورت اکراین را گرفت یا همچون دیگرکشورهای اروپایی نیاز به چندسال صبرکردن هست؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. اخذ اقامت دائم اوکراین در کوتاه ترین زمان ممکن اتفاق خواهد افتاد که نسبت به سایر کشورها از مهم‌ترین مزایا به شمار خواهد امد. طبیعتا اخذ تابعیت یک کشور مستلزم زمان خواهد بود.
رشید زاده
سلام روز بخیر من 36 ساله هستم و فوق دیپلم برق دارم. 7 سال هم سابقه کار مرتبط دارم با رشتم. اگر بخواهم برای کار یه اوکراین مهاجرت کنم هزینه اش چقدر می شود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام خدمت شما عرض شود مهاجرت به اوکراین از طریق کار جزو خدمات موسسه حقوقی رادیو وکالت نمی باشد. جهت اطلاع از هزینه مهاجرت به اوکراین کارشناس امور مهاجرت به اوکراین آماده راهنمایی شما می‌باشند.
علیرضا
باسلام خدمت شما عزیزان ۸سال سابقه کار در چاپخانه رو دارم،همچنین تکنسین دستگاه ها میباشم،دستگاه لیزر،بنر،گلکسی،و...، همچنین۵سال سابقه ی فروش هم دارم،نصب برچسب ،در کل فنی هستم و ۱۳سال در بازار هستم،و متاهل و یه دختر ۱ساله دارم، در راستای شغلی ک در ایران دارم،در اوکراین هم پیدا میشود؟ واقعا شغل دغدغه ی بزرگی است لطفا راهنمایی بفرمایید،با تشکر از شما
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای کار با توجه به سابقه کاری شما عمان را پیشنهاد میدهیم.
نیک صفت
سوالی داشتم از شما. این هزینه مهاجرت به اوکراین که از ما می گیرید اگر به نتیجه نرسه چی میشه؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما خدمت شما عرض شود در صورتی که شما موفق به کسب اقامت این کشور نشوید هزینه به شما عودت داده می‌شود.
شفیعی
با عرض ادب و احترام بنده مجرد هستم، 38 سالمه مدرک فوق دیپلم در رشته حسابداری دارم با پنج سال سابقه بیمه. میخواستم بدونم شانس مهاجرت به اکراین رو دارم؟ هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ اقامت گرفتن ممنون میشم بهم جواب بدید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله با کارشناسان ما برای مشاوره تماس حاصل فرمایید.
صالحی
با سلام لطفا کل هزینه تا گرفتن اقامت برای من بفرمایید من مشکلی با ازدواج صوری ندارم ایا این امکان میتونید فراهم کنید یا اقامت تحصیلی شرایط کار در حین تحصیل داره؟ اما من اگه کل هزینه را متوجه بشم بهتر میتونم تصمیم گیری کنم فقط نمیخوام مشکلی برای من پیش بیاید من سی و یک ساله و فوق لیسانس مدیریت صنعتی هستم اگه از طریق تلگرام یا وات ساپ پیام بدید برایم بهتره
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد که از طریق قانونی اقامت اخذ نمایید.
کرمی
با سلام و وقت بخیر آیا امکان دارد با خرید ملک در اوکراین اقمت این کشور را مستقیم کسب نمود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما کارشناس امور مهاجرت به اوکراین آماده مشاوره رایگان و راهنمایی شما در زمینه هزینه مهاجرت به اوکراین می‌باشند.
آرش خدایاری
هزینه و شرایط مهاجرت+مشاغل مورد نیاز
پاسخ توسط کارشناس (2)
از طریق حضانت، کفالت، سرمایه گذاری میتوانید اقامت این کشور را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر باید سایت را مطالعه فرمایید همچنین میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
لطفی نژاد
درود. اینجانب فوق لیسانس مدیریت دارم و 10 سال سلبقه کار در شرکت های بسیار معتبر. 37 سال سن دارم. هزینه مهاجرت به اوکراین برای من چقدر است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام قربان وقت بخیر شما به راحتی می توانید به اوکراین مهاجرت نمایید. کارشناس امور مهاجرت به اوکراین آماده مشاوره و راهنمایی شما در بحث مهاجرت به اوکراین می باشد.
محمد رودی
۲۵ ساله هستم متاهل لیسانس مدیریت بازرگانی مسلط به زبان انگلیسی و در حال حاضر اپراتور دستگاه لیزر قطعات هستم... با سرمایه ۳۰۰ میلیون میشه به اوکراین مهاجرت کرد و با شرایطم شغلی داشته باشم اونجا ؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می توان جهت اخذ اقامت دائم اوکراین اقدام کرد و پس از آن به راحتی مثل یک شهروند اوکراینی اجازه کسب و کار به شما داده می شود.
عبدالمالکی
سلام من شنیدم از طریق خرید ملک در اوکراین می شه به اقامت این کشور رو گرفت. هزینه اقدام از این طریق چقدر است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شما از طریق سرمایه گذاری در این کشور می‌توانید به اقامت اوکراین دست یابید. جهت اطلاع از هزینه مهاجرت به اوکراین از این طریق کارشناسان ما آماده ارائه اطلاعات تکمیلی در این زمینه به شما می‌باشند.
فربد دستنبو
با سلام بنده دندانپزشک هستم و متاهل،۳٨ سالمه.برای اقامت اوکراین راهنمایی میخام،ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
حسين
با سلام و احترام بدينوسيله از راهنمايي كارشناسان محترم راديو وكالت در خصوص مهاجرت به اوكراين بسيار سپاسگزارم. اينجانب حسين در راستاي اقدامات مقدماتي براي آماده نمودن زمينه براي مهاجرت با توجه به سابقه كاري نسبتا طولاني (26 سال) و در نظر گرفتن استفاده از مزاياي بازنشستگي در درجه نخست درخواست بازنشستگي پيش از موعد نموده ام. در ضمن اينجانب فرزندي دارم كه دانش آموز دوره دبيرستان است و هفده سال سن دارد و استعداد رياضي فوق العاده اه ايي برخوردار است و مي خواهم او را نيز با خود ببرم. آيا براي وي مشكل سربازي وجود خواهد داشت؟ همچنين آيا براي برقراري ارتباط با كارشناسان محترم شما امكان دارد كه از طريق همين پست الكترونيك مكاتبه شود يا بايد مراجعه حضوري داشته باشم؟ در ضمن من بايد چه كارهاي مقدماتي ديگري انجام دهم و چه مداركي را تهيه كنم؟ از راهنمايي شما بسيار سپاسگزارم.
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. ممنون از درج نظرتان، مشکلی در خصوص پذیرش فرزندتان وجود ندارد. اما جهت ارتباط می توانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان پاسخگوی شما باشند، با تشکر
سیاحی
سلام خدمت کارشناسان محترم رادیو وکالت من و دخترم قصد مهاجرت به اوکراین را داریم. هزینه برای ما دو نفر چقدر تمام می‌شود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما بزرگوار شما می‌توانید با تماس با کارشناس مربوط به امور مهاجرت به اوکراین، اطلاعاتی از هزینه مهاجرت به اوکراین کسب نمایید.
bahar
سلام لیسانس معماری از دانشگاه ازاد مشهد دارم و ۸ سال سابقه بیمه ، اتوکد و جی آی اس و فتوشاپ رو تخصصی کار میکنم شرایط برای اقامت کاری و یا حتی تحصیلی رو برای اکراین یا سایر کشورهایی مثل استرالیا یا آلمان رو دارم ؟؟؟؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- کشور اوکراین در هر مقطع تحصیلی و در هر رشته ای می توانید ادامه تحصیل بدهید و پس از پایان دوره تحصیل درخواست اقامت دائم بدهید. برای کشور استرالیا نیز باید شرایط شا بررسی شود تا به حدنصاب امتیاز این کشور برسید. برای محاسبه امتیاز و کسب مشاوره با ما تماس بگیرید.
علوی
در حال حاضر از چه طریقی می‌توان به اوکراین مهاجرت کرد؟ هزینه آن چقدر می‌شود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام شما از طریق تقبل حضانت یک کودک بی سرپرست در اوکراین می‌توانید اقامت اوکراین را کسب نمایید.شما از طریق تماس با کارشناس مربوط به بخش مهاجرت به اوکراین، اطلاعات دقیق پیرامون هزینه مهاجرت به اوکراین را می‌توانید کسب نمایید.
حمید یاوری
سلام دقیقا چقدر باید هزینه کنیم برای اقامت در لوکراین
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص هزینه ها باید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
علیرضا
من با 80 میلیون تومان می تونم برم اوکراین زندگی کنم؟ لطفا جواب بدید.
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما قربان متاسفانه با این مقدار سرمایه هزینه مهاجرت به اوکراین تامین نمی‌شود و شما نیازمند سرمایه بیشتری می‌باشید.
سعید
سلام خسته نباشی..من تا دیپلم درس خوندم و شغل آزاد دارم .کارمن اشپزی است .ایا برای من اوکراین شغل است
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز باید از روشهای دیگه اقامت بگیرید ویزا کاری اوکراین با این مدرک قابل اخذ نمیباشد.
حمید عرفانیان
اقامت اوکراین را برای خودم وهسر وفرزند پسرم میخوام درصورت امکان کاری.ممنون.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در حال حاضر ویزا کاری کشور اکراین به ویزا منجر نمیشود و از طرق دیگر میتوانید اقامت بگیرید.
باقرزاده
سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم هزینه مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل در دانشگاه چقدر تمام می شود برای یکنفر؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما لطفا برای اطلاع از هزینه مهاجرت به اوکراین با کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس گرفته و از مشاوره رایگان ایشان بهره‌مند شوید.
afshar
هزینه اقامت دانشجویی
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. با توجه به رشته و مقطع تحصیلی‌تان می‌توان در این خصوص هزینه ها را اعلام کرد. لطفا با ما در تماس باشید، با تشکر
امیر قنبری
واسه یک نوجوتن 18 ساله چقدر میشود
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. لطفا در خصوص کسب اطلاع از هزینه ها با ما در تماس باشید. با تشکر
رامتین
روز بخیر ما یک خانواده 4 نفره هستیم. من به همراه همسر و 2 فرزندم. هزینه مهاجرت به اوکراین برای ما چقدر می شود.
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما هزینه مهاجرت به اوکراین برای شما بسیار ارزان و کم‌هزینه‌تر از سایر کشورهای اروپایی می‌باشد. در این زمینه به کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.
سعید
سلام ایا بدون داشتن پایان خدمت یا معافیت هم میشه برای مهاجرت اقدام کرد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام خیر دوست عزیز
مریم
سلام وقت بخیر من شغلم ارایشگریه و ۱۲ سال سابقه ارایشگری دارم وهچنین چندین مدرک ادایشگری هم دارم ودر زمینه میکرو پیگمنتیشن تخصص دارم همسرم فوق دیپلم عمران هستن و ۱۰ سال سابقه بیمه دارن ومدرک مهمانداری و اتش نشانی وهمینطور سابقه حسابداری وانبارداری دارن یه خوانواده سه نفره هستیم میشه بگید که ماهم شرایط مهاجرت به اکرابن داریم؟ وچقد هزینه مهاجرتمون میشه
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. می توان بصورت مستقیم جهت اخذ اقامت دائم کشور اوکراین اقدام کرد. در خصوص کسب اطلاع از هزینه ها با ما تماس حاصل نمائید.
کوشا
خسته نباشید هزینه مهاجرت به اوکراین برای من و همسرم چقدر تمام می شود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام وقت شما بخیر لطفا جهت کسب اطلاعات پیرامون مخارج و هزینه مهاجرت با کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.
kave
سلام و روز بخیر بنده فوق لیسانس حسابداری دارم. ایا برای بورس دکترا در اوکراین میتونم اقدام کنم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور اوکراین دانشجویان را از ابتدا نحصیل و به طوز مستقیم بورس نمیکند.
داور
روز بخیر در حال حاضر به جز کشور اوکراین هزینه مهاجرت به چه کشوری ارزان تر تمام می شود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما متاسفانه کشوری دیگری از نظر هزینه مهاجرت و مخارج زندگی به سطح هزینه مهاجرت به اوکراین نمی‌رسد و توجه داشته باشید که این کشور سومین کشور کم‌هزینه دنیا می‌باشد.
حسین
سلام من 21 سالمه و 5 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت ، سئو ، فتوشاپ و ... رو دارم آیا اونجا برای من کار هست و پیدا میشه؟ و سوال بعدیم اینه که سرمایه مورد نیاز برای 1 نفر تقریبا چقدره؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. قطعا یکی از شغل های پردرآمد در کشور اوکراین مربوط به تخصص شما می باشد.، بطوری که به راحتی می توان به درآمدهای 1000 دلاری به بالا دست یافت. در خصوص کسب اطلاعات بیشتر و هزینه های پروسه اقامت با ما در ارتباط باشید.
حسين
با سلام مدرك فوق ليسانس فيزيك دارم در حدود 26 سال سابقه آموزش فيزيك در دوره كارشناسي دانشگاه و دو كتاب آماده به چاپ دارم. تعدادي تحقيق عملي و نظري در بار ه انرژي خورشيدي انجام داده ام و مقالاتي را در اين زمينه در مجلات معتبر بين المللي به چاپ رسانده ام. يك اختراع در زمينه سيستم پيشرفته هدايت كننده كوره خورشيدي دارم و يك مقاله در مورد ان در ژورنال معتبر بين المللي چاپ كرده ام. همچنين براي بهبود و ارتقائ كيفيت آموزش فيزيك وسايل و تجهيزات متعددي را طراحي و ساخته ام. براي بهينه سازي مصرف انرژيدر زمينه گرمايش و سرمايش تحقيقاتي را به ثمر رسانده ام اما نتايج آنها منتشر نشده و محرمانه مي باشد. در زمينه حفاظت و بهره برداري بهينه از منابع آبهاي زير زميني و رديابي تحولات درون كره زمين ايده هاي نوين و قابل حصول دارم.الف) آيا براي مهاجرت و دنبال كردن تحقيقات و كارهاي ذكر شده اوكراين مي تواند مقصد خوبي باشد؟ ب) با توجه به شرايطي كه اينجانب دارم چه كشوري آسانتر اقامت دائم را قبول مي كند؟ البته هزينه پايين زندگي در كشور مقصد براي من بسيار حائز اهميت مي باشد. زبان اينگليسي: خواندن خوب- نوشتن خوب- صحبت كردن متوسط- شنيداري ضعيف سپاسگزارم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- شرایط شما برای اخذ اقامت اوکراین بسیار مطلوب است .شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
قاسمی
سوالی داشتم از کارشناسان شما هزینه مهاجرت به اوکراین برای یک نفر چقدر تمام می شود؟ قیمت به تومان است یا یورو؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام لطفا جهت کسب اطلاعات پیرامون موضوع هزینه مهاجرت به اوکراین با کارشناسان رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.
ده حقی
سلام.بنده 37 سال دارم و متاهل دارای یک فرزند 9 ساله. فوق دیپلم حسابداری دارم،11 سال سابقه جوشکاری صنعتی با مدارک بین المللی و سابقه حدودا 5 سال در زمینه تعمیر لوازم خانگی به صورت تجربی . می خواستم بدانم از چه طریق می توانم اقامت اوکراین را بگیرم.با تشکر از شما
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. می توان به راحتی اقامت دائم اوکراین را اخذ نمود که از ابتدا اجازه هر نوع کسب وکاری داشته باشید
نوربخت
سلام می خواستم بپرسم الان که قیمت دلار در حال پایین اومدن هست هزینه مهاجرت به اوکراین نیز کمتر می شود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام وقت بخیر خدمت شما عرض شود قاعدتا برای اشخاصی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند هزینه مهاجرت به اوکراین در حال حاضر کمتر تمام می‌شود.
حیدری
سلام وقت بخیر من قصد مهاجرت دارم اما حقیقتا سرمایه خیلی زیادی هم ندارم. هزینه تحصیل، رندگی و مهاجرت به اوکراین برای من وخانواده 2 نفریم به چه شکلی است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام قربان وقتتون بخیر در نظر داشته باشید هزینه مهاجرت به اوکراین، تحصیل و زندگی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد و سومین کشور کم هزینه دنیا می‌باشد. جهت اطلاع از هزینه و شرایط مهاجرت به اوکراین با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.
احسان
سلام و عرض خسته نباشید. من 34 سال سن دارم لیسانس it با هشت سال سابقه بیمه و همسرم لیسانس حسابداری. میخواستم بدونم امکان داره که برای کار به اوکراین مهاجرت کرد؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله شرایط را دارید همچنین برای ویزا کاری آلمان نیز میتوانید اقدام نمایید.
غبدالحمید
سلام، خانواده پنج نفری هستم و بازنشسته ایا می تونم اقامت ذایم بگیرم و برای تحصیل بجه های زیر دیپلم چه مزایای رایگانی هست
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله این امکان برای شما وجود دارد، تحصیلات برای فرزندان شما تا دانشگاه رایگان است.
غبدالحمید
سلام، خانواده پنج نفری هستم و بازنشسته ایا می تونم اقامت ذایم بگیرم و برای تحصیل بجه های زیر دیپلم چه مزایای رایگانی هست
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. تحصیل فرزندانتان تا سن 18 سالگی به زبان فارسی و اوکراینی رایگان می باشد و شما از ابتدا از تمام خدمات شهروندی می توانید استفاده نمائید.
نادری
سلام هزینه مهاجرت به اوکراین پایین تر است یا گرجستان؟ می‌شه راهنمایی کنید لطفا
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما تردید نکنید که هزینه مهاجرت به اوکراین به مراتب پایین تر است. توجه داشته باشید کشور اوکراین سومین کشور ارزان دنیا می‌باشد.
علیرضاعسکری
اقامت اوکراین با خانواده
پاسخ توسط کارشناس (2)
در خدمتتان هستیم.
علیرضاعسکری
اقامت اوکراین با خانواده
خاقانی
سلام می خواستم بدونم در حال حاضر به جز اوکراین چه کشورهایی اقامت دائم می دهند و هزینه کدام یک کمتر است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام خدمت شما در حال حاضر تنها کشوری که بی قید و شرط به ایرانیان اقامت دائم اعطا می‌کند کشور اوکراین است و هزینه مهاجرت به اوکراین نسبت به سایر کشورها ارزان‌تر می‌شود.
عطایی
سلام من قصد دارم تا به اوکراین مهاجرت کنم و در ابتدا برای خودم و سپس برای خانواده ام اقامت اوکراین را بگیرم. این امکان وجود دارد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما بله این امکان بدون هیچ شرطی برای شما مهیا می‌باشد و در ابتدا مر لازم است تا تنها هزینه مهاجرت به اوکراین برای خود را بپردازید و پس از به نتیجه رسیدن برای خانواده‌تان اقدام نمایید.
زرگر
سلام خدمت شما برای یک خانواده 4 نفره با 2 فرزند 24 و 18 سال هزینه مهاجرت به اوکراین چقدر تمام می‌ شود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان خدمت شما عرض شود شما پرداخت هزینه‌ای مناسب می‌توانید اقامت اوکراین به صورت دائم را کسب نمایید. جهت اطلاع از شرایط و هزینه مهاجرت به اوکراین با موسسه حقوقی ما تماس حاصل فرمایید.
حسینی
با سلام من قصد دارم تا کار و بیزینس خودم رو به در صورت امکان به اوکراین منتقل کنم و یا یک شعبه بزنم. هزینه مهاجرت برای من چقدر تمام می شود؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما در ابتدا لازم است تا طرح اقتصادی شما بررسی گردد اما جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون هزینه مهاجرت به اوکراین از طریق سرمایه گذاری لطفا به موسسه تماس حاصل فرمایید.
یوسف
سلام من ۳۲سالمه و همسرم ۲۵ سال خودم دیپلم حسابداری دارم و همسرم لیسانس مدیریت بیمه شرایط اقامت در اوکراین را داریم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام از روشهای تحصیل، سرمایه گذاری، حضانت فرزند و ... میتوانید اقامت اخذ نمایید.
محمود
من یک سوالی داشتم از خدمت کارشناسان شما، هزینه مهاجرت و زندگی در اوکراین در قیاس با هزینه زندگی در گرجستان چگونه است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام هزینه مهاجرت به اوکراین و زندگی در این کشور قابل قیاس با هزینه زندگی در کشور گرجستان نمی‌باشد. توجه داشته باشید که اوکراین سومین کشور کم هزینه دنیا می‌باشد.
مهدی اقبالی فینی
برای مهاجرت بدون سرمایه گذاری و اسان ترین راه برای مهاجرت به اوکراین چیست؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام. از طریق حضانت و سرپرستی افراد سالخورده می‌توان اقامت دائم اوکراین را دریافت کرد، به نوعی کم‌هزینه‌ترین و آسان ترین راه می‌باشد.
رضا
سلام در مورد مهاجرت به اوکراین می‌ خواستم بدونم پرداخت کل هزینه به چه شکلی است؟ اطلاعات بیشتری می تونید به من بدید؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام قربان جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر در زمینه هزینه مهاجرت به اوکراین لطف کنید با کارشناسان ما در موسسه تماس حاصل فرمایید.
Hasti
سلام ببخشید من ۲۷سالدارم و همسرم ۳۷سال . من مدارک فنی حرفه ای آرایشگری دارم و همسرم لیسانس کامپیوتر هستند و یک فرزند ۱ساله هم داریم ،آیا شرایط اقامت اوکراین را داریم؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام-کشور اوکراین شرایط خاصی برای مهاجر پذیری ندارد و شما می توانید برای اخذ اقامت اوکراین اقدام کنید. همچنین با توجه به رشته تحصیلی همسرتان (اگر سابقه کار مرتبط بالای 5 سال داشته باشند ) می توانید برای ویزای کار آلمان و استرالیا نیز اقدام کنید.
احمدرضا
با سلام من اگر بخوام در اوکراین برای خودم بیزینسی راه بندازم حداقل چه مبلغی نیاز است سرمایه با خودم ببرم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود فراوان در حال حاضر حداقل مبلغی که شما نیاز دارید تا در اوکراین سرمایه‌گذاری نمایید، حدود 10 هزار دلار می‌باشد.
فارسی
با سلام قصد مهاجرت به اوکراین را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
امیر
سلام من به تنهایی قصد دارم به اوکراین مهاجرت کنم. هزینه‌ها الان اونجا به چه شکلی است؟ حداقل مبلغی که نیاز است با خودم به اونجا ببرم چقدر هست؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام قربان متوسط هزینه برای یک شخص در طول بازه یکماه در حدود 350 تا 400 دلار می‌باشد. شما با توجه به شرایط خودتان هر میزان مبلغی که فکر می‌کنید نیاز دارید می‌توانید با خود به این کشور برده و حتی سرمایه‌گذاری کنید. هزینه مهاجرت به اوکراین نیز دارای یک مبلغ مشخص و معقولی می‌باشد.
مهران نژادموری
من کارشناس ارشد علوم ازمایشگاه دارم و در ایران داری یک اموزشگاه میباشم و در کنار ان در سهام یک ازمایشگاه شریک هستم و مدیریت ازمایشگاه تشخیص طبی هم به عهده من میباشد ایا میتوان در اکراین نسبت به تاسیس ازمایشگاه تشخیص پزشکی یا اموزشگاه اقدام کنم ؟بنظر شما چه شغلی مناسب من باتوجه به تحصیلات من. برای من در اکراین مناسب میباشد ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز با اخذ اقامت این کشور هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد اما در خصوص رشته های پیراپزشکی شاید لازم باشد معادلسازی مدارک صورت پذیرد.
مجتبی
سلام ببخشید یک سوالی داشتم. من بهتره در اوکراین برای زندگی خونه بخرم یا اجاره کنم؟ شما کدوم رو پیشنهاد می‌کنید؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر دوست عزیز به طور کلی هزینه مهاجرت به اوکراین برای هر شخص متفاوت است. در اوکراین هزینه اجاره خانه مبلغ 350 دلار به بالاست در صورتیکه برای خرید خانه از متری 500 دلار به بالا باید هزینه کنید.
سميرا قمري
سلام ما يك خانواده 4 نفره هستيم . فرزندانم 5 و 10 ساله دختر هستند خودم ليسانس علوم اجتماعي و مدرك فني حرفه اي آرايشگري دارم و همسرم فوق ديپلم معماري - نقشه كشي ساختمان و مدرك تزئينات داخلي دارند.آيا امكان مهاجرت به اكراين براي ما هست؟ لطفاً راهنمايي بفرماييد.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز شرایط اخذ اقامت را دارید.
مریم وحیدی
بیشتر بخاطر پسرم قصد دارم مهاجرت کنیم من هیچ اشنایی با این کشور ندارم فقط مطالبی از اینترنت بدست اوردم وفکر میکنم توانایی حضانت یک فرزند رو در اونجا داشته باشم اما نیازمند راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر از شما عزیزان هستم (البته خودم کارمند هستم )_ با تشکر
نادری
سلام . شرایط مهاجرت و هزینه آن را جهت کشور اوکراین اعلام فرمایید.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای اخذ اقامت اوکراین روشهای مختلفی وجود دارد مانند ویزا تحصیلی، حضانت، کفالت ، سرمایه گذاری و....
مسلم
سلام. من سی سال دارم .لیسانس حسابداری دارم و الان شش ساله مشغول ارایشگری هستم. میخواستم ببینم میشه اقامت اوکراین رو بگیرم؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- بله کشور اوکراین برای ارائه اقامت نیاز به مدرک تحصیلی ندارد و در زمینه تخصص شما در آرایشگری اوکراین بازار کار خوبی دارد.و شما می توانید منبع درآمد خوبی داشته باشید.
عليرضا
با سلام احتراماً براي دريافت اقامت اوكراين براي خانواده دو نفره امكانش وجود داره. خودم مدرك كارشناسي تبليغات دارم و همسرم ليسانس حسابداري بازرگاني داره .آيا ميشه اقامت اوكراين گرفت؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. بله امکان اخذ اقامت دائم اوکراین از ابتدا وجود دارد، اما در نظر داشته باشید فرصت اخذ اقامت دائم اوکراین 2018 تنها تا پایان شهریور ماه امکان پذیر می باشد.
Mostafa
سلام من لیسانس حسابداری ایران رو دارم میتونم اقامت این کشور رو بگیرم و با یک اکراینی ازدواج کنم ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز و ما میتونیم شما را در اخذ اقامت همراهی نماییم.
رامین
سلام من25سال دارم ومدرک برق صنعتی و مونتاژکارتابلو دارم وهمسرم مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی وایلتس 6روداره میتونیم دراکراین اقامت دایم بگیریم.سرمایه زیادی نداریم.
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. لطفا با ما در تماس باشید تا کارشناسان راهنمایی لازم را انجام دهند.
رامین
سلام من25سال دارم ومدرک برق صنعتی و مونتاژکارتابلو دارم وهمسرم مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی وایلتس 6روداره میتونیم دراکراین اقامت دایم بگیریم.سرمایه زیادی نداریم.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز از طریق کمک هزینه به یک کودک بی سرپرت اوکراینی با کفالت مبتوانید اقامت این کشور را بگیرید که باید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
احمد
با عرض سلام. بنده ۲۸ سالمه با مدرک کاردانی کامپیوتر و به مدت ۵ سال سابقه کار در شرکت تجاری قسمت صادرات دارم. آیا برای مهاجرت کاری راهی وجود دارد؟ با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. حداقل مدرک مورد نیاز در خصوص ویزای کار، مدرک تحصیلی لیسانس می باشد، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید، با تشکر.
فریدون ملک زاده
سلام قصدمهاجرت دارم کمک میخواهم باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی نمایند.
ریحانه
سلام من خانم ۲۴ ساله مجرد هستم با مدرک لیسانس مدیریت هتلداری، برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در اکراین میتوانم ویزای تحصیلی بگیرم شرایط چگونه است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز شرایط سنی و مدرمک تحصیلی شماا مورد پذیرش است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
yousef
هزینه کل اقامت تقریبی؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
دوست عزیز محاسبه هزینه بستگی به تعداد اعضا خانواده و سن فرزندان دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
علی کدخدا
سلام ایا لیسانس حسابداری ایران پیام نور مورد قبول هست برای ادامه تحصیل واقامت دایم اکراین وهزینه مهاجرت وتحصیل حدودا چقدر است
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله مورد قبول می‌باشد برای اخذ اقامت با کارشنایان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.
رشید
با سلام قصد مهاجبرت به کشور اکراین رو دارم ،متاهل هستم دارای یک فرزند 5 ساله لیسانس معماری ، در حوزه دیزاین داخلی فعالیت دارم تسلط بر نرم افزارهای نقشه کشی شامل اتوکد ، تری دی مکس و ... وهمسر بنده فوق السانس برنامه ریزی درسی رو دارند . آیا با توجه ب اظهارات بنده شرایط کاری در اکران میتونم داشته باشم و هزینه های مهاجرت رو میتوانید برآورد کنید ؟ ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سبلام دوست عزیز شرابط مناسبی دارید برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید با تشکر.
مجید مرادی
بعد از اقامت اوکراین میتوان اقامت اورپارا گرفت
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز با اخذ پاسپورت این کشور بدون ویزا میتوانید به حوزه شینگن سفر کنید همچنین اوکراین عضو ناظر اتحادیه اروپا بوده و به زودی مرحله دوم را نیز طی خواهد کرد و دیگر نیازی به اخذ اقامت کشورهای اروپای غربی تخواهید داشت.
ندا
سلام. هزینه مهاجرت به اوکراین جهت تحصیل در رشته‌های پزشکی به طور متوسط سالی چه قدر است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر. هزینه رشته‌های پزشکی به طور متوسط سالیانه پنج هزار دلار می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه تماس بگیرید. با تشکر
مهرداد
با سلام نقاش خودرو هستم با مدرک درجه یک فنی و حرفه ای و سابقه طولانی در این کار و به نقاشی ساختمان هم تسلط کامل دارم زبان.انگلیسی ام متوسط میباشد آیا برای مهاجرت کاری راهی وجود دارد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای این قبیل مشاغل خدماتی نمیوانیم ارائه دهیم.
مجتبی احمد
سلام خدمت شما! اخذ اقامت دایم اکراین برای خانوداه چهار نفری که سن همشون بالاتر از هجده سال است. چه مقدار هزینه نیاز دارد. البته ما فعلآ در کابل زندگی میکنیم.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص هزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی نمایند.
رضا
سلام من ٣٠ سالمه و مدرك ديپلم الكترونيك دارم ميتونم ويزاى تحصيلى بگيرم و در رشته ى مدريت املاك تحصيل كنم؟؟؟ ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز اخذ ویزا تحصیلی برای شما دشوار است زیرا فاصله تحصیلی از دیپلم تا اقدام برای لیسانس زیاد است.
عبداله احسنی
سلام آیا اقامت یا پاسپورت اوکراینی بدون نیاز به حضور میشود گرفت
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام اقامت دائم شرط حضور ندارد فقط باید دو سفر 10 روزه به اوکراین داشته باشید.
مهرشاد
سلام خسته نباشید برای اقامت دایم در کشور اکراین میخواستم بدونم چه قدر هزینه نیاز است و چ کاری میتوانم انجام بدم خودم و همسرم بتونیم اقامت دایم بگیریم فقط همسرم در حال حاضر حامله است ایا امکانش هست اقامت بگیریم خودم ۲۶ سالم مدرکمم پیش دانشگاهی تخصصم در پخش و فروش و رانندگی هستش
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز از طریق کفالت، حضانت، سرمایه گذاری راه هایی است که میتوانید اقامت بگیرید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی شود .
امیر
سلام ، هزینه اقامت در اکراین چقدر و نحوه پرداخت چگونه است ‌ . ما خانواده سه نفری هستیم من و همسرم و پسر ۴ سالمون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص هزینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید نحوه پداخت در سه قسط میباشد.
محمد جلال الدین کلباسی اصفهانی
سلام من ۶۲ سال دارم و باز نشسته هستم آیا امکان فعالیت در اوکراین دارم؟ ایا در اوکراین امکان خوشگذرانی هست؟ به چه بهانه ای میتوانم اقامت اوکراین را اخذ کنم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله امکان اخذ اقامت این کشور را دارید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
پوريا رضائي
من مهندس معدن داراي کار و 39 ساله و داراي فرزند 4 ساله و همسر ميباشم. مرد هستم. براي مهاجرت به اکراين چي بايد بکنم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با ارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نماییم.
Mohamad
سلام من خواستار مهاجرت جهت اقامت دائم و كار هستم .لطفا شرايط و و چگونگي اقامت را شرح دهيد .سپاس
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز اطلاعات کلی در سایت ارائه شده است برای اطلاعات جزئی تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
Mohammad
مى خواستم حداقل هزينه براى محاجرت به اوكراين را بدانم و ايا مى توان در اين كشور شغل و در امد مناسب داشته باشم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص هزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
وحید
با سلام در حال حاضر حداقل هزینه برای خرید یک واحد که شامل اقامت شود چقدر است ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز هر متر مربع حد اقل 400 دلار میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
علیرضا
سلام وقت بخیر پدر بنده به زبان انگلیسی مسلط هستند و تخصص ایشون ساعت هست خواستم بدونم از چه طریقی میتونند اقامت دایم بگیرند
پاسخ توسط کارشناس(3)
کشور اوکراین ظرف 45 روز تا 3 ماه اقامت دائم ارائه می کند پدر شما می تواند با صرف هزینه کم و زمان کم اقامت دائم اوکراین راکسب نماید.
هدی خلیلی
هزینه اولیه چقدر است ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
کامبیز
سلام من چندین سال است که راننده هستم و سابقه کار در رستوران های ایرانم دارم قصد رفتن به کشور اوکراین رو دارم ایا شرایطی هست که من بتونم برم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز از طریق حضانت یک فرزند بی سرپرست اوکراینی میتوانید اقامت این کشور را اخذ نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
رامین عمید تبریزی
سلام من حالا در ترکیه هستم میخوام جهت کار کردن وار مایه گذاری به اوکراین برم کار من هم طلا سازی میگن اونجا برای این کار مناسب لطفا مرا راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسام ما تماس بگیرید برای سرمایه گذاری باید شرایط شما بررسی گردد.
الناز
سلام میخوام با همسرم مهاجرت کنم میخوام هزینه کل مهاجرت به اوکراین را بدونم که کارام انجام بدم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای آگاهی از هزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
امیر علیپور
سلام من متاهل هستم و دو پسر ۴ و ۲ ساله داریم . قصد مه اجرا از ایران را داریم به هر کشور که اقامت در آنجا راحت باشه . من سابقه ۷ ساله در شرکت نفت را دارم . و الان ۷ سال هست که مشاور مسکن هستم مدرک خودم و همسرم دیپلم هست .
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اطلاعات ازائه شده بسیار کلی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با بررسی دقیق تر کشوری مناسب را به شما پیشنهاد دهند.
درخشان
سابقه کار در شهرداری ۱۵سال دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برنامه ریزی شهری در دانشگاه پیام نور اصفهان .
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز آیا برای ویزا کار اوکراین مد نظر شماست؟ برای اوکراین از سایر روش ها میتوان اقامت گرفت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
اکبری
سلام همسر من حدود15سال سابقه بیمه در ایران خودرو داره و مدرکش مهندس صنایع است. ایا در اوکراین برای ایشون امکان کار وجود داره که بتونیم اقامت دائم بگیریم؟ درضمن دو فرزند هم داریم . ممنون از راهنماییتون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای کار در کشور اوکراین شرط لازم دانستن زیبا است در غیر این صورت باید کسب و کار راه بیندازند و همچنین پیشنهاد ویزا کار آلمان با شرایط کاری شما امکان داره برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
رضا
سلام خسته نباشین من در اکراین دوست دارم اگه برام دعوتنامه بفرسته برم اونجا ازدواج کنم با ایشون شرایط ومخارجش پایین میشه راهنمایم کنین ممنون میشم تا بیام خدمتتون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز تیم حقوقی رادیو والت تخصصی ترین گروه برای اخذ اقامت کشور اوکران از طرق مختلف هست برای آگاهی بیشتر از شرایط و همین طور جلسه مشاوره حضوری رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. تلفن دفتر ایران 02188705123