سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین - شرایط سرمایه گذاری در اوکراین

 

اوکراین روز به روز از لحاظ اقتصادی در حال پیشرفت است و سرمایه گذاری در اوکراین میتواند یک سرمایه گذاری با ریسک کم و سود دهی بالا باشد.برای سرمایه گذاری در اوکراین نیاز است شما شرایط تعیین شده برای اینکار را داشته باشید و صلاحیت لازم را از نظر دولت اوکراین به دست آورید.در این مقاله قوانین و شرایط سرمایه گذاری در اوکراین را بررسی خواهیم کرد.همچنین میتوانید با تماس با موسسه حقوقی رادیو وکالت و صحبت با مشاوران حقوقی ما،از  شرایط سرمایه گذاری در اوکراین آگاه شوید.

 سرمایه گذاری در اوکراین

قوانین سرمایه گذاری در اوکرین:

برای سرمایه گذاری در اوکراین ابتدا باید تابعیت و اقامت دائم اوکراین را بگیرید که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به مقاله اقامت دائم اوکراین مراجعه فرمایید.البته لازم به ذکر است که از طریق خود سرمایه گذاری و ثبت شرکت نیز میتوانید اقامت دائم و تابعیت اوکراین دریافت کنید.برای اطلاع از نحوه این کار میتوانید با وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید.

پس از گرفتن اقامت نیاز دارید کد اقتصادی دریافت کنید.زمان این فرآیند حداکثر 15 روز خواهد بود که نیاز است ابتدا مدارک مربوط به این کار را تهیه کنید.در مرحله بعد باید هدف و کار خود را مشخص کرده باشید.برای این کار باید ابتدا شرایط اوکراین را بررسی کنید و با توجه به حرفه ای که دارید بهترین بیزینس پلن را برای خود انتخاب کنید.البته در این مورد نیاز به مشاوره با افراد با تجربه در این زمینه دارید.

سرمایه گذاری در اوکراین

به صورت کلی برای ثبت شرکت در اوکراین نیاز به مدارکی همچون کد اقتصاد،کپی پاسپورت،سوابق کاری در ایران یا هر کشور دیگر و اصل مدارک شرکت دارید.

نکته ای مهم در خصوص ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اوکراین این است که لازم نیست تمام سهامداران شرکت در اوکراین حضور داشته باشند.پس در نتیجه نیاز نیست سهامداران اقامت اوکراین داشته باشند و فقط مدیر عامل است که باید چنین شرایطی داشته باشد.با استفاده از این ویژگی میتوانید بدون زندگی در اوکراین و گرفتن اقامت این کشور یک سرمایه گذاری مطمعن در اوکراین داشته باشید.

هزینه لازم برای شروع کار و سرمایه گذاری در اوکراین در حدود 8000 یورو میباشد.البته هزینه ثبت شرکت نیز در این حدود است که قطعا وکلای ما میتوانند با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارند با هزینه هایی کمتر برای متقاضیان این کار را انجام دهند.هزینه پرسنل دفتر و سایر هزینه ها کاملا بستگی به نوع شرکت و تعداد نیرو هایی که نیاز دارید متغیر است و نمیتوان هزینه این مورد را بیان کرد.

سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین نسبت به دیگر کشور های اروپایی با ریسک بسیار پایین تر و در زمان کوتاه تری انجام میشود.کل پروسه ی سرمایه گذاری در اوکراین در حدود 1 ماه زمان میبرد.متاسفانه برخی موسسات حقوقی در ایران به اشتباه مشاوره غلط به متقاضیان داده و آن ها را تشویق به سرمایه گذاری در کشور هایی میکنند که هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ زمان شروع کار شرایط ضعیف تری نسبت به اوکراین دارند.اوکراین به عنوان کشوری در حال پیشرفت،با توجه به هزینه های پایین زندگی قطعا در آینده ای نزدیک به یکی از قطب های اقتصادی اروپا تبدیل خواهد شد و گسترش روابط بین الملل این کشور با سایر کشور های جهان باعث خواهد شد بتوانید بدون ویزا به هر کشوری که خواستید سفر کنید.

 

موسسه حقوقی رادیو وکالت با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت به اوکراین و سرمایه گذاری در این کشور،میتواند بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهد تا با خیالی آسوده آینده شغلی خود را در کشور زیبای اوکراین تامین کنید.

سرمایه گذاری در اوکراین

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
امير اسدالهي
سلام من در ايران مرغداري تخم گزار دارم و ميخوام تو اكراين هم همينكار رو ادامه بدم سوالي دارم ازتون ١-سالي چند ماه بايد تو اكراين باشم ؟ ٢-چگونه ميتونم اونجا مرغداري خريد كنم ؟ ٣-متاهل هستم و اصلا ازدواج سوري ميل ندارم انجام بدم حتي براي يك ساعت،آيا به خانوادم هم در كنار من اقامت ميدهند؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما باید از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید که مستلزم طرح پلن میباشد، مشاوره برای سرمایه گذاری حضوری و با تعیین وقت می باشد.
عباس صادقی
سلام بسیار عالی است
پاسخ توسط کارشناسان
ممنون و سپاس رضایت شما متقاضیان گرامی موجب دلگرمی و انگیزه بیشتر مجموعه رادیو وکالت در ارائه خدمات است . نهایت هدف ما کسب رضایت شماست .