مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک

مهاجرت به کشور گرجستان از طریق خرید ملک

 

گرجستان از جمله کشورهایی است که در هر دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است، و از جمله اهداف مقامات سیاسی شهر تفلیس در پایتخت کشور گرجستان، عضویت در اتحادیه اروپا و ناتو می‌باشد ، که کشور گرجستان اکنون عضو ناظر در اتحادیه اروپا و ناتو می‌باشد و همکاری‌های بسیاری با این دو سازمان دارد و لازم است ایننکته ذکر شود که تمام قوانین کشور گرجستان همانند قوانین اتحادیه اروپا می‌باشد. عضو ناظر اتحادیه اروپا به این معنا است که مرحله اول را طی کرده است یعنی افرادی که پاسپورت کشور گرجستان را داشته باشند می‌توانند بدون پاسپورت به مدت 90 روز در حوزه شینگن حضور داشته باشند بنابراین این نکته را مد نظر داشته باشید که اخذ پاسپورت منوط به داشتن اقامت موقت و درخواست تابعیت و اخذ پاسپورت می‌باشد، این امتیاز برای افرادی که تابعیت و پاسپورت کشور اوکراین را دارند نیز امکانپذیر است، ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص مهاجرت به گرجستان از طریق خریدملک به شما عزیزان بیان خواهیم کرد همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به گرجستان می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید و همچنین با تعیین و قت قبلی یه صورت حضوری مراجعه فرمایید.

 

خرید ملک

 

با توجه به قوانین گرجستان، مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک ، هر فرد خارجی این امکان را دارد که با خرید ملک به ارزش حداقل 35000 دلار آمریکا بدون هیچ نیازی به ثبت شرکت در کشور گرجستان و یا بدون پرداخت هیچ مالیاتی، کارت اقامت این کشور را دریافت نماید و تا هنگامی که ملک در مالکیت شخص خارجی باشد  اقامت یکساله وی تمدید خواهد شد.

 

مزایای خرید ملک در گرجستان

 

1)مطمئن ترین روش برای گرفتن اقامت گرجستان

2)خرید ملک در کشور گرجستان بعد از 6 سال تمدید به صورت متوالی، اقامت این کشور را در پی خواهد داشت.

3) ویزای شینگن و اقامت اروپا به سهولت

4) را که خریداری می‌کنید و از آن روش اقامت می‌گیرید این امکان برای شما وجود دارد که اجاره دهید.

با خرید ملک در گرجستان هیچ مالیاتی تعلق نخواهد گرفت.

4) گرجستان از طریق خرید ملک را فرد متقاضی می‌تواند به طور رایگان اخذ کند، بعد از خرید ملک هیچ نیازی به پرداخت هزینه برای تقاضا اقامت به دولت نمی‌باشد.

5)قیمت‌های ملک در گرجستان ، به نسبت ایران بسیار پایین تر است.

6) خرید ملک در کشور گرجستان را اگر با کشور ترکیه مقایسه کنیم مزایای بسیار زیادی دارد، از آن جمله می‌توان اشاره کرد به اینکه  ورود کشور گرجستان به اتحادیه اروپا قطعی است اما کشور ترکیه عضو اتحادیه اروپا نمی‌شود.

مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک برای شما عزیزان بیان کردیم برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد