مهاجرت به آلمان در سال 2018

 

کشور آلمان از جمله کشور های توسعه یافته عضو اتحادیه اروپاست که همین عامل سبب مهاجرت بسیاری از افراد  به این کشور شده.کسب اطلاعات در زمینه مهاجرت به آلمان 2018 و اخذ اقامت و پاسپورت آلمان بسیار ضروری است.

 

مهاجرت به آلمان 2018 از طرق مختلف امکان پذیر است.از قبیل:

  • مهاجرت به آلمان از طریق اشتغال
  • مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
  • مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج
  • مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

بررسی اینکه کدام راه برای مهاجرت به آلمان 2018 مناسب تر است باید توسط افراد مورد اطمینان و خبره صورت گیرد که کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت این افتخار را دارد که طی سالیان متمادی تحقیق و فعالیت درزمینه مهاجرت به آلمان بهترین شرایط را برای متقاضیان فراهم کند.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت به شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت به آلمان 2018

  • آشنایی با کشور آلمان

کشور آلمان در قاره اروپا واقع شده و با اسم رسمی جمهوری فدرال آلمان به ثبت رسیده.پایتخت کشور آلمان شهر برلین می باشد،بزرگترین ایالت آلمان بایرن به مرکز مونیخ است که رشته کوه های آلپ در همین ایالت واقع شده و کوچکترین ایالت آن، برمن است. کشور آلمان دارای 16 ایالت می باشد.

کشور آلمان با جمعیت حدود 82 میلیون نفر پرجمعیت ترین کشور اروپا محسوب می شود.

صنعت و اقتصاد کشورآلمان بسیار قوی است و با واحد پولی یورو  یکی از ثروتنمدترین کشور های عضو اتحادیه اروپا به شمار می آید.

جمهوری فدرال آلمان یکی از اعضای سازمان ملل متحد،ناتو ، کشور های گروه هشت و گروه پنج بوده و ازجمله کشورهای بنیانگذار اتحادیه اروپا است.

کشور آلمان با وجود این که در زمینه ارائه امکانات رفاهی و اجتماعی از قبیل امکانات مالی،تحصیلی ،بیمه به شهروندان بسیار عالی عمل کرده با این وصف با مشکل رشد منفی جمعیت رو به رو است و در واقع کشوری پیر به شمار می آید. به همین جهت در پذیرش نیرو های جوان و متخصص انعطاف پذیر است.این سیاست مهاجر پذیری هم به نفع مهاجران می باشد هم به سود دولت آلمان؛زیرا سبب شده دولت آلمان همچنان قدرت اقتصادی- صنعتی اروپا باقی بماند.

 

 

مهاجرت به آلمان 2018 دارای شرایطی است که از سوی دولت آلمان تعیین شده و همه متقاضیان ملزم به رعایت این شرایط هستند.از جمله:

 

مدرک تحصیلی معتبر :

 

داشتن حداقل مدرک کارشناسی و اخذ تایید از سازمان ارزیابی مدرک تحصیلی.کشور آلمان در رشته های مهندسی-علوم پایه و پزشکی از پذیرش مهاجران متخصص استقبال می کند.

 

زبان آلمانی: تسلط به زبان رسمی کشور برای مهاجرت به آلمان 2018 الزامی است.و اگر فرد بخواهد اقامت دائم آلمان را اخذ کند باید مدرک C1 زبان را داشته باشد

 

زبان آلمانی به سه دسته تقسیم می شود:

 

A1 – A2 : آشنایی حداقل و پایه با زبان آلمانی

B1 –B2 : دارای مهارت بالا در زبان آلمانی

C1 –C2  : مهارت پیشرفته و تسلط کامل در زبان آلمانی

 

سابقه کار:

 

داشتن سابقه کار 3 تا 5 سال برای مهاجرت به آلمان از طریق کار و تحصیل یک امتیاز محسوب می شود.اما تازه فارغ التحصیلان نیز توانسته اند این ویزا را اخذ کنند.

 

گواهی تمکن مالی:

 

یکی از شرایطی که منجر به اخذ اقامت آلمان می شود حساب و تمکن مالی مهاجر است.ارائه این گواهی به این خاطر است که فرد به دولت آلمان ثابت کند که از پس مخارج خود بر می آید وتا زمان پیدا کردن کار از راه قانونی امرار معاش می کند.

 

بیمه سلامت:

 

مطابق بررسی های به عمل آمده در خصوص مهاجرت به آلمان 2018 بدون ارائه بیمه سلامت نمی توان به کشور آلمان مهاجرت کرد.بهترین راه برای اخذ بیمه سلامت ارجاع به یک شرکت بیمه آلمانی است زیرا ممکن است کشور آلمان بیمه سلامت کشور مبدا را تایید نکند.

 

اخذ ویزای آلمان:

 

متقاضیان مهاجرت به آلمان 2018 برای ورود به این کشور باید ویزا تهیه کنند.ویزا از طرق مختلف قابل اخذ می باشد.از جمله:

ویزای جستجوی کار

ویزای تحصیلی

ویزای ازدواج

ویزای افراد متخصص

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت به شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.