پل های ارتباطی شما با رادیو وکالت            شماره تلفن 88705123-021          ایمیل: info@legalholding.ir

مقالات اقامت

هزینه اقامت آلمان

هزینه اقامت آلمان

امروزه مهاجرت به کشورهای مختلف دنیا طرفداران بسیاری پیدا کرده و در واقع افراد به دنبال ارتقاء سطح زندگی به فکر مهاجرت به سوی کشورهای پیشرفته دنیا هستند.کشور آلمان از جمله کشور هایی است که متقاضیان بسیاری برای مهاجرت دارد.کشور آلمان پنجمین کشور ایده آل دنیاست از این جهت که سطح اقتصاد

ادامه مطلب
شرایط اقامت دائم اوکراین

شرایط برای کسب اقامت دائم در اوکراین چیست؟

در این مقاله شرایط اقامت دائم اوکراین را بررسی نموده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کسب اقامت اوکراین بصورت دائم و شرایط آن می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نمایید.

 

 

اوکراین کشوری در شرق اروپا و عضو ناظر اتحادی?

ادامه مطلب
شرایط مقیم شدن در اوکراین

شرایط مقیم شدن در اوکراین شرایط گرفتن اقامت کشور اوکراین چیست؟ چه راهکاری برای مقیم شدن در اوکراین وجود دارد؟

در این مقاله به بررسی شرایط مقیم شدن در اوکراین خواهیم پرداخت. تمامی شرایط را به تفکیک بیان خواهیم نمود و سعی خواهیم نمود پاسخ سوالات شما را بدهیم. در صورتی که سوالات بیشتری دارید و یا می خوا

ادامه مطلب
اقامت اوکراین از طریق کار

اقامت اوکراین از طریق کار

بسیاری از تمای های ما مبنی بر سوالاتی پیرامون گرفتن اقامت اوکراین از طریق کار و یا مهاجرت به کشور اوکراین از طریق کاری می باشد از جمله سوالاتی مانند اینکه شرایط کار در اوکراین چگونه است؟ قوانین و مقررات اخذ ویزای کار چیست؟ چه روش هایی برای مهاجرت به کشور اوکراین وجود دارد؟ رو?

ادامه مطلب
گرفتن اقامت اوکراین

گرفتن اقامت اوکراین

در چندین سال گذشته افراد زیادی تقاضای گرفتن اقامت اوکراین را دارند، کشور اوکراین به علت شرایط بسیار مناسبی که برای زندگی دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است از این جمله شرایط می توانیم به هزینه های پایین زندگی، عضو ناظر بودن اتحادیه اروپا، هزینه پایین تفریح و طبیعت بسیار زیبای ای?

ادامه مطلب
اخذ اقامت اوکراین

اخذ اقامت اوکراین

یکی از روش های اخذ اقامت کشورها ازدواج با تبعه آن کشوراست.در هر سال اجازه اخذ اقامت اوکراین از طریق ازدواج صادر می شود . ازدواج بین شهروندان اوکراینی و یک فرد خارجی با توجه به مفاد قانون ازدواج اوکراین تنظیم می شود. اعطای امتیاز اقامت دائم به یک فرد خارجی از طریق ازدواج با یک شهروند او?

ادامه مطلب
اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

 

اگر هدف شما اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج است در این مقاله شرایط و قوانین نوع اقامت را برای شما توضیح خواهیم داد همچنین قابل ذکر است که آسانترین و بهترین راه برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی است.

شما می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید

ادامه مطلب
دانشگاه های رایگان استرالیا

دانشگاه های رایگان استرالیا
آیا امکان تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا وجود دارد ؟ آیا بورسیه تحصیلی در استرالیا شامل هزینه های زندگی هم می شود ؟

اگر تمایل به کسب اطلاعات در مورد تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا را دارید حتما با شماره تلفن های موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید کارشناسا

ادامه مطلب
اقامت استرالیا با خرید ملک

اقامت استرالیا با خرید ملک
اقامت استرالیا با خرید ملک چگونه است ؟ برای گرفتن اقامت استرالیا با خرید ملک چه میزان سرمایه نیاز است ؟ شرایط اقامت استرالیا با خرید ملک چیست ؟

اگر تمایل دارید که جزییات بیشتری در این زمینه بدانید و اطلاعات کاملتری داشته باشید حتماً با تلفن های موسسه حقوقی رادیو وکالت ت

ادامه مطلب
اقامت نیوزیلند از طریق خرید ملک

آیا می توان اقامت نیوزیلند را از طریق خرید ملک به دست آورد؟
طرق اخذ اقامت نیوزیلند چیست؟
چگونه می توان از هزینه های خرید ملک در کشور نیوزیلند آگاه شد؟
خدمات حقوقی هلدینگ حقوقی رادیو وکالت راجع به مهاجرت به نیوزیلند چیست؟


نیوزیلند (New Zealand) کش?

ادامه مطلب