مهاجرت دائم به گرجستان

مهاجرت دائم به گرجستان

کشور گرجستان از جمله های کشورهای همسایه ایران است که بسیار هزینه‌های زندگی در این کشور پایین است و به علت نزدیکی به ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.داشتن زندگی آرام در این کشور از جمله پوئن  مثبت این کشور است.ما در این مقاله در خصوص مهاجرت دائم به گرجستان برای شما عزیزان اطلاعاتی را بیان خواهیم کرد همچنین شما عزیزانبرای کسب اطلاعات بیشتر برای مهاجرت دائم به گرجستان میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

 

مهاجرت دائم به گرجستان

روش‌های دریافت اقامت دائم کشور گرجستان

اقامت دائم گرجستان دارای روش‌های متعددی می‌باشد که باید گفت این روش‌ها کاملا تخصصی بوده و باید توسط کارشناس و وکیل صورت گیرد.

اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان

خرید ملک از جمله روش‌هایی است که متقاضی از این روش میتواند اقامت دائم کشور گرجستان را اخذ نماید، ملکی باید توسط متقاضی خریداری شود که حد اقل 35000 دلار ارزش داشته باشد و این ارزش گذاری توسط کارشناس رسمی دادگستری گرجی تایید شود. و نباید زمین کشاورزی باشد،این نکته را مد نظر داشته باشید.همچنین  باید اقامت خود را به مدت شش سال متوالی تمدید نمایید تا پس از آن درخواست اقامت دائم بدهید، خرید ملک از جمله سریع ترین و راحت ترین روش‌های اخذ اقامت کشور گرجستان میباشد.

اقامت دائم کشور گرجستان از طریق خرید ملک برای اعضا خانواده

شخص اقدام کننده از طریق خرید ملک که 35000 دلار ارزش گذاری شود که از طریق کارشناس گرجی باید صورت پذیرد.

اخذ اقامت از طریق ازدواج

هر فردی که با شهروندان گرجی ازدواج کند و به پلیس و دستگاه های نظارتی و دولت کشور گرجستان این امر اثبات گردد که فرد برای اخذ اقامت و به صورت ، صوری ازدواج نکرده است و قصد واقعی شخص ازدواج بوده است. بعد از سپری شدن سه سال به تقاضا فرد برای اخذ اجازه اقامت کشور گرجستان پاسخ مثبت داده می‌شود.این نکته مهم را در نظر داشته باشید که به کرار دیده شده اشخاص به صورت صوری اقدام به ازدواج و بعد از سپری شدن دو تا سه سال درخواست اقامت کشور گرجستان را داده‌اند اما به دلیل شفافیت دقیق دستگاه‌های دولتی کشور گرجستان ، پرونده اخذ اقامت برای شخص از این طریق بسته شده و برای فرد متقاضی نمره منفی در پرونده مهاجرت و اخذ اقامت وی درج شده است.

اقامت کاری اگر فرد خارجی برای شرکتی که در گرجستان به ثبت رسیده کار می‌کند می‌تواند به وزارت مهاجرت این کشور نامه‌ای ارسال و تقاضای اقامت کند. اقامت کارمندس و یا اقامت کاری ، به روشی از اقامت گفته می‌شود که از طریق عقدقرارداد با شرکت قانونی ثبت شده در این کشور میسر است.

ما دراین مقاله اطلاعات مختصری در خصوص مهاجرت دائم به گرجستان برای شما عزیزان مطرح کردیم ، همچنین برای اطلاعات دیگر در خصوص گرجستان می‌توانید به سایر مقالات ما در سایت مراجعه کنید همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود در خصوص مهاجرت دائم به گرجستان می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد