مهاجرت تحصیلی به اوکراین

مهاجرت تحصیلی به اوکراین چگونه انجام می شود؟

در این مقاله به بررسی مهاجرت تحصیلی به اوکراین پرداخته ایم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع مهاجرت تحصیلی به اوکراین کسب نمایید، علاوه بر مطالعه این مقاله می توانید با موسسه رادیو وکالت تماس حاصل نموده و از مشاوره کاملا رایگان ما بهرمند شوید. مفتخریم شما در انتخاب بهترین مقصد برای مهاجرت راهنمایی کنیم.

 مهاجرت تحصیلی به اوکراین

اوکراین کشوری در شرق اروپا و همجوار با کشورهایی نظیر روسیه، لهستان و بلاروس است. پایتخت آن کیف است و از بزرگترین شهرهای آن می توان به خارکیف اشاره نمود.

آب و هوای اوکراین مناسب است و این کشور را به کشوری توریست پذیر تبدیل کرده است. اوکراین چهل و چهارمین کشور بزرگ دنیاست. مردم اوکراین نیز به زبان اوکراینی و روسی صحبت می کنند.

وضعیت و شرایط تحصیلی در اوکراین

اوکراین کشوری است که دارای کمترین هزینه های زندگی در اروپا است. هزینه زندگی بصورت عمومی 30 درصد از ایران ارزانتر است. مردم این کشور بصورت میانگین 600 دلار درآمد دارند و هزینه زندگی 300 تا 350 دلار در ماه است.این موضوعدر مورد هزینه تحصیل نیز وجود دارد.

هزینه تحصیل در اوکراین، کمترین هزینه در اروپا و حتی در دنیا است. این در حالی است که تحصیل با کیفیت اروپایی بوده و مدرک دانشگاهی مورد تایید اتحادیه اروپا و بسیاری کشورهای دیگر است.

شرایط دانشگاه های اوکراین

همانطور که در بالا اشاره کردیم، مدارک تحصیلی که دانشگاه های اوکراین به شما اعطا می کنند مورد تایید بسیاری کشورها از جمله کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا و استرالیا است. بسیاری دانشگاه های اوکراین دارای پیوند خواهر خواندگی با دانشگاه های معتبر اروپایی هستند.

تحصیل در اوکراین بدون کنکور بوده و می توان به راحتی در این کشور به تحصیل پرداخت. همچنین از شرایط مهاجرت تحصیلی به اوکراین می توان به این موضوع اشاره نموده که برای تحصیل نیازی به مدرک زبان نخواهید داشت.

چرا رادیو وکالت را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

ما در زیر به مزایای انتخاب رادیو وکالت اشاره نموده ایم.

  • عقد قرارداد رسمی با وکیل پایه یک دادگستری در دفتر تهران بصورت حضوری
  • تضمین قرارداد
  • پرداخت اقساطی با توجه به هزینه کل
  • دارای دفتر در کشور اوکراین و ساپورت به زبان فارسی

در این مقاله سعی نمودیم شرایط مهاجرت تحصیلی به اوکراین را بیان نماییم. در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با شماره های ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید و یا از طریق فرم زیر سوالات خود را مطرح نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.