شرایط ویزای تحصیلی اوکراین

شرایط ویزای تحصیلی اوکراین

اوکراین از جمله کشورهایی است که در چندین سال اخیر بسیار مورد توجه و استقبال برای تحصیل است، سطح علمی بالا دانشگاه های کشور اوکراین و همچنین هزینه های پایین زندگی شرایط بسیار مناسبی را برای تحصیل در این کشور ایجاد کرده است از جمله مزایای بسیار مهمی که می توان اشاره کرداخذذ پذیرش و انتقالی به دانشگاه های کشور های اروپای غربی و کانادا و بعد از تحصیل چند ترم در دانشگاه های اوکراین است. هدف ما از این مقاله بررسی شرایط ویزای تحصیلی اوکراین برای شما عزیزان می باشد، همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید و از شرایط ویزای تحصیلی اوکراین و سایر کشورها را با جزئیات بسیار دقیق تری آگاه شوید.

شرایط ویزای تحصیلی اوکراین

 

شرایط ویزای تحصیلی اوکراین

مرکز مطالعه و درمانی کشور اوکراین کمک های مالی زیادی برای دانش جویان برتر برای تحصیل در کشور اوکراین در نظر گرفته است. مرکز umec به برترین دانش آموزان خود کمک هزینه تحصیلی سالانه اعطا می کند، این کمک هزینه از سال دوم به دانش آموزان تعلق می گیرد. بورس های تحصیلی که دانش آموزان دریافت می کنند. اکثر بورسیه های تحصیلی اوکراین، هنری، علمی، ورزشی و یا سایر فعالیت های ذکر شده نیز نوعد دیگری از خدمات اجتماعی به دانش آموزان است از جمله شرایط ویزا تحصیلی اوکراین و تحصیل در این کشور است.

کمک هزینه تحصیلی دانشجویان مرجع

کمک های مالی umec به دانش آموزان مرجع برای تحصیلات بالاتر در کشور اوکراین اعطا می گردد. این بورسیه تحصیلی در اوکراین قسمتی از هزینه های دانشجویی را مهیا می کند. دانشجویان برای دریافت بورسیه تحصیلی کشور اوکراین باید قبل از ورود به دانشگاه تقاضای خود را ارسال نمایند.

بنابراین دانشجو امکان این را دارد که با رعایت کردن شرایطی که عنوان میکنیم از هزینه های تحصیل خود بکاهد:

با اقدام خدماتی که به تلاش بسیاری نیاز ندارد و صدمه ای به تحصیل دانشجو نمیزند.

با اقدام خدماتی که به تلاش بسیاری نیاز ندارد و صدمه ای به تحصیل دانشجو نمیزند.

با اخذ موفقیت برای خود و ارائه کمک به دانشجویان دیگر امکان دریافت کمک هزینه برای پرداخت شهریه خود دارند.

اگر دانشجو در عرض 90 روز تابستان برای ارتقای دانشکده ها در سایر کشورها تلاش کند می تواند قسمتی یا تمام هزینه های شهریه خود را اخذ نماید.

به طور کلی می توانیم بگوییم تحصیل در کشور اوکراین هزینه بسیار پایینی برای دانشجو دارد و مقداری را باید شخص پرداخت کند و به این امر واقف باشید و به این نکته توجه توجه داشته باشید که دانشجو نمیتواند تمام هزینه تمام هزینه های خود را با اخذ بورسیه پرداخت کند.

نامه پزشکی برای اخذ ویزا تحصیلی اوکراین

از جمله شرایط ویزا تحصیلی اوکراین اخذ نامه پزشکی می باشد، گواهی پزشکی که سلامت عمومی شخص متقاضی را تایید کند و توسط وزارت امور خارجه کشور شخص مهاجر تایید شده و به زبان اوکراینی ( روسی) ترجمه گردد. گواهی پزشکی برای مدت 60 روز اعتبار دارد ، بنابراین به این معنی است که شخص متقاضی مهاجرت به کشور اوکراین باید در این مدت 60 روزه بعد از صادر شدن گواهی پزشکی ثبت نام خود را انجام دهد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا اوکراین

از جمله شرایط ویزای تحصیلی اوکراین می توان به مدارک زیر اشاره کرد:

  • ترجمه ریزنمرات و همین طور آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده به زبان روسی که توسط دادگستری و امور خارجه و سفارت اوکراین تاییدشده باشد.
  • ترجمه گواهی سلامت جسمانی شخص متقاضی به زبان انگلیسی که در آن قید شود ، فرد متقاضی فاقد بیماری های واگیردار مانند ایدز و هپاتیت است و از سلامت کامل برخوردار است.
  • ترجمه شناسنامه متقاضی به زبان انگلیسی
  • 6 قطعه عکس رنگی پاسپورتی

در این مقاله مختصری در خصوص شرایط ویزا تحصیلی اوکراین برای شما عزیزان توضیح دادیم همچنین شما عزیزانبرای آگاهی از سایر شرایط اخذ اقامت کشور اوکراین میتوانید با کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید

 

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد