مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

 


شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری چیست؟

آیا همه متقاضیان با سرمایه حداقلی امکان سرمایه گذاری در استرالیا و به تبع امکان اخذ ویزای سرمایه گذاری را دارند؟
امتیازات مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری چیست؟

مهاجرت به کشور استرالیا اگر نگوییم برای همه متقاضیان اما به جرات برای سیر کثیری از متقاضیان و سرمایه داران در صدر انتخاب هایشان قرار داشته است، کشور استرالیا امسال 27امین سال رشد اقتصادی اش را جشن گرفت و توانست ارزش دلار خود را به سه چهارم دلار امریکا برساند.
این پیشرفت و رشد اقتصادی حاکی از بستر مناسب سرمایه گذاری در این کشور می باشد پس به نوعی می توان این کشور را جز یکی از کشورهای مطمئن در بخش سرمایه گذاری در نظر گرفت.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه سرمایه گذاری در کشور استرالیا و مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید. موسسه حقوقی رادیو وکالت تمامی قراردادها را با تنها وکیل رسمی مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا MARA به انجام می رساند.

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

انواع ویزاهایی که برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری لحاظ شده است به صورت زیر است:


ویزای زیرگروه 188: اقامت موقت سرمایه گذاری 4 ساله می باشد
ویزای زیرگروه 888: اقامت دائم و مرحله دوم ویزای زیرگروه 188 است
ویزای زیرگروه 132: اقامت دائم سرمایه گذاری می باشد که متقاضی از همان ابتدا بصورت دائم امکان اقامت در کشور استرالیا را دارا می باشد.


ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای اقامت موقت 4 ساله به 3 زیرگروه زیر تقسیم می شود:


الف: ویزای کارآفرینی استرالیا
ب: ویزای سرمایه گذاری معمولی استرالیا
ج: ویزای سرمایه گذاری ویژه استرالیا


همانطور که اطلاع دارید کشور استرالیا از سیستم امتیازبندی جهت جذب مهاجرین استفاده می نماید و در خصوص جذب سرمایه گذاران و صدور انواع ویزاهای سرمایه گذاری نیز شروطی را در نظر گرفته است.
حداقل امتیاز لازم جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری 65 امتیاز می باشد که به مواردی چون سن، مدرک تحصیلی دانشگاهی، دانش زبان انگلیسی، میزان سرمایه متقاضی، میزان گردش مالی، سابقه مدیریتی مناسب، سابقه تجارت(واردات و صادرات)، سابقه بیزنسی و ... بستگی دارد.
در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری برای ویزای زیرگروه 188 شرایط زیر مورد نیاز است:
سن متقاضی باید کمتر از 55 سال باشد و مجموع دارایی ها فرد و همسرش باید حداقل در 2 سال از 4 سال اخیر 500 هزار دلاراسترالیا باشد و حداقل سرمایه انتقالی برای خود و همسرش به 800 هزار دلار استرالیا برسد که تمام این سرمایه باید قابل انتقال به استرالیا باشد.


در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری برای ویزای زیرگروه 132 نیز شرایط کلی زیر الزامی می باشد:
سن متقاضی کمتر از 55 سال باشد، مجموع دارایی های خود و همسرش 400 هزار دلار باشد (حداقل 2 سال از 4 سال گذشته) همچنین حداقل مبلغ 1.5 میلیون دلار استرالیا را بتواند به این کشور انتقال دهد که در آن صورت امکان اخذ اقامت دائم برای متقاضی ممکن می باشد که در نهایت می تواند برای خود و تمامی اعضای خانواه درخواست کارت شهروندی استرالیا را دهد.