شرایط مهاجرت به اسپانیا (پنج روش قانونی مهاجرت به اسپانیا)

مهاجرت به اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از پرطرفدارترین کشور‌های دنیا برای مهاجران شناخته شده است به گونه‌ای که تعداد مهاجرانی که در این کشور مشغول به زندگی هستند حدود 7 میلیون نفر برآورد می‌شود. روش‌های متفاوتی جهت مهاجرت به اسپانیا پیش‌روی متقاضیان می‌باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به مهاجرت به اسپانیا از طریق کار، از طریق تحصیل، سرمایه‌گذاری و غیره اشاره نمود. در ادامه مطلب قصد داریم تا به بررسی هریک از روش‌های مهاجرت به  اسپانیا بپردازیم. قبل از بررسی شرایط مهاجرت به اسپانیا در ابتدا قصد داریم تا وضعیت زندگی و اقتصاد این کشور را تحلیل کرده تا خوانندگان را با زوایای گوناگون زندگی در اسپانیا آشنا نماییم.

روش‌های مهاجرت به اسپانیا

بعد از آن که شخص متقاضی مهاجرت به اسپانیا، در زمینه اقتصاد این کشور و هزینه‌های زندگی توجیه شدند لازم است تا برنامه و روش مهاجرتی خود به این کشور را مشخص نمایند. در این راستا روش‌های مهاجرت به اسپانیا عبارتند از:

  • مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی
  • مهاجرت به اسپانیا از طریق کار
  • مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل
  • مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه‌گذاری
  • مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج

مهاجرت به اسپانیا از طیق تمکن مالی

شخصی که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارد در صورتی که بتواند به دولت اسپانیا اثبات نماید که از نظر مالی قادر به تامین هزینه‌های زندگی خود و سایر اعضای خانواده‌ خویش می‌باشد، قادر است تا از طریق ارائه تمکن مالی به سفارت این کشور اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت اسپانیا نماید. البته در این روش منبع درآمد شخص متقاضی بسیار مهم است و لازم است تا از طریق راه‌های کاملا قانونی به دست آمده باشد.

پس از ارائه سند و مدارکی که اثبات کننده تمکن شخص متقاضیست، آن مدارک لازم است تا به زبان اسپانیایی ترجمه شده و به سفارت این کشور جهت بررسی تحویل داده شود. مهاجرت به اسپانیا از این طریق شامل کل اعضای خانواده شده و بعد از گذشت چند سال زندگی در این کشور، به اقامت دائم اسپانیا دست یابند.

مهاجرت به اسپانیا از طریق کار 

از آنجایی که کشور اسپانیا عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان شنگن می‌باشد، اشخاص بسیاری تمایل به اخذ ویزای کار و در نتیجه مهاجرت به اسپانیا را دارند. در صورتی که متقاضی مهاجرت به اسپانیا  از طریق کار، بتواند به مدت حداقل 5 سال در این کشور به کار و زندگی بپردازد و مالیات پرداخت نماید، می‌تواند به اقامت اتریش و در نهایت تابعیت این کشور دست پیدا کند.

اشخاصی که قصد مهاجرت به اسپانیا از طریق کار را دارند می‌توانند از طریق روش‌های متفاوتی اقدام به اخذ ویزای کار اسپانیا کرده تا به واسطه این موضوع به شکل قانونی مشغول به کار در اسپانیا شوند. یکی از این روش‌ها اخذ ویزای جست و جوی شغلی می‌باشد که به شخص دریافت کننده این امکان را می‌دهد تا  به مدت 3 الی 5 ماه به جست و جوی کار در این کشور بپردازد. پس از یافتن کار و عقد قرارداد کاری و طی کردن مراحل اداری کارت اقامت یک ساله برای فرد متقاضی مهاجرت به اسپانیا از طریق کار صادر می‌شود.

لازم به ذکر است امکان اخذ ویزای کار اسپانیا از طریق اخذ دعوت‌نامه‌ای معتبر از سوی کارفرمایی اسپانیایی وجود دارد. شرایط دریافت دعوت‌نامه از جانب کارفرمای اسپانیایی بدین صورت است که کارفرمای موردنظر برای یافتن نیروی مورد نظر خود موظف است که به مدت سه ماه در کشور اسپانیا آگهی استخدام تبلیغ کند. در این مدت اگر شهروند اسپانیایی به عنوان متقاضی موردنظر پیدا شد و شرایط لازم جهت استخدام را دارا بود، کارفرمای اسپانیایی موظف به استخدام ایشان می‌باشد. در غیر این صورت و در صورت عدم یافتن شخصی در این کشور، کارفرما مستلزم تبلیغ آگهی استخدام به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا می‌باشد. اگر در این مرحله شخصی خواستار فرصت شغلی مورد نظر نبود، کارفرما می‌تواند اقدام به ارسال دعوت‌نامه کاری به متقاضی نماید. پس از انجام مراحل قانونی شخص می‌تواند اقدام به مهاجرت به اسپانیا از طریق کار نماید.

مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل

همواره یکی از مناسب‌ترین، کم هزینه ترین و کم ریسک‌ترین راه‌های مهاجرت به یک کشور، مهاجرت تحصیلی می‌باشد. دانشگاه‌های اسپانیا به واسطه ارائه خدمات مناسب و سطح علمی بسیار بالا، به گزینه‌ای ایده‌آل برای دانشجویان و اشخاصی که قصد مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل را دارند بدل شده است.

در طول چند سال گذشته دانشجویان بسیاری موفق به پذیرش از دانشگاه‌های اسپانیا شده‌اند. زبان بعضی از دانشگاه‌های این کشور انگلیسی و بعضی دیگر اسپانیایی است. از این رو دانشجویان مایل به اخذ پذیرش موظف به داشتن مدرک زبان انگلیسی یا اسپانیایی هستند. هزینه‌های تحصیل در اسپانیا سالانه در حدود 2000 دلار برآورد می‌شود. اشخاصی که قصد مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را دارند می‌توانند به راحتی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه‌های این کشور کرده و به ادامه تحصیل بپردازند.

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه‌گذاری

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به اسپانیا، سرمایه گذاری است. با توجه به نرخ مناسب مالیات، مهاجرت به اسپانیا گزینه مناسبی برای مدیران و صاحبان مشاغل است. روش دیگر سرمایه‌گذاری با مبلغی در حدود پانصد هزار یورو می‌باشد که با سرمایه‌گذاری این مبلغ در کشور اسپانیا( به طور مثال خرید ملک) می‌توان در یک بازه زمانی نسبتا کوتاه به پاسپورت و تابعیت اسپانیا برای خود و خانواده دست یافت.

این مبلغ باید به صورت وجه نقد بوده و منبع ایجاد آن نیز مشخص باشد. یعنی شما باید بتوانید ثابت نمایید که از کدام روش قانونی این میزان پول را بدست آورده‌اید. بعد از شروع فرآیند مهاجرت به اسپانیا از طریق این مبلغ سرمایه‌گذاری، پول در حساب خودتان مسدود خواهد شد و اگر پس از بررسی های لازم با در خواست شما موافقت گردید این مبلغ وارد پروژههای این کشور می‌شود.

مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج

مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج یکی از راه‌های اخذ اقامت این کشور می‌باشد. ازدواج با تبعه یک کشور همواره یکی از روش‌های دریافت اقامت آن کشور بوده است و کشور اسپانیا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به اشخاص  خارجی‌ای که با تبعه اسپانیایی این کشور ازدواج کند، اقامت اسپانیا را اعطا می‌نماید. البته لازم به ذکر است در این روش پس از گذشت چند سال و اثبات زندگی مشترک شخص متقاضی می‌تواند درخواست اخذ اقامت دائم اسپانیا نماید.

 مهاجرت به اسپانیا

نگاهی به اقتصاد و هزینه زندگی کشور اسپانیا

هنگامی که یک شخص تصمیم به مهاجرت به یک کشور می‌گیرد دو سوال در ذهن ایشان ایجاد می‌شود. اول آن که اقتصاد آن کشور در چه شرایطی قرار دارد و دوم آن که هزینه‌های زندگی در آن کشور برای یک شخص حدودا چقدر تمام می‌شود. در این راستا خدمت متقاضیانی که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند عرض نماییم، اسپانیا در چند سال گذشته موفق شده است تا رتبه چهاردمین اقتصاد برتر در میان کشورهای دنیا را به خود اختصاص دهد. از طرف دیگر سطح کیفیت و امنیت و آزادی زندگی در این کشور سبب شده است تا این کشور رتبه 10‌ام را در میان کشورهای دنیا از منظر کیفیت زندگی از آن خود نماید.

ااشخاصی که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند لازم است بدانند یکی از پایه‌های اقتصادی این کشور بر صنعت توریسم بنا شده است. همچنین از دیگر پارامترهای مهم اقتصادی در این کشور می‌توان به صنایع کشاورزی و انرژی اشاره نمود.

همانطور که اشاره شد مورد دیگری که برای متقاضی مهاجرت به اسپانیا حائز اهمیت می‌باشد، موضوع هزینه‌های زندگی در اسپانیا می‌باشد. با نگاهی کلی به هزینه‌های متداول یک شخصی که در اسپانیا به زندگی می‌پردازد، می‌توانیم بگوییم به طور میانگین هزینه‌هایی مانند هزینه خورد و خوراک و غذا، حمل و نقل، اینترنت، برق و آب ماهیانه مبلغی در حدود 400 یورو می‌باشد. همچنین هزینه اجاره یک واحد آپارتمان در این کشور به طور میانگین ماهیانه 450 یورو خواهد بود. البته این موضوع کاملا بستگی به شخص متقاضی کسب اقامت اسپانیا دارد، به اینکه در چه شهری قصد سکونت داشته و آن آپارتمان مربوط به کدام منطقه آن شهر می‌باشد.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
سعید خیری
سلام وقت بخیر ۲۸ سال سن دارم ولی سرمایه اولیه ندارم چطور امکان داره که به این کشور مهاجرت کنم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق اثبات تمکن مالی و سرمایه‌گذاری امکان پذیر است.
فروغی زاده
سلام صبحتون بخیر من 41 ساله هستم و همسرم 38 ساله و یک پسر 6 ساله هم دارم. می خواستم بدونم شرایط مهاجرت به اسپانیا برای ما چگونه است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما خدمت شما عرض شود با توجه به شرایط خودتان می توانید از طریق تمکن مالی و یا سرمایه گذاری در اسپانیا، اقامت اسپانیا را کسب نمایید.
کریم‌ زاده
با سلام آیا با اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی میشود در این کشور به کار پرداخت؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و احترام دوست عزیز امکان کار در اسپانیا تا 5 سال از طریق مهاجرت به اسپانیا به وسیله تمکن مالی برای شما امکان پذیر نخواهد بود. اما شما خود می توانید کارفرما باشید و کسب و کاری در این کشور ایجاد نمایید.
ش.ص
با سلام و عرض خسته نباشید. من 32 سالم هست و فوق لیسانس هنر دارم . در حال حاضر گالری طلا دارم . گردش حساب ماهیانه ام حدود 100 میلیون هستش ، میخواستم سوال کنم آیا میتونم از طریق تمکن مالی اقامت اسپانیا بگیرم و یک گالری طلا تاسیس کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله دوست عزیز شرابط اخذ اقامت را دارید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
مریم
سلام.قیمت ملک در این کشور چقدر است.در حدیک اپارتمان یک خوابه ومنطقه متوسط شهر
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز در شهر آلیکانته برای مثال هر متر مربع حدودا 1000 یورو است.
الهام
خسته باشید عرض می کنم خدمت کارشناسان محترم رادیو وکالت. آیا مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل در این کشور امکان پذیر می باشد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما سرکار خانم متاسفانه مهاجرت تحصیلی به اسپانیا جزو خدمات موسسه حقوقی رادیو وکالت نمی‌باشد. با سپاس
رشیدزاده
با سلام من مدیر یک شرکت خصوصی هستم و 56 سال سن دارم. 2 فرزند 20 و 26 ساله دارم و تحصیلات خودم کارشناسی است. شرایط مهاجرت به اسپانیا برای ما خانواده 4 نفره چگونه است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما قربان شما از طریق دو روش سرمایه گذاری در اسپانیا و یا تمکن مالی اقامت اسپانیا را اخد نمایید. کارشناس امور مهاجرت به اسپانیا آماده مشاوره و راهنمایی شما در این حوزه می‌باشد. با تشکر
سمیرا بحرینی
با سلام من وهمسرم کارمند علوم پزشکی با سابقه ۱۵ سال هستیم دو تا بچه داریم میخواستم بپرسم از طریق کاری میتونیم اقامت اسپانیا بگیریم
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما، اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و سرمایه‌گذاری امکان‌پذیر است. متاسفانه امکان اخذ ویزای کار برای کشور اسپانیا به راحتی وجود ندارد.
آجرلو
خسته نباشید. می خواستم بدونم برای مهاجرت به اسپانیا شرط حضور هم مهم است یا نه؟ با تشکر
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما شرایط مهاجرت به اسپانیا به این شکل است که شما پس از شروع پروسه اقامت اسپانیا لازم است تا 6 ماه به صورت پیوسته یا ناپیوسته در اسپانیا حضور داشته باشند.
احسان
سلام من ده سال آتلیه عکاسی داشتم و کارحرفه ای انجام میدام از تصویر عکاسی و تدوین قصد مهاجرت به اسپانیا را دارم متاهل هم هستم و دوتا بچه کوچیک دارم لطفا راهی هست راهنمایی کنید.ممنون
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کارشناسان ما با شما تماس گرفته و اقامت از طریق تمکن مالی را به شما پیشنهاد خواهند داد.
ابوالفضل
من ساکن تبریز هستم و کارم تجارت عسل هست. می خوام به اسپانیا مهاجرت کنم و حدود 800 میلیون هم پول دارم. چیکار باید کنم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما دوست عزیز لطف بفرمایید و شماره تماسی از خودتون ارائه دهدید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شرایط مهاجرت به اسپانیا را برایتان تشریح کنند.
معصوم‌نژاد
سلام ببخشید من اگر بخوام اقامت اسپانیا را اخذ کنم شرایط برای بچه 5 ساله من که اونجا بخواد درس بخونه چجوریه؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام روز شما هم بخیر خدمت شما عرض شود در صورتیکه شرایط مهاجرت به اسپانیا را داشته باشید و اقامت این کشور را کسب نمایید، فرزند شما قادر خواهد بود تا از تحصیل رایگان در اسپانیا بهره‌مند شود.
مومنی
من یک تاجر هستم و قصد دارم تا به کشوری اروپایی با مزایای خوب مهاجرت کنم. آیا اسپانیا برای من مناسب است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما قربان خدمت شما عرض شود شرایط مهاجرت به اسپانیا برای شما مناسب است و به راحتی از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توانید اقامت اسپانیا را کسب نمایید. همچنین این کشور از نظر سطح رفاه زندگی و اجتماعی در حد بسیار بالایی قرار دارد.
سمیرا
سلام. من کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دارم و همسرم هم گواهی فنی برق دارن. از نظر مالی هم اونطور نیسیم که بخوایم تو کشوری ملکی بخریم یا سرمایه گزاری کنیم. ولی خیلی دوست داریم که به کشوری دیگه مهاجرت کنیم. چه راهی میتونه باشه که اینکار میسر بشه؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. فرم ارزیابی مربوطه در همین صفحه را تکمیل نمائید تا در اولین فرصت و در صورت امکان کارشناسان با شما تماس حاصل نمایند. اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی یکی از راه های اخذ اقامت اروپا می باشد که بدون نیاز به سرمایه گذاری و خرید ملک و تنها با اثبات تمکن مالی در ایران می توان به آن دست یافت.
وطن خواه
سلام روزتون بخیر می خواستم بدونم شرایط مهاجرت به اسپانیا برای فرزندم که 8 ساله است چگونه است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و عرض ادب شرایط خاصی جهت مهاجرت به اسپانیا برای فرزند شما وجود ندارد، حتی ایشان از مزیت تحصیل رایگان تا سن 18 سالگی در این کشور برخوردار می‌شوند.
بهنام
سلام شرط مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج چیست و به چه شکلی می‌باشد؟ با تشکر
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر شما می‌توانید از طریق ازدواج با یک تبعه ایتالیایی و گذشت حداقل 5 سال از ثبت ازدواجتان و در صورت عدم جدایی، اقامت ایتالیا را کسب نمایید.
مجید رضا فاطمی
باسلام من قصد مهاجرت با اسپانیا رو دارم بدلیل مشگلات اجتماعی وطلاق همسرم میخام ضمن ازدواج وتشکیل زندگی اقامت وپناهندگی اجتماعی بگیرم چکار باید بکنم
پاسخ توسط کارشناس (1)
سلام. کشور اسپانیا در خصوص پناهندگی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد. در ضمن گروه حقوقی رادیو وکالت نیز در این خصوص مشاوره و خدماتی ندارد. با تشکر
شیرین
سلام من دکتر داروساز هستم و از تمکن مالی خوبی برخوردار هستم و گردش حساب ماهیانه من هم بالای 30 میلیون تومان است. می تونم به اسپانیا مهاجرت کنم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما سرکار خانم با توجه به شرایطی که شما بیان کردید کاملا شرایط مهاجرت به اسپانیا را دارا می‌باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان رادیو وکالت در امر مهاجرت به اسپانیا تماس حاصل فرمایید.
لاهوتی
سلام وقت بخیر ما یک خانواده 4 نفری هستیم و قصد مهاجرت به اسپانیا را داریم. شرایط کسب اقامت این کشور به چه صورتی است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام خدمت شما شرایط مهاجرت به اسپانیا به از طریق تمکن مالی و یا سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد. بسته به اینکه کدامیک به وضعیت شما نزدیکتر است، می‌توانید به کسب اقامت دائم دست یابید.
عبداله یگانه مرست
سلام من هفتاد ملیون تومان پول دارم در یک شرکت کمک حسابدار و انبار دار هستم فوق دیپلم حسابداری دارم مدرک فنی و حرفه ای در زمینه جوشکاری دارم 17سال سابقه کار دارم آیا برای مهاجرت به یک کشور اروپایی شرایط دارم من متاهل هستم دو فرزند پسر زیر16سال دارم لطفا هرکاری از دستتان بر میاید برای من انجام دهید خانمم دیپلم دارد و خیاط میباشد
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. امکان اخذ اقامت با شرایط شما متاسفانه برای کشورهای اروپایی ممکن نمی‌باشد. لطفا رزومه خود را به شماره تلگرام 09017365852 ارسال نمائید تا در صورت امکان بتوانیم کشورهایی نظیر قطر و عمان را به شما پیشنهاد دهیم. با تشکر
مهران
ببخشید امکان اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک وجود دارد؟ آیا این راه قانونی است و به نتیجه می رسد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک ممکن است تحت شرایط خاصی انجام بپذیرد. اما موسسه حقوقی رادیو وکالت از طریق سرمایه‌گذاری و شرط تمکن مالی به طور قانونی و تضمینی اقامت اسپانیا را برای شما کسب می‌کند.
فوآد
سلام می خواستم بپرسم شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری در این کشور چگونه است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام روز بخیر بله از جمله راه‌های کسب اقامت اسپانیا، سرمایه‌گذاری در این کشور می‌باشد و موسسه حقوقی رادیو وکالت نیز از این طریق مهاجرت به اسپانیا را برای شما امکان پذیر می‌کند. جهت کسب اطلاعات از نحوه و پروسه انجام این کار با کارشناسان رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.
مرتضی
سلام وقت بخیر جسارتا می خواستم بپرسم به جز روش تمکن مالی جهت مهاجرت به اسپانیا، راه دیگری نیز وجود دارد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما از جمله دیگر شرایط مهاجرت به اسپانیا که موسسه حقوقی رادیو وکالت اقدام به ارائه آن می‌کند، از طریق سرمایه‌گذاری در کشور اسپانیا می‌باشد.
محمدرضا
من یک تاجر هستم و در اینجا دارای کارخانه و خط تولید یک محصول خاص می باشم. آیا می توانم به اسپانیا مهاجرت کنم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام قربان شرایط و تمکن مالی البته باید به صورت دقیق بررسی شود اما با توجه به توضیحاتی که فرمودید شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی را دارا می‌باشید.
نینا
سلام.من میخوام تو اسپانیا پناهندگی بگیرم.لطفا برای پناهندگی کمکم کنید۴
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. گروه حقوقی رادیو وکالت، خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمیدهد. همچنین کشور اسپانیا نیز در این خصوص هیچ گونه شرایطی را ندارد. با تشکر
امجدی
سلام هزینه مهاجرت به اسپانیا برای یک خانواده 3 نفره( خودم 39 سال، همسرم 32 سال و یک دختر 8 ساله) حدودا چقدر می‌باشد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام قربان خدمت شما عارضم شرایط مهاجرت به اسپانیا به گونه‌ای است که از طریق سرمایه‌گذاری و تمکن مالی می‌توانید به اقامت این کشور دست یابید. در خصوص هزینه مهاجرت به اسپانیا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
اعزازی
سلام من قصد مهاجرت دارم ما نمی دونم کدوم کشور اروپایی برای زندگی مناسب تر است و آیا واقعا مهاجرت به اسپانیا بهتر است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و درود فراوان این موضوع که چه کشوری بهتری است کاملا نظر شخصیست و بستگی به شخص دارد. در خصوص شرایط مهاجرت به اسپانیا این کشور دارای اقتصادی پویا و ثبات سیاسی می‌باشد و برای آن دسنه از اشخاصی که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند بسیار مناسب زندگی و مهاجرت می‌باشد.
حمیده خانمحمدی
سلام. من دارای مدرک ارشد زبان انگلیسی هستم دوره تخصصی ماساژ و دوره تور لیدری طبیعت گردی و کودک را نیز گذراندم با مدرک. مجرد هستم با یک دختر ۲۲ ساله از تهران. سوالم اینه ایا شما میتوانید فردی برای ازدواج جهت اقامت در اسپانیا برای من در نظر بگیرید؟ هفته اینده قراره برم ارمنستان برای کار. سپاسمندم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای اسپانیا تنها از روشهای خرید ملک و ثبت شرکت میتوانیم اقدام نماییم.
سمانه
سلام می خواستم بدونم شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج به چه شکلیست؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام خدمت شما در وهله اول نیاز است تا شما با یک تبعه اسپانیایی آشنا شوید و از طریق سفر به آن کشور فرایند ازدواج خود را به دفاتر حقوقی آن کشور ارجاع دهید. در حال حاضر موسسه حقوقی رادیو وکالت از طریق تمکن مالی اقدام به کسب اقامت اسپانیا می‌نماید.
Afshin
سلام متاهلم و یک فرزند دارم، در شرف طلاق قرار دارم. برای کیس ازدواج حتما ضرورت داره طلاق را قطعی کنم یا بلامانعه؟
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- برای ازدواج با تبعه خارجی در هر کشوری باید گواهی تجرد را به سفارت آن کشور ارائه کنید.لذا باید طلاق شما قطعی شود.
نیلوفر
سلام و وقت بخیر من و همسرم به ترتیب 31 و 34 سال داریم و هر دو دارای مدرک کارشناسی در رشته مدیریت می باشیم. می خواستم اطلاعاتی در مورد مهاجرت به اسپانیا از شما بگیرم. با تشکر
پاسخ توسط کارشناس 4
درود بر شما موسسه حقوقی رادیو وکالت شرایط مهاجرت به اسپانیا را تنها از طریق تمکن مالی برای اشخاصی که واجد شرایط در این زمینه باشند ارائه می‌کند. اگر از تمکن مالی خوبی بر خوردار هستید با کارشناسان بخش مهاجرت به اسپانیا تماس حاصل فرمایید.
یاشار
با سلام و خسته نباشید بنده ارشد حسابداری هستم نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری را هم بلد هستم رانندگی موتور و ماشین در حد مسابقات کارهای مربوط به خدمات کامپیوتری رو هم میدونم و بلد هستم ، ۱۰ سال کار کردم و... متاهل هستم ولی تنهایی و بدون خانواده میخواهم اقامت اسپانیارو بگیرم میخوام بدونم چقدر باید پول داشته باشم تا از طریق ازدواج یا کار برای درآوردن خرج خودم همان تمکن مالی لازم دارم با تشکر و سپاس ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما. با توجه به شرایط شما، اینکه به تنهایی بخواهید اقدام کنید، باید بتوانید حداقل مبلغ 400 تا 500‌میلیون تومان تمکن مالی به همراه گردش حساب 6 ماهه ارائه دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید..
لیلا
روز بخیر از اونجایی که موسسه شما پیشنهاد می کند از طریق تمکن مالی به اسپانیا مهاجرت کنیم، به واسطه این روش اقامت دائم این کشور را دریافت می کنیم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام روز شما هم بخیر شرایط مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت دائم این کشور از طریق سرمایه‌گذاری بدین شکل است که در ابتدا اقامت یک ساله پس از آن دو اقامت دو ساله به شما اعطا می‌شود و پس از گذراندن مجموع این 5 سال، اقامت دائم به شما تعلق می‌گیرد.
علیزاده
با سلام شرایط مهاجرت به اسپانیا برای یک خانواده 5 نفره به چه صورتی است؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
درود بر شما مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی امکان پذیر است اما برای تعداد اعضای خانواده مبلغی مشخص می‌شود که هر شخص به یورو باید آن ملبغ را جداگانه پرداخت نماید.
صدرا
با سلام من 10 سال سابقه کار مالی و حسابداری دارم و ارشد مدیریت مالی خوندم. می‌خواستم بدونم برای ویزای کاری اسپانیا می‌تونم اقدام کنم؟
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام قربان خدمت شما عرض شود که شرایط مهاجرت به اسپانیا شامل سابقه کاری و رشته تحصیلی شما نمی‌شود و تنها به تمکن مالی شما مربوط است.
علیرضا
با سلام و خسته نباشید من 500 میلیون تومان پول دارم می خواستم بدونم شرایط مهاجرت به اسپانیا شامل حال من میشه یا نه؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام خدمت شما خدمت شما عرض شود که تنها با داشتن این مبلغ پول شما نمی‌توانید اقامت اسپانیا را اخذ نمایید. چرا که از مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی نیاز به داشتن سرمایه‌های دیگری از جمله ملک و غیره نیز می‌باشد.
سام مظلومی
با سلام و خسته نباشید .میخواستم بپرسم با سرمایه 250میلیون به همراه همسر و فرزند 1سال و نیم میتوانم به اسپانیا مهاجرت کنم با توجه به اینکه رشتهتحصیلی و سابقه شغلی حسابداری دارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق تمکن مالی میباشد مه برای خانواده شما باید سندملکی، گردش حساب، تمکن مالی بررسی شود.
موسی رادمهر
بنده تکنسین مکانیک در یکی از کارخانجات تولیدی سلولوزی هستم ومدرک مکانیک خودرو نیز از سازمان فنی وحرفه ای کشور دارم وکلا 200000000تومان با پول خونم دارم آیا میتونم اقامت اسپانیا یا استرالیااز طریق تمکن مالی را بگیرم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور استرالیا از طریق تمکن مالی اقامت نمبدهد برای کشور اسپانیا نیز این مبلغ کافی نیست البته اگر منظور شما دویست ملیون باشد برای بررسی بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
حمیدرضا
با سلام. من اگر از ایران بخواهم در کشور اسپانیا سرمایه‌گذاری کنم بدون آنکه به آنجا سفر کنم، آیا برای سرمایه‌ام مشکلی پیش نمی‌آید؟ و حداقل سرمایه برای دریافت اقامت کشور اسپانیا چقدر است؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و روز بخیر. شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه‌گذاری بدین صورت است که در ابتدا جهت اخذ اقامت آن کشور نیاز است به اسپانیا سفر کرده و مراحل حقوقی دریافت اقامت را پشت سر بگذارید. حداقل سرمایه نیز برای اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری حدود پانصد هزار یورو می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
ماری
سلام، همسرم برقکاره با 8سال سابقه، دوتا بچه ی 5 و 1 ساله داریم. با سرمایه 100میلیون.میتونیم به اسپانیا مهاجرت کنیم به نظرتون؟
پاسخ توسط کارشناس (1)
با سلام خدمت شما دوست عزیز. اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی در حال حاضر برای شرایط خانواده شما پیشنهاد می شود، اما اگر کل سرمایه این مبلغ باشد به نوعی شرایط سخت می شود، بخصوص اثبات تمکن مالی. با ما درتماس باشید تا اطلاعات بیشتری را بتوانیم در اختیارتان قرار دهیم. با تشکر
سعيده سهرابى
ميخواستم بدونم براى ويزاى كار و مهاجرت به استراليا بايد چه مسيرى رو طى كنم لطفاً با من تماس بگيريد سپاسگزارم من تعدادى از مدارك فنى حرفه اى آرايشگرى رو دارم و درحال حاضر ناخن كار هستم آيا ميتونم اونجا شغل و درآمد خوب داشته باشم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای استرالیا با رشته هاس مهندسی فنی اقدام میکنیم اما میتوانیم کشورهای اوکراین و اسپانیا را به شما دوست عزیز پیشنهاد دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
سعيده سهرابى
ميخواستم بدونم براى ويزاى كار و مهاجرت به استراليا بايد چه مسيرى رو طى كنم لطفاً با من تماس بگيريد سپاسگزارم
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز تماس بگیرید تا رزومه شما بررسی شود اقامت کانادا از طریق امتیازبندی می باشد.
شبنم
سلام. من 29 سالمه و در زمینه برنامه نویسی php فعالیت دارم.میخوام برای مهاجرت به اسپانیا اقدام کنم.آیا میشه از طریق رشته تحصیلیم اقدام کنم؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام خدمت شما شبنم عزیز. یکی از ساده ترین راه های اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا می باشد. شما پس از اخذ اقامت اسپانیا اجازه اشتغال و کار بصورت کارفرما بودن را خواهید داشت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ اقامت اسپانیا می توانید با ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت درتماس باشید.
فهیمه میلانی
بهترین راه برای مهاجرت به اسپانیا چیه؟راهی که کمترین هزینه رو داشته باشه بنده حدود 20 هزار یورو سرمایه دارم و نمیدونم آیا با این پول میشه در اسپانیا کاری راه اندازی کرد؟
پاسخ توسط کارشناسان
سلام خدمت شما دوست عزیز. یکی از راه های اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی می باشد که شما با ارائه مدارک مالی می توانید این اقامت را دریافت نمایید. پس از دریافت اقامت که در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه می رسد(مدت زمان 6تا8 ماه) با سرمایه 20 هزار یورویی به راحتی می توانید کسب و کاری را راه اندازی کنید که به درآمد قابل توجهی نیز از همان سال های اول دست یابید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و راه های دیگر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.
نسیم
با سلام.تشکر از وب سایت خوبتون. برای مهاجرت به اسپانیا میخواستم اقدام کنم.روش تمکن مالی که توضیح دادین رو من جایی ندیدم.آیا نیاز هست که در اسپانیا ملک هم خریداری کنم؟ دنبال راحت ترین راه برای مهاجرت به اسپانیا هستم.ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز روش تمکن مالی از روش های اخذ اقامت است که در قانون کشور اسپانیا وجود دارد ، خیر نیاز به خرید ملک نیست و از طریق ترجمه مدارک شما کافی است برای اخذ اقامت. روش اخذ اقامت از طریق تمکن مالی راحت ترین راه برای اخذ اقامت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید همچنین با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.