هزینه زندگی در اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا

 

اسپانیا یکی از کشور های اروپایی است که هزینه های زندگی در آن مطلوب به نظر میرسد.جمعیت  توریست های اسپانیا از جمعیت خود کشور اسپانیا بیشتر است و این موضوع باعث شده دولت اسپانیا کنترل ویژه ای برای بالا نرفتن هزینه های زندگی در اسپانیا و نگه داشتن این آمار توریستی داشته باشد.سطح رفاهی زندگی در اسپانیا بسیار مطلوب است و امنیت کاملی در این کشور برقرار است.برای کسب اطلاعات دقیق از هزینه زندگی در اسپانیا میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان وکلای مهاجرتی ما بهره مند شوید.

 هزینه زندگی در اسپانیا

 

 

هزینه های کلی زندگی در اسپانیا:

اولین هزینه ای که پس از ورود به اسپانیا باید مورد بررسی قرار بگیرد هزینه ی مسکن است.اجاره یک آپارتمان یک خوابه به طور میانگین 450 یورو در ماه و یک آپارتمان 3 خوابه 650 یورو در ماه خواهد بود.البته کاملا بستگی دارد در کدام شهر و در کدام نقطه از شهر بخواهید خانه اجاره کنید و کیفیت و امکانات خانه در چه حدی باشد.

سایر هزینه ها از جمله هزینه آب،غذا،حمل و نقل و اینترنت در حدود 400 یورو در ماه خواهد بود که نسبت به کیفیت موجود مطلوب است.

میانگین درآمد مردم اسپانیا در حدود 1200 یورو در ماه است.از آنجایی که اسپانیا کشوری توریستی است میتوان با راه اندازی شغل هایی مثل کافه و رستوران درآمد بالایی در این کشور کسب کرد.

 

هزینه مهاجرت به اسپانیا:

برای هزینه های زندگی در اسپانیا لازم است هزینه های ورود به اسپانیا و اقامت این کشور را نیز در نظر گرفت.موسسه حقوقی رادیو وکالت برای اولین بار در ایران اقامت اسپانیا را فقط با هزینه 15000 یورو ارائه میدهد.با این کار میتوانید اقامت اسپانیا بگیرید و در حوزه شنگن بدون ویزا سفر کنید.

 

به صورت کلی نسبت به امکانات و سطحی رفاهی که کشور اسپانیا دارد،هزینه زندگی در اسپانیا معقول و منطقی به نظر میرسد و کشوری مناسب برای ایرانیانی است که قصد زندگی در اروپا را دارند.برای انجام تمامی امور مهاجرتی خود از جمله گرفتن اقامت اسپانیا،اعزام دانشجو و کار در اسپانیا میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد