مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری

برای مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری چکار باید کرد؟

 آیا بهترین راه برای مهاجرت به اوکراین ازدواج صوری است؟

آیا مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج قانونی است؟

در این مقاله به بررسی مهاجرت به کشور اوکراین با استفاده از ازدواج صوری خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به اوکراین از این طریق می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نموده و راههای مهاجرت به اوکراین را بررسی و بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین می توانید برای مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت با ما تماس بگیرید.

اوکراین یکی از کشورهای شرقی اروپا است که در همسایگی کشورهایی چون روسیه قرار گرفته است. پایتخت این کشور کیف و یکی از بزرگترین شهرهای آن خارکیف است. مردم اوکراین به زبان اوکراینی و همچنین زبان روسی صحبت می کنند.

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت اوکراین

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اوکراین ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

سطح زندگی در اوکراین نسبتا مناسب است و مردم در رفاه هستند. هزینه ها برای زندگی در اوکراین بسیار پایین است به نحوی که کمترین هزینه ها را در اروپا دارد. شما برای اجاره یک خانه ماهیانه 200 دلار لازم دارید و راه اندازی کار در اوکراین با 10000 دلار نیز امکان پذیر است.

با داشتن پاسپورت اوکراین، می توانید به کشورهای حوزه شینگن سفر کنید.

ازدواج صوری در اوکراین

یکی از راههای مهاجرت به اوکراین ازدواج صوری است. این راه در کشور اوکراین یکی از راههای قانونی کسب اقامت دائم است. البته علاوه بر این راه، می توان از روشهای دیگری برای مهاجرت به اوکراین استفاده نمود. یکی از دیگر راهها، سرمایه گذاری در اوکراین است که 100 هزار دلار سرمایه گذاری نیاز دارد. همچنین می توان از طریق حمایت از افراد مسن و کودکان بی سرپرست نیز اقامت اوکراین گرفت که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقالات کشور اوکراین را مطالعه نمایید و یا با موسسه تماس حصل فرمایید.

اخذ اقامت از هر طریقی محدودیت سنی ندارد و شما در هر سن و سالی که باشید می توانید به اوکراین مهاجرت نمایید. موسسه حقوقی رادیو وکالت مجری مستقیم مهاجرت به این کشور است و در کوتاهترین زمان یعنی تنها 45 روز کارهای اقامت شما را به اتمام می رساند. این مدت زمان، کمترین زمان لازم برای کسب اقامت در دنیاست.

همچنین در رابطه با افرادی که پاسپورت اوکراینی دریافت می کنند، این افراد می توانند به تمامی کشورهای حوزه شینگن بدون ویزا سفر کنند. سفر به 125 کشور در دنیا بدون ویزا و به آسانی.

شرایط مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری

برای مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری و یا راههای دیگر باید شرایط و مدارک زیر را بصورت عمومی داشته باشید:

  • عدم سوء پیشینه
  • گواهی صحت و سلامتی
  • ترجمه مدارک هویتی

مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری

ما در این مقاله سعی کردیم بصورت مختصر مهاجرت به اوکراین از طریق ازدواج صوری و شرایط را توضیح دهیم. شما برای کسب اطلاعات از نحوه انجام کار و جزئیات می توانید بصورت رایگان با موسسه رادیو وکالت تماس حاصل نمایید.