شرایط گرفتن مهاجرت به کشور آلمان 2018

 

همه کشور های جهان برای پذیرش مهاجران یک سری شرایط و ضوابط درنظر میگیرند که از سوی مهاجر باید رعایت گردد.کشور آلمان نیز از این قاعده مستثنی نیست.براساس مطالعات انجام شده در ابتدای سال 2018 میلادی،کشور آلمان از لحاظ مهاجر پذیری همچنان در رتبه دوم قراردارد و دولت آلمان در حال آماده سازی و تصویب یک قانون جامع جهت تسریع روند اخذ مهاجر متخصص است.

 

مهاجرت به آلمان از طرق مختلف امکان پذیر است،از جمله:

 

از طریق اشتغال

از طریق تحصیل

از طریق ازدواج

از طریق تخصص

هر کدام از این روش ها  دارای شرایط و الزاماتی است که از سوی جمهوری فدرال آلمان تعیین شده و مهاجران باید حائز این شرایط باشند.موسسه حقوقی رادیو وکالت با در اختیار قراردادن شرایط مهاجرت به آلمان 2018 امر مهاجرت را برای افراد تسهیل نموده.شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان متخصص ما در این زمینه، از طریق شماره 02188705123ارتباط برقرار کنید.

شرایط مهاجرت به آلمان 2018

شرایط مهاجرت به آلمان 2018 عبارت اند از:

 

مدرک تحصیلی ترجمه شده: داشتن حداقل مدرک کارشناسی و اخذ تایید از سازمان ارزیابی مدرک تحصیلی از جمله شرایط مهاجرت به آلمان 2018 می باشد.کشور آلمان امروزه در رشته های مهندسی و پزشکی پویا است و به نوعی بازار کار کشور آلمان می باشد.

تسلط به زبان رسمی آلمانی: یکی از شرایط مهاجرت به آلمان 2018 تسلط به زبان آلمانی است و داشتن این مهارت شرایط اخذ اقامت را برای مهاجران تسهیل می کند.زبان آلمانی به سه سطح پایه (A1-A2) ، متوسط(B1-B2) ، پیشرفته و تخصصی (C1-C2)  تقسیم می شود.برای اخذ اقامت دائم کشور آلمان فرد باید مدرک C1 زبان آلمانی را داشته باشد.

سابقه کار: داشتن سابقه کار 3 تا 5 سال از شرایط مهاجرت به آلمان 2018 و اخذ ویزای کار محسوب می شود.اما فارغ التحصیلان نیز توانسته اند این ویزا را دریافت کنند.

گواهی تمکن مالی: این گواهی باید قبل از روز مصاحبه توسط سفارت آلمان باید از بانک گرفته شود ولی برای شروع مهاجرت به آلمان لازم نیست.کسانی که قصد اقامت در آلمان را دارندباید این دولت اثبات کنند که تا زمان اشتغال از راه قانونی امرار معاش می کنند و از عهده مخارج خود بر می آیند.

بیمه سلامت :داشتن یک بیمه سلامت معتبر از الزامات کشور آلمان محسوب می شود وبدون داشتن بیمه سلامت مهاجرت به آلمان از هیچ طریقی ممکن نیست. بهترین راه نیز اخذ بیمه سلامت از یک شرکت بیمه آلمانی است زیرا ممکن است که بیمه سلامت کشور مبدا مورد تایید کشور آلمان قرارنگیرد.

رزومه: یک رزومه کاری و تحصیلی خوب که متناسب با تخصص مهاجر باشد، شرایط مهاجرت به آلمان 2018 را از لحاظ کار و تحصیل بسیار تسهیل می کند.در این مورد حتما از چندین نفر که اطلاعات و تجربه کافی دارند راهنمایی و مشاوره بگیرید.

اخذ ویزای آلمان: شهروندان کشور های مختلف برای ورود به آلمان باید ویزای آلمان خود را دریافت کنند.همه اتباع برای ورود به آلمان نیاز به ویزا ندارند،بلکه ممکن است بعد از ورود به آلمان ،بدون داشتن ویزا، درخواست مجوز اقامت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط مهاجرت به آلمان 2018 با کارشناسان موسسه حقوقی رادیو وکالت به شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.