شرایط مهاجرت به روسیه

شرایط مهاجرت به روسیه – نحوه مهاجرت به روسیه

شرایط مهاجرت به روسیه چیست؟

نحوه مهاجرت به روسیه چگونه است؟

در این مقاله به بررسی شرایط مهاجرت به روسیه خواهیم پرداخت و هر نحوه مهاجرت به روسیه را همراه با توضیحات معرفی خواهیم نمود. برای یافتن پاسخ سوالات فوق در رابطه با شرایط مهاجرت به روسیه می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

در صورتی که پاسخ سوالات خود پیرامون نحوه مهاجرت به روسیه را نیافتید می توانید با تلفن موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نموده و از مشاوره حقوقی رایگان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل مهاجرت به روسیه بهرمند شوید.

شرایط مهاجرت به روسیه

 

روسیه پهناورترین کشور اروپا و جهان می باشد. پایتخت روسیه شهر مسکو است که این شهر نیز بزرگترین شهر اروپاست. این کشور در شمال اروپا و آسیا قرار دارد و جمعیت حدودا 145 میلیون نفری دارد. روسیه به دلیل داشتن شرایط مساعد اقتصادی و پیشرفت های بسیاری که داشته است مقصد بسیاری از کسانی است که قصد مهاجرت دارند.

روسیه دارای تراکم انسانی کم می باشد. چرا که اغلب مناطق این کشور دارای آب و هوای سرد و خشک می باشد. اغلب جمعیت روسیه ساکن قسمت اروپایی آن هستند.

اقتصاد روسیه بر پایه منابع طبیعی بی شمار آن است. این کشور یکی از تولید کنندگان نفت و گاز در جهان است و از منابع بزرگ آن بشمار می رود.

از لحاظ دین، بیشتر مردم روسیه مسیحی هستند اما سایر ادیان مانند اسلام،یهودی و بودایی نیز در آنجا زندگی می کنند. شرایط زندگی و سطح رفاه در روسیه بالاست و این خود دلیلی بر مهاجرت به روسیه است.

روسیه یکی از قطب های علم بشمار می رود و دستاوردهای بسیاری در زمینه های علمی مانند پزشکی، هسته ای، شیمی و ریاضی داراست. همچنین بالای 90 دانشگاه بین المللی داراست که برای اعزام دانشجو به روسیه می شود از آنها استفاده کرد. نرخ سواد در کشور روسیه بالای 99 درصد است.

تحصیل در روسیه نیز به دلیل دانشگاههای تراز اول محبوبیت بالایی دارند. مدرک های اعطایی در دانشگاههای روسیه دارای اعتبار بین المللی می باشد. در کنار سطح آموزش بالا، هزینه تحصیل در روسیه در مقایسه با کشورهای پیشرفته دیگر بسیار ارزان تر می باشد. هزینه سالیانه تحصیل بین 10 الی 12 هزار دلار می باشد. همچنین به برخی دانشجویان بورسیه نیز اعطا می شود که شرایط آن را در مقالات دیگر ذکر خواهیم کرد.

شرایط و نحوه مهاجرت به روسیه

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق کار

افرادی که علاقه به مهاجرت به روسیه هستند و دارای سوابق کاری مناسب هستند می توانند با استفاده از ویزای کار در روسیه شرایط مهاجرت به روسیه را مهیا کنند. در این نحوه مهاجرت به روسیه، متقاضی باید تسلط به زبان روسی داشته باشد. همچنین اگر از سوی کارفرمای روسی دعوتنامه داشته باشید اولویت خواهید داشت. در مورد این روش در مقالات دیگر توضیح بیشتر وجود دارد.

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

اگر متقاضی با یکی از افراد دارای تابعیت روسیه ازدواج نماید، می تواند پس از 3 سال تابعیت روسیه را بدست آورد. البته این موضوع شرایطی از قبیل داشته بنیه مناسب مالی و نداشتن سوء پیشینه و ... دارد که در مقاله تخصصی ذکر شده اند.

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

یک نحوه مهاجرت به روسیه دیگر، مهاجرت از طریق ثبت شرکت است. در این روش شما باید حداقل 10000 روبل سرمایه داشته و نیمی از آن را در یکی از بانکهای روسیه سپرده گذاری نمایید. همچنین می توانید شرکت سهامی خاص و یا شعبه روسیه یک شرکت خارجی را تاسیس کنید.

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

یکی دیگر از روشهای مهاجرت به روسیه ، پناهندگی می باشد. این روش ، روشی پر ریسک است و بهتر است به آن فکر نکنید.

در این مقاله سعی بر این داشتیم شرایط مهاجرت به روسیه را بیان نماییم. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت به روسیه می توانید با تلفن های موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نمایید و از مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مهاجرت متخصص در امر مهاجرت به روسیه بهرمند شوید.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
نسیم حاجی زاده
دنبال یه موسسه حقوقی میگردم که کار های مهاجرت به روسیه رو به خوبی بتونن انجام بدن.یه سری شرایط و کار های عجیب به من گفته شده که انجام بدم و هر موسسه یه چیزی میگه. سوالم اینه با این شرایط اصلا گرفتن اقامت روسیه امکان پذیر هست؟
پاسخ توسط کارشناسان
بله امکان پذیر هست و میشه اقامت روسیه رو گرفت.البته نسبت به دیگر کشور های هم سطح خودش سخت تره. در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت