مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا

 

در چند سال اخیر مهاجرت به اسپانیا بیش از پیش شدت گرفته است.معمولا متقاضیان اسپانیا سوالاتی نظیر سریع ترین روش های مهاجرت به اسپانیا،روش های تحصیل در اسپانیا و ... را میپرسند.در ابتدا باید از هزینه های مهاجرت به اسپانیا آگاه شوید.همچنین باید بررسی کنید که برای زندگی در اسپانیا چه شرایطی نیاز دارید و هزینه های سالیانه زندگی در این کشور چقدر است.برای اطلاع دقیق از این موارد پیشنهاد میکنیم با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان وکلای ما بهره مند شوید.

شماره تماس جهت اخذ مشاوره رایگان:

021-88705123

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت دائم اسپانیا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اسپانیا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

روش های مهاجرت به اسپانیا:

برای مهاجرت به اسپانیا میتوان از روش های مختلفی اقدام کرد.متقاضیان باید در نظر داشته باشند که با توجه به شرایطی که دارند باید بهترین روش و کم هزینه ترین آن را انتخاب کنند.روش های مهاجرت به اسپانیا شامل:

مهاجرت با اسپانیا از طریق ازدواج:

برای اینکار باید شما فردی را داشته باشید که با شما ازدواج کند.این فرد حتما باید اسپانیایی باشد یا اقامت  دائم اسپانیا داشته باشد.البته شما باید مدارکی را به سفارت ارائه دهید که نشان دهد قصد و هدف شما فقط زندگی در کنار هم است و همچنین شما شرایط مالی لازم برای زندگی در کنار همسرتان را دارا هستید.پس از ثبت ازدواج مدارک لازم را به سفارت ارائه خواهید داد و منتظر اخذ ویزا میمانید.البته موسسه حقوقی رادیو وکالت تمامی این امور را در کمترین زمان ممکن توسط با تجربه ترین وکلا در ایران و اسپانیا انجام خواهد داد.پس با ما تماس بگیرید.

 

مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل:

شرایط تحصیل در اسپانیا برای ایرانیان مطلوب است.متقاضیان میتوانند به راحتی از طریق تحصیل مهاجرت به اسپانیا را تجربه کنند.در تمامی دانشگاه های اسپانیا علاوه بر زبان اسپانیایی به زبان انگلیسی نیز تدریس میشود که البته برای ورود به این دانشگاه ها ابتدا باید به یکی از این زبان ها مسلط باشید.هزینه های تحصیل در اسپانیا با توجه به دانشگاه و رشته ی انتخابی شما متغیر خواهد بود و در حدود 5000 دلار در سال خواهد بود.بورسیه تحصیلی در اسپانیا فقط در مقطع دکترا ارائه میشود.

 

مهاجرت به اسپانیا از طریق کار:

مهاجرت از طریق کار به اسپانیا تا حدودی از دیگر روش ها سخت تر است.زیرا دولت اسپانیا تاکید ویژه دارد که ابتدا از نیروی های داخل اسپانیا برای کار استفاده شود.برای این کار شما باید یک کارفرما در اسپانیا داشته باشید که برای شما دعوت نامه برای کار ارسال کند.اما موضوع به این راحتی نیست.کارفرما ابتدا باید در کشور خودش به مدت 3 ماه آگهی نیروی کار بدهد و اگر در آن زمان موفق به جذب نیرو نشد سپس به مدت 3 ماه در اتحادیه اروپا درخواست نیروی کار دهد و اگر در این مدت نیروی کار پیدا نشد آن زمان است که میتواند برای شما دعوت نامه ارسال کند و شما مهاجرت کاری اسپانیا داشته باشید.البته روش هایی برای انجام بهتر این فرآیند وجود دارد که نیاز است با مشاوران حقوقی رادیو وکالت صحبت کنید.

 مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری:

برای مهاجرت از طریق خرید ملک ابتدا باید در اسپانیا ملکی به ارزش حداقل 180 هزار دلار خریداری کنید و سپس از طریق مراحل پیچیده حقوقی اقامت اسپانیا را دریافت کنید.برای این مورد پیشنهاد میکنیم حتما با وکلای با تجربه در این زمینه مشورت های لازم را انجام دهید.

 

به صورت کلی اسپانیا در حال حاظر کشوری ایده آل برای ایرانیان است که بتوانند به کشوری اروپایی و جزو اتحادیه اروپا مهاجرت کنند و از مزایای زندگی در این کشور بهره مند شوند.سطح رفاهی زندگی در اسپانیا مطلوب است و جزو کشور های خوب اروپا محسوب میشود.دولت اسپانیا تبلیغات زیادی در زمینه جذب سرمایه انجام میدهد و از همین رو روز به روز متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری در اسپانیا اقدام میکنند.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به اسپانیا و اقدام برای این کار میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
شهاب
سلام من 22 درصد از سهام یک فروشگاه رو خریدم و در دفتر خونه ثبت شده میخواستم ببینم اسم من باید در borme یا همون محل ثبت تغیرات شرکت ها بیاد یا خیر کلا 3 نفر هستیم که یکی 28 درصد و دیگری 50 درصد سهام رو داره اما فقط اسم اونکه 28 درصد داره در تغییرات شرکت اومده.
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- بله قدرالسهم شما باید در اساسنامه شرکت ثبت شود و همچنین باید در محل ثبت تغییرات به ثبت برسد بعلاوه این در روزنامه رسمی نیز باید منتشر گردد تا سهام شما علنی و قابل اثبات گردد.
سعید واشقانی فراهانی
سلام من حدود ۱۵۰ میلیون پول نقد دارم !میخوام به اسپانیا مهاجرت کنم !راهنمایی لطفا !
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز آیا سند ملکی هم دارید؟چند نفر هستید ؟ هزینه ذکر شده برای کشور توکراین کافی هستش برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.