پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن: 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به کشورآلمان

پرسش از چگونگی مهاجرت به یک کشور، به معنای پرسش از چگونگی اخذ ویزای اقامت در آن کشور است. مهاجرت به آلمان طبق آخرین تحولات قوانین این کشور در حوزه پذیرش مهاجران باید به یکی از این دو دلیل پذیرفته شود:
1- اخذ مجوز قبلی برای انجام فعالیت‌های حرفه‌ای : فعالیت تخصصی، تحصیلی، سرمایه‌گذاری یا کارگری
2- ازدواج با یک آلمانی
علاوه بر این دو مسیر، مهاجرت به آلمان مانند بیشتر کشورهای توسعه‌یافته از طریق پناهندگی نیز میسر است اما از آنجا که شیوه‌ای خطرناک، پرهزینه و فاقد ابتکارعمل است از بررسی این شیوه مهاجرت به آلمان چشم‌پوشی می‌کنیم.

 

مهاجرت به آلمان


نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که در بسیاری از موارد اقامت دائم در آلمان مستلزم کسب تابعیت آلمانی نیز هست که این خود متوقف بر ترک تابعیت نخستین است چرا که در نظام حقوقی آلمان تابعیت مضاعف مورد قبول نیست.
1- مهاجرت به آلمان از طریق اخد مجوز قبلی
در واقع هرگاه شما به هر دلیلی از دلایل به غیر از انگیزه‌های گردشگری و یا دیپلماتیک وارد خاک آلمان شوید و نهایتاً 5 سال در این کشور زندگی کنید (که معمولا بسته به مسیری که جهت مهاجرت به آلمان انتخاب کرده‌اید خیلی کمتر طول می‌کشد ) با ارائه مدارک دال بر 3 چیز می‌توانید تقاضای اقامت دائم نمایید:
1 : این 5 سال حضور شما در آلمان قانونی بوده : یعنی برای ورود به آلمان ویزا گرفته و مجوز اقامت موقت خود را در طی این 5 سال همواره تمدید کرده‌اید؛
2 : در این 5 سال شما توانسته‌اید در آلمان با کار و درآمد خود زندگی کنید؛
3 : زبان آلمانی را فراگرفته‌اید.

مهاجرت به آلمان


برای اخذ ویزا جهت اقامت موقت در آلمان باید چگونه عمل کرد ؟ پاسخ این سوال آن است که باید یک فعالیت حرفه‌ای زمینه ورود شما به خاک آلمان باشد که این خود از 4 طریق ممکن است :
الف : مهاجرت به آلمان جهت فعالیت تخصصی
از طریق فعالیت تخصصی می‌توان جهت مهاجرت به آلمان ویزا گرفت. فعالیت تخصصی یعنی آن‌که شما در رشته خاصی دارای تحصیلات آکادمیک هستید و کارفرمایی در آلمان نیز خواهان جذب شماست. از سال 2012 روند جذب افراد متخصص در سراسر اتحادیه اروپا منهای انگلیس و ایرلند با تقلید از گرین کارت آمریکا و ابداع روالی مشابه، با عنوان بلو کارت (Blue Card) سرعت گرفته‌است. با دراختیار داشتن این کارت، گرفتن اقامت دائم برای شما خیلی کمتر طول می‌کشد و همسر و فرزندان شما نیز تا زمانی که این کارت اعتبار داشته باشد، به تبع شما می‌توانند در آلمان اقامت گزینند. برای شروع این فرایند دو چیز نیاز ابتدایی است:
الف : تأیید مدرک دانشگاهی شما توسط اداره ارزشیابی مدارک آکادمیک آلمان
ب : دریافت پیشنهاد رسمی از کارفرمایی که:
یا در آمد ناخالص سالیانه اش 44800 یورو باشد (که رقم بالایی نیست)
یا در آمد ناخالص سالیانه اش بین این رقم تا حداقل 34944 یورو باشد ولیکن مشاغل تحت هدایت وی در زمره‌ی مشاغل خاص یا مورد نیاز شدید آلمان باشد که طی یک فهرست رسمی منتشر شده است. مشاغل مبتنی بر رشته‌های طبیعی، ریاضی و همین طور علوم کامپیوتر و انفورماتیک از جمله این مشاغل محسوب می‌شوند.
شما می‌توانید با 33 ماه فعالیت تخصصی در آلمان موفق به دریافت PR یا همان اقامت دائم شوید که اگر بتوانید زودتر از این مدت مدرک زبان آلمانی سطح B1 را کسب کنید، مهلت مقرر 33 ماهه به 21 ماه کاهش می‌یابد.
ب : مهاجرت به آلمان از طریق فعالیت تحصیلی
در این روش ابتدا باید از دانشگاه مورد نظر خود در آلمان تاییدیه دریافت کنید و سپس مدارک خود را ابتدا به سفارت آلمان تحویل دهید فقط توجه داشته باشید که اگر خواهان پذیرش در دوره لیسانس هستید باید مدرک آلمانی داشته باشید اما اگر دانشجوی ارشد یا دکتری می‌باشید و دانشگاه مقصد شما دانشگاهی است که زبان رسمی آن انگلیسی است در این صورت باید مدرک زبان انگلیسی ارائه دهید. اما آیا مهاجرت به آلمان از این طریق به اقامت دائم منجر خواهد شد؟ در پاسخ باید گفت که بستگی به مدت زمان تحصیل شما دارد. دانشجوهای دوره دکتری مدت طولانی تری را در آلمان سپری می‌کنند و معمولا گذراندن دوره دکتری در اروپا به نوعی اشتغال تلقی می‌شود پس همان طور که در ابتدا عرض کردیم پس از گذران 5 سال و ارائه مدارک دال بر احراز 3 شرط مربوطه که در ابتدای مقاله ذکر شد می‌توان فرایند مهاجرت به آلمان را تا اخذ اقامت دائم تکمیل کرد. دانشجوهای دوره کارشناسی و ارشد نیز پس از اتمام دوره تحصیلی خود با پذیرش در مقطع بالاتر یا جذب در مشاغل (ر.ک : مهاجرت به آلمان از طریق فعالیت تخصصی) می‌توانند قدم بعدی را تا کسب مجوز اقامت دائم در آلمان بردارند.
ج : مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه‌گذاری : که خود بر دو نوع است :
1 : سرمایه‌گذاری جهت فعالیت فردی : که برای بعضی از آن ها کسب مجوز خاص لازم نیست و فقط باید طرح توجیه اقتصادی آن به تایید اداره بازرگانی برسد مانند بیشتر مشاغلی که دائر مدار یک «مغازه» است؛ ولی برای بعضی دیگر از ان ها کسب مجوز خاص مبنی بر مستلزمات صنف مربوطه مورد نیاز است مانند رانندگی تاکسی.
2 : سرمایه گذاری در قالب شرکت : که می‌تواند شرکت مربوطه اصلی یا شعبه‌ی شرکت ایرانی باشد که در هر دو صورت تابع قوانین آلمان است و باید جهت اخذ اطلاعات وسیع تر با توجه به اقتضائات هرمورد به مشاور حقوقی و بازرگانی در این زمینه مراجعه نمود.
همه این موارد می‌توانند زمینه ساز مهاجرت دائم به آلمان باشد.

مهاجرت به آلمان


د : مهاجرت به آلمان جهت کار :
البته اینجا منظور نه فعالیت تخصصی بلکه مشاغل یدی و غیر تخصصی است. بهترین مسیر برای این امر استفاده از فرصت شش ماهه ای است که آلمان به افراد خارجی جهت یافتن کار اعطا می‌کند و ابتدا هم بر همین مبنا به شما ویزای ورود به خاکش را می‌دهد. همان طور که در ابتدا اشاره کردیم اگر بتوانید تا 5 سال در آلمان کار داشته باشید و زبان آلمانی را هم فرابگیرید پس از آن شانس زیادی برای دریافت مجوز اقامت دائم خواهید داشت.
2- ازدواج با یک آلمانی
طبق نظام حقوقی آلمانی زن یا مردی که با مرد یا زن آلمانی ازدواج کند باید به تابعیت آلمانی درآید. بنابراین ازدواج با یک آلمانی و دارا بودن شرایط کسب تابعیت و قبل از آن اخذ ویزای ازدواج لازم و ملزوم هم هستند و همان‌طور که در ابتدا هم گفته شد این امر مستلزم ترک تابعیت ایرانی است. فرد باید به سفارت آلمان در کشور خود مراجعه کرده و مدرکی دال بر کفایت وضعیت درآمدی خود در آلمان ارائه نماید و همچنین مدرک A1 زبان آلمانی را نیز کسب کرده باشد.

 

نظرات کاربران

 • رحیم میگه:
  سلام من ۱۵ سابقه کار تزئینات داخلی ساختما ماننده دیوارپوش و کفپوش و پارکت ودر زمینه جوشکاری برق اجرای سقفهای سبک مانند سفال . آردواز . پرچین و غیره هستم . درضمن باریستا هم هستم در حدود ۴ سال . ایا میتوانم اقامت کشور المان بگیرم
  پاسخ توسط کارشناس(3) : سلام- کشور آلمان فقط از طریق تخصص و تحصیلات دانشگاهی ویزای کار تحت عنوان بلو کارت ارائه می کند.با توجه به شرایط شما ویزای کار عمان و روسیه پیشنهاد می شود.برای کسب اطلاعات در زمینه ویزای کار عمان و روسیه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 • فاطمه میگه:
  با سلام ببخشید من و همسرم قصد مهاجرت داریم الان در حال حاضر در جزیره کیش تاکسی سفید دارن همسرم بخواد اونجا سرمایه گذاری کنه برا شرکت تاکسی رانی چقدر باید هزینه کرد
  پاسخ توسط کارشناس (1) : با سلام. در خصوص سرمایه گذاری و اقامت از این طریق می توانیم به شما کشور اسپانیا را پیشنهاد دهیم که به مراتب سریع تر و راحت تر به نتیجه خواهید رسید. در ضمن کشوری که به نسبت شرایطش به محل کار و زندگی همسرتان نزدیک تر است.
 • احسان میگه:
  سلام من مهندسی برق قدرت از دانشگاه ازاد و مدرک نصب پانلهای خورشیدی از فنی وحرفه ای دارم چطور میتونم برای کار به المان مهاجرت کنم ؟ ایا باید کسی اونجا برام کار پیدا کنه و یا درخواست بهم بده؟
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز برای بررسی رزومه خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • سحر میگه:
  سلام دانشجوي ترم اخر كارشناسي بيهوشي از دانشگاه شهيد بهشتي هستم امكان مهاجرت كاري براي من وجود داره؟ اگر هست تحت چه شرايطي؟؟ ممنون از پاسخگوييتون
  پاسخ توسط کارشناس (1) : با سلام خدمت شما. تنها از طریق ویزای بلو کارت می توانیم اقدام کنیم که مربوط به رشته های مهندسی برق- کامپیوتر- IT و مکانیک می‌باشد.
 • احسان میگه:
  سلام من مهندسی برق قدرت دارم مدرک فنی وحرفه ای نصب پانلهای خورشیدی رو هم دارم.چطور میتونم برای کار به المان برم ؟
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز رزومه و سابقه کاری شما باید بررسی شود.
 • محمد میگه:
  با سلام با تحصیلات مهندسی صنایع و سابقه کار حدود 10 سال در زمینه کنترل پروژه امکان اخذ بلوکارت آلمان می باشد؟
  پاسخ توسط کارشناس (2) : برای بلو کارت آلمان فقط رشته های برق، کامپیوتر، مکانیک و آیتی اقدام مینماییم.
 • کامران خلیلی میگه:
  سلام من 49 ساله دارای مدرک دکترای دامپزشکی بدون سابقه کاری مرتبط در این رشته و فوق لیسانس ایمنی و بهداشت با 24 سال سابقه در این رشته می باشم. همسرم 50 ساله پزشک متخصص طب کار و بیماریهای شغلی با 20 سال سابقه کار که 8 سال آن استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (رنکینگ 2 کشوری) بوده است دارای یک دختر 16 ساله هستیم آیا با توجه به سن امکان مهاجرت از طریق نیروی متخصص وجود دارد . در حال حاضر زبان المانی بلد نیستیم ولی تا یکسال میتوان به B1 رسید چون ایلتس را هم یکساله گرفتیم
  پاسخ توسط کارشناس (1) : با سلام خدمت شما. متاسفانه با توجه به تخصص شما نمی توانیم جهت اخذ ویزای بلوکارت آلمان اقدام کنیم.
 • ارین میگه:
  سلام من میخواستم برای ویزای کار به کشور المان برم/در حال حاظر کارمند تاسیسات بیمارستانم.وتو امور کارهای برق جوشکاری وفنی وارد هستم.دارای زن ودو فرزند زیر 3سال میباشم.مدرک مربی گری کیک بوکس رو هم دارم وقهرمانی در سطح استانی وکشوری.با سابقه 8سال بیمه و6سال کارمندی.میخواستم ببینم خودم تنها یا با خانواده میتونم قانونی برای مهاجرت اقدام کنم.با سپاس
  پاسخ توسط کارشناس(3) : سلام- کشور آلمان در حال حاضر تنها از طریق تخصص مهاجر می پذیر. اگر متقاضی در رشته های برق .مکانیک . کامپیوتر و IT تحصیلات بالای لیسانس داشته باشد و دارای 5 سال سابقه کار مرتبط باشد می تواند برای اخذ بلو کارت آلمان اقدام نماید.در غیر این صورت مقدور نیست.
 • شبنم میگه:
  سلام ببخشید سوالی در رابطه با اخذ اقامت از طریق تحصیل داشتم. من و همسرم مایلیم که از این طریق به آلمان مهاجرت کنیم. ایشون در حال حاضر دانشجوی پزشکی عمومی هستن و تصمیم دارن که برای تخصص به آلمان برن و بعد اقامت بگیرن. بنده هم دانشجوی پزشکی عمومی هستم اما قصد گرفتن تخصص ندارم. آیا من میتونم همراه با ایشون برم؟ یعنی در کل این امکان برای کسی که برای تحصیل به آلمان میره وجود داره که اعضای خانوادش رو هم با خودش ببره؟ و هم چنین برای اونا هم همرا با خودش اقامت بگیره؟
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام بله دوست عزیز امکان اخذ ویزا همراه وجود دارد.
 • سعید میگه:
  با سلام ودرود فراوان یکی از بستگان نزدیک خانم من به المان پناهنده شده واکنون شهروند درجه دو المان است ایشان از دختر من خواستگاری نموده میخواستم بدانم اگر این دو با هم ازدواج نمایند دخترم میتواند من و همسرم را نیز به المان ببرد البته برای اقامت داعم نه دیداری ممنون
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام بله پی از انجام شدن مراحل اقامت خود می‌توانند برای شما دعوت نامه ارسال کنند.
 • رویا میگه:
  سلام من یک خانم ۴۵ ساله هستم، طلاق گرفته ام، کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دارم،حداقل ۱۰ سال سابقه حق التدریس بدون بیمه دارم، ۳ سال سابقه کار بیمه ای دارم، و ۶ سال گذشته را پرستار کودک در منزل بوده ام که سابقه بیمه ندارم اما نامه رضایت هر ۲ خانواده ها را دارم. از نظر مالی هم شرایط مناسبی ندارم.آیا شانس یک نوع مهاجرت به کشور اروپایی یا استرالیا و یا کانادا را دارم؟ ممنون از راهنمایی.
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز برای بررسی دقیق تر شرایط خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • فرهاد میگه:
  باعرض سلام وادب خدمت شما جوانی هستم 31ساله وبه دنبال مهاجرت برای کاربه یه کشوراروپای رودارم شعلمم تاسیسات مکانیکی ساختمانوفولم ودرکفاشی ونقاشی هم واردم ولی شعل اصلیم تاسیساته میخواستم یه خواهشی بکنم راجب به هزینه وشرایطش برام توضیح بدیدبعدتحصیلاتمم زیردیپلمه متشکرم
  پاسخ توسط کارشناس (2) : سلام دوست عزیز برای ویزا کاری با مدارک بالای لیسانس می‌توانیم خدمات ارائه دهیم.
 • فریده میگه:
  سلام وقت بخیر .من ایرانی هستم ۳۰ سال سن دارم با اقای ۳۸ ساله که آلمان میکنن و در زمان کودکی از ایران مهاجرت کردن آشنا شدم و میخوایم ازدواج کنیم ۴ ماه از زمان آشنایی ما میگذره و ایشون بخاطر اینکه سربازی نرفتن نمیتونن بیان ایران .حالا ما میخوایم کارهای قانونی رو شروع کنیم اما نمیدونم چه راهی بهتره و از چه طریقی در کوتاه ترین زمان میتونم ویزا بگیرم. میشه راهنمایی کنید
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • سمیه میگه:
  ویرای کار برا اذربایجان اقدامی انجام میدین
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز کشور آذربایجان ویزاکاری صادر نمیکند.
 • فرشته میگه:
  با سلام و احترام اینجانب 35 سال هستم لیسانس مهندسی نقشه برداری با ده سال سابقه کار نامرتبط و سطح زبان انگلیسی متوسط و همسرم با 36 سال سن مهندس کامپیوتر - شبکه با سابقه کار حدود 16 سال در زمینه سرپرست شبکه (Admin( در شرکتهای زیر مجموعه وزارت نفت ، قصد گرفتن اقامت از کشور آلمان را داریم. خواهمشند است در این خصوص راهنمایی بفرمایید احتمال موفقیت به چه میزان است؟
  پاسخ توسط کارشناس (2) : با سلام دوست عزیز وقت های سفارت آلمان دو ساله شده است و اخذ بلو کارت ساده نمیباشد در صورت تمایل میتوانید رزومه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی شود و یا با کارشناسانما تماس حاصل فرمایید.
 • مهدی میگه:
  با سلام . اینجانب کارشناس مهندسی برق قدرت هستم .۳۹ سالمه و ۱۱ سال سابقه کار مرتبط دارم. پس اندازم حدود ۵۰۰ میلیون تومان و دارای مدرک زبان pte با نمره ۴۵ هستم. میخواستم ببینم راحت ترین و کم هزینه ترین راه مهاجرت به اروپا چیه و امکان مهاجرت با این شرایط به کدوم کشورها رو دارم. در ضمن متاهل هستم و فرزندم ۶ ساله می باشد. در مورد کشور آلمان امکان مهاجرت و کسب اقامت دائم برای اینجانب وجود دارد؟ ممنون از پاسخگویی شما
  پاسخ توسط کارشناس (1) : با سلام خدمت شما دوست عزیز. طبیعتا با توجه به سوابق شغلی شما بهترین کشوری که می توان پیشنهاد داد، کشور آلمان می باشد. اما متاسفانه در حال حاضر وقفه طولانی مدت زمان سفارت در این مورد مسئله ساز شده است. می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید، با تشکر.
 • حسام میگه:
  سلام من و همسرم 35 سال داریم ، هردو کارشناسی ارشد حسابداری و حدوداً 12 سال سابقه کار مربوطه داریم . یک فرزند دختر داریم که 5 سال 6 ماهشه.خواستیم شرایط رو برای مهاجرت به آلمان بررسی کنیم.لطفاً راهنمایی بفرمایید
  پاسخ توسط مدیر : با سلام برای آلمان از طریق سرمایه گذاری و یا ویزا جست و جو کار با رشته های مهندسی و فنی میشه اقدام کرد.
 • فرزاد میگه:
  سلام و خسته نباشيد ٣سال نيم سابقه كار توزمينه آسانسورو پله برقي پكيج فلاندي كره اي دارم مي شه بهمربگيد امكان داره ويزا فلاند يا انگليس براي كار بهم بدن
  پاسخ توسط مدیر : با سلام وقت شما بخیر. ویزای کار برای کشورهایی نظیر فنلاند و انگلیس به راحتی امکان پذیر نمی باشد، شما باید شرایط اخذ ویزای کار را دارا باشید. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ اقامت فنلاند و انگلیس ارائه نمی دهد، با تشکر از درج نظر شما
 • مجید میگه:
  من 29 سالمه و 5 سال سابقه کاری مخابراتی دارم , رشته ی من هم کامپوتر بوده, نرم افزار میتونم برای المان اقدام کنم؟
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام خدمت شما مجید عزیز. بله امکان اخذ ویزای جستجوی کار برای رشته های مهندسی و بخصوص شاخه های نرم افزار و کامپیوتر وجود دارد. ابتدا ویزای جستجوی کار آلمان بصورت 6 ماهه به شما تعلق می گیرد و پس از آن با بستن قرارداد کاری می توانید در خواست ویزای کار آلمان را بدهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
 • علی میگه:
  سلام من ۴۰ سالم هست و دارای ۱۵ سال سابقه کار هستم و رشته تحصیلی ام نرم افزار بوده الان میخوام اقدام کنم برای انگلیس یا آلمان مدرک زبان ندارم لطفا راهنمایی کنید
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام دوست عزیز رزومه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا برای آلمان بررسی بشه .
 • محمود میگه:
  سلام. من کارمند آموزش و پرورش هستم و میخوام برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم. حدود 10 سال هم سابقه کاری دارم؟آیا میتونم به استفاده از رزومه کاری به آلمان مهاجرت کنم؟
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام دوست عزیز رشته تحصیلی و سطح زبان شما چیست؟ باید بررسی شود. برای بررسی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
 • شبنم آقا خانی میگه:
  بنده 21 سالمه و دانشجوی رشته دندانپزشکی هستم.برای مهاجرت به آلمان نیازمند چه رزومه ای هستم.از چه طریق میتوانم به آلمان مهاجرت کنم؟
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام خدمت شما دوست عزیز. شما میتوانید برای تخصص رشته دندانپزشکی در کشور آلمان اقدام کنید و پس از گذراندن دوره ها می توانید مشغول به تحصیل شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.
 • Abbas ghasemi میگه:
  سلام ، متخصص داخلی پزشک ۴۱ ساله مجرد مدرک زبان ندارم اقامت دایم کاری اروپا (آلمان )
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام دوست عزیز اگر قصد ویزا کاری آلمان رو دارید باید به زبان آلمانی تسلط پیدا کنید و دو امتحان رو پاس کنید اما ما برای شما خرید سهام یک کیلینیک رو داریم برای کسب اطلااعت دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • معظمی میگه:
  سلام در مورد جواز کسب در آلمان لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ؛ هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ بلوکارت آلمان نیز فعالیت می کند لیکن جهت بررسی شرایط توسط متخصصین ، بدوا لازم است اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن ترجمه رسمی آخرین مدرک تحصیلی و رزومه خویش را جهت اخذ مشاوره مجانی برای مجموعه حقوقی ارسال کنید تا مشاورین بتوانند به شما مشاوره مکفی رایگان در این زمینه ارائه بدهند . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
 • فرزاد میگه:
  با سلام نن کارمند اداره برق هستم سیمان شرکت توزیع با مدرک فنی و حرفه ای با سابقه ۱۸ سال کار و گذراندن چندین دوره آموزشی میخواستم بدونم میشه در آلمان شغل در آلمان پیدا کنم در صورت ممکن کمک و راهنمایی کنید
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ؛ هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ بلوکارت آلمان و اخذ اقامت ضمن تضمین اشتغال نیز فعالیت می کند لیکن جهت بررسی شرایط توسط متخصصین ، بدوا لازم است اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن ترجمه رسمی آخرین مدرک تحصیلی و رزومه خویش را جهت اخذ مشاوره مجانی برای مجموعه حقوقی ارسال کنید تا مشاورین بتوانند به شما مشاوره مکفی رایگان در این زمینه ارائه بدهند . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
 • کاظمی میگه:
  با عرض سلام و ادب لطفا درمورد مهاجرت به آلمان و مقدار هزینه و شیوه پرداخت ، همچنین اثر انگشت، راهنمایی بفرمائید
  پاسخ توسط کارشناسان : با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند . هلدینگ حقوقوی رادیو وکالت مهاجرت به کشورهای مناسب بسیاری را می تواند توصیه کند من جمله آذرباییجان و اوکراین و اسپانیا و... لیکن فعلا فقط در زمینه اخذ بلوکارت المان مشاوره داده می شود .به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
فرم ارسال سوال و نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

مطالب مرتبط

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

توضیحاتی کامل در رابطه با مهاجرت به آلمان

اعزام دانشجو به آلمان

اعزام دانشجو به آلمان

توضیحاتی در رابطه با اعزام دانشجو به آلمان

تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان

توضیحاتی جامع در رابطه با تحصیل در کشور آلمان

اقامت آلمان

اقامت آلمان

توضیحاتی کامل در رابطه با اقامت آلمان