هزینه مهاجرت به اوکراین

مهاجرت به کشور اوکراین همواره مورد استقبال ایرانیان بوده است و اگر نگوئیم تنها دلیل شاید بتوان گفت یکی  از مهم ترین دلایل مهاجرت به این کشور، هزینه های بسیار پایین زندگی با توجه به استانداردهای زندگی اروپایی می باشد. همچنین تقاضا جهت اخذ اقامت دائم کشور اوکراین از زمانی که زمزمه های پیوستن این کشور به حوزه شینگن با توافقی که در تاریخ 11 ژوئن 2017 اتفاق افتاد بیش از پیش شد.
شهروندان اوکراینی از تاریخ 21 خرداد ماه 1396 طبق توافقی که در اتحادیه اروپا به تصویب رسید اجازه پیدا کردند به مدت 90 روز در تمامی کشورهای حوزه شینگن بدون اخذ ویزا و روادید ورود پیدا کنند و پس از گذشت 6 ماه مجددا اجازه ورود به آنها داده شود.
جهت کسب اطلاع از هزینه مهاجرت به اوکراین می توانید با ما در گروه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت اوکراین

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اوکراین ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

هزینه مهاجرت دائم به اوکراین:

اولین موضوع در خصوص اطلاع از هزینه های مهاجرت به اوکراین، این مطلب است که متقاضی باید ابتدا بتواند در کشور اوکراین حضور پیدا کند و در این خصوص باید درخواست ویزای توریستی به سفارت اوکراین بدهد، پس از دریافت ویزا متقاضی می تواند حداکثر به مدت 14 روز در این کشور حضور داشته باشد. هزینه های ابتدایی اخذ ویزای و تور یک هفته تا 14 روز بسته به پکیج ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی متفاوت است که از متوسط 650 دلار شروع خواهد شد تا 1100 دلار.
 هزینه های مهاجرت دائم به اوکراین به پارامترهای دیگری نیز بستگی دارد، مثلا اینکه قرار است متقاضی از چه راهی اقامت دائم اوکراین را اخذ نماید، همچنین تعداد اعضای خانواده با توجه به شرایط سنی شان نیز در بحث هزینه ها از اهمیت زیادی برخوردار است. روش های مهاجرت به اوکراین همانطور که در قسمت های دیگر سایت ذکر شده از طریق سرمایه گذاری، تحصیل، حضانت کودک بی سرپرست اوکراینی یا سرپرستی افراد سالخورده و... امکان پذیر می باشد. همچنین پس از ورود به کشور اوکراین باید مشخص شود، مقاضی قرار است در کدام یک از شهرهای این کشور اقامت داشته باشد، هر چند که مجددا یادآوری می کنیم، قرار است شما در یکی از ارزانترین کشورهای دنیا اقامت داشته باشید. اگر بخواهیم متوسط هزینه ای را برایتان متصور شویم به ذکر این موضوع می پردازیم که درآمد متوسط یک فرد در پایتخت اوکراین 360 دلار می باشد، درآمدی که به راحتی توسط آن هزینه های زندگی فرد تامین می شود.

 

بسیاری از موسسات حقوقی در ایران به کسانی که قصد مهاجرت به اوکراین را دارند پشنهاد مهاجرت به دیگر کشور های اروپایی را میدهند.اما ما با توجه به تجربه ای که در این زمینه کسب کرده ایم با اطمینان کامل اوکراین را به متقاضیان پیشنهاد میکنید.دلیل اول برای اولیت داشتن اوکراین نسبت به بقیه کشور های اروپای هزینه بسیار پایین تر برای مهاجرت و زندگی است.هزینه زندگی در اوکراین حتی از هزینه زندگی در ایران نیز کمتر است.هزینه مسکن،تحصیل و تامین نیاز های اولیه زندگی ارزان تر از ایران است و نکته جالب این است که کشور از لحاظ امکانات رفاهی و تفریحی در سطح دیگر کشور های اروپایی قرار دارد.با توجه به این شرایط ما پیشنهاد میکنیم اگر قصد مهاجرت به اروپا را دارین حتما اوکراین را یکی از اصلی ترین گزینه های خود در نظر بگیرید.

 

هزینه مهاجرت تحصیلی به اوکراین:

در خصوص مهاجرت تحصیلی به اوکراین پروسه به این ترتیب است که دانشجو ابتدا از یکی از دانشگاه های اوکراین با ارائه مدارک تحصیلی خود بتواند پذیرش تحصیلی بگیرد و پس از آن درخواست ویزای تحصیلی از طریق سفارت اوکراین در تهران نماید.

مدارکی که برای ارائه و پذیرش در دانشگاه های اوکراین مورد نیاز است شامل پاسپورت، مدرک دیپلم و ریزنمرات مقطع دیپلم، گواهی صحت و سلامت پزشکی می باشد که همه این موارد باید به صورت ترجمه رسمی به زبان انگلیسی باشند.

به صورت کلی هزینه مهاجرت به اوکراین برای تحصیل با توجه به رشته ی تحصیلی، شهری که دانشگاه در آن واقع شده و اینکه در کدام دانشگاه قصد تحصیل را داشته باشید بسیار متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های تحصیل در کشور اوکراین می توانید با کارشناسان تحصیلی ما در گروه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نمائید.

 

 

 

هزینه مهاجرت به اوکراین

 پرداخت هزینه مهاجرت به اوکراین به صورت اقساطی:

برای اولین بار در ایران مهاجرت به اوکراین را به صورت اقساطی انجام میدهد.متقاضیان عزیز میتوانند هزینه های مهاجرت به اوکراین را در چند قسط پرداخت کنند تا از مراحل کار اطمینان بیشتری حاصل کنند.برای اطلاع دقیق از هزینه مهاجرت به اوکراین و نحوه اقساط پرداختی با مشاوران حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید