3 راه قانونی مهاجرت به عمان(بهترین روش های مهاجرت به عمان)

مهاجرت به عمان

اشخاصی که قصد مهاجرت به کشورهای عربی را دارند در حال حاضر با مشکلاتی مواجه هستند و از طرفی ممکن است تنها موفق به اخذ موقت این کشور شوند. اما از جمله کشورهای عربی که از دیرباز تاکنون روابط دیپلماتیک خود را با ایران حفظ نموده است، عمان می‌باشد. با توجه به این موضوع مهاجرت به عمان برای ایرانیان به راحتی امکان پذیر بوده و از طریق روش‌هایی که در ادامه مطلب به آن‌ها اشاره می‌نماییم، می‌توانند به اقامت این کشور دست‌ یابند.

خدمات ویژه گروه حقوقی رادیو وکالت در زمینه ویزای الکترونیک عمان و باکو:

اخذ ویزای الکترونیک فقط در مدت 5 روز کاری و با هزینه 110 درهم.

جهت درخواست اخذ ویزای الکترونیک روی این لینک کلیک نمایید.

لازم به ذکر است کشور عمان اخیرا سیاست‌های جدیدی را در راستای پیشرفت و شکوفایی اقتصادی خود در نظر گرفته است که به واسطه آن قصد دارد به رقابت با کشورهایی مانند امارات و قطر بپردازد. در ادامه مطلب در ابتدا به توضیح اجمالی کشور عمان پرداخته و پس از آن روش‌های مهاجرت به این کشور را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مختصری راجع به عمان

پایتخت کشور عمان شهر مسقط می‌باشد و این کشور مشتمل برچهار استان مسقط، مسندم، ظفار و بریمی است. گفتنی است عمان با مساحتی بالغ بر 500309 کیلومتر مربع دارای جمعیتی بالغ بر 2.5 میلیون نفر است و همچنین تعداد 2 میلیون نفر خارجی در این کشور مشغول به کار و زندگی می‌باشند. عمان از غرب به امارات متحده عربی و عربستان سعودی، از جنوب به یمن، از شمال به تنگه هرمز، و از سمت شرق به دریای عرب محدود می‌شود. همچنین این کشور، سومین کشور بزرگ بعد از عربستان و یمن در شبه جزیره عربستان است. عمان در جنوب شرق این شبه‌جزیره قرار گرفته و تقریباً نیمه شرقی جنوب شبه‌جزیره عربستان را پوشانده است.

اگرچه کشور عمان از نظر تجارت و گردشگری از اعتبار خاصی برخوردار نیست با این حال، محبوبیت آن در حال افزایش است، به طوری که تعداد گردشگران سالانه آن از حدود دو میلیون نفر در سال 2012 به بیش از سه میلیون نفر در سال 2016 افزایش یافته است. کشور عمان یکی از پیشرفته‌ترین کشورها در حوزه خلیج فارس است، این کشور یک کشور اسلامی و مسلمان است و مهاجران باید رفتار خود را با دین و آیین این کشور تطبیق دهند تا از ماندن در این کشور نهایت استفاده را ببرند. مهاجران می‌توانند این موضوع را نه به عنوان یک مشکل، بلکه به عنوان فرصتی برای یادگیری فرهنگ متفاوت عمان و توسعه و مهارت های بین فردی خود ببینند. مهاجرانی که به عمان حرکت می‌کنند باید خود را برای یک تجربه اقتصادی با ارزش آماده کنند. عمان به عنوان یک بازیگر مهم اقتصادی در منطقه خلیج فارس ظاهر شده است و نمونه بارز آن چیزی است که میتوان با سرمایه گذاری عالمانه نفت در زیرساخت‌های یک کشور به دست آورد. این کشور یکی از امن‌ترین و پایدارترین کشورها در منطقه خلیج فارس است و بسیاری از همسایگان این کشور به آن حسادت می‌ورزند.

بیش از یک چهارم جمعیت عمان را مهاجران تشکیل می‌دهند و اگرچه دولت قصد دارد از طریق قوانین سختگیرانه ویزای کار، این اعتماد به نفس را کاهش دهد، اما در حال حاضر هنوز فرصت‌های شغلی مناسبی برای مهاجران ماهر وجود دارد و این افراد باید از این فرصت‌ها استفاده کنند. در عمان، زنان نسبت به بسیاری از کشورهای خاورمیانه نقش بسیار فعال‌تر و مشهودتری در جامعه دارند. مهاجران زن گزارش می‌دهند که در عمان احساس راحتی می‌کنند و در کارهای حرفه‌ای خود پیشرفت قابل ملاحظه‌ای دارند. نوع شیوه زندگی یک مهاجر می‌تواند به زندگی خود او بستگی داشته باشد: مسقط پیشرفته ترین شهر است که دارای مراکز خرید، رستوران‌ها، کافه‌ها، کلوپ‌های ورزشی و سالن‌های تفریحی است. به دلیل جمعیت زیاد مهاجران و کلوپ‌های اجتماعی زندگی با سبک غربی آسان‌تر است. شهرهای کوچکتر تقریباً غربی نیستند اما بسیاری از آنها شامل جمعیت زیادی از مهاجران و گروه‌های اجتماعی هستند. گرمای تابستان به ویژه در ساحل به حد بالایی می‌رسد و می‌تواند ظالمانه باشد. شهر مسقط مخصوص پیاده‌روی نیست و تنها راه ممکن برای رفت و آمد در آن استفاده از ماشین شخصی یا حمل و نقل عمومی است. اگرچه شهرهای روستایی و سواحل زیبایی در این کشور وجود دارد اما تفریحات شبانه در آنجا محدود است.

هفته کاری

هفته کاری عمان از یکشنبه تا پنجشنبه می‌باشد و جمعه و شنبه را به عنوان آخر هفته خود تعطیل می‌کنند. این تعطیلی عمدتا به این دلیل است که جمعه یک روز مقدس اسلامی است و در آن روز نماز جمعه برگزار می‌شود. هفته کاری عمان نیز به طور گسترده در کشورهای همسایه عربستان سعودی، یمن و همچنین قطر مشاهده می‌شود. 

اقتصاد عمان

کالاهای صادراتی مهم عمان شامل نفت خام، صادرات مجدد کالا، ماهی، فلزات و پارچه است و کالاهای وارداتی مهم آن نیز شامل ماشین‌آلات و تجهیزات حمل و نقل، کالاهای صنعتی، مواد غذایی و روغن صنعتی است.

از آنجا که بخش اعظمی از عمان از کویر تشکیل شده است، جمعیت آن نسبتاً کم است و روند مشخصی به سمت شهرنشینی دارد. حدود 4،6 میلیون نفر در آنجا زندگی می‌کنند و حدود 45 درصد از ساکنان آن را مهاجرین خارجی تشکیل می‌دهند. در حالی که طی یک دهه گذشته تعداد زیادی از افراد به این کشور  مهاجرت کرده‌اند اما از سال 2016 تا کنون تعداد آنها کاهش یافته است. با ورود تعداد زیادی از افراد از کشورهای بنگلادش، هند، پاکستان، اتیوپی، اندونزی، فیلیپین، مصر، نپال و سریلانکا  بخش مهمی از اقتصاد عمان را این افراد در دست دارند. در عین حال مهاجران اروپایی و آمریکایی بسیار کمی در این کشور وجود دارد.

زبان رسمی و غیر رسمی

زبان رسمی این کشور عربی است اما مهاجران غیر عربی که به عمان حرکت می‌کنند نیازی به نگرانی ندارند: به خصوص در پایتخت و دنیای تجارت، انگلیسی به طور گسترده‌ای فهمیده یا صحبت می‌شود و عمان در نظرسنجی Expat Insider 2017 از بین 65 کشور جهان در رتبه 9 قرار دارد. وقتی می توان سهولت زندگی در خارج از کشور را بدون مهارت زبان محلی به دست آورد تعداد مهاجران افزایش می‌یابد.

انواع راه‌های مهاجرت به عمان:

  • مهاجرت به عمان از طریق کار
  • مهاجرت به عمان از طریق تحصیل
  • مهاجرت به عمان از طریق سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت

1) مهاجرت به عمان از طریق کار

اشخاصی که قصد مهاجرت به عمان از طریق کار را دارند به منظور کار در این کشور به صورت قانونی در ابتدا نیاز به دریافت ویزای کار عمان دارند. زمانی فرد متقاضی کار در عمان می‌تواند ویزای کار در این کشور را اخد نماید، که قبل از ورود به این کشور اقدام به کاریابی کرده باشد و از آن طریق کارفرمای معتبر عمانی را بیابد. در صورت تایید صلاحیت شخص جویای کار توسط کارفرمای عمانی، برای ایشان دعوت‌نامه‌ای صادر می‌شود که بواسطه آن شخص متقاضی می‌تواند اقدام به دریافت ویزای کار کند.

2) مهاجرت به عمان از طریق تحصیل

اشخاصی که قصد تحصیل در عمان را دارند بدون نیاز به تسلط به زبان عربی می‌توانند در دانشگاه‌های این کشور به تحصیل بپردازند. تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در عمان به زبان انگلیسی صورت می‌پذیرد و از این رو اشخاصی که به زبان انگلیسی تسلط دارند به راحتی می‌توانند در عمان تحصیل نمایند. بر خلاف سایر کشورها، اشخاصی که ویزای دانشجویی عمان را اخذ می‌نمایند قادر به کار در این کشور نمی‌باشند.

3) مهاجرت به عمان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

از جمله راه‌های متداول مهاجرت به عمان، ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد. اشخاص خارجی این امکان را دارند تا در منطقه آزاد عمان و یا خارج از آن ثبت شرکت کرده و یا حتی اقدام به سرمایه‌گذاری در زمینه‌هایی نمایند که دولت این کشور مشخص می‌کند. به منظور ثبت شرکت در منطقه نیاز به کفیل عمانی نیست ولی برای ثبت شرکت در خارج از منطقه آزاد متقاضی نیاز به یک کفیل عمانی خواهد داشت.

موسسه حقوقی رادیو وکالت برای آن دسته از عزیزانی که قصد ثبت شرکت در این کشور را دارند می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مجوز‌های لازم را با کم‌ترین هزینه ممکن اخذ نماید. همچنین امکان اخذ اقامت عمان برای خانواده ایشان وجود دارد.

از جمله مزایای سرمایه‌گذاری در کشور عمان عبارتند از:

  • ماﻟﻜﻴﺖ ﺻﺪدرﺻﺪ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران ﺧﺎرﺟﻲ
  • ارائه وام‌ﻫﺎی ﻛﻼن ﺑﺎ ﺑﻬﺮه نسبتا ﻛﻢ
  • ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران از ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺎﻟﻴﺎت ﺑﺮ درآﻣﺪ ﺷﺨﺼﻲ

ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ‌ﮔﺬاران از ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺎﻟﻴﺎت ﺷﺮﻛﺖ‌ﻫﺎ و ﻛﺎرﺧﺎﻧﻪ‌ﻫﺎی راه اﻧﺪازی ﺷﺪه ﺗﻮﺳﻂ آﻧﻬﺎ ﺗﺎ ده ﺳﺎل اول ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ

اسکان در عمان

اگر با لقب مهاجر به کشور عمان وارد شوید، معمولاً محل اقامت در قرارداد کار گنجانده می‌شود. برخی از شرکت‌ها کمک هزینه نقدی را برای اجاره کردن خانه تأمین می‌کنند و به مهاجرین اجازه می‌دهند یک ملک را انتخاب کرده و حتی به طور مستقیم با صاحبخانه در ارتباط هستند تا بتوانند اجاره را پرداخت کنند. مسقط شهری نسبتاً كوچك است و طی 40 دقیقه می‌توان از یك طرف به طرف دیگر رانندگی كرد. این امر به مهاجرین اجازه می‌دهد تا به دنبال اقامت ارزان‌تری از مرکز شهر باشند. اگرچه اخیراً به خارجی‌ها حق قانونی خرید ملک در عمان داده شده است اما اجاره دادن اغلب تنها گزینه اقامت است. اجاره این خانه‌ها باید به صورت سالانه و نه ماهانه پرداخت شود که این خبر برای مستاجرین مهاجر خبر خوبی نیست زیرا آنها باید مبلغ قابل ملاحظه‌ای داشته باشند تا بتوانند هزینه اجاره بها یک سال را پرداخت کنند.

موسسه حقوقی رادیو وکالت

گروه حقوقی رادیو وکالت با ارائه مشاوره تخصصی و صحیح می‌تواند شما را جهت ثبت شرکت و راه‌‌اندازی بیزینس در عمان و کسب درآمد ارزی چشمگیر، راهنمایی و هدایت کند.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
اسماعیل
سلام خسته نباشید بزرگوار من واسه کار میخوام مهاجرت کنم به عمان شرکت شما مراحل گارفرما واداری شو انجام میده؟
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام وقت بخیر ما در حوزه ویزای کاری عمان فعالیتی نداریم می توانیم در خصوص راه اندازی کار و اخذ اقامت به شما مشاوره دهیم
سید احمد تقوی
سلام وقت بخیر راجع به اقامت مشور عمان سوال داشتم از طریق سرمایه گذاری
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام وقت بخیر در خدمتتون هستیم جهت اطلاع از شرایط و ارزیابی موقعیت شما با کارشناسان ما تماس بگیرید با تشکر
Mohsen
بدرود.حد اقل سرمایه برای ورود به کشور عمان چقدر است
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام وقت بخیر جهت اطلاع از شرایط و ارزیابی توانایی های خود با کارشناسان ما تماس بگیرید با تشکر
afshinmohebi
سلام من 33 سال دارم و دارای مدرک لیسانس تکنولوژی الکترونیک هستم، متقاضی کار در عمان هستم هشت سال در یک شرکت مخابراتی مهارتهای زیل رو به صورت کاملا حرفه ایی انجام داد که شامل: 1-فیوژن کار فیبر نوری 2-نصب و راه اندازی کلیه upsها 3-نصب و راه انازی دوربین هایمدار بسته 4-نصب و راه اندازی آنتنهای میکروتیک و پلانت 5-کلیه خدمات پسیو مربوط به اجرای اتق سرور 6-برقرای بسترهای مخابراتی بر مبنای E1 7-برق کاری ساختمان
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر دوست عزیز، گروه حقوقی رادیو وکالت تنها اقدام به ثبت شرکت در عمان نمی‌نماید و قادر به ارائه خدماتی در زمینه کار در عمان نمی‌باشد. با سپاس
مریم
باسلام یک دوست به من پیشنهاد کار ارایشگری در عمان دادن و میگکه خود شرکتشون جای خواب و پول اب و برق هم میدن و به پول ایران ماهی ده میلیون هم حقوق میدن از کجا میتونم مطمئن شم که حرفشون درست هست و امن هستن و ببخشید بیزنس دیگه ای در کار نیست چون میگن نمیشه شوهرم رو ببرم و باید خونه جدا بگیرم و اگه امکان داره و تطلاعات دارید تز قیمت سوییت در عمان راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام بهترین راه آن است که با دریافت ویزای 10 روزه به عمان سفر کنید و از صحت این موضوع اطمینان کسب کنید. با سپاس
ساناز
سلام شرایط اشتغال به کار در کشور عمان برای یک دختر 21 ساله در رشته حسابداری چقدر است
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام متاسفانه شرایطی برای شما وجود ندارد، چرا که باید از سابقه و تجربه کاری بالایی برخوردار باشید. توجه داشته باشید گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در زمینه کاریابی ارائه نمی‌دهد. با تشکر
شهین دهقانی
سلام شرایط اشتغال به کار یک پزشک عمومی 56 ساله در کشور عمان چگونه است لطفا راهنمایی فرمایید شماره تماس09131434360
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام هموطن گرامی متاسفانه در زمینه کاریابی در عمان خدماتی ارائه نمی‌دهیم. با سپاس
Nader heydari
برای سرمایه گذاری در عمان چه مقدار هزینه اولیه نیاز است و برای توسعه کار چقدر زمان میبرد از بانک ها و موسسات مالی این کشور وام برای سرمایه گذاری گرفت باز اگر شما راه کار بهتری اگر دارید به مجموعه ما اعلان کنید شرکت کوشا آذین scarce2017_sales@outlook.com
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ادب جهت کسب اطلاعات در زمینه شرایط ثبت شرکت در عمان، لطف بفرمایید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا به شکل دقیق شما را راهنمایی کنند. با سپاس
علی اصغر
سلام خسته نباشید من فوق دیپلم عمران گرایش نقشه برداری دارم و دنبال کار مناسب می گردم که حقوق خوبی داشته باشه آیا برای رشته تحصیلی من در عمان کار وجود دارد؟ ممنون میشم پاسخ بدید با تشکر فراوان
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان از منظر وجود فرصت شغلی، بله شرایط کار برای شما وجود دارد اما ر حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در زمینه کاریابی در عمان ارائه نمی‌کند. با تشکر
محمدرضا مؤیدی
سلام، بنده لیسانس مدیا (رسانه) دارم از یک دانشگاه آمریکایی، 11 سال سابقه کار در زمینه کارگردانی و فیلم سازی دارم، فیلم های کوتاه تبلیغاتی، داستانی و... کار کردم، عکاسی هم بلدم، تعدادی جایزه و تقدیر نامه بین المللی هم دارم. میتونم به عنوان یک عکاس، فیلم ساز یا مشاغل مرتبط در عمان کار کنم یا خیر
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام گروه حقوقی رادیو وکالت فعالیتی در زمینه کاریابی در عمان انجام نمی‌دهد. لذا از ارائه خدمات و اطلاعاتی در این راستا معذور می‌باشیم.
سمن
براى شروع كار دندانپزشكى مراحل و درامد متوسط چگونه است
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام به منظور شروع هر نوع فعالیت در عمان شما در ابتدا نیاز به ثبت شرکت در این کشور را دارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطف بفرمایید با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید. با تشکر
صادق
با سلام و اهدای تحیت من و همسرم توانایی آشپزی انواع غذاهای ایرانی رستورانی را دارا هستیم. آیا ثبت رستوران کوچکی در عمان میتونه مجوز اقامت باشه؟ اصلا بازار خوبی داره؟؟ و اینکه رادیو وکالت چه کمکی میتونه به ما بکنه؟؟ سپاس
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام باید دوست عزیز در عمان شرکا ثبت کتید و سپاس میتوانید رستوران تاسیس کنید.
داود
با سلام و تشکر از شما من اقای 52 ساله و بازنشسته پرستاری با مدرک لیسانس و متاهل و عرب زبان ایا برای کار پرستاری در کشور عمان امکان دریافت ویزای کار و اقامت میباشد با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز باید از یک کارفرما عمانی دعوت نامه بگیرید که در حال حاضر ما چنین خدماتی ارائه نمیدهیم.
حامد
سلام برای ویزای کار عمان با مدرک فوق دیپلم پیدا کردن کار با حقوق خوب امکان داره
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض ادب هموطن گرامی، متاسفانه قادر به ارائه خدماتی در جهت کار در عمان نمی‌باشیم. با تشکر
ارشیا
سلام. من لیسانس مکانیک‌خودرو دارم و سابقه سه سال تدریس زبان دارم. ایا میتوانم در خصوص رشتم کار مناسب پیدا کنم در عمان
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام در حال حاضر فعالیتی در زمینه کاریابی در عمان انجام نمی‌دهیم. اما می‌توانید از طریق اختصاص سرمایه‌ای اندک در راستای ثبت شرکت در عمان، خودتان اقدام به راه‌اندازی تعمیرگاه خودرو در عمان نمایید. با تشکر
محمد
با سلام من چند سال سابقه امور دفتری دارم و کاشناس ارشد مالی آیا میتونین برای من کار محیا کنین یا خیر؟ ممنونم
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان خیر متاسفانه، خدمات کاریابی حوزه فعالیت ما نمی‌باشد. با سپاس
محمد علی
سلام بنده توسعه دهنده و برنامه نویس وب هستم، و دارای سابقه کار ایا امکان مهارجت کاری به عمان برای بنده وجود دارد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام در حال حاضر قادر به ارائه خدماتی در زمینه کاریابی در عمان نمی‌باشیم. با تشکر
کشاورزی
سلام. کارشناسی ارشد عمران ژئوتکنیک دارم. با سابقه کار 10 سال. در ایران شرکت مشاور داریم. شرایط کار برای راین رشته در عمان یا کویت به چه صورت هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز شما میتوانید شرکا ثبت کنید و خودتان فعالیت کنید.
هیراد
سلام.بنده در زمینه عکاسی و فیلمبرداری و اهنگسازی و ساخت تیزر به صورت حرفه ای کار میکنم عمان فعالیتی میشه داشت؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز این قبیل فعالیتها به صورت آزاد میباشد و به صورت مستقل باید فعالیت کنید.
فاطمه افشاریان
با سلام بنده خیاط هستم جویای کار در کشور عمان متاهل ودارای دو فرزند ایا اونجا فرزندان من می توانند به تحصیل ادامه بدهند لطفل راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله فرزندان شما امکان ادامه تحصیل دارند.
Hosein
با سلام اینجانب به مدت ۷ سال در فیلد نفتی در یک شرکت بین المللی چینی در ایران مشغول به کار بوده و سمت فرمان یعنی سرکارگر را دارم.لکن میخواستم بدونم شرایط برای جوینت شدن در این فیلد در عمان وجود دارد یا خیر
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان این امکان برای شما وجود دارد لیکن گروه حقوقی رادیو وکالت قادر به ارائه خدماتی در این زمینه برای شما نمی‌باشد. با تشکر
حامد اسلامپور
سلام وقت بخیر بنده 33 سال دارم و نزدیک 7 سال که مشغول در رشته جواهر سازی و نگین تراشی سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی ام. شما میتونین بنده را در زمینه های فوق در یکی از کشورهای عمان و یا ترکیه کاری برام مهیا کنید. ممنون میشم. متشکرم حامد اسلامپور
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان در حال حاضر قادر به ارائه خدمات کاریابی در عمان نمی‌باشیم، اما شرایط بسیار مناسبی جهت ثبت شرکت در عمان و راه‌اندازی بیزینس دلخواهتان وجود دارد. با تشکر
اصغر حسینی کیا
سلام من دارای کارشناسی نقشه برداری با ۱۳ سال سابقه کار و همسرم دارای مدرک کارشناسی حسابداری با ۵ سال سابقه و دارای یک فرزند پسر ۹ ساله میباشم و حدود ۴ سال هم در کشور تاجیکستان کار کردم دنبال ویزای کار هستیم اگه امکان داشته باشه ممنون میشم راهنمای کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
برای تاجیکستان خدماتی رائه نمیدهیم.
سمیرا
سلام وقت بخیر همسرم ارایشگر هستند میشه تو عمان سالن بزنه ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز و درآم بسیار خوبی در عمان خواهید داشت.
پوریا صالحی
با سلام و وقت بخیر جهت راه اندازی کسب و کار در زمینه ی فست فود در کشور عمان جزو ثبت شرکت محسوب میشود ؟؟ و آیا قابل انجام است ؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله میتوانید شرکت ثبت کنید و فست فود راه اندازی نمایید.
عماد
سلام بنده طبیب طب سنتی هستم روش تشخیص بیماری از طریق عنبیه چشم زبان و نبض هست و تسلط کامل به درمان انواع بیماریها و مشکلات ستون فقرات سیاتیک و لگن دارم متقاضی کار در عمان هستم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام در حال حاضر تنها اقدام به شبت شرکت و یا سرمایه‌گذاری در عمان می‌نماییم و خدماتی در راستای کار در عمان ارائه نمی‌دهیم. با سپاس
مهدی دانشی
سلام برای ثبت شرکت توزمینه خدمات و تاسیسات فنی تقاضای راهنمایی دارم با سپاس
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر شرایط بسیار مناسبی به منظور ثبت شرکت در عمان برای شما وجود دارد. لطفا با کارشاسان ما تماس حاصل فرمایید تا به صورت دقیق شما را راهنمایی نمایند. با سپاس
مهدی H
با درود حقوق مهندس نقشه برداری یا مهندس عمران با 15 سال سابقه ی کارگاهی در عمان چقدره؟ ممنون میشم یک عدد حدودی اعلام بفرمایین با سپاس
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام متاسفانه اطلاعاتی در این زمینه جهت ارائه به شما ندارم و در زمینه کار در عمان نیز فعالیت نمی‌کنیم. با تشکر
حامدجلالی
سلام دنبال کاردرقطروعمان هستم مدرک جوشکاری لوله برق وآرگون دارم ممممممنون
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ادب دوست عزیز، گروه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر هیچگونه خدماتی به منظور کار در عمان ارائه نمی‌دهد. با سپاس
رامین تفقدی
سلام من کار هنری انجام میدم ، بدون کوره ، طراحی رو سفال و رانگامیزی تو ایران درامد دارم آیا از این روش میتونم اقامت کشور عمان رو کسب کنم؟ یا به فکر کاری دیگه باشم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام میتوانید شرکت ثبت کنید و در این حیطه فعالیت نمایید.
HAMID
سلام سرمایه گذاری جهت اخذ ویزا در کشور عمان چقدر نیاز می باشد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام لطفا با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید تا به صورت دقیق شما را راهنمایی فرمایند. با تشکر
احمد
من میخاستم کار صادرات زعفران به عمان انجام بدم میشه راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.
حسین قاسم زاده معمارحقیقی
با سلام و روز بخیر من 50 سال سن دارم و 27 سال در زمینه حفاری نفت سابقه کار و دارای مدرک کارشناسی نفت گرایش حفاری می باشم که 15 سال در شرکت نفت سابقه دارم و مابقی در بخش خصوصی بوده ام. در اغلب مناطق نفتی ایران کار کرده ام چه در دریا چه در خشکی--- آخرین سمت شغلی ام ریسس عملیات حفاری چاههای نفت می باشد. همسر و یه فززند پسر 13 ساله دارم ولی متمایل هستم بصورت مجردی در کشور همسایه عمان مشغول بکار شوم.
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ادب گروه حقوقی رادیو وکالت هیچگونه فعالیتی در زمینه کاریابی در عمان انجام نمی‌دهد. با تشکر
Sr
با سلام اینجانب کارشناس الکترونیک و ده سال سابقه کار رسمی در شرکت نفت را دارم ،تخصصم سیستم کنترل و ابزاردقیق میباشد ،34 سال سن و متاهل ،یک فرزند دارم،به نظر شما برای جذب ویزای کار به کشور عمان و یا کدام کشور دیگر میتوانم اقدام کنم.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای ثبت شرکت اقدام میکنیم.
مهدي
مهدي با سابقه12سال در ملي حفاري و دوتا فوق ليسانس مديريت دولتي و مهندسي صنايع چمران دارم و چند مدال در مقطع ورزشي و تيراندازي و باديگاردي و جستجوي شغل نفت در خليج هستم باتشكر
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان دوست عزیز در حال حاضر خدماتی به منظور کار و یا کاریابی در عمان ارائه نمی‌دهیم. با تشکر
علی محمد کتابیان
جویایه کار در عمان هستم حرفه اصلی بنده صافکار و نقاش حرفه ای ماشین با جواز کار وسابقه ۲۵ساله
پاسخ توسط کارشناس 4
درود و روز بخیر در حال حاضر خدماتی به منظور کار در عمان ارائه نمی‌دهیم. در صورت تمایل به ثبت شرکت و یا سرمایه‌گذاری در عمان ، شرایط بسیار مناسبی برای شما وجود دارد.
Rashid
من داری لیسانس حسابداری هستم و ۴ سال سابقه اشتغال در این حرفه را دارم. آیا از طریق حرفه حسابداری کاری برای من وجود دارد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام دوست عزیز در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی به منظور کار در عمان ارائه نمی‌دهد. در صورت مایل به سرمایه‌گذاری و یا ثبت شرکت در عمان شرایط ایده‌آلی برای شما وجود دارد. با تشکر
مجتبی هداوند
سلام. من سیزده سال سابقه کار بازرگانی خارجی در امر صادرات و واردات با تسلط به زبان انگلیسی را دارا هستم. امکان دریافت ویزای کار عمان وجود دارد؟ با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز یا توجه به شرایط شما پیشنهاد ما ثبت شرکت برای شما میباشد.
آمنه ولی پور
باسلام وعرض ادب،بنده مهندس منابع طبیعی گرایش شیلات میباشم،خاستم بدونم برای کانادا و یا یکی از کشورهای اروپایی می شود اقدام کرد،خواهشمندم راهنمایی بفرمایید،سپاسگزارم.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز میتوانیم برای شما اقدام نماییم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما بررسی و کشور مناسبی به شما پیشنهاد شود.
محمد صادق رضایی
سلام.من میتوانم کالاهای زیادی را صادر کنم و نیاز به مشورت دارم.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا جلسه حضوری برای شما تعیین شود.
فرشید مستوفی
جهت مهاجرت کاری به عمان نیاز مشاوره دارم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ارادت در حال حاضر خدماتی در خصوص مهاجرت کاری به عمان ارائه نمی‌دهیم. با تشکر
حسین
سلام،بنده تو کار تعمیرات گوشی همراه تخصص زیادی دارم،پیشنهادی برای مهاجرت برام دارین؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز باید با کارشناسان ما مشاوره بگیرید تا شرایط شما بیشتر بررسی شود تا پیشنهاد مناسبی به شما ارائه شود.
حمیذرضاقره قانی
باسلام شرکتی دارم باتخصص درزمینه نفت گازپتروشیمی وصنایع کشتی سازی لطفاجهت ثبت شرکت وانجام کاردرحیطه تخصصی لطفاراهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در زمینه ثبت شرکت در کشور عمان میتوانیم شما را راهنمایی نماییم.
علي
درود فراوان به شما خواستم بدونم من ٢٧ سالمه ليسانس itدارم وهمچنين مدرك بين المللي اشپزيم دارم خواستم بدونم براي كشور كانادا يا كشوري ديگه ميتونم اقدام كنم لطفا راهنمايي كنيد با سپاس فراوان .
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام می‌توانیم اقدام به اخذ اقامت کانادا در کمتر از 6 ماه برای شما نماییم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.
سعید
من سنگ کار و نما کار حرفه ای آجر و سنگ هستم..آیا زمینه کار برام توی عمان فراهم هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در کشور عمان ساخت و ساز زیاد است و در زمینه تخصص خود دررآمد خوبی کسب خواهید کرد.
سعید
;کارشناس ارشد مکانیک ساخت و تولید هستم.در خصوص تجهیزات روتاری پالایشگاه کار کرده ام و تخصص دارم.لطفا راهمنایی فرمایید
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام د حال حاضر تنها امکان ثبت شرکت، فروش سهام و یا راه‌اندازی کسب و کار در عمان وجود دارد. با تشکر
رامین
با سلام. بنده دکترای مهندسی صنایع هستم و تحصیلات کارشناسی و ارشد را از دانشگاه صنعتی شریف و دکترا از دانشگاه تهران و بیش از ده مقاله isi با کیفیت دارم. پیشنهاد هیات علمی از تهران دارم اما میخواستم برم عمان برای تدریس. امکانش هست؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و خسته نباشید. در حال حاضر گروه حقوقی رادیو وکالت اقدام به کاریابی در عمان در شغل درخواستی شما نمی‌کند. با سپاس
مجید
با سلام خدمت شما. میخواستم بدونم هزینه ثبت شرکت تو کشور عمان چقدره و مثلا من اگه یه شرکت ثبت کردم چه کاری رو میتونم اونجا راه اندازی کنم و با چقدر هزینه اون کار راه اندازی میشه.اگر امکان داره راهنماییم کنید.با سپاس
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز باید با کارشناسان ما جلسه حضوری داشته باشد برای تعیین وقت تماس حاصل فرمایید.
سيد مجتبى
سلام من ٣٩ سال دارم و مهندس برق با سابقه ١٥ سال در زمينه سيستمهاى حفاظتى و دوربين مداربسته و اعلام حريق ساختمان هستم .امكان فعاليت در اين زمينه ها در عمان چگونه است؟ متاهل و داراى يك فرزند در مقطع دبستان هستم وضعيت تحصيلى فرزندم به چه صورتى ممكن است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز تحصیل فرزند شما در عمان تا مقطع دانشگاه رایگان است.
یوسف
با سلام و ارز ادب من یک برق کار حرفه ای ساختمان هستم که حدود 15 سال سابقه کار دارم و حدود 35 سالمه ایا من با این شرایط میتونم برای کار در عمان اقدام کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله میتوانید ویزا جست و جو کار عمان اخذ نمایید.
لیلا
با سلام ، بنده خانم 43 ساله ( مجرد ) ، با سابقه 22 سال کار و در شرف بازنشستگی هستم ، دارای دو فرزند پسر 22 و 10 ساله . در ارتباط با ثبت شرکت و امکان اقامت برای خودم و فرزندانم و تعیین حدود هزینه های مرتبط ، تقاضای راهنمایی دارم . با تشکر
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان سرکار خانم شرایط ایده‌الی به منظور ثبت شرکت در عمان برای شما وجود دارد. لطفا با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید تا از شرایط و نحوه اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت مطلع شوید.
سیدهادی
سلام وقت بخیر. دو سوال دارم. 1. بنده متاهل دارای دو فرزند 46 ساله. در حال دریافت مدرک دکترای مدیریت تکنولوژی و 24 سال سابقه کاری مفید و در حال حاضر در نهاد مالی حامی توسعه تکنولوژی در حال کار هستم.همسرم هم کارشناسی ارشد مدیریت it دارند. امکان مهاجرت از طریق کار چگونه است؟ سوال 2. بنده مشاور گروه آلمانی و انگلیسی که در حوزه انرژی خورشیدی سابقه بالای فعالیت دارند هستم. اگر بخواهم در زمینه پیمانکاری و یا سرمایه گذاری احداث نیروگاه های خورشیدی یا بادی دوستانم را تشویق به حضور در عمان کنم شرایط چگونه است؟ تشکر
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام جهت ثبت شرکت در عمان شرایط بسیار ایده‌آلی برای شما وجود دارد که از طریق تماس با کارشناسان مجموعه می‌توانید از شرایط آن آگاه شوید. با سپاس
فرزاد
سلام من مهندس عمران با ۱۴ سال سابقه کار جویای کار در کشور عمان هستم و همچنین می خواستم بدونم چه زبای برای کار در اونجا باید مسلط بود
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز زبان های عربی و انگلیسی کاربرد دارد.
فرزاد
سلام من مهندس عمران با ۱۴ سال سابقه کار جویای کار در کشور عمان هستم و همچنین می خواستم بدونم چه زبای برای کار در اونجا باید مسلط بود
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز زبان های عربی و انگلیسی کاربرد دارد.
M.S
سلام ، وقت بخیر 37ساله هستم و متاهل ، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و دارای مدرک تسول (150 ساعت) از کالج وستمینستر کالج لندن هستم . با 8 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در موسسات زبان ، برای مهاجرت می توانید راهکار ارائه نمایید ؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با عرض سلام جهت بررسی شرایط خود به منظور مهاجرت با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. با سپاس
سعید
با سلام عرض ادبو ارادت،بنده تحصیلات کارشناسی حقوق دارم ۳۵سالمه مجردم(آقا) سرمایه ای در حدود ۲۰۰میلیون تومان، زبان انگلیسی مسلط نیستم ولی دایره لغاتم بد نیست، در مورد( ویزای کار یا تحصیل همراه با کار) کدوم یک از کشورهای اروپایی رو پیشنهاد میکنید(چون بیشتر هدفم کار و اخذ اقامت دائم هستش)و در آخر آیا با شرایط فوق امکان اخذ ویزای کانادا برای من هست؟پیشاپیش قدرانی میکنم از محبتتون
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان جهت اخذ اقامت کانادا، اسپانیا و اوکراین و یا ثبت شرکت در عمان، گروه حقوقی رادیو وکالت خدمات بسیار ایده‌آلی را برای ارائه به شما هموطن عزیز در نظر گرفته است. جهت بهره‌مندی از مشاوره رایگان، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سید جلال حسینی
سلام و خسته نباشید ببخشید من حدود ۱۰ سال سابقه کار و مدیریت یک جایگاه سوخت را دارم اشنایی با نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر و تعمیرات را هم دارم اشنایی با زبان انگلیسی تا حدودی و متاهل هستم خانم بنده هم مدیریت بازرگانی از دانشگاه اصفهان را دارا هست با ۵سال سابقه مدیریت فروش البته لیسانس ولی خودم دیپلمه هستم.میشه منو راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس 4
با عرض سلام لطفا جهت بررسی مناسب‌ترین گزینه به منظور مهاجرت، با کارشناسان گروه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.
عبدالرسول غواصی
سلام،خواستم ببینم برای کسی با سابقه 30ساله در تاسیسات،اب و گاز و فاضلاب و شوفاژ وجوشکاری وسالها پروانه کسب مرتبط وممدارک مختلف فنی و حرفه ای و دیپلم فنی و سابقه مدیریتی مرتبط و52 سال سن، وسالها پرداخت بیمه، کار در عمان یا کشور دیگری وجود دارد و اگر معرفی نامه از ارگانهای صاحب صلاحیت ،مورد نیاز یا تایید انها باشدمیتوان گرفت
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و وقت بخیر گروه حقوقی رادیو وکالت در حال حاضر می‌تواند اقدام به اخذ ویزای جست و جوی کار در عمان برای شما دوست عزیز نماید که به واسطه آن می‌توانید کار مرتبط با حرفه خود بیابید.
مهرسا
سلام بنده خانم هستم با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری با 11 سال سایقه کار به همراه همسرم که ایشان نیز مدرک تحصیلی ارشد معماری با سابقه کار طراحی داخلی و پیمانکاری و سرپرست کارگاه می باشد آیا امکان یافتن کار مناسب برای دو نفر ما وجود داره ؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با عرض سلام و وقت بخیر شما از طریق اخذ ویزای جست و جوی کار عمان می‌توانید اقدام به کاریابی در این کشور نمایید و با توجه به تخصص خود، کار مناسب پیدا کنید. در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.
محمد
من برق ساختمان کار می کنم میشود در کشور عمان کار برق ساختمان گرفت و انجام داد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز در حال حاضر در عمان ساخت و ساز بسیار است و این قبیل خدمات بسیار نیاز می‌باشد.
تابان
10 سال در زمینه بیمه نفت و گاز و انرژی در کلیه پالایشگاهها و پتروشیمی ها و .. . سابقه کار دارم.همچنین زبان انگلیسی نسبتا خوبی دارم.مدرک تحصیلی من کارشناسی ،زبان اسپانیایی می باشد. دارای 3 مقام کشوری کاراته و یک مقام بین المللی در کاراته می باشم. برای مهاجرت ،می توانید راهکار ارائه نمایید .
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز شرایط و رزومه خوبی دارید برای مشاوره تخصصی تماس حاصل فرمایید.
علیرضاباجاغی
ببخشیدشماتلفن تماس راکه گذاشته ایدجواب نمیده
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز به دلیل تعمیرات چند روزی تلفنها مسدود بود در خدمتتان هستیم.
سید محمد
سلام ، وقت بخیر 28 ساله هستم و متاهل ، لیسانس مدیریت بازرگانی و همسرم لیسانس مهندسی عمران ، سطح زبان متوسط و حدود 8 سال سابقه کار بازرگانی ،اخذ ویزای کار و تحصیل در عمان با این شرایط امکان پذیر می باشد ؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ادب گروه حقوقی رادیو وکالت خدمات در راستای تحصیل در عمان ارائه نمی‌دهد. به منظور کار در عمان نیز تنها می‌توان اقدام به اخذ ویزای جست و جوی کار در عمان برای شما نماید، چرا که این مجموعه اقدام به کاریابی در عمان برای حرفه شما نمی‌کند.
وحید
با سلام و احترام اینجانب لیسانس برق دارم.۴ سال سابقه کاری مونتاژ قطعات الکترونیک دارم. آشنایی متوسط زبان عربی دارم با مدرک موسسه .ایا زمینه شغلی برای من در عمان وجود دارد.
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و درود خدمت شما به منظور کار در عمان در رشته شما، شرایط مناسبی وجود دارد و از طریق اخذ ویزای جست و جوی کار در عمان می‌توانید به هدف مورد نظر دست یابید.
محسن
سلام و خسته نباشید،برا مدرک حسابداری با ۱۰ سال سابقه کار در کشور عمان کار هست؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام خدمت شما دوست عزیز با توجه به شرایط شما، اخذ ویزای جست و جوی کار در عمان امکان پذیر می‌باشد.
محمد
با سلام و خسته نباشید خدمت شما بنده مهندسی معماری دارم،خواستم ببینم آیا شرایط مهاجرت به عمان رو دارم،ضمنا از لحاظ شغلی و درآمدی چطور هستش.با تشکر. ضمنا اینجانب در حوزه ی اطلاعات پزشکی سلامت یا مدارک پزشکی هم چند سال سابقه دارم.
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و روز بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت کشور عمان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مریم
سلام روزتون به خیر.من میکاپ آرتیست هستم و مدرک فنی و حرفه ای دارم.میتونم در عمان مشغول به کار بشم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای این اکور مشاغل در کشور عمان شرایط بسیار خوبی فراهم است و درآمد بالایی نیز خواهید داشت.
محمد بابایی
سلام خیلی جالب بود و ممنون از راهنمایی شما عزیزان. بنده شغلم تاسیسات هست و دوست دارم ویزای کاری بگیرم در کشور عمان. لطفا راهنماییم کنید.ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای تخذ ویزا جست و جو کار عمان در خدمتتان هستیم.
مجید
مجید هستم با سلام من متاهل هستم و دو فرزند دارم در کار بازرگانی و ترخیص کالا میتوانم فعالیت داشته باشم آیا میتوانم در انجا دفتر بازرگانی راه اندازی کرد و ملکی خرید و اقامت گرفت؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز از طریق ثبت شرکت میتونید اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با دفتر ایران ما تماس حاصل فرمایید.
نادر
کارهای مربوط به نقشه برداری پیدا میشه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز ساخت و ساز در عمان زیاد میباشد بنابراین این قبیل رشته ها نیز بازار کار دارد.
سیاوش
سلام من فوق لیسانس برنامه ریزی محیط زیست از دانشگاه تهران دارم و 47 سالمه. همسر و دو فرزند هم دارم. امکان اقامت برای من هست؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بله شرایط اخذ ویزا کار، ثیت شرکت و ... را دارید.
فرهاد
باسلام و ادب، احتراما اینجانب قصد اقامت در یکی از کشورها را دارم ، که البته کانادا و عمان از گزینه های اولیه می تواند باشد. مهندس عمران با بیش از بیست سال سابقه اجرایی و مدیریتی کارشناس ارشد توسعه روستایی دانشگاه تهران. متاهل دارای دو فرزند یک پسر ۱۵ ساله یک دختر ۷ ساله زبان انگلیسی ضعیف دارایی حدود ۲۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال سرمایه نقدی حدود ۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال لذا خواهشمند است راهنمایی و گزینه های پیشنهادی خود را اعلام فرمایید...
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزا در خدمتتان هستیم.
سحر
سلام. من کارشناس تغذیه ورژیم درمانی هستم وتسلط خوبی به درمان با طب سنتی دارم. مثلا بیماریهایی مثل کبد چرب فیبروم وکیست سینه ورحم ومشکلات گوارشی رو با دارهای دست ساز خودم که همگی طبیعی هستند وساده درمان میکنم دوست دارم به عمان مهاجرت کنم ومشغول کار شم. ایا برای من امکانش هست
پاسخ توسط کارشناس (1)
درود بر شما سحر عزیز. قطعا امکان اخذ ویزای کار و ثبت شرکت با توجه به تخصص خود را خواهید داشت. با تشکر
مالک حبیب زاده
با سلام احتراما " اینجانب داری مدارک تحصیلی لیسانس علوم تربیتی شاخه دوره پیش دبستانی را دارم و معلم هستم و در رشته برق صنعتی از اداره فنی و حرفه مدرک برق صنعتی گرفتم ام و در بیرون کار برق ساختمانی انجام میدهم و از لحاظ مالی خدا را شکر داری تمکین مالی هستم لذا به علت مشگلات خانوادگی تقاضای دار در خارج از کشور را دارم تا مدتی از خانواده دور باشم اگه در این زمینه کمک کنین ممنون میشوم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با توجهبه وضعیت مالی شما میتوانیم کشورهای اوکراین و اسپانیا را به شما پیشنهاد دهیم برای بررسی بیشتر شرایط خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
قادرسنجانی
دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم پایان خدمت دارم گواهینامه ماشین سبک دارم دارای کار در حوضه انبارداری هستم
محمد مهدی پور
سلام من فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیر تهران هستم. برای اخذ اقامت کاری نیاز به ویزای کاری دارم .لطفا راهنمایی فرمائید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای بلو کارت آلمان میتوانید اقدام نمایید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
حجت
با سلام بنده دارای مدرک فوق لبسانس معماری با 7 سال سابقه کار طراحی و نظارت هستم. جهت مهاجرت کاری به کشور عمان خواستار راهنمایی شما می باشم.با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در کوتاه‌ترین زمان ممکن، امکان اخذ ویزای کار عمان وجود دارد. با ما در تماس باشید...