مهاجرت به استرالیا 2018

 

 

شرایط جدید مهاجرت به استرالیا 2018 چیست؟
آیا قوانین مهاجرت به استرالیا 2018 دست خوش تغییرات زیادی شده است؟
چگونه می توان از شرایط مهاجرت به استرالیا 2018 مطلع شد؟
کشور استرالیا جز یکی از کشورهای همسود می باشد و همواره با قرارداشتن در صدر کشورهای مهاجرپذیر شرایط بخصوصی را برای جذب متقاضیان در نظر گرفته است
فرم درخواست ارزیابی ویزای مهارت شغلی استرالیا

شما میتوانید از طریق فرم زیر مشخصات خود جهت اخذ ویزای کاری استرالیا را برای ما ارسال نمایید.کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

 

.
طبق آخرین اطلاعات، کشور استرالیا 27 امین سال رشد اقتصادی اش را پشت سرگذاشت و ثبات اقتصادی اش را به رخ جهانیان کشید بطوری که ارزش دلار استرالیا به سه چهارم ارزش دلار امریکا رسید.
این آمارها و رکوردها حاکی از سیستم و بستر بسیار مناسب، قوی و بسیار کارشناسانه از سمت دولت استرالیاست که شرایط بخصوصی را برای آن دسته از متقاضیانی که قصد مهاجرت به استرالیا 2018 را دارند در نظر گرفته است.
می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه و شرایط مهاجرت به استرالیا 2018 با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید تا آخرین تغییرات و اطلاعات را در این خصوص کسب نمایید. رادیو وکالت مفتخر است که تمامی پروسه جذب و اخذ اقامت استرالیا را با تنها وکیل رسمی مورد تایید اداره مهاجرت استرالیاMARA  به انجام می رساند.

همانطور که در بخش بالا متذکر شدیم شرایط مهاجرت به استرالیا 2018 نیز مثل سال های قبل دستخوش تغییرات و به روزرسانی هایی می شود.

مهاجرت به استرالیا 2018
انواع ویزاهایی که برای مهاجران در این خصوص تعریف شده است بصورت زیر می باشد:


- ویزای سرمایه گذاری
- ویزای تخصص و مهارت شغلی
- ویزای تحصیلی و دانشجویی
- ویزای ازدواج و نامزدی
- ویزای والدین
- ویزای کار
- ویزای دیدار و گردشگری


یکی از اساسی ترین موضوعاتی که در خصوص شرایط جدید مهاجرت به استرالیا 2018 باید در نظر گرفت اطلاع از آخرین تغییرات سیستم امتیازبندی برای صدور انواع ویزاها می باشد.
به طوری که با تغییر سیستم امتیازبندی به تبع شرایط اخذ امتیاز در هر مقوله دستخوش تغییرات می شود. به عنوان مثال یکی از شرایط امتیاز دهی سیستم دولت استرالیا بر مبنای سن متقاضیان می باشد بخصوص برای اخذ ویزای مهارت شغلی و تخصصی.


شرایط سنی مهاجرت به استرالیا 2018 به شرح زیر می باشد:


18 تا 24 سال: 25 امتیاز
25 تا 32 سال: 30 امتیاز
33 تا 39 سال: 25 امتیاز
40 تا 44 سال: 15 امتیاز
45 تا 49 سال: صفر امتیاز


یا به عنوان شرایط دارا بودن مدرک زبان در خصوص مهاجرت به استرالیا 2018 نیز به شکل زیر می باشد:


نمره آیلتس 6 و معادل آن در هر 4 مهارت: صفر امتیاز
نمره آیلتس 7 و معادل آن در هر 4 مهارت: 10 امتیاز
نمره آیلتس 8 و معادل آن در هر 4 مهارت: 20 امتیاز

پس با این شرایط همواره باید در نظر گرفت که شرایط امتیازدهی به چه شکل می باشد.
از دیگر موضوعاتی که عمدتا هرساله دچار تغییر می شود، لیست مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا می باشد، یعنی متقاضیان باید در نظر داشته باشند که در ابتدا رشته تحصیلی و سابقه کاریشان مرتبط با لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد و پس از آن بخواهد اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد.