شرایط پناهندگی در کانادا (100% تضمینی)

شرایط پناهندگی در کانادا

برای مهاجرت به هر کشوری، راه های متنوعی در نظر گرفته شده است که اشخاص با توجه به ویژگی ها و توانایی های خویش، دست به انتخاب یکی از آن ها می زنند. مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق ازدواج، از جمله‌ی انواع مسیرهای مهاجرت است. در این میان، برخی افراد از طریق پناهندگی اقدام به ترک خاک خویش و اخذ اقامت کشور مقصد می نمایند. اما آیا این امر شدنی است؟ آیا پناهندگی، راهی مطمئن و کم خطر است؟ در این نوشتار، به بررسی ماهیت قانونی پناهندگی،، وضعیت پناهجویان در کانادا و شرایط پناهندگی در کانادا می نماییم.

توجه:
گروه حقوقی رادیو وکالت پناهندگی را پیشنهاد نکرده و در این زمینه هیچ خدماتی ندارد.ما به شما راه های دیگری را پیشنهاد میکنیم که کاملا قانونی هستند و از پناهندگی کم هزینه تر میباشند.
با ما تماس بگیرید:(مشاوره رایگان)

021-88705123

همچنین میتوانید به صفحه مهاجرت به کانادا در سایت رفته و شرایط کامل مهاجرت به کانادا را مطالعه نمایید.(لینک مهاجرت به کانادا)


پناهندگی


همانطور که گفته شد یکی از طرق مهاجرت، پناهندگی است. اگرچه پناهندگی پروسهای طولانی و دشوار است و افراد زیادی در فرایند اخذ آن با درهای بسته روبه‌رو میشوند اما در مواردی، پناهندگی تنها و آخرین راه حل برای فرار از مشکلاتی است که شخص را در موطن اصلی وی تهدید میکند. پناهندگی اصولاً به دلیل پدید آمدن شرایط سخت و خطرات بالقوه و بالفعل برای شخص در کشور خویش صورت می گیرد. خطرات و تهدیداتی از جنس امنیتی، مذهبی و سیاسی. لذا طبیعی است که اثبات وجود چنین خطراتی، اصلی ترین گام برای طی فرایند پناهندگی است و از جمله ی شرایط پناهندگی در کانادا محسوب می شود.شرایط پناهندگی در کانادا


دو طریق عمده و اصلی برای پناهندگی کانادا وجود دارد که عبارتند از:


1- درخواست پناهندگی کانادا در داخل خاک این کشور
2- درخواست پناهندگی کانادا در بیرون از مرزهای این کشور


- چنانچه شخصی به هر طریقی اعم از آب، خاک و یا هوا به منظور اخذ پناهندگی کانادا وارد این کشور شود ابتدائاً ادعای وی مبنی بر واجد صلاحیت بودن برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی، در «آژانس خدمات مرزی کانادا» مورد بررسی قرار میگیرد. نهاد صالح برای بررسی ادعاهای پناهجویان، هیأت مهاجرت و پناهندگی کانادا (the immigration and refugee board) است. در این هیأت، بار اثبات دارا بودن شرایط اخذ پناهندگی بر عهدهی خود شخص پناهجو میباشد. برای مثال وی خود باید ثابت کند که در موطن اصلی خود به دلیل مسائل نژادی، مذهبی، ملیتی، عضویت در یک گروه خاص اجتماعی و یا یک عقیدهی خاص سیاسی تحت تعقیب بوده و در صورت دستگیری ممکن است مورد آزار و اذیت و شکنجه واقع شود و یا اینکه ترس معقولی از این پیگیری در کشور اصلی خود دارد و تعقیب وی قریبالوقوع است. شخص پناهجو باید دلایل و مدارک خود را به دقت ارائه و به خوبی از آنها دفاع کند؛ به نحوی که بتواند مقامهای صالح برای صدور پناهندگی را اقناع نماید. بدین ترتیب از شرایط پناهندگی در کانادا، موفقیت در مصاحبه است. در طول مصاحبه و بررسی، شخص تصمیم گیرنده در خصوص اینکه آیا پناهجو لایق پناهندگی کانادا است یا خیر، مدارک وی، توضیحات در خصوص دلایل اخذ پناهندگی کانادا، مبنای فرم ادعایی (BOC) و ... را مورد بررسی قرار می دهد و به جنبه های گوناگون شرایط پناهجو توجه می کند؛ از جمله اینکه آیا وی واقعاً در آن گروه اجتماعی که مدعی است به خاطر عضویت در آن تحت تعقیب است مشارکت دارد یا خیر؟ میزان خطر بالقوهای که شخص را در صورت بازگشت به کشورش تهدید میکند، چیست؟ ممکن است در این مورد سوالاتی نیز به زبان انگلیسی و یا فرانسوی از شخص پرسیده شود. البته در صورتی که پناهجو به این دو زبان مسلط نباشد، میتواند درخواست مترجم کند. به طور کلی بهتر است حتما به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید چرا که در غیر این صورت علاوه بر مشکلات طبیعی که در صورت بلد نبودن زبان در یک کشور دیگر با آن مواجه میشوید، استخدام و شروع به کار شما در کانادا نیز بسیار دشوار خواهد بود.


شرایط پناهندگی کانادا
- طریق دوم اخذ پناهندگی در کانادا، درخواست پناهندگی از خارج از خاک کانادا است. در این روش، پناهجویان توسط بعضی نهادها که ذیلاً در مورد آنها توضیح داده خواهد شد به کشور کانادا معرفی میشوند و در صورتی که مورد پذیرش قرار گیرند، به آنها مجوز اقامت دائم در خاک این کشور داده می‌شود. به افرادی که از این طریق خواهان اخذ پناهندگی کانادا هستند پناهندگان اسکان مجدد (resettled refugees) و به این طریق به طور کلی اسکان مجدد (resettlement) گفته میشود. از جملهی این نهاد ها کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان می باشد که در سال 1950 میلادی در جهت حمایت و پشتیبانی از پناهندگان و کمک به آنها جهت بهبود وضعیتشان به وجود آمد.
از دیگر انواع این نهادها، گروههای خصوصی حامی پناهندگان هستند که به این افراد در جهت استقرار در خاک کانادا تحت شرایط و ضوابطی کمک میکنند. برای مثال در بدو ورود، به آنها مسکن، خوراک ، لباس و ... میدهند اما پس از یک سال آنها باید برای خود شغل و منبع درآمد مناسبی ایجاد کرده باشند چرا که دیگر این گروههای خصوصی خود را در قبال آنها مسؤول نمیدانند. نکته ای در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی که ذکر آن در اینجا مفید به نظر میرسد آن است که هزینه ی تحصیلات تا قبل از دانشگاه در کانادا رایگان میباشد و افراد میتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای تحصیلات ابتدایی خود را پشت سر بگذارند؛ منتها تحصیل در دانشگاه در کشور کانادا رایگان نبوده و افراد متقاضی برای ادامهی تحصیل در این مقاطع باید از عهدهی پرداخت هزینههای آن بربیایند.


وزارت شهروندی و مهاجرت کانادا جهت اسکان مجدد، پناهندگان را به گروههای زیر تقسیم میکند:

1- گروه پناهندگان کنوانسیونی خارج از کشور (Convention Refugee Abroad Class)
2- گروه کشور پناهندگی (Country of Asylum Class)
3- گروه کشور مبدأ (Source country Class)


طبق قواعد و مقررات کنونی کانادا هم اکنون درخواست جدید تحت «گروه کشور مبدأ» مورد پذیرش واقع نمیشود، لذا از توضیح آن صرف نظر کرده و کانون توجه و تمرکز خود را بر موارد اول و دوم میگذاریم. با این حال متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از جوانب حقوقی و عملی، به وکلای حاضر در هلدینگ حقوقی رادیو وکالت مراجعه کنند. دو گروه مذکور عبارتند از:
گروه نخست یعنی دسته پناهندگان کنوانسیونی خارج از کشور شامل آن دسته از پناهجویانی میشود که در موطن اصلی خود به دلیل مذهب، نژاد، ملیت، عضویت در یک گروه خاص اجتماعی و یا داشتن یک عقیدهی سیاسی تحت تعقیب بوده و ممکن است مورد آزار و اذیت و بعضاً شکنجه به خاطر موارد مذکور قرار بگیرند (البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که دلایل مطرح شده محصور بوده و فقط اگر شخصی به جهات مذکور تحت تعقیب باشد می تواند درخواست پناهندگی بدهد. برای مثال چنانچه شخصی جنایتی را علیه دیگری روا داشته باشد یا اموال دیگر شهروندان را ربوده و به این علل تحت تعقیب باشد، نمی تواند خود را مشمول تعریف عنوان پناهندگی قرار دهد). البته قرار گرفتن در این دسته مستلزم داشتن شرایط دیگری نیز میباشد. از جملهی این شرایط آن است که این افراد در خارج از کانادا بوده و قصد اخذ پناهندگی این کشور را داشته باشند در حالیکه کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان یا گروههای حامی خصوصی یا دیگر سازمانها معرف آنها هستند و از طرف دیگر منابع مالی مورد نیاز برای تأمین احتیاجات خود و خانوادهی خود را داشته باشند و یا اینکه به نوعی به عنوان پناهنده‌ی مورد مساعدت دولت یا حامی خصوصی مورد شناسایی قرار گرفته باشند.
دسته ی دوم شامل آن دسته از افرادی می شود که گروه های حامی خصوصی به دلیل آنکه آنها خارج از کشور متبوع خود یا کشوری که در آنجا اقامت دارند زندگی میکنند و تاثیر شدیدی از جنگهای داخلی و یا منازعات مسلحانه پذیرفته اند و یا حقوق بشری آنها به نحو شدیدی مورد بی توجهی قرار گرفته است و از طرف دیگر منابع مالی مورد نیاز برای حمایت از خود و افراد وابسته به خود را در اختیار دارند، از آنها پشتیبانی کرده و اسامی آنها را چنانچه قادر به یافتن راهی برای حل مشکلات خود در زمانی متعارف نباشند، به نهاد صالح در کانادا ارائه داده و مراتب آمادگی خود جهت حمایت از ایشان در خاک کانادا را بیان میدارند.


آیا پناهندگی روش مطلوبی است؟


اساساً اخذ پناهندگی فرایندی بسیار دشوار است و در موارد زیادی ممکن است به نتیجه نرسد؛ لذا چنانچه افرادی شوق زندگی در کانادا را داشته بدون اینکه به راستی و فی الواقع حائز شرایط پناهندگی باشند به آنها توصیه میشود که این راه حل را به هیچ عنوان اتخاذ نکنند چرا که هم مأموران پناهندگی کشورها، شرایط و مدارک افراد متقاضی را به دقت مورد بررسی و تدقیق قرار می دهند و احتمال موفقیت پناهجویان در فریب آنها بسیار کم است و هم از طرف دیگر شرایط اشتغال پناهندگان در سال های ابتدایی ورود آنها به کانادا با محدودیت هایی روبه‌رو است که ممکن است شرایط اقامت را برای آنها دشوار سازد. بدین ترتیب، پناهندگی، به عنوان مسیری در نظر گرفته شده است که همواره پس از سایر طرق مهاجرت به کانادا از آن اسم آورده می شود. در صورت عدم موفقیت در مسیر مهاجرت به کانادا، چنانچه واقعاً شرایط زندگی برای شخص در کشور خویش دشوار و غیر قابل تحمل باشد، ناچاراً بحث پناهندگی مطرح می شود. متقاضیان مناسب است تا با مراجعه به مشاورین معتمد و متخصص، از شرایط پناهندگی در کانادا مطلع شوند و با چشمانی باز، دست به تصمیم گیری های سرنوشت ساز بزنند. در این راستا، هلدینگ حقوقی رادیو وکالت متشکل از وکلای رسمی دادگستری و حقوقدانان متخصص در امور مهاجرتی، می تواند با ارائه‌ی مشاوره های حقوقی لازم در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی، روند اداری این امر را تسهیل نماید. در صورت نیاز، به این مرکز حقوقی مراجعه فرمایید.

 پناهندگی در کانادا

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
فاطمه حاجی زاده
سلام. رزومه و سابقه کار خوبی دارم. مدرک تحصیلی بالا و ماتناسب دلرم. فقط سن من ۴۱سال است و ازمون زبان ندادم. ولی مقالات علمی و تالیف کتاب فنی هم دارم. خیلی تمایل به مهاجرت به کانادا دارم. سابقه ویزای شینگن و سفر به حوزه شینگن و شرق اسیا رو هم دارم. فکر کنم تنها راه من پناهندگیه. سوالم اینه برای قبولی پناهندگی مدارک تحصیلی و سوابق علمی بدردم نی خوره یا نه
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر توجه داشته باشید پناهندگی جزو خدمات گروه حقوقی رادیو وکالت نمی‌باشد. در راستای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای مولتی کانادا، لطف بفرماید با دفتر مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی فرمایند. با سپاس
hamid
درود بی کران به شما و همکاراتون خسته نباشید من متاهل هستم وحدود 35000 هزار دلار کانادا رو دارم همسرم لیسانس حقوق هستن اما متاسفانه خودم به دلایلی نتونستم تحصیلات دانشگاهی داشته باشم خواستم ببینم شما چه نوع مهاجرتی رو به ما پیشنهاد میکنید یا اینکه اصلا امکان مهاجرت داریم با این شرایط یا نه. ممنون میشم راهنمایی مون کنید با سپاس فراوان.
پاسخ توسط کارشناس 4
درود فراوان شرایط بسیار مناسبی جهت مهاجرت به کانادا برای شما وجود دارد. لطف بفرمایید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید تا به صورت دقیق شما را راهنمایی فرمایند.
فرهاد
درود به شما.. من دوساله که از ایران خارج شدم و بعد از ورود به ترکیه با هماهنگیه قاچاقبر و به همراه چند نفر راهی جزیره ی کاس یونان شدیم، که پلیس قایقه ما رو گرفت و من رو به جرم رانندگیه قایق بازداشت کرد.. بعد از چهار روز کتک خوردن از پلیس و مترجم ، یک سال و یک ماه بی گناه منو به زندان انداختند و بعد از آزادی توی کمپ هم راه ندادند. حتی تمام مصاحبه هاییم که از من گرفتند روی اجبار بود و با تهدیده اینکه اگر مصاحبه یا همون اینترویو رو ندی به ترکیه ودسته پلیس دیپورت میشی.. الان نه ماه ه که بلاتکلیف توی یونان موندم.. و با توجه به تماسهای مکرری که با سازمان پناهندگیه یونان داشتم قرار نیست که به من جواب مثبت داده بشه . ممنون میشم اگه به من راهنمایی بدید که چکار باید انجام بدم برای رفتن به کانادا... در ضمن تمامه مدارکی که داله بر بی گناهیم و تمامه برگه هایی که از زندان به من دادند موجوده و میتونم با مدرک صحبت کنم. تشکر میکنم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ادب از آنجایی که نام شما مطمئنا در لیست سیاه قرار گرفته است، متاسفانه نمی‌توانیم خدماتی به شما در خصوص مهاجرت به کانادا ارائه دهیم. با تشکر
مرتضی
ببخشید شماره تلفن کارشناسانتون کدومه همینه که نوشته تماس با موسسه
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام بله با موسسه تماس بگیرید اپراتور شما را راهنمایی خواهد کرد.
سعید
خیلی عاشق کاناداهستم ولی ازلحاظ مالی خیلی فقیر هستم دوست دارم به کانادا مهاجرت کنم.بنظرشمامن چکارکنم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر متاسفانه مهاجرت به کانادا نیازمند سرمایه می‌باشد، لذا بدون سرمایه معقول این امکان برای شما وجود ندارد. با سپاس
مرضیه
سلام من در ایران زندگی میکنیم در واقع همین جا متولد شدیم وبزگ شدیم وازدواج وصاحب فرزند شدیم شرایط زندگی سخته الان ۳۰سالمه به دلیل شرایط سخت زندگی ونداشتن پناهندگی وغیره میخواستم پناهندگی کشورهای اروپایی رابگیریم چیکار کنیم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر پنهاندگی جزو خدمات گروه حقوقی رادیو وکالت نمی‌باشد. با سپاس
ابوالفتح رنجبر
سلام،، وعرض ادب،،،،،، اگر بخواهیم خیلی راحت و آسان اقامت ی خانواده سه نفره را در کانادا گرفت چه پیشنهادی می‌دهید و چه مقدار سرمایه می‌خواهد برای ی زندگی معمولی وی کار معمولی،،، من معلم هستم وبا 46 سال سن تا ی سال دیگه بازنشسته میشوم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام لطف بفرمایید با دفتر مجموعه تماس بگیرید تا شرایطتون توسط کارشناسان ارزیابی شود و بهترین گزینه در خصوص مهاجرت به کانادا به شما ارائه شود. با تشکر
مریم
سلام، برای پناهنده شدن به کانادا چه شرایطی نیاز هست؟ و احتمال قبول شدنمون چقدر هست؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام پناهندگی جزو خدمات گروه حقوقی رادیو وکالت نمی‌باشد. در صورت تمایل به مهاجرت به کانادا، لطف بفرمایید با دفتر مجموعه تماس بگیرید تا شرایط شما توسط کارشناسان بررسی شود. با تشکر
لیلا محمدی
سلام من یک افغان در ایران زندگی میکنم خودم بخار هزینه های زیاد تا دیپلم خوندم و همسرم به دلیل تصادف واز دست دادن پدر در کودکی مجبور به کار کردن واز درس خواندن محروم بودن ودرحال حاضر به دلیل تصادف دستش مشکل پیدا کرده نگران آینده دخترم هستم و خودم و همسرم دوست داریم درس بخونیم ولی هزینه های بالا زندگی و درس خواندن نمیتوانیم و پول زیادی هم نداریم آیا میتونیم در کشور دیگری از ایران درخواست پناهندگی بدهیم میشه راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام پناهندگی جزو خدمات گروه حقوقی رادیو وکالت نمی‌باشد و از ارائه مشاوره در این راستا به شما معذوریم. با تشکر
جاوید
سلام من 16 سال سن دارم و در ایران تنها زندگی می کنم میخواستم بدونم راهی برای پناهنده شدن مهاجرین افغانستانی در کانادا هست و اگر هست لطفا راهنمایی کنید با تشکر ا هست واگر هست ممنون میشم
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر گرو حقوقی رادیو وکالت خدماتی در راستای پناهندگی در کانادا ارائه نمی‌دهد. با سپاس
Emamian
درود وقت بخیر من و همسرم مشکل شنوایی داریم! میخواستم بپرسم برای اقامت در کانادا چکار کنیم؟ و اینم بگم هزینه برای کانادا چقدره؟ و چون پول زیاد نداریم ولی اگر میشه راهنمایی کنید چکار کنیم که به کانادا مهاجرت کنیم! سپاس
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام لطف بفرمایید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید تا به منظور مهاجرت به کانادا شما را راهنمایی فرمایند. با تشکر
مریم
سلام خسته نباشیدمیخواستم بدونم راهی وجودداره که مهاجرینی که درایران زیرنظرسازمان ملل هستندودارای کارت آمایش هستندازطریق درخواست پناهندگی به کشوری بتوانندپناهنده شوندیااگرراهکاری هست ممنون میشم راهنمایی کنین باتشکر
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام گروه حقوقی رادیو وکالت هیچ‌گونه فعالیتی در زمینه امور پناهندگی انجام نمی‌دهد. لذا در این زینه اطلاعاتی در دست نداریم. با تشکر
نوال
با عرض سلام خدمت شما میخواستم بپرسم من میخوام قانونی به کانادا سفرکنم چطور میتونم از طریق قانونی مقیم انجا شوم .ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز باید شرایط شما بررسی شود با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
امیر حسین آرایشگر
باسلام من امیر 17ساله من 3سال دارم کشتی میگیرم و 3بار اول استان3بار پنجم کشور 1بار در جام مدافعان حرم سوم شدم و یک بار دعوت شدم به انتخاب تیم ملی شدم ولی هنگامی که مربی ام فهمید من در باشگاه دیگری هم تمرین میکنم به من خبر نداد که دعوت شدم من التماس میکنم خواهش میکنم به من کمک کنید به خدا ما اگیر شهریه نداشته باشیم اجازه تمرین نمیدن من کار میکنم که پول شهریه بدم من یک ماه خونه بودم چون شهریه نداشتم به خدا بعضی ها مثل ما نون نداریم بخوریم التماس میکنم کمکم کنید من زندگیم ورزشمه توروخدا من میخوام پناهنده بشوم ورزشم رو ادامه بدم کمکم کنید
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام دوست عزیز، پناهندگی جزو خدمات گروه حقوقی رادیو وکالت نمی‌باشد و متاسفانه خدماتی نمی‌توانیم به شما بزرگوار ارائه دهیم. با تشکر
Kays khorami
من در کشور ترکیه زندگی میکنم و قبولی سازمان ملل متحد Unhcr را هم دارم برای پناهندگی کانادا به چی احتیاج دارم فامیل درجه ۱ ندارم ولی عمو دایی خاله دارم
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و روز بخیر دوست عزیز، گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی به منظور پناهندگی در هیچ کشوری ارائه نمی‌دهد. با سپاس
مریم
سلام من میخواهم به کانادا قانونی مهاجرت کنم میتونین برای من کمک کنید شرایط پذیرش پناهنده گی چیست ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز پناهندگی امری غیرقانونی است.
Sina
میخوام برای پناهندگی کانادا اقدام کنم شما میتونین کمکم کنید؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان خیر متاسفانه، گروه حقوقی رادیو وکالت تنها از روش‌های قانونی اقدام به اخذ اقامت کانادا می‌نماید. با تشکر
امین ریحانی
من و برادرم در ایران جزو مبتکرین و مخترعینی هستیم که نه اجازه ثبت و نه حمایتی کردند و متاسفانه تمام سرمایه ما در این راه به هدر رفت ایا راهی هست که با اندک سرمایه به کانادا مهاجرت کنیم و یا ارگانی شرکتی یا شخصی هست مارا در کانادا ساپورت کند
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام متاسفانه اطلاعاتی در راستای کمک به شما در اختیار نداریم. گروه حقوقی رادیو وکالت تنها می‌تواند اخذ اقامت کانادا را برای شما ممکن سازد. با سپاس
milad
من شرایط خاص یا پول زیاد ندارم فقط مطمعنم تو ایران اینده ای هم.ندارم و اگه برم هم چیزی رو اینجا از دست ندادم اما تصمیم قطعی دارم ک برم.و نیازمند کمک.هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام تماس بگیرید تا با توجه به شرایط مالی شما کشوری مناسب را به شما پیشنهاد دهیم.
حمید
من در یک خانواده مذهبی در یک شهر کرد نشین که اصولا توسط حکومت شهروند درجه دو محسوب میشوم به دنیا آمده ام ولی ولی من تصیمیم دارم به دین مسیجیت بپیوندم ولی از طرفی ممکن است مورد سو قصد از طرف مذهبی های اطرافم قرار بگیرم ایا ممکن است کانادا من را در این کار کمک کند ؟؟؟؟؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض احترام به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ اقامت کانادا، لطفا با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. با تشکر
علی
با سلام آیا شخصی که در داخل خاک کانادا تقاضای پناهندگی مینماید اعم از کسی که وارد خاک کانادا شده و کسی که در مرزهای کانادا تقاضای پناهندگی مینماید میتواند از وکلای کانادایی برای پروسه پرونده خود استفاده نماید؟ با سپاس
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
فرشته
سلام خسته نباشید خواستم ببینم اقامت در کانادا برای یک خانواده2+2نفره چقدر پول میخوادحدودآباتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص هزینه ها باید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
عبدالرشید
میتوانم در کانادا پناهنده شوم
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان گروه حقوقی رادیو وکالت هیچگونه خدماتی در راستای پناهندگی ارائه نمی‌دهد. در صورت کسب اطلاعات پیرامون اخذ اقامت کانادا به شکل قانونی، با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.
حمید شکرزبان
من حدود ۱۰ سال پیش به صورت تصادفی متهم سیساسی شدم و به مدت ۲ ماه زندان بودم.و مورد شکنجه قرار گرفتم.بعد از آزاد شدم ترس از اینکه اگر اتفاقی در مملکت رخ دهد امکان گرفتار شدنم باشد. کما اینکه در سال های اول همچین مشکلی وجود داشت.میخواستم بدونم میتوانم در کانادا اقامت بگیرم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- مجموعه رادیو وکالت در زمینه پناهندگی خدماتی ارائه نمی کند.
رقیه
سلام من دختر 30 ساله هستم و همجنسگرا خواستار پناهندگی در کشور کانادا میخواستم ببینم چطور میتونم اقدام کنم برای پناهندگی؟ قبلا از پاسخ و راهنمایی شما سپاسگزارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست گرامی موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ مشاوره و خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
سهیلا
درود ایا میشود با ویزای تحصیلی رفت ولی بعد درخواست تغییر ویزا به ویزای کاری را داد بخاطر مخارج زندگی و تحصیل.؟ ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام خدمت شما سهیلای عزیز. اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیلی یکی از ممکن ترین راه های اخذ اقامت این کشور می باشد.
علیرضا شاهین زند
من و همسرم همراه دو فرزند دختر 10 و 14 ساله قصد مهاجرت به کشور کانادا را داریم لطفا ضمن ذکر هزینه های مهاجرت بنده را راهنمایی فرمائید و در صورت امکان وقت حضوری بدهید
پاسخ توسط کارشناس (2)
کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
سیروس
سلام من 44سال دارم و کارمند هستم چون جز گروههای اجتماعی خاص هستم و در شهرستان خودم به روانپزشک معتمد مراجعه کرده و نظر مثبت ایشان نسبت به عضو گروه خاص اجتماعی را دارم و میخواهم نسبت به اخذ اقامت کانادا از طریق پناهندگی اقدام کنم از شما درخواست راهنمایی دارم لازم به ذکر است بدلیل داشتن شرایط خاص از همسرم جدا شدم و سه سال است که مجردم و یک دختر 13ساله دارم از راهنمایی شما سپاسگزارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
امیر
سلام،سوال من اینه که از طریق پناهندگی مذهبی میشه فردی که زیر 18 سال هست،پناهندگی بگیره؟امکان پناهنده شدن چقدره؟
Abbas
سلام در خصوص ویزای مولتی آیا داشتن ویزای شنگن لازم است واینکه چه مدت میشه در کانادا با این ویزا اقامت داشت؟ گفتن ک هر ۶ ماه باید از کانادا خارج بشیم و دوباره برگردیم
پاسخ توسط کارشناس (1)
بله باید نهایت بعد از 6 ماه خروج داشته باشید از کشور کانادا..،
Niloofar Nikravesh
سلام من میخوام پناهنده بشم ولی نمیدونم مثل آلمان هزینه ای به من و همسرم تعلق میگیره تا موقعی که جواب بیاد یا نه؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
مهدی
بنده ۳۹ ساله کارشناس مهندسی مکانیک خواستار زندگی از طریق پناهندگی به کشور کانادا هستم تا حدودی نیز به زبان انگلیسی مسلط هستم خواهشمندم راه و روشهای لازم جهت اخذ پناهندگی به کانادا را به بنده نشان دهید ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدمات و مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
یونس
سلام خسته نباشید من الان اروپا(فرانسه) هستم میخوام از طریق پناهندگی وارد کانادا بشم آیا امکانی هست که بتونم به هدفم برسم؟البته من فعلا هیچ جا درخواست پناهندگی ندادم و میخوام اگر ممکن باشه اولین کشور درخواست پناهندگیم کانادا باشد
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ مشاوره و خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
جلیل
سلام . 31 ساله ، کارشناس معماری و نیازمند مشاوره هستم.ممنون
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در زمینه کانادا فقط ویزای مالتی اخذ می شود
شهاب
در سوال قبلی در خصوص پناهندگی اجتماعی پرسیدم. در واقع قصدم اخذ ویزای توریستی و عزیمت به کانادا و در انجا درخواست پناهندگی اجتماعی است... لطفا راهنمایی کنید. اگر راه قانونی دیگری هست که شامل حال ماست لطفا راهنمایی کنی. از نطر مال در سطح معمولی قرار داریم. نهایتا 200 میلیون ت پول داریم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما، شهاب عزیز. چه در خصوص کشور انگلیس و چه در خصوص کشور کانادا، هیچ نوع خدمات پناهندگی ارائه نمی‌گردد. با تشکر
شهاب
سلام. بنده 36 و همسرم 37 سال و دارای دو دختر 2 و 3 ساله. دارای لیسانس شهرسازی از دانشگاه ازاد مشهد و ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه ملی شیراز با 15 سال سابقه کار. قصد مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی اجتماعی داریم. هدفمان بهبود و اطمینان از اینده فرزندانمان است و .... لطفا راهنمایی کنید...
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما شهاب عزیز. گروه حقوقی رادیو وکالت، هیچ‌گونه خدمات پناهندگی ارائه نمی‌دهد. با تشکر
سعید
قصدمهاجرت به کانادا.داشتم میخواستم بدونم که چه کاربایدبکنم
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام موسسه رادیو وکالت به طور تخصصی فقط برای ویزای مالتیپل کانادا اقدام می کند و برای اخذ اقامت کانادا خدماتی ارائه نمی شود.
yousef
سلام ،من میخوام درخواست پناهندگی بدم ایا میشود درکشوری دیگه به سفارت کشوره مورد نظر مراجع کنم ودرخواست پناهندگی بدم باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد، پیشنها ما به شما اخذ اقامت از طرق قانونی است.
علی
برای پناهندگی چقدر پول لازم هست
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
رضا
من ویزای مولتی کانادا رو گرفتم . می خواستم ببینم در کانادا امکان تبدیل اون به ویزای کار هست یا نه؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. متاسفانه در حال حاضر خدماتی در این خصوص نداریم، خدمات فعلا منتهی می شود به ویزای مولتی کانادا.
محمد رضا صالحی
سلام،برای درخواست پناهندگی به کانادا با کمک دولت،به کجا باید مراجعه کنیم،آیا سفارت کانادا،یا مکان دیگری ، منظورم در تر کیه هست.ممنون میشم کامل جواب دهید، باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
محمد رضا صالحی
سلام،برای درخواست پناهندگی به کانادا با کمک دولت،به کجا باید مراجعه کنیم،آیا سفارت کانادا،یا مکان دیگری ، منظورم در تر کیه هست.ممنون میشم کامل جواب دهید، باتشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام موییه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
حمید
با سلام ودرود من بخاطر عقیده سیاسی سال96دستگیر شدم توسط اطلاعاتو...زندان وکلی مشکلاتی که از نظر تحت نظر بودنو ...دارم قصد پناهندگی دارم مدارک زندان و..موجود هست با دادنامه لطفا راهنمایی کنید من در شرایط عادی نیستم با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
محمد امینی
سلام اگر کسی با مدارک جعلی موفق به اخذپناهندگی کانادا را بگیرد وبه کانادا برود جعل بودن مدارک را به سفارت کانادا ارائه بکنند پناهنگی شخص مورد نظر چه میشود
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص پناهندگی هیچ خدماتی ارائه نمیدهیم.
مجید
سلام وقتتون بخیر آیا شما مشاوره حقوقی تلفنی هم دارید؟ البته از طریق واتس اپ یا ایمو یا اسکایپ و...
پاسخ توسط کارشناس (2)
باسلام با پرداخت هزینه و تعیین وقت مشاوره در خدمتتان هستیم.
حميده رمضانى
من دختر ٣٢ساله با مدرك ليسانس پرستارى با سابقه ٧سال كار در بخشهاى آى سو يو بيمارستان دولتى و خصوصى قصد مهاجرت در سريعترين زمان ممكن را دارم حتى به عنوان پناهنده سريعترين راه براى گرفتن ويزا چيست؟در چه زمانى؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام برای پناهندگی خدماتی ارائه نمیدهیم و همین طور ویزا کاری برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی خدماتی ارائه نمیدهیم.
حسین
سلام برای مهاجرت و پناهندگی به کانادا نیاز به مشاوره دارم لطفا راهنمایی بفرمائید ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام. موسسه هیچ گونه خدمات پناهندگی ارائه نمی دهد. با درود
خسروى
من ويزاي توريستي دارم و قصد دارم پس از ورود به كانادا اعلام پناهندگى بدم راهنمايي بفرماييد ممنون
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام. گروه حقوقی رادیو وکالت خدماتی در خصوص پناهندگی هیچ کشوری ارائه نمی دهد. با تشکر
ستاره
با سلام. من در حال حاضر پناهنده کشور آلمان هستم و متاسفانه حتی در دادگاه هم جواب منفی گرفتم. هیچ امیدی به ماندن در آلمان ندارم چگونه می توانم از خورج خاک کانادا درخواست پناهندگی کنم.
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
خالق
شرايط پناهندگى را ميخواهم بدانم.وسوالاتى در همين رابطه دارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
فاطمه
سلام ایا به غیراز مساعل سیاسی وداشتن سرمایه وتحصیل وازدواج راه دیگه ای برای درخواست پناهندگی کانادا نیست ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز در خصوص پناهندگی هیچ خدمات و مشاوره ای ارائه نمیدهیم.
داود زلفی
با سلام بنده باتوجه به شرایط سختی که کانادا از جهت پذیرش ویزای کار دارد نمیتوانم اقدام کنم از طریق درسی هم مشکل من هزینه های بالای تحصیل است، سن من 34 سال شده و دیگر فرصتی نیست ف میخواستم خواهش کنم که از طریق پناهندگی آیا شانسی برای من متصور هست؟ و چه کیسی میتوانم داشته باشم چون واقعا من مشکلم فقط بحث درآمد هست .
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در خصوص پناهندگی خدماتی ارائه نمی‌دهیم در خصوص مهاجرت قانونی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سیما
با سلام برای مهاجرت ب روش سرمایه گذاری برای دو نفر ک ۳۴ و ۳۷ ساله هستیم چقدر باید سرمایه بگذاریم، و اگه رفتنی شدیم آیا کشور کانادا پول رو ب ما برمیگردونه؟اگر بله در چ مدتی؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .
معصومه
سلام ماازپناهجو های افغانی درایران هستیم من پدرم ومادرم نمیتونندکارکنندپدرم دستش شکسته مادرم کسیت وغده داشت عمل کرد. به دلیل کارکردن تو خونه مردم2بچه مدرسه که پدرم توانایی مالی برای خرج تحصیل مارونداره توخونه12متری4نفرزندگی میکنیم خونمون سرده چطور درایران اقدام به پناهجویی کنیم به کشورکانادا
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز به سازمان un در خیابان ملاصدرا در تهران مراجعه فرمایید تا شما را راهنمایی نمایند.
مرجان
سلام وقتتون بخیر با ویزای توریستی 5 ساله میتونم تو خاک کانادا تقاضای پناهندگی بدم؟؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی‌دهد.
محمد
باعرض سلام و خسته نباشید بنده راننده اتوبوس واحد هستم میخواستم بدونم میشه از طریق مهاجرت کار اقدام کنم . چقد هزینه میبره باتشکر؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز از طریق کاری خیر اما روشهای دیگری وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
پورناجي
با سلام.بنده ٣١ سال سن دارم و ملوان كشتي هاي نفتكش اقيانوس پيما هستم،و ٥ سال سابقه همراه با بيمه دارم،از طريق شغلم ميتونم براي كانادا اقدام كنم؟؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- در خصوص کانادا موسسه رادیو وکالت تنها اقدام به اخذ ویزای توریستی مالتیپل می کند و در خصوص ویزای کار و مهاجرت خدماتی ارائه نمی کند.
مازیار
با سلام من مهندس معماری و دارای حدود ۱۸ سال سابقه کار هستم چطوری می‌توانم ویزای مولتی ۵ساله و اقامت کانادا بگیرم و حدودا چقدر هزینه داره و مدارک لازمش چی هست
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز مدرکی مانند سند، پرینت حساب و ... فرم درخواست ویزا کانادا را در سایت تکمیل نمایید با شما تماس گرفته خواهد شد.
محمدر رضا
با سلام من کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی هستم مدرس دانشگاهم کارمند دانشگاه هستم با ۱۰ سال سابقه حسابدار هستم مربی ورزشی هستم قصد مهاجرت به کانادا و پناهندگی رو دارم لطفا راهنمایی فرمایید
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهنگی ارائه نمیدهد.
تایماز
من حدود ۳۰۰ میلیون الی ۳۵۰ میلیون دارم.برای دریافت اقامت کانادا میتونم اقدام کنم؟؟ فوق دیپلم معماری هستم.دوتا بچه ۲ و ۶ ساله دارم.ممنونم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز از چه روشی میخواهید اقدام کنید اگر از روش مهارت شغلی باید رزومه شما بررسی شود از طریق سرمایه گذاری این این هزینه برای کانادا کم است.
حیدر
سلام من مردی هستم که 18سال از عمرم رو گذاشتم و درس خوندم حالا که مدرک گرفتم (لیسانس)و سربازی هم رفتم هرجا برا کار رفتم گفتن باید یارتی یاپول داشته باشی..شرایط مالی زیاد خوبی هم ندارم..چطوری میتوانم اقامت کانادا رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام دوست عزیز برای اخذ اقامت کانادا بیمه ، سوابق شغلی ، مدرک زبان و... لازم است که باید برسی شود.
شهرام
من نجار و کابینت ساز ام دی اف ماهر هستم ۵۰میلیون تمن پول نقد و سند۳دانگ یه آپارتمان دارم چطور میتونم با این هزینه برای اقامت کاندا اقدام کنم.ممنون میشم جوابمو مختصر ومفید بدید.درود
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در حال حاضر با بالا رفتن قیمت دلار و یورو هزینه شنا برای اخذ اقامت کانادا پایین میباشد برای پیشنهاد سایر کشورها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
abolfazl
من ملیتی ایرانی ترکمنستانی دارم. امکان اینکه پناهندگی من پذیرفته شود وجود دارد؟ به بهانهٔ نژاد و این مسائل..
پاسخ توسط کارشناس (2)
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هسچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
بنفشه
با سلام و خسته نباشید، بنده به همراه همسر و دخترم در ترکیه پناهنده هستیم، در رابطه با طرح اتحاد کلیسایی کانادا که به صورت اسپانسری کلیسا در کانادا ست، چه طور باید اقدام کنیم و با کلیسای اسپانسر ارتباط برقرار کنیم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام موسسه رادیو وکالت هیچ مشاوره و خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
سجادپ
سلام چقدر پول میخواد من و بزارین کانادا. پناهندگی با خودم. من ۱۰۰ تومن دارم الان
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهیم در صورت داشتن شرایط میتوانین برای شما ویزا مولتی اخذ نماییم.
علی
سلام من علی هستم متاهل دارای دوفرزندکوچک .بیکار هستم چیکارکنم ازایران برم کانادا خسته شدم ازبیکاری هرجامیرم درها بروم بستس لطفا راهنماییم کنید ضمنا چرخکارشلوارلی ماهر هستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
اکبر طالبی
با سلام من دارای کارت سازمان ملل هستم یعنی قبول شدم و پناهنده شدم همراه همسر و دو تا پسرام الان حدود 2سال هم قبول شدم ولی اینجا میگن هیچ کشوری فعلا پذیرش نداره من الان در شهر کوییته پاکستان هستم و شرایط اینجا اصلا مساعد نیست فقط هم من ایرانی هستم بقیه همه افغان هستن لطفا راهنمایی کنید چه کاری می توانم بکنم با تشکر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدمات و مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمیکند.
کاوه حدادی
برای خروج از کانادا چه فرقی بین پناهندگی و مهاجرت از طریق مهارت هست ؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز پناهندگی امری غیر قانونی است که امکان درخواست اقامت بسیار دشوار و بعید است اما از طریق مهارت، تحصیلی، تمکن مالی و... روشهایی هستن که قانونی اقامت کشوری دیگر را اخذ می نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
Amir amel
سلام چند سال سابقه کار لوله کشی ساختمان مورد نیاز است برای مهاجرت از طریق کار
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز با تخصص خود نمیتوانید اقامت و یا ویزا کار اخذ نمایید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از طرق دیگر شما را برای اخذ اقامت راهنمایی نمایند.
فرزانه
من ويزاي مولتي كانادا دارم براي اقدام به پناهندگي در تورنتو نياز به كمك دارم ايا شما ميتوانيد كمك كنيد
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست گرامی. خدمات حال حاضر موسسه رادیو وکالت، اخذ ویزای مولتی 5 ساله کانادا می باشد. هیچ گونه خدماتی پس از اخذ ویزا جهت اقدامات پناهندگی ارائه نمی شود. با تشکر از شما
حبیبه حسنی
سلام من میخوام پناهنده کانادا شوم شرایط پناهنده شدن در کانادا چطور هست؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ گونه خدمات پناهندگی را ارائه نمیدهد، جهت اخذ ویزای مولتی 5 ساله کانادا می توانید با ما در تماس باشید. با تشکر
سکینه حسنی
میخام ب علت ازارو ازیت پدرم از پیشش بروم و میخاهم درخواست پناهندگی در کشور کانادارو بدهم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ گونه خدماتی در خصوص شرایط پناهندگی ارائه نمی دهد. تنها اخذ ویزای مولتی 5 ساله کانادا که متقاضی باید شرایط بخصوصی را دارا باشد. با تشکر از شما
وحيد
سلام خسته نباشيد من ٢٥ سالمه و ميخاستم براي اقامت دائم وشهروندي كانادا و براي كار اقدام كنم ايا كشور كانادا در حال حاضرپناهجو قبول ميكنه
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدمات و مشاوره ایدر خصوص پناهندگی ارائه نمیکند، اما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از طرق قانونی برای اخذ اقامت شما را راهنمایی نمایند.
ابوالفضل
سلام من دانشجوی کارشناسی مدیریت صنعتی هستم میخام مهاجرت کنم به کانادا راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. در حال حاضر خدمات موسسه حقوقی رادیو وکالت اخذ ویزای مولتی توریستی 5 ساله کانادا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید، با تشکر.
محمدرضا
سلام برای مهاجرت یا پناهندگی در کانادا چیکار کنیم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد.
محمود
با سلام. من در حال حاضر در ایران کارمند یکی از موسسات دولتی هستم و چند سالی هست که تحمل شرایط موجود بسیار سخت شده است این را هم بگویم من حدود پانزده سال ورزش حرفه ای کرده ام ولی اینجا جایی برای پیشرفت نیست برای نجات خود و همسر و تک پسرم تصمیم دارم به کشور کانادا پناهنده شوم از نظر مالی هم متوسط هستم ملک هم دارم لطفا راهنمایی کنید چطور میتوانم اقدام کنم.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ یک از راه های اخذ اقامت از طریق پناهندگی خدماتی را ارائه نمی دهد. تمام پروسه کاری از طریق راه های قانونی می باشد. سپاس از اینکه ما را دنبال می کنید..
محمدامین
سلام‌۱۷سال دارم قصد دارم پناهنده کانادا شوم‌اقدامات اولیش چه چیزهایی هستش و هزینه ان‌چقد است
پاسخ توسط کارشناسان
سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
آریاسا
من الان به همراه خانواده در کانادا هستیم با ویزای توریستی آیا امکان درخواست پناهندگی داریم؟؟؟؟ اگه جواب مثبته چطور میتوانیم از شما مشاوره بگیریم؟؟؟؟
پاسخ توسط مدیر
با سلام موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ خدمات و مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد.
محمد
به علت طولانی بودن پروسه مهاجرت میخواهم از طریق پناهندگی کانادا اقدام کنم به توجه به شرایط مالی نامناسب چطور می‌توانم به این مهم برسم ضمنا متأهل و دارای یک فرزند یک ساله هستم.با تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست محترم. موسسه حقوقی رادیو وکالت در خصوص اخذ پناهندگی و روش های آن خدماتی را ارائه نمی دهد. اما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا توضیح راه های قانونی سایر کشورها را متناسب با شرایط شما ارائه دهند. با تشکر
مریم
اگر فردی مدت سه سال در آلمان پناهنده باشد با کیس مذهبی و دو بار جواب منفی گرفته باشد در خواست پناهندگی او در کانادا پذیرفته میشود یا خیر؟ ممنون
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ گونه خدماتی در خصوص پناهندگی را ارائه نمی دهد. با تشکر از شما
Kian
با سلام من به همراه همسرم مدت پنج سال هست که از طرف دولت استرالیا به عنوان پناهنده واقعی شناخته شده ایم ، و هم اکنون در جزیره نائورو زندگی میکنیم.و دارای مدرک پناهندگی معتبر از طرف سازمان ملل هستیم. هردو دارای مدرک تحصیلی خوبی از ایران هستیم ، به همراه مدرک آیلتس زبان از طرف کشور استرالیا،مشکل مالی هم نداریم.با شرایط موجود چگونه میتوانیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم. با تشکر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز. موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ گونه خدماتی در خصوص نحوه اخذ اقامت از طریق پناهندگی را ارئه نمی دهد. با تشکر از شما
Naser Arjomand
با سلام اینجانب جهت پناهندگی به کانادا سهل ترین شرایط را خواستارم مستدلی است راهنماییم فرمایید با تشکرناصر ارجمند
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد، برای اخذ اقامت از طرق قانونی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
نيما
سلام. من در مورد پناهندگي سوال دارم.
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت در خصوص پناهندگی هیچ مشاوره نمیدهد.
پیمان
سلام وقت بخیر سپاس فراوان از مطالب خوبتون سوالی که داشتم اینه که این سه گروه - گروه پناهندگان کنوانسیونی خارج از کشور (Convention Refugee Abroad Class) 2- گروه کشور پناهندگی (Country of Asylum Class) 3- گروه کشور مبدأ (Source country Class که نام بردید چگونه میشه پیدا کرد از چه طریقی می توان به انها اعتماد کرد ایا شما از این گروه ها گروه معتبری سراغ دارید تا معرفی کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما دوست عزیز موسسه حقوقی رادیو وکالت هیچ مشاوره ای در خصوص پناهندگی ارائه نمیده برای اخذ اقامت از طرق قانونی میتونید با شماره 92188705123 تماس بگیرید.
محمدرضا. فراز
با عرض سلام و ادب. ببخشید بنده قصد مهاجرت به کانادا رو از طریق دریافت ویزای توریستی و اعلام پناهندگی در آن کشور را دارم. میخواستم بدونم شما میتوانید در این زمینه بنده را راهنمایی فرمایید. ممنون و متشکرم
پاسخ توسط کارشناسان
با سپاس از اعتماد شما با سلام و عرض ادب . به استحضار حضرتعالی می رساند ما می توانیم در خصوص شروع به کار و اخذ اقامت در کشور های متعددی من جمله کانادابه شما اطلاعات بدهیم . هلدینگ حقوقی رادیو وکالت و وکلای رسمی دادگستری عضو مجموعه حقوقی در زمینه اخذ اقامت و شروع به کسب وکار و خرید ملک و حتی تحصیل فرزندتان می تواند راهکار مناسب با میزان بودجه شما ارائه بدهد. لیکن جهت تسهیل و تسریع امور بهتر آن است که تصویر رزومه و گردش مال خود را بدوا برای متخصصین مجموعه ارسال کنید و سپس مشاوره حضوری دریافت کنید . البته مشاوره توسط کارشناسان و مجانی به شما ارائه می گردد . لذا می توانید جهت هماهنگی با دفتر و اخذ مشاوره با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرد : 02188705123 برای ارسال رزومه و مدارک شماره : ۰۹۰۱۷۳۶۵۸۵۲ با سپاس از اعتماد شما