مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

آمارها حاکی از آن هستند که در سال‌های اخیر امر مهاجرت در میان مردم بسیاری از کشورها به امری متداول تبدیل شده است. یکی از دلایل این موضوع را می‌توان در عدم رضایت از وضعیت و شرایط زندگی و یا به منظور پیشرفت و ادامه تحصیل و یافتن شغل مناسب، جست و جو کرد. عوامل قید شده را می‌توان به عنوان انگیزه‌ای در نظر گرفت که باعث می‌شود افراد بسیاری به فکر مهاجرت به کشوری که با سلیقه‌ ایشان بیشترین هماهنگی را دارد، باشند. در مطلب مهاجرت به آلمان قصد داریم تا نگاهی به وضعیت این کشور و همچنین روش‌های مهاجرت به کشور آلمان بپردازیم.

مهاجرت به آلمان

 

نگاهی مختصر به کشور آلمان

نام رسمی کشور آلمان، جمهوری فدرال آلمان است. این کشور از جمله کشورهای اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می‌باشد و به واسطه داشتن دانشگاه‌های معتبر و وضعیت مناسب زندگی و رفاه اجتماعی، اشخاص بسیاری از دیگر نقاط دنیا علاقه‌مند به مهاجرت و زندگی در این کشور می‌باشند. این کشور هم‌اکنون با جمعیتی بالغ بر ۸۲ میلیون نفر، از مله پرجمعیت‌ترین کشورهای اروپا به احتساب می‌آید. در حال حاضر پنجمین کشور محبوب در نزد مهاجران از منظر وضعیت آموزشی، رفاهی و اقتصادی کشور آلمان می‌باشد.

اشخاصی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند لازم است این موضوع را در نظر بگیرند که این کشور بزرگترین اقتصاد اروپا و جایگاه چهارم تولید ناخالص داخلی را به عهده دارد. همچنین این کشور رتبه پنجمین تولید ناخالص داخلی در جهان را بر عهده دارد. آلمان از بنیان‌گذاران اتحادیه اروپا و حوزه یورو است. اقتصاد این کشور، از سیستم اقتصاد اجتماعی بازار پیروی می‌کند و در سال ۲۰۱۴ با صادراتی معادل ۱٫۱۳ تریلیون یورو (۱٫۲۸ تریلیون دلار) سومین صادرکنندهبزرگ در دنیا از لحاظ کالا و خدمات بوده‌است. لازم به ذکر است  ۷۰٪ تولید ناخالص داخلی آلمان به بخش خدمات، ۲۹٫۱٪ درصد به صنعت و ۰٫۹٪ به کشاورزی اختصاص دارد. از محصولات صادراتی این کشور می‌توان به : خودرو، ماشین‌آلات، محصولات شیمیایی، محصولات الکترونیک، تجهیزات الکتریکی، مواد دارویی، تجهیزات حمل و نقل، فلزات، محصولات خوراکی و پلاستیک اشاره نمود.

روش های مهاجرت به آلمان

روش های متعددی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که هر یک از آن ها برای افراد خاصی، مناسب هستند. توجه داشته باشید که نمی توان گفت که مهاجرت از چه راهی آسان تر و از چه راهی دشوارتر است چرا که یک روش می تواند برای یک فرد بسیار آسان باشد؛ اما برای فرد دیگری دشوار به نظر برسد. از این رو متقاضی با بررسی شرایط خود لازم است تا بهترین روش مهاجرت به آلمان را برای خود برگزیند. از جمله روش‌های مهاجرت به آلمان عبارتند از:

  • مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
  • مهاجرت به آلمان از طریق کار
  • مهاجرت به آلمان از طریق کارآفرینی و سرمایه‌گذاری
  • مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

 

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

یکی از بهترین راه ها برای جوانانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، اخذ ویزای تحصیلی کشور خارجی می‌باشد. کشور آلمان نیز به واسطه سطح بالای آموزش و کیفیت دانشگاه‌های خود، مورد استقبال دانشجویان بسیاری در سراسر دنیا به منظور ادامه تحصیل قرار گرفته است. متقاضیانی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل در این کشور را دارند در قدم اول نیاز به فراگیری زبان آلمانی داند. البته بسیاری از دانشگاه‌های این کشور به زبان انگلیسی نیز تدریس می‌کنند اما به جهت برقراری ارتباط با دیگران لازم است تا به زبان آلمانی تسلط داشته باشید.
دانشجویانی که در این کشور مشغول به تحصیل می‌شوند از اجازه کار نیز برخوردار خواهند بود. این امکان برای متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل وجود دارد تا بتوانند به مدت ۹۰ روز در سال را به صورت تمام وقت کار کنند. البته امکان کار به صورت ۱۸۰ روز و به شکل پاره وقت فعالیت کرده و از این راه کسب درآمد نمایند. البته ذکر یک نکته حائز اهمیت می‌باشد و آن این موضوع است که دانشجویان در صورتی می‌توانند مشغول به کار شوند که به زبان آلمانی تسلط کامل داشته تا توانایی برقراری ارتباط مفید با جامعه و کارفرما داشته باشند. پس از فارغ التحصیلی، دانشجو مستلزم یافتن شغل مرتبط با رشته خود در مدت زمان 18 ماه می‌باشد، در غیر این صورت ایشان مجبور به ترک این کشور می‌باشند.

مهاجرت به آلمان از طریق کار

نکتهای که در بحث مهاجرت به آلمان از طریق کار وجود دارد آن است که کشور آلمان تنها اقدام به جذب نیروی کار متخصص و توانا می‌نماید و به کارگران غیر ماهر به هیچ وجه اقامت دائم اعطا نمی‌کند. از این رو اشخاصی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق کار را دارند در صورتی که بتوانند رزومه‌ای قوی و قابل توجه ارائه دهند و مهارت خود را به کارفرمای آلمانی اثبات نمایند، پس از ۵ سال کار و زندگی در این کشور می‌توانند در خواست اقامت دائم آلمان را به سفارت این کشور بدهند. طبق قانون مهاجرت به آلمان، اعضایِ خانواده متقاضی که موفق به کسب ویزای کار آلمان شود، می‌توانند به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار و ادامه تحصیل شوند.
متقاضیانی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق کار در این کشور را دارند بهتر است تا قبل از سفر، به صورت مکاتبه‌ای اقدام به یافتن شغل مناسب و برقراری ارتباط با کارفرمایان نمایند تا موفق شوند از این طریق شغل دعوت‌نامه کاری دریافت کرده و فرایند مهاجرت به آلمان را برای خود هموارتر سازند. متقاضیان مهاجرت به آلمان که تمایل به کسب اطلاعاتی در زمینه کاریابی در آلمان و یا کار در آلمان دارند، می‌توانند با مراجعه به مقاله‌هایی که در این زمینه در سایت ارائه شده‌اند، اطلاعات خود را به افزایش دهند.

مهاجرت به آلمان از طریق کارآفرینی در آلمان

افراد بسیاری قصد کارآفرینی در آلمان را دارند. آمارها نشان می‌دهد که کشور آلمان بعد از چین و آمریکا محبوب‌ترین کشور به منظور سرمایه‌گذاری می‌باشد. با توجه به این موضوع مهاجرت به آلمان از طریق کارآفرینی متقاضیان بسیاری از سر تا سر دنیا دارد. به منظور مهاجرت به آلمان از طریق کارآفرینی، متقاضی مستلزم رعایت موارد ذیل می‌باشند:  تقاضا برای کاری که قصد انجام آن را دارید در این کشور وجود داشته باشد.  کسب و کار شما باید بتواند تاثیر مثبتی روی اقتصاد آلمان بگذارد و به اصطلاح به مرحله سود دهی برسد.  برای راه اندازی کار در این کشور باید سرمایه کافی داشته و حداقل 300 هزار یورو را به این کشور انتقال داد. از جمله مزایای مهاجرت به آلمان از طریق کارآفرینی عدم نیاز به همکار یا ضامن آلمانی است. همچنین شخص متقاضی مهاجرت به آلمان از این طریق، اگر موفق شود سه سال در این کشور کار و زندگی کند، به همه اعضای درجه یک خانواده ایشان نیز اجازه اقامت دائم آلمان اعطا می‌شود.

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

افرادی که دارای همسر آلمانی هستند به راحتی می‌توانند در آلمان اقامت کرده و از شرایط مناسب‌تری جهت کار و تحصیل بهره‌مند شوند. از این رو اگر متقاضی با یک تبعه آلمانی ازدواج نماید اجازه کار و تحصیل در این کشور را پیدا خواهند کرد. با توجه این موضوع، امر مهاجرت به آلمان اط طریق ازدواج نه تنها یک روش قانونی محسوب می‌شود، بلکه شرایطی که به واسطه این روش برای شخص متقاضی فراهم می‌شود، بسیار قابل توجه است. البته موضوع مهمی که در روش مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج وجود دارد آن است که اقامت دائم از این طریق پس از گذشت 5 سال از زندگی مشترک شخص متقاضی، اتفاق خواهد افتاد.
فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
هود
سلام . من دوسال در آلمان زندگی کردم و یک سال و سه ماهه که به درخواست خودم برگشتم . بخاطر مشکلاتی که در خانواده‌ام در کشور خودم اتفاق افتاد درخواست دادم تا برگردم به کشور خودم . الان چطور میتونم دوباره به آلمان برگردم . و سطح سوادم تا دوم راهنمایی هست . و شغل اصلی من راننده کامیون و اتوبوس هست . آیا اگر برگردم به آلمان واسم مشکلی پیش نمیاد و اگر برگردم به آلمان و کیس جدید دارم که جونم در خطره . آیا امکان داره که بهم ویزا بدن و یا اگه فیزا ندن و از مسیر غیر قانونی به آلمان برم برایم مشکلی پیش نمیاد که دومین بار است که به آلمان میروم . و برای شغلم هیچ مشکلی پیش نمیاد ، چون تا A2دارم و نتونستم B1 بگیرم چون در نیمه کورس آلمانی من داوطلبانه و بدون اینکه جواب اقمتم رو بگیرم خودم درخواست کردم برگردم به کشورم . و الان دلم میخواد دوباره به آلمان سفر کنم . مجرد هستم و سنم ۳۶ سال هست . لطفا پاسخ دهید . متشکر از زحماتتون
رحیم
سلام من ۱۵ سابقه کار تزئینات داخلی ساختما ماننده دیوارپوش و کفپوش و پارکت ودر زمینه جوشکاری برق اجرای سقفهای سبک مانند سفال . آردواز . پرچین و غیره هستم . درضمن باریستا هم هستم در حدود ۴ سال . ایا میتوانم اقامت کشور المان بگیرم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- کشور آلمان فقط از طریق تخصص و تحصیلات دانشگاهی ویزای کار تحت عنوان بلو کارت ارائه می کند.با توجه به شرایط شما ویزای کار عمان و روسیه پیشنهاد می شود.برای کسب اطلاعات در زمینه ویزای کار عمان و روسیه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
فاطمه
با سلام ببخشید من و همسرم قصد مهاجرت داریم الان در حال حاضر در جزیره کیش تاکسی سفید دارن همسرم بخواد اونجا سرمایه گذاری کنه برا شرکت تاکسی رانی چقدر باید هزینه کرد
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام. در خصوص سرمایه گذاری و اقامت از این طریق می توانیم به شما کشور اسپانیا را پیشنهاد دهیم که به مراتب سریع تر و راحت تر به نتیجه خواهید رسید. در ضمن کشوری که به نسبت شرایطش به محل کار و زندگی همسرتان نزدیک تر است.
احسان
سلام من مهندسی برق قدرت از دانشگاه ازاد و مدرک نصب پانلهای خورشیدی از فنی وحرفه ای دارم چطور میتونم برای کار به المان مهاجرت کنم ؟ ایا باید کسی اونجا برام کار پیدا کنه و یا درخواست بهم بده؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای بررسی رزومه خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سحر
سلام دانشجوي ترم اخر كارشناسي بيهوشي از دانشگاه شهيد بهشتي هستم امكان مهاجرت كاري براي من وجود داره؟ اگر هست تحت چه شرايطي؟؟ ممنون از پاسخگوييتون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. تنها از طریق ویزای بلو کارت می توانیم اقدام کنیم که مربوط به رشته های مهندسی برق- کامپیوتر- IT و مکانیک می‌باشد.
احسان
سلام من مهندسی برق قدرت دارم مدرک فنی وحرفه ای نصب پانلهای خورشیدی رو هم دارم.چطور میتونم برای کار به المان برم ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز رزومه و سابقه کاری شما باید بررسی شود.
محمد
با سلام با تحصیلات مهندسی صنایع و سابقه کار حدود 10 سال در زمینه کنترل پروژه امکان اخذ بلوکارت آلمان می باشد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
برای بلو کارت آلمان فقط رشته های برق، کامپیوتر، مکانیک و آیتی اقدام مینماییم.
کامران خلیلی
سلام من 49 ساله دارای مدرک دکترای دامپزشکی بدون سابقه کاری مرتبط در این رشته و فوق لیسانس ایمنی و بهداشت با 24 سال سابقه در این رشته می باشم. همسرم 50 ساله پزشک متخصص طب کار و بیماریهای شغلی با 20 سال سابقه کار که 8 سال آن استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (رنکینگ 2 کشوری) بوده است دارای یک دختر 16 ساله هستیم آیا با توجه به سن امکان مهاجرت از طریق نیروی متخصص وجود دارد . در حال حاضر زبان المانی بلد نیستیم ولی تا یکسال میتوان به B1 رسید چون ایلتس را هم یکساله گرفتیم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. متاسفانه با توجه به تخصص شما نمی توانیم جهت اخذ ویزای بلوکارت آلمان اقدام کنیم.
ارین
سلام من میخواستم برای ویزای کار به کشور المان برم/در حال حاظر کارمند تاسیسات بیمارستانم.وتو امور کارهای برق جوشکاری وفنی وارد هستم.دارای زن ودو فرزند زیر 3سال میباشم.مدرک مربی گری کیک بوکس رو هم دارم وقهرمانی در سطح استانی وکشوری.با سابقه 8سال بیمه و6سال کارمندی.میخواستم ببینم خودم تنها یا با خانواده میتونم قانونی برای مهاجرت اقدام کنم.با سپاس
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- کشور آلمان در حال حاضر تنها از طریق تخصص مهاجر می پذیر. اگر متقاضی در رشته های برق .مکانیک . کامپیوتر و IT تحصیلات بالای لیسانس داشته باشد و دارای 5 سال سابقه کار مرتبط باشد می تواند برای اخذ بلو کارت آلمان اقدام نماید.در غیر این صورت مقدور نیست.
شبنم
سلام ببخشید سوالی در رابطه با اخذ اقامت از طریق تحصیل داشتم. من و همسرم مایلیم که از این طریق به آلمان مهاجرت کنیم. ایشون در حال حاضر دانشجوی پزشکی عمومی هستن و تصمیم دارن که برای تخصص به آلمان برن و بعد اقامت بگیرن. بنده هم دانشجوی پزشکی عمومی هستم اما قصد گرفتن تخصص ندارم. آیا من میتونم همراه با ایشون برم؟ یعنی در کل این امکان برای کسی که برای تحصیل به آلمان میره وجود داره که اعضای خانوادش رو هم با خودش ببره؟ و هم چنین برای اونا هم همرا با خودش اقامت بگیره؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز امکان اخذ ویزا همراه وجود دارد.
سعید
با سلام ودرود فراوان یکی از بستگان نزدیک خانم من به المان پناهنده شده واکنون شهروند درجه دو المان است ایشان از دختر من خواستگاری نموده میخواستم بدانم اگر این دو با هم ازدواج نمایند دخترم میتواند من و همسرم را نیز به المان ببرد البته برای اقامت داعم نه دیداری ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله پی از انجام شدن مراحل اقامت خود می‌توانند برای شما دعوت نامه ارسال کنند.
رویا
سلام من یک خانم ۴۵ ساله هستم، طلاق گرفته ام، کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دارم،حداقل ۱۰ سال سابقه حق التدریس بدون بیمه دارم، ۳ سال سابقه کار بیمه ای دارم، و ۶ سال گذشته را پرستار کودک در منزل بوده ام که سابقه بیمه ندارم اما نامه رضایت هر ۲ خانواده ها را دارم. از نظر مالی هم شرایط مناسبی ندارم.آیا شانس یک نوع مهاجرت به کشور اروپایی یا استرالیا و یا کانادا را دارم؟ ممنون از راهنمایی.
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای بررسی دقیق تر شرایط خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
فرهاد
باعرض سلام وادب خدمت شما جوانی هستم 31ساله وبه دنبال مهاجرت برای کاربه یه کشوراروپای رودارم شعلمم تاسیسات مکانیکی ساختمانوفولم ودرکفاشی ونقاشی هم واردم ولی شعل اصلیم تاسیساته میخواستم یه خواهشی بکنم راجب به هزینه وشرایطش برام توضیح بدیدبعدتحصیلاتمم زیردیپلمه متشکرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز برای ویزا کاری با مدارک بالای لیسانس می‌توانیم خدمات ارائه دهیم.
فریده
سلام وقت بخیر .من ایرانی هستم ۳۰ سال سن دارم با اقای ۳۸ ساله که آلمان میکنن و در زمان کودکی از ایران مهاجرت کردن آشنا شدم و میخوایم ازدواج کنیم ۴ ماه از زمان آشنایی ما میگذره و ایشون بخاطر اینکه سربازی نرفتن نمیتونن بیان ایران .حالا ما میخوایم کارهای قانونی رو شروع کنیم اما نمیدونم چه راهی بهتره و از چه طریقی در کوتاه ترین زمان میتونم ویزا بگیرم. میشه راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سمیه
ویرای کار برا اذربایجان اقدامی انجام میدین
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور آذربایجان ویزاکاری صادر نمیکند.
فرشته
با سلام و احترام اینجانب 35 سال هستم لیسانس مهندسی نقشه برداری با ده سال سابقه کار نامرتبط و سطح زبان انگلیسی متوسط و همسرم با 36 سال سن مهندس کامپیوتر - شبکه با سابقه کار حدود 16 سال در زمینه سرپرست شبکه (Admin( در شرکتهای زیر مجموعه وزارت نفت ، قصد گرفتن اقامت از کشور آلمان را داریم. خواهمشند است در این خصوص راهنمایی بفرمایید احتمال موفقیت به چه میزان است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز وقت های سفارت آلمان دو ساله شده است و اخذ بلو کارت ساده نمیباشد در صورت تمایل میتوانید رزومه خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی شود و یا با کارشناسانما تماس حاصل فرمایید.
مهدی
با سلام . اینجانب کارشناس مهندسی برق قدرت هستم .۳۹ سالمه و ۱۱ سال سابقه کار مرتبط دارم. پس اندازم حدود ۵۰۰ میلیون تومان و دارای مدرک زبان pte با نمره ۴۵ هستم. میخواستم ببینم راحت ترین و کم هزینه ترین راه مهاجرت به اروپا چیه و امکان مهاجرت با این شرایط به کدوم کشورها رو دارم. در ضمن متاهل هستم و فرزندم ۶ ساله می باشد. در مورد کشور آلمان امکان مهاجرت و کسب اقامت دائم برای اینجانب وجود دارد؟ ممنون از پاسخگویی شما
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. طبیعتا با توجه به سوابق شغلی شما بهترین کشوری که می توان پیشنهاد داد، کشور آلمان می باشد. اما متاسفانه در حال حاضر وقفه طولانی مدت زمان سفارت در این مورد مسئله ساز شده است. می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید، با تشکر.
حسام
سلام من و همسرم 35 سال داریم ، هردو کارشناسی ارشد حسابداری و حدوداً 12 سال سابقه کار مربوطه داریم . یک فرزند دختر داریم که 5 سال 6 ماهشه.خواستیم شرایط رو برای مهاجرت به آلمان بررسی کنیم.لطفاً راهنمایی بفرمایید
پاسخ توسط مدیر
با سلام برای آلمان از طریق سرمایه گذاری و یا ویزا جست و جو کار با رشته های مهندسی و فنی میشه اقدام کرد.
فرزاد
سلام و خسته نباشيد ٣سال نيم سابقه كار توزمينه آسانسورو پله برقي پكيج فلاندي كره اي دارم مي شه بهمربگيد امكان داره ويزا فلاند يا انگليس براي كار بهم بدن
پاسخ توسط مدیر
با سلام وقت شما بخیر. ویزای کار برای کشورهایی نظیر فنلاند و انگلیس به راحتی امکان پذیر نمی باشد، شما باید شرایط اخذ ویزای کار را دارا باشید. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص اخذ اقامت فنلاند و انگلیس ارائه نمی دهد، با تشکر از درج نظر شما
مجید
من 29 سالمه و 5 سال سابقه کاری مخابراتی دارم , رشته ی من هم کامپوتر بوده, نرم افزار میتونم برای المان اقدام کنم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما مجید عزیز. بله امکان اخذ ویزای جستجوی کار برای رشته های مهندسی و بخصوص شاخه های نرم افزار و کامپیوتر وجود دارد. ابتدا ویزای جستجوی کار آلمان بصورت 6 ماهه به شما تعلق می گیرد و پس از آن با بستن قرارداد کاری می توانید در خواست ویزای کار آلمان را بدهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
علی
سلام من ۴۰ سالم هست و دارای ۱۵ سال سابقه کار هستم و رشته تحصیلی ام نرم افزار بوده الان میخوام اقدام کنم برای انگلیس یا آلمان مدرک زبان ندارم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه خودتون رو برای ما ارسال کنید تا برای آلمان بررسی بشه .
محمود
سلام. من کارمند آموزش و پرورش هستم و میخوام برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم. حدود 10 سال هم سابقه کاری دارم؟آیا میتونم به استفاده از رزومه کاری به آلمان مهاجرت کنم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز رشته تحصیلی و سطح زبان شما چیست؟ باید بررسی شود. برای بررسی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
شبنم آقا خانی
بنده 21 سالمه و دانشجوی رشته دندانپزشکی هستم.برای مهاجرت به آلمان نیازمند چه رزومه ای هستم.از چه طریق میتوانم به آلمان مهاجرت کنم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. شما میتوانید برای تخصص رشته دندانپزشکی در کشور آلمان اقدام کنید و پس از گذراندن دوره ها می توانید مشغول به تحصیل شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.
Abbas ghasemi
سلام ، متخصص داخلی پزشک ۴۱ ساله مجرد مدرک زبان ندارم اقامت دایم کاری اروپا (آلمان )
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز اگر قصد ویزا کاری آلمان رو دارید باید به زبان آلمانی تسلط پیدا کنید و دو امتحان رو پاس کنید اما ما برای شما خرید سهام یک کیلینیک رو داریم برای کسب اطلااعت دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
معظمی
سلام در مورد جواز کسب در آلمان لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ؛ هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ بلوکارت آلمان نیز فعالیت می کند لیکن جهت بررسی شرایط توسط متخصصین ، بدوا لازم است اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن ترجمه رسمی آخرین مدرک تحصیلی و رزومه خویش را جهت اخذ مشاوره مجانی برای مجموعه حقوقی ارسال کنید تا مشاورین بتوانند به شما مشاوره مکفی رایگان در این زمینه ارائه بدهند . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
فرزاد
با سلام نن کارمند اداره برق هستم سیمان شرکت توزیع با مدرک فنی و حرفه ای با سابقه ۱۸ سال کار و گذراندن چندین دوره آموزشی میخواستم بدونم میشه در آلمان شغل در آلمان پیدا کنم در صورت ممکن کمک و راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ؛ هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ بلوکارت آلمان و اخذ اقامت ضمن تضمین اشتغال نیز فعالیت می کند لیکن جهت بررسی شرایط توسط متخصصین ، بدوا لازم است اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن ترجمه رسمی آخرین مدرک تحصیلی و رزومه خویش را جهت اخذ مشاوره مجانی برای مجموعه حقوقی ارسال کنید تا مشاورین بتوانند به شما مشاوره مکفی رایگان در این زمینه ارائه بدهند . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما
کاظمی
با عرض سلام و ادب لطفا درمورد مهاجرت به آلمان و مقدار هزینه و شیوه پرداخت ، همچنین اثر انگشت، راهنمایی بفرمائید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند . هلدینگ حقوقوی رادیو وکالت مهاجرت به کشورهای مناسب بسیاری را می تواند توصیه کند من جمله آذرباییجان و اوکراین و اسپانیا و... لیکن فعلا فقط در زمینه اخذ بلوکارت المان مشاوره داده می شود .به همین علت پیشنهاد مشاوره حضوری داده می شود . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما