مهاجرت قانونی به گرجستان

مهاجرت قانونی به گرجستان

 

گرجستان از جمله کشورهایی است که در دو منطقه آسیا و اروپا واقع شده است و از جمله اهداف مقامات سیاسی گرجستان عضویت در اتحادیه اروپا می‌باشد که آرزویی غیر دسترس نیست زیرا گرجستان مرحله اول را طی کرده و عضو ناظر اتحادیه اروپا شده است ، عضو ناظر به این معنا است که با داشتن پاسپورت گرجی بدون داشتن ویزا شینگن می‌توانید به حوزه شینگن سفر کنید. اگر قصد اقامت کشور گرجستان را دارید تا درنهایت به پاسپورت این کشور دسترسی یابید ، باید این نکته را مدنظر داشته باشید که باید ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت را اخذ نمایید و کشور گرجستان در ابتدا اقامت موقت می‌دهد واخذ اقامت دائم پروسه‌ای تقریبا شش ساله را خواهد داشت. ما در این مقاله برای شما عزیزان اطلاعاتی در خصوص مهاجرت قانونی به گرجستان بیان خواهیم کرد همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

 

روش‌های اخذ اقامت

 

برای اخذ اقامت هر کشوری روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از ویزا تحصیلی که متقاضی با اخذ ویزا تحصیلی اقامت موقت برای تحصیل در کشور مورد نظر را اخذ مینماید و پس از اتمام تحصیل با پیدا کردن کار و اخذ ویزا کاری اقامت موقت اخذ کرده و پس از طی مدتی( هر کشوی متفاوت است) میتواند درخواست اقامت دائم و سپس پاسپورت آن کشور را بدهد که کشور گرجستان نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما از این طریق میتوانید اقامت این کشور را اخذ نمایید.

 

ازدواج روش آسان و سریع دیگری می‌باشد که به اقامت دائم منجر می‌شود اما با توجه به کشور مقصد شرایط متفاوت می‌باشد در کشورهای اروپای غربی اخذ اقامت از طریق ازدواج بسیار دشوار است ، بعد از 4 سال متقاضی میتواند درخواست اقامت دائم بدهد که بازرس به طور کامل شرایط زندگی از جمله خانه مشترم زوجین و ... را بررسی می‌کند تا از صوری نبودن ازدواج مطمئن شود، اما این پروسه به نسبت در کشور گرجستان آسان تر می‌باشد و پس از دو سال فرد می‎تواند درخواست اقامت بدهد.

مهاجرت قانونی به گرجستان

خرید ملک از جمله روش‌ دیگری است که متقاضی میتواند اقامت کشور مد نظر را اخذ نماید و این قیمت ملک با توجه به هر کشوری با توجه به قوانین خود متفاوت میباشد کشور گرجستان نیز از طریق خرید ملک اقامت اعطا میکند هزینه ملک باید حداقل 35000 دلار می‌باشد و زمین زراعی نباشد اما در نظر داشته باشید که که فرد متقاضی باید به مدت شش سال این ملک را در مالکیت خود داشته و هر ساله اقامت خود راتمدید کند و پس از این مدت میتواند درخواست اقامت دائم این کشور را بدهد.

 

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص روشهای مهاجرت قانونی به گرجستان به شما عزیزان مطرح کردیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت گرجستان می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت  با شماره 02188705123تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
سجاد
سلام 31 ساله هستم مهندسی برق قدرت دارم .متاهلم سابقه کار ندارم.مدرک فنی حرفه ای در زمینه گیاهان دارویی دارم .دوره کمک های اولیه و فوریت پزشکی رو در جهاد دانشگاهی گذروندم.در حال حاضر عطاری دارم.برا اقامت موقت با دایم گرجستان میتونم اقدام کنم با چه شرایطی و هرینه ای؟؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. امکان اخذ اقامت موقت گرجستان برای شما وجود دارد اما بصورت اقامت دائم از ابتدا مقدور نمی باشد. می توانیم در این خصوص کشور اوکراین را نیز به شما پیشنهاد کنیم که از ابتدا اقامت دائم را اخذ نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید تا کارشناسان توضیحات تکمیلی تری را تقدیم حضورتان نمایند. با تشکر.