شرایط کار در اسپانیا

شرایط کار در اسپانیا

یکی از روش های اخذ اقامت کشورهای خارجی از طریق کار می باشد،اما شخص متقاضی باید کاملا از شرایط قوانین و کار در کشور مورد نظر آگاه باشد. در این مقاله ما شرایط کار در اسپانیا رابرای شما توضیح خواهیم داد،همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید مشاورین ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در زمینه کاریابی ارائه نمیدهد و این مقالات صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در سایت قرار میگیرد.

شرایط کار در اسپانیا

محیط کار در اسپانیا و قانون کار

از جمله شرایط کار در اسپانیا که باید مطلع باشید ،متوسط ساعت کاری در اسپانیا در حالت تمام وقت 40 ساعت در هفته خواهد بود،همچنین ساعات کاری در روز 9 صبح تا 8 یعد از ظهر می باشد.

در اکثر شرکت ها در اسپانیا از ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر برای نهار خوردن اختصاص داده می شود. همچنین در بسیاری از هلدینگ در بسیاری از هلدینگ ها و شرکت های بزرگ به ویژه در شهرهای بارسلونا،مادرید یاعات کاری دقیق مشخص شده و یک ساعت برای خوردن نهاردر نظر گرفته شده است.

شرکت ها تمایل بسیاری به استفاده از ساختار سلسله مراتبی واستراتژی دارند.همچنین جلسات تبادل نظر یا دستورالعمل ها برای دستیابی به اتفاق نظر خواهد بود.کارمندان برای ایجاد اعتماد،افزایش ارزش و کیفیت شرکت در این جلسات حاضر خواهند شد.نکته قابل ذکر این است که حقوق کارمندان در بیشتر بخش ها با توجه به بحران مالی خواهد بود و تا حد زیادی بخش های دولتی را تحت پوشش قرار می دهد. حقوق کارمندان با در نظر گرفتن توافق های صورت گرفته خواهد بود.

 

شرایط کاریابی در اسپانیا برای افراد خارجی

شهروندان اروپایی ،آیسلند،لیختن اشتاین،نروژو سوئیس توانایی ورود به کشور بدون نیاز به مجوز کار یا اقامت را خواهند داشت.اما افراد خارج از منطقه اروپا و یا سوئیس به اخذ مجوز اقامت نیاز دارند.همچنین اگر فرد قصد خود اشتغالی دارد،باید به سفارت اسپانیا در کشور خودش درخواست بدهد.همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

زبان مورد نیاز

از جمله شرایط کار در اسپانیا داشتن زبان است،اگر شما توانایی صحبت کردن به زبان اسپانیایی را نداریدو تمایل دارید برای شرکت های چند ملیتی کار کنید باید توجه داشته باشید ،کار در قسمت گردشگری،بخش های دولتی ،بخش های خدماتی برای افرادی در نظر گرفته شده است که مسلط به زبان انگلیسی هستند.اما برای سایر مشاغل تسلط به زبان اسپانیایی لازم است.

 

مدارک و مراجع

افراد متقاضی باید از مهارت های خود آگاهی کامل داشته باشند زیرا این مهارت ها باید در وزارت فرهنگ،ورزش و آموزش کشور اسپانیا تایید شود.

کلیه مداارک باید به زبان اسپانیایی ترجمه شود و همچنین گرفتن مشاغل مورد نظرتان در europass نیازمند داشتن مهارت های خاص است.

 

چگونگی یافتن مشاغل در اسپانیا

در گام نخست برای ؛آشنایی با شرایط کار در اسپانیا شخص باید مشاغل موجود در اسپانیا را بررسی کند،بعد از آن شخص توانایی اخذ مشاغل در بخش های مختلف را خواهد داشت.اگر فرد در اروپا و یا سوئیس باشد،قادر به اخذ شغل در وب سایت آژانس استخدامی اروپایی خواهد بود.آژانس استخدام اروپایی شبکه شغلی است و توسط انجمن اروپایی حمایت می شود ،این آژانس برای استفاده از تسهیلات ایجاد شده است پس از جمله شرایط کار در اسپانیا از طریق این آژانس نیز مهیا می شود.

همچنین شما یرای کسب اطلاعات بیشتر راجع به شرایط کار در اسپانیا،سرمایه گذاری،تحصیلی و.. می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
علی رضا حاجی محمد علی
سلام وعرض احترام من متولد27-12-1972 در تهران هستم و دارای تجربیات حدود 20 ساله در زمینه های فنی ومدیریتی دیپلم اتو مکانیک از هنرستان دارم و کارشناسی مهندسی عمران - وکارشناسی ارشد عمران گرایش سازه در برج میلاد تهران در مراحل ابتدایی پروژه تا تکمیل فنداسیون و اغاز شافت یا بدنه اصلی بودم در شهرداری مرکز یکی از استانها سمتهای فنی و مدیریتی از جمله مهندس ناظر پروژهای بزرگ شهری و ناظر عایه و شهر دار منطقه -معاون فنی وعمرانی شهردار-معاون اداری ومالی شهردار -معاون سرمایه گذاری ومشارکتهای مردمی- رییس هیت مدیره سازمانهای فضای سبز و پارکها-فرهنگی و ورزشی-حمل ونقل وبار ومسافر-ریس معاینه فنی شهر مدرس فنی موسسات اموزشی در مقطع کارشناسی و دوره دیده مدیریت پروژه از کشور اتریش دارای همسر با مدرک کارشناسی زبان وادبیات انگلیسی مدرس تافل و ایلتس - ویک فرند پسر 17 ساله میخواهم ببینم برای مهاجرت وکار در اسپانیا چطور باید اقدام کرد تشکر
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. شرایط شما برای کشور اسپانیا مناسب می باشد، اما می توان از طریق اثبات تمکن مالی اقدام کرد که بعد از حضورتان به راحتی اجازه کسب و کار و بیزنس خود را داشته باشید. لطفا بصورت مستتقیم با ما در ارتباط باشید.