قوانین پناهندگی در اوکراین

قوانین پناهندگی در اوکراین

یکی از روش های مهاجرت در کنار سایر روش ها مهاجرت مانند سرمایه گذاری با ثبت شرکت، ازدواج ،تحصیل مهاجرت از روش پناهندگی می باشد. بنابر این شرایط جغرافیایی اوکراین نسبت به آسیا و اروپاموجب شده است که سوالات بسیاری من باب قوانین پناهندگی در اوکراین از کارشناسان حقوق بین الملل خصوصی پرسش شود که تلاش ما بر این بوده است تا در این مقاله قوانین پناهندگی در اوکراین را برای شما عزیزان شرح دهیم.

توجه:
گروه حقوقی رادیو وکالت پناهندگی را پیشنهاد نکرده و در این زمینه هیچ خدماتی ندارد.ما به شما راه های دیگری را پیشنهاد میکنیم که کاملا قانونی هستند و از پناهندگی کم هزینه تر میباشند.
با ما تماس بگیرید:(مشاوره رایگان)
021-88705123

در آغاز نیاز است قبل از صحبت در خصوص قوانین پناهندگی در اوکراین اطلاعات مختصری راجع به این کشور را بدانید. اوکراین از جمله کشورهای اروپای شرقی است. کشور اوکراین از شرق با روسیه و از شمال با بلاروس ، همین طور از غرب با لهستان، اسلوواکی و مجارستان، از جنوب غرب با رومانی و مولداوی همسایه است. کی یف پایتخت کشور اوکراین است و زبان رسمی این کشور اوکراینی می باشد.

قوانین پناهندگی در اوکراین

قوانین پناهندگی

در م 8 قانون اساسی کشور اوکراین در خصوص تابعیت اعلام شده است از زمان تاریخ درج شده در این قانون اگر فردی و یا یکی از پدر و مادر نسبی به دنیا بیاید و یا اقامت دائم اوکراین را داشته باشد شرایط تقاضای تابعیت اوکرین را دارند، از این ماده اینگونه می توان برداشت کرد که تنها راه ورود به کشور اوکراین پناهندگی نیست، بلکه از این قوانین پناهندگی در اوکراین می توان متوجه شد که پناهندگی در اوکراین بسیار دشوار است.

 

درخواست پناهندگی

به محض رسیدن فرد درخواست کننده پناهندگی در کشور اوکراین پاسپورت فرد به مامور دولتی داده شده تا برای او ویزا صادر گردد.این نوع ویزاحد اکثر 3 ماهه می باشد در مدت 6 ماهه دارد که فرد متقاضی پناهندگی به اوکراین وارد شده است صادر گردد.

بعد از ورود به کشور با عنوان پناهندگی در اوکراین احتمال دارد 6 ماه بازداشت موقت به دستور مقام قضایی امکان پذیر است، مردم عامه این پروسه ازز پناهندگی را با عنوان اقامت در کمپ می شناسند و با این دوره اشتباه می گیرند در صورتی که این گونه نیست و فقط افرادی که برای پناهندگی در کشور اوکراین اقدام نمایند برای بررسی مدارک و شناسایی هویتی خود بازداشت شوند. اگر فردی در خاک کشور اوکراین اعلام پناهندگی نماید با توجه به قوانین پناهندگی در اوکراین باید 3 سال به طور مستمر در این کشور حضور داشته باشد تا این امکان را داشته باشد تا پس از خروج از کشور دوباره اجازه ورود به کشور اوکراین را بگیرد. بنابر قوانین پناهندگی در اوکراین شخص متقاضی حق خارج شدن از اوکراین به اروپا را هم به مدت 3 سال ندارد در غیر این صورت اجازه ورود به اوکراین را ازدست خواهد داد.

 

به صورت خلاصه مراحل اخذ پناهندگی در اوکراین

  • اثبات هویت شخص متقاضی
  • ارائه دلایل کافی
  • انگشت نگاری
  • مصاحبه متقاضی
  • تست رایگان پزشکی و سطح زبان
  • در این مقاله در خصوص قوانین پناهندگی در اوکراین اطلاعاتی برای شما عزیزان شرح دادیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه مهاجرت پلاس تماس حاصل فرمایید.
فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
نازنین
سلام با دیپلم آرایشگری آیا می شود به اوکراین مهاجرت کرد یا خیر؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و وز بخیر دوست عزیز مهاجرت به اوکراین از طریق کار امکان پذیر نمی‌باشد و از طریق روش‌های دیگری می‌توان اقدام به اخذ اقامت اوکراین نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطف بفرمایید با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید. با سپاس
احمدشاه
سلام واحترامات ، فامیل بنده از مدت شش ماه بدینسو در اوکراین زندگی می کند . غرض طی مراحل پروسه پناهندهگی ایشان چی مدت آنجا در انتظار قرار گیرند یعنی در چقدر وقت این پروسه پناهنده گی تکمیل می شود ؟ از شما یک جهان قبلا وقلبا تشکر می نمایم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
محمد نسیم
من اگر به اوکراین سفر کنم پناهندگی خواهم داد یاخیر آیا کمسیار عالی سازمان ملل ازما همایه میکند؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
رضا
سلام من طراح انیمیشن هستم زبان انگلیسی هم عالی بلدم میخاستم بدونم برای پناهندگی اوکراین میتونم امیدوار باشم؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ گونه خدمات پناهندگی ارائه نمی‌دهد. اخذ اقامت دائم و بصورت قانونی در کوتاه ترین زمان ممکن توسط مجموعه انجام می‌پذیرد.
علی
با سلام میخواستم بدونم اقامت دائم اوکراین چهقدر هزینه داره هزینش زیاده من شرایط مالی خوبی ندارم اگه هزینش زیاده از طریق پناهندگی چی میشه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام برای آگاهی از هزینه ها باید با مشاوران تماس بگیرید.
محمد
ایا میشه در اوکراین یک ایرانی بعد از این که اقامت گرفت پلیس بشه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز بعد از اخذ پاسپورت این امکان وجود داره
پارسا ابراهیمی
ایا در اوکراین میشه پلیس شد. اوکراین بهتر است یا المان. راهی نداره که که پناهندگی در اوکراین 6ماه بازداشت نشی
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام در خصوص پناهندگی هیچ خدمات و مشاوره ای ارائه نمیدهیم.
میثم
سلام من کارم خیاطی میخاستم بپرسمچطوری میتونم دو یا سه سال واس کار کردن برم اوکراین
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- شما می توانید نسبت به اقامت اوکراین اقدام کنید و ظرف 45 روز تا 3 ماه اقامت دائم اوکراین را اخذ کنید و نسبت به حرفه خودتان اقدام کنید. و فعالیت داشته باشید و بعد از 3 سال پاسپورت اوکراین را اخذ کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
مسعود
سلام من 31 ساله متاهل شغلمم تولید کننده مبل با این شرایط اقتصادی که پیش اومده میخوام از ایران برم میخواستم راحت ترین راه برای اقامت دایم در کشور اکراین و یا به کشور دیگر را بدانم ممنون میشوم اگر راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز از طریق سرمایه گذاری ، کمک هزینه به یک کودک بی سرپرست اوکراینی میتوانید اقامت این کشور را اخذ نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مجید
برای پناهندگی به اوکراین باید چه مراحلی طی کنیم و چقدر هزینه دارد !!؟ سه نفر با هم میخوایم بریم
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز برای کشور اوکراین فقط از طریق روش های قانونی اقدام میکنیم.
هانی
با اکراه و اجبار و بی دلیل از شغل دولتی که داشتم اخراج شدم .. پس تصمیم مهاجرت ب اوکراین را گرفتم با حدود تمکن مالی صد ملیون تومن چگونه میتونم تابعیت آن کشور را در آینده دارا باشم ..... چه راهی ساده تره...؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.
مصطفی مطور
با سلام ورزشکارم تو کشورم خیلی به من اهمیت نمیدن میخوام ویزای اوکراین رو بگیرم باید چیکار کنم
پاسخ توسط مدیر
سلام- کشور اوکراین طرق مختلفی برای اخذ اقامت دارد شما میتوانید از طریق حمایت مالی یک فرزند یا یک شخص سالمند ظرف 45 روز تا 3 ماه اقامت دائم این کشور را کسب کنید.شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید.
محراب
سلام من میخوام ویزای مولتی اکراین و یا حداقل دو ماهه توریستی اکراین رو بگیرم و باید چیکار کنم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما محراب عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت از ابتدا امکان اخذ اقامت دائم اوکراین را برای شما فراهم می کند که در این خصوص می توانید با ما در تماس باشید.
مهدی
باسلام من ۳۶ساله متاهل دارای یک فرزند میخاستم بدونم از چه طریق به من پناهندگی اکراین را میدهند شغلموشکاری تخصصی است ولی در ایران شرایط خیلی بد شغلی ومالی دارم کیس خوب برای اکراین چی هست و اگر اقامت سه ساله دادن با این شغل میشه زندگی خیلی ساده ای داشت ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز چرا پناهندگی با ما تماس بگیرید شما را برای اخذ اقامت دائم کشور اوکراین راهنمایی کنیم.