مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی


طرق مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی چیست؟


یکی از طرق مهاجرت و شروع یک زندگی دوباره تحت پرچم  یک کشور جدید، پناهندگی است. اگرچه پناهندگی پروسهای طولانی و دشوار است و افراد زیادی در فرایند اخذ آن با درهای بسته روبه‌رو میشوند اما در مواردی، پناهندگی تنها و آخرین راه حل برای فرار از مشکلاتی است که شخص را در موطن اصلی وی تهدید میکند. یکی از کشورهایی که تعداد قابل توجهی از پناه جویان آن را به عنوان کشور مقصد خود جهت اخذ پناهندگی انتخاب میکنند کانادا و یکی از طرق مهاجرت به آن، مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی است؛ چرا که کشوری توسعه یافته است و میتواند برای گریز از مشکلات و مسائل شخص پناهجو در کشور اصلی خود و ایجاد یک زندگی خوب و مرفه جهت ادامهی زندگی گزینه مناسبی باشد.

توجه:
گروه حقوقی رادیو وکالت پناهندگی را پیشنهاد نکرده و در این زمینه هیچ خدماتی ندارد.ما به شما راه های دیگری را پیشنهاد میکنیم که کاملا قانونی هستند و از پناهندگی کم هزینه تر میباشند.
با ما تماس بگیرید:(مشاوره رایگان)
021-88705123

برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی، دو طریق عمده و اصلی وجود دارد که با مراجعه به هلدینگ حقوقی رادیو وکالت، می توان با مشاوره حقوقی با حقوقدانان حاضر، از این طرق مطلع شد. ذیلاً در مورد هر یک از این دو مورد توضیحاتی ذکر خواهد شد:
1- درخواست پناهندگی کانادا در داخل خاک این کشور
2- درخواست پناهندگی کانادا در بیرون از مرزهای این کشور

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی


چنانچه شخصی به هر طریقی اعم از آب، خاک و یا هوا به منظور اخذ پناهندگی کانادا وارد این کشور شود ابتدائاً ادعای وی مبنی بر واجد صلاحیت بودن برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی، در «آژانس خدمات مرزی کانادا» مورد بررسی قرار میگیرد. نهاد صالح برای بررسی ادعاهای پناهجویان، هیأت مهاجرت و پناهندگی کانادا (the immigration and refugee board) است. در این هیأت، بار اثبات دارا بودن شرایط اخذ پناهندگی بر عهدهی خود شخص پناهجو میباشد. برای مثال وی خود باید ثابت کند که در موطن اصلی خود به دلیل مسائل نژادی، مذهبی، ملیتی، عضویت در یک گروه خاص اجتماعی و یا یک عقیدهی خاص سیاسی تحت تعقیب بوده و در صورت دستگیری ممکن است مورد آزار و اذیت و شکنجه واقع شود و یا اینکه ترس معقولی از این پیگیری در کشور اصلی خود دارد و تعقیب وی قریبالوقوع است. شخص پناهجو باید دلایل و مدارک خود را به دقت ارائه و به خوبی از آنها دفاع کند؛ به نحوی که بتواند مقامهای صالح برای صدور پناهندگی را اقناع نماید. بنابراین توصیه میشود که در این راه حتماً از مشورت وکلای مجرب و یا مشاوران متخصص در این زمینه استفاده و بهرهی کافی برده شود. در طول مصاحبه و بررسی، شخص تصمیم گیرنده در خصوص اینکه آیا پناهجو لایق برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی است یا خیر، مدارک وی، توضیحات در خصوص دلایل اخذ پناهندگی کانادا، مبنای فرم ادعایی (BOC) و ... را مورد تدقیق قرار میدهد و به جنبه های گوناگون شرایط پناهجو توجه میکند؛ از جمله اینکه آیا برای مثال وی در نقطهی دیگری از کشورش میتواند در آرامش و صلح به سر ببرد یا خیر؟ آیا وی واقعاً در آن گروه اجتماعی که مدعی است به خاطر عضویت در آن تحت تعقیب است مشارکت دارد یا خیر؟ میزان خطر بالقوهای که شخص را در صورت بازگشت به کشورش تهدید میکند، چیست؟ ممکن است در این مورد سوالاتی نیز به زبان انگلیسی و یا فرانسوی از شخص پرسیده شود. البته در صورتی که پناهجو به این دو زبان مسلط نباشد، میتواند درخواست مترجم کند. به طور کلی نکتهای که وجود دارد این است که اگر شما خواهان پناهندگی کانادا هستید بهتر است حتما به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید چرا که در غیر این صورت علاوه بر مشکلات طبیعی که در صورت بلد نبودن زبان در یک کشور دیگر با آن مواجه  میشوید، استخدام و شروع به کار شما در کانادا نیز بسیار دشوار خواهد بود.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی


طریق دوم مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی، درخواست پناهندگی از خارج از خاک کانادا است. در این روش، پناهجویان توسط بعضی نهادها که ذیلاً در مورد آنها توضیح داده خواهد شد به کشور کانادا معرفی میشوند و در صورتی که مورد پذیرش قرار گیرند، به آنها مجوز  اقامت دائم در خاک این کشور داده می‌شود. به افرادی که از این طریق خواهان اخذ پناهندگی کانادا هستند پناهندگان اسکان مجدد (resettled refugees) و به این طریق  به طور کلی اسکان مجدد (resettlement) گفته میشود. از جملهی این نهاد ها کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان می باشد که در سال 1950 میلادی در جهت حمایت و پشتیبانی از پناهندگان و کمک به آنها جهت بهبود وضعیتشان به وجود آمد.
از دیگر انواع این نهادها، گروههای خصوصی حامی پناهندگان هستند که به این افراد در جهت استقرار در خاک کانادا تحت شرایط و ضوابطی کمک میکنند. برای مثال در بدو ورود، به آنها مسکن، خوراک ، لباس و ... میدهند اما پس از یک سال آنها باید برای خود شغل و منبع درآمد مناسبی ایجاد کرده باشند چرا که دیگر این گروههای خصوصی خود را در قبال آنها مسؤول نمیدانند. نکته ای در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی که ذکر آن در اینجا مفید به نظر میرسد آن است که هزینه ی تحصیلات تا قبل از دانشگاه در کانادا رایگان میباشد و افراد میتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای تحصیلات ابتدایی خود را پشت سر بگذارند؛ منتها تحصیل در دانشگاه در کشور کانادا رایگان نبوده و افراد متقاضی برای ادامه ی تحصیل در این مقاطع باید از عهدهی پرداخت هزینه های آن بربیایند.
وزارت شهروندی و مهاجرت کانادا جهت اسکان مجدد، پناهندگان را به گروههای زیر تقسیم میکند:
1-  گروه پناهندگان کنوانسیونی خارج از کشور (Convention Refugee Abroad Class)
2- گروه کشور پناهندگی (Country of Asylum Class)
3- گروه کشور مبدأ (Source country Class)
از آنجا که بر طبق قواعد و مقررات کنونی کانادا هم اکنون درخواست جدید تحت «گروه کشور مبدأ» مورد پذیرش واقع نمیشود، لذا از توضیح آن صرف نظر کرده و کانون توجه و تمرکز خود را بر موارد اول و دوم میگذاریم. با این حال متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از جوانب حقوقی و عملی، به وکلای حاضر در هلدینگ حقوقی رادیو وکالت مراجعه کنند. دو گروه مذکور عبارتند از:
گروه نخست یعنی دسته پناهندگان کنوانسیونی خارج از کشور شامل آن دسته از پناهجویانی میشود که در موطن اصلی خود به دلیل مذهب، نژاد، ملیت، عضویت در یک گروه خاص اجتماعی و یا داشتن یک عقیدهی سیاسی تحت تعقیب بوده و ممکن است مورد آزار و اذیت و بعضاً شکنجه به خاطر موارد مذکور قرار بگیرند (البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که دلایل مطرح شده محصور بوده و فقط اگر شخصی به جهات مذکور تحت تعقیب باشد می تواند درخواست پناهندگی بدهد. برای مثال چنانچه شخصی جنایتی را علیه دیگری روا داشته باشد یا اموال دیگر شهروندان را ربوده و به این علل تحت تعقیب باشد، نمی تواند خود را مشمول تعریف عنوان پناهندگی قرار دهد). البته قرار گرفتن در این دسته مستلزم داشتن شرایط دیگری نیز میباشد. از جملهی این شرایط آن است که این افراد در خارج از کانادا بوده و قصد اخذ پناهندگی این کشور را داشته باشند در حالیکه کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان یا گروههای حامی خصوصی یا دیگر سازمانها معرف آنها هستند و از طرف دیگر منابع مالی مورد نیاز برای تأمین احتیاجات خود و خانوادهی خود را داشته باشند و یا اینکه به نوعی به عنوان پناهنده‌ی مورد مساعدت دولت یا حامی خصوصی مورد شناسایی قرار گرفته باشند.
دسته ی دوم شامل آن دسته از افرادی میشود که گروه های حامی خصوصی به دلیل آنکه آنها خارج از کشور متبوع خود یا کشوری که در آنجا اقامت دارند زندگی میکنند و تاثیر شدیدی از جنگهای داخلی و یا منازعات مسلحانه پذیرفته اند و یا حقوق بشری آنها به نحو شدیدی مورد بی توجهی قرار گرفته است و از طرف دیگر منابع مالی مورد نیاز برای حمایت از خود و افراد وابسته به خود را در اختیار دارند، از آنها پشتیبانی کرده و اسامی آنها را چنانچه قادر به یافتن راهی برای حل مشکلات خود در زمانی متعارف نباشند، به نهاد صالح در کانادا ارائه داده و مراتب آمادگی خود جهت حمایت از ایشان در خاک کانادا را بیان میدارند.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی


در نهایت ذکر دوباره‌ی این نکته لازم به نظر میرسد که اخذ پناهندگی فرایندی بسیار دشوار است و در موارد زیادی ممکن است به نتیجه نرسد؛ لذا چنانچه افرادی شوق زندگی در کانادا را داشته بدون اینکه به راستی و فی الواقع حائز شرایط پناهندگی باشند به آنها توصیه میشود که این راه حل را به هیچ عنوان اتخاذ نکنند چرا که هم مأموران پناهندگی کشورها، شرایط و مدارک افراد متقاضی را به دقت مورد بررسی و تدقیق قرار می دهند و احتمال موفقیت پناهجویان در فریب آنها بسیار کم است و هم از طرف دیگر شرایط اشتغال پناهندگان در سال های ابتدایی ورود آنها به کانادا با محدودیت هایی روبه‌رو است که ممکن است شرایط اقامت را برای آنها دشوار سازد. اما چنانچه افرادی به راستی حائز شرایط پناهندگی هستند امیدواریم که مطالب بیان شده بتواند به آنها در جهت اخذ پناهندگی کانادا کمکهای لازم را بکند. در این راستا، هلدینگ حقوقی رادیو وکالت متشکل از وکیل مهاجرت ، وکلای رسمی دادگستری و حقوقدانان متخصص در امور مهاجرتی، می تواند با ارائه‌ی مشاوره های حقوقی لازم در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی، روند اداری این امر را تسهیل نماید. در صورت نیاز، به این مرکز حقوقی مراجعه فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
سارا هاشمی
وقت بخیر در امور اتباع خارجی در پناهندگی به کانادا را شامل می شوید؟ در دسته دوم ...
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام در خصوص پناهندگی هیچ خدماتی ارائه نمیدهیم.
محبوبه
باسلام مدت دوسال و نیم المان بوده ام اقامت سه ساله پناهندگی درالمان رادارم بدلیل مشکلات روحی عدیده ای که برایم در المان پیش امدمجبور شدم به بازگشت پاسپورت ایرانی من اقامت در هامبورگ را ذکر کرده اند و پاس آبی من هنوز زمان دارد آیا من می توانم با این پاسپورت به کانادا پناهنده شوم باتشگز از مهرشما
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص پناهندگی هیچ خدماتی ارائه نمیدهیم ولی میتوانیم برایتان ویزا مولتی پل کانادا را اخذ نماییم.
شهربانو حسینی
سلام من یک دختر افغان هستم برادرم از کودکی معلول است ۹ سال است بیمار اعصاب و روان ایسکزوفرنی دچارشده است و در ایران تحت هیچ بنیاد یا موسسه ای نیست و برای بستری هزینه ی زیادی درخواست میکنن که دیگر توانشو نداریم ... نگه داشتن در خانه هیچ امنیت جانی نداریم....میخواستم بدونم میتونم درخاست پناهندگی در المان یا استرالیا برای درمان برادرم را داشته باشم ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیج خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد به سازمان un میتوانید اقدام نمایید.
Meysam
سلام خسته نباشید من میثم هستم از دراویش گنابادی و جهت پناهندگی میخام به کانادا با همسرم اقدام کنم میشه جهت مشاوره یه شماره تماس بمن بدید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص پناهندگی خدماتی ارائه نمیدهیم.
شیرین
سلام من 38 ساله با دو فرزند پسر 14و9ساله خودم کارمند بانکم و19 سال سابقه دارم همسر نمایندگی فروش روعن داشت که بدلیل شرایط اقتصادی دچار ورشکستگی مالی شد الان در حال حاصر راه مهاجرت برای کادانا را از شما راهنمایی میخوام ممنون اگر راهنمایی بفرمایید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با بررسی رزومه شما میتوانیم راهنماییتان کنیم.
حسین
ویزای مولتی کانادا می‌خوام ولی تعدادی آژانس اعلام میکنند که اگر مدارک مالی و شغلی ندارید میتونن برام ویزا بگیرن
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در صورتی که تمام مدارک مالی و هویتی شما تکمیل باشه از طریق موسسه رادیو وکالت ویزای مولتی کانادا اخذ میشود.
حسن
سلام من كارمند آموزش و پرورش هستم و مدرك كارشناسي دارم. كمي با زبان انگليسي آشنام . حدودا 300 ميليون تومان سرمايه دارم آيا با سرمايه كم راه مهاجرت قانوني براي من وجود دارد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور اوکراین گزینه خوبی میتواند برای شما باشد.
مريم
باعرض سلام و خسته نباشيد من دختري ١٩ساله و مجرد هستم و قصد مهاجرت به كانادا يا هر كشور ديگري رو دارم از طريق ارمنستان و فوق ديپلم معماري دارم و براي ليسانس اقدام كردم و دنبال اين هستم كه تافل زبانمم بگيرم چطوري راحت تر ميتونم برم قانوني و كم هزينه؟؟؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه رادیو وکالت در زمینه اقامت کانادا فعالیت ندارد .پیشنهاد ما این است که شما ویزای دانشجویی اوکراین را اخذ کنید و دوره کارشناسی را در اوکراین سپری کنید و پس از اخذ پاسپورت اوکراین برای اقامت کانادا اقدام کنید.
شيما
سلام من با ويزاي تحصيلي همسرم به هلند امدم حدوداً يكسال و نيم است، اما به دليل نداشتن شغل و هزينه بالاي يورو نميتونيم بمونيم با گرفتن يه ويزاي مولتي تصميم به اومدن به كانادارو داريم ، و اقدام به پناهندگي كنيم در ابتدا . ممكن هست بپذيرن يا خير يا با صداقت درباره هزينه ي بالاي يورو به افسر چيزي بگيم لطفاً راهنمايي كنيد
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما، در اینگونه موارد گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ گونه مشاوره و خدماتی ندارد. با تشکر
مجتبی وزیری
با سلام خسته نباشید مجتبی وزیری هستم افغان ساکن تهران میخواستم بدونم ایا میشه من از طریق وکیل درخواست پناهندگی بگیرم از سازمان ملل امکانش هست؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید کشورش فرق نمیکنه المان.کانادا هرچی باشه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز به سازمان un در تهران مراجعه کنید.
امین
سلام:بنده 25ساله مجرد و کارشناسی عمران دارم و زبان اینگلیسی هم بصورت جدی پیگیر نشدم در ضمن 2 سال هم سابقه کار و بیمه در شرکت مشاور عمرانی دارم خواهش میکنم ی راهکاری جلو راهم قرار بدید بتونم مهاجرت کنم بصورت قانونی
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. می توانیم با توجه به رزومه شما کشور استرالیا را به شما پیشنهاد دهیم، با تشکر.
ندا
با عرض سلام و پوزش بابت مزاحمت من دختری مجرد .۴۳ ساله .دارای معلولیت جسمی و حرکتی هستم مترجم زبان انگلیسی هستم و دارای سابقه ی پانزده سال کار و پرداخت بیمه میباشم در سایت شما متوجه شدم که برای کیس مهاجرت و پناهندگی معلولین رو مورد حمایت فرار میدهید .با توجه به نقض حقوق بشر برای معلولین ارزو دارم که به هر روش ممکن مهاجرت کنم .و سایت شما مرا خیلی امیدوار کرد .و از انجایی که کشور کانادا به تازگی ممنوعیت پذیرش معلولین را لغو کرده است شما چه کمکی میتوانید به من بکنید .یا هر کشور دیگری که برای یک معلول حودتان صلاح میدانید .لطفا کمکم کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
نازلی
32 سال دارم کارشناسی معماری خوندم . 3 سال هست که شرکت ثبت کردم و به عنوان رییس هیت مدیره در شرکت معماری و طراحی فعلایت دارم 5سال بیمه دارم البته غیر مرتبط از چه روشی میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟ سپاس
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز فرن استرالیا را در سایت تکمیل نمایید تا بررسی شود.
نازلی
32 سال دارم کارشناسی معماری خوندم . 3 سال هست که شرکت ثبت کردم و به عنوان رییس هیت مدیره در شرکت معماری و طراحی فعلایت دارم 5سال بیمه دارم البته غیر مرتبط از چه روشی میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟ سپاس
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر فقط برای ویزا مولتی کانادا اقدام میکنیم.
مسیحا
سلام من چهارساله پناهنده در ترکیه هستم . آمریکا بهم دادن اما دوساله بخاطر قوانین ترامپ پشت مصاحبه با سفرا موندم و معلومم نیست چند سال دیگه باید منتظر بمونیم که آمریکا قبولمون کنه اگر من حالا به هر طریقی خودمو به کانادا برسونم با توجه به اینکه چهارسال ترکیه بودم و آمریکا هم بهم دادن آیا کانادا درخواست پناهندگیم رو قبول میکنه ؟ چون واقعا معلوم نیست آمریکا کی ماهارو بپذیره شاید چندسال دیگه بلاتکلیف بمونیم و همچنان در ترکیه کارگری کنیم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه رادیو وکالت در زمینه پناهندگی خدماتی ارائه نمی کند و اطلاعاتی هم در این باب ندارد.
محسن
درورد بر شما .صادقانه بگم بنده با دلار الان پول آنچنانی ندارم و دارای همسر و یه فرزند معلول جسمی حرکتی هشت ساله هستم . به دلبل کار و نگهداری و درمان زمان بر و پرهزینه توانبخشی از بچه ادامه تحصیل هم نداشتم ولی سابقه و۱۷ ساله دارم در امور ساختمانی . حتی مدرک معادل و همسطح کارشناسی ارشد ساختمان هم دارم . چندین لوح تقدیر در امور خیریه دارم . . مدرک سه ستاره غواصی هم دارم . حداکثر موجودی هم ۳۰۰ میلیون تومان میشه جور کرد ‌. زبان هم در حد ابتدایی .آیا برا رفتن و مقیم شدن کانادا امکانش هست؟؟؟ لازم به ذکر هست به به دلیل روستا زاده بودن کشاورزی و کار توی مزرعه هم عداقه دارم هم تجربه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز مبلغ موجودی شما برای اخذ اقامت کشور کانادا کافی نیست اما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا کشورهای دیگری را برای اخ اقامت به شما معرفی نمایند.
محسن
درورد بر شما .صادقانه بگم بنده با دلار الان پول آنچنانی ندارم و دارای همسر و یه فرزند معلول جسمی حرکتی هشت ساله هستم . به دلبل کار و نگهداری و درمان زمان بر و پرهزینه توانبخشی از بچه ادامه تحصیل هم نداشتم ولی سابقه و۱۷ ساله دارم در امور ساختمانی . حتی مدرک معادل و همسطح کارشناسی ارشد ساختمان هم دارم . چندین لوح تقدیر در امور خیریه دارم . . مدرک سه ستاره غواصی هم دارم . حداکثر موجودی هم ۳۰۰ میلیون تومان میشه جور کرد ‌. زبان هم در حد ابتدایی .آیا برا رفتن و مقیم شدن کانادا امکانش هست؟؟؟ لازم به ذکر هست به به دلیل روستا زاده بودن کشاورزی و کار توی مزرعه هم عداقه دارم هم تجربه
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- موسسه رادیو وکالت در باب کشور کانادا تنها اقدام به اخذ ویزای مالتی (ویزای توریستی چند سفره ) می کند و در خصوص اقامت کانادا خدماتی ارائه نمی کند.
محسن
09173681636
حسین
سلام من ۲۰ سالمه ‌وآتئیست هستم و پول کمی دارم میخواستم بدونم برای من‌ مهاجرت بهتره یا پناهندگی؟ واینکه من مجرد هستم و به زبان انگلیسی تسلط ندارم لزفا راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد و همچنین بهتر است که بدانید مناسب ترین روش برای اخذ اقامت روش های قانونی می باشد.
الناز
با درود. من مشکل بینایی دارم. مسلما زندگی با شرایط من توی ایران خیلی ساده نیست چون نه به حقوق معلولین اهمیتی داده میشه نه از ما به عنوان نیروی کار استفاده میکنن. میخواستم بدونم میتونم با شرایطی که دارم به کانادا مهاجرت کنم؟ درضمن من به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستم و در زمینه زبان مشکلی ندارم. ممنون میشم اگر بهم پاسخ بدید. اینو هم بگم که هزینه زیادی نمیتونم بکنم و پولم کم هستش.
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در حال حاضر موسسه ما فقط جهت اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام می کند و از طرق دیگر برای اخذ اقامت خدماتی ارائه نمی شود.ممنون از شما که مارا دنبال می کنید.
امیر
امیر هستم 38ساله ، متاهل، دارای دو فرزند پسر،10و7ساله .مدرک کارشناسی معماری دارم چند ساله بیکارم پول خیلی کمی دارم میخوام با خانواده برام کانادا . لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم ، بجز پناهنگی راهی برامون هست که با خانواده برام ،یا تنها برام
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز چند سال سابقه کار دارید؟ تسلط شما بر زبان انگلیسی یا آلمان تا چه میزان می باشد؟ برای بررسی رزومه خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
آ
درود برشما. بنده شرایط مهاجرت از طریق پناهندگی رو دارم . امکانش هست مشاوره ایی از همکاران و متخصصان شما بگیرم؟ سپاس
پاسخ توسط کارشناسان
موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدمات و مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمیکند.
کتایون بدریکوهی
درود دختری ۱۵ ساله دارم که در مدرسه تیزهوشان درس میخونه و یک اختراع کاربردی هم داره آیا امکانش هست براش بورس تحصیلی کانادا رو بگیرین و ماهم بعنوان همراهش به کانا بریم؟
پاسخ توسط کارشناسان
سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر با توجه به حجم پرونده های بالا موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص بورسیه تحصیلی کشور کانادا ارائه نمی دهد. با تشکر
سمیه
سلام. من و همسرم به همراه بچه ۶ ساله م یکسال است که برای پناهندگی در ترکیه مانده ایم. میخواهیم به کانادا برویم. آیا راههایی برای رفتن به کانادا هست؟پول زیادی هم نداریم. و کیس خطر هم داریم.
پاسخ توسط کارشناسان
سلام با شرایط شما مشاوره ای نمیتواینم بدهیم.
آرزو
۴۲ ساله هستم و ۳ فرزند ۱۲ ساله و ۶ سال دارم. می توانم با اندک پولی که دارم برای دختر بزرگم پانسیکن تحصیلی بگیرم و خودم و دو فرزندم به عنوان همراه با او به کانا دا برویم و در انجا درخواست پناهندگی کنیم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد برای اخذ اقامت قانونی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
آرزو
من ۴۲ ساله هستم و صاحب ۳ فرزند ۱۲ ساله و دو فرزند ۶ ساله. از طرفی شرلیط مالی بسیار سختی را می گذرانیم. پول زیادی ندارم. زبان انگلیسی را در حد کم بلد هسنم. ضمنا فوق لیسانس مدیریت دارم . با توجه به شرایط در حال حاضر و پول کمی که دارم می توانم برای دختر ویزای تحصیلی بگیرم و خودم و ۲ فرزند دیگرم به عنوان همراه وارد کانادا شده و در آنجا تقاضای پناهندگی کنم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد برای اخذ اقامت قانونی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
حسين
سلام من ٣٧ سالمه و همسر و يه بچه ٧ ساله دارم و الان ٣ ساله كه از نظر شغلي درامد مناسب ندارم چون شغلم ازاده و سابقه و بيمه و مدرك تحصيلي ندارم براي اسكيل وورك المان و استراليا هم نتونستم اقدام كنم و سرمايه كافي هم واسه سرمايه گزاري ندارم ايا واقعا راهي بجز پناهندگي روش قانوني هم هست؟؟؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بودجه مالی شما رو بررسی کنیم قطعا روشهای خیلی بهتر از پناهندگی وجود داره
Yasin
سلام من از طريق ويزا دارم ميرم كانادا بنده همجنسگرا هستم بهترين تايم براي اعلام پناهندگيم چيست در ايران ديگه خونه رام نميدن وبارها مورد حمله ي افراد قرار گرفتم راهنمايي كنيد
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی به هیچ وجه پناهندگی را توصیه نمی نمایند اما راه های ارزان و کم هزینه و قانونی بسیاری برای مهاجرت پیشنهاد می شود. البته چنانچه وارد خاک کانادا بشوید و با سمن های فعال در زمینه حقوق همجسگرایان در ارتباط باشید بی شک راهکار مناسب در اختیار شما قرار خواهد گرفت . به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 09122720180 با سپاس از اعتماد شما
احمد سپاسدار
پناهندگی معمولا خیلی سخته.به نظر من یه ریسک بزرگه از طریق پناهندگی رفتن