دریافت اقامت اسپانیا

 

در سال های اخیر کشور اسپانیا به یکی از مقاصد مهاجرتی ایرانیان تبدیل شده است.یکی از دلایل اصلی این اتفاق آن است که گرفتن اقامت اسپانیا با هزینه ی کم و شرایط بسیار مناسب فراهم شده است.اسپانیا که توریستی ترین کشور دنیا محسوب میشود،میتواند یکی از اصلی ترین گزینه های مهاجرت و گرفتن اقامت برای افرادی باشد که قصد زندگی در کشور های اروپایی را دارند.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه گرفتن اقامت اسپانیا میتوانید با رادیو وکالت تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

شماره تماس جهت اخذ مشاوره رایگان:

021-88705123

فرم درخواست ارزیابی جهت اقامت دائم اسپانیا

شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت ارزیابی اقامت اسپانیا ثبت نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

 

 

روش های گرفتن اقامت اسپانیا:

 

یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های گرفتن اقامت اسپانیا تمکن مالی است که میتوانید به راحتی از طریق موسسه حقوقی رادیو وکالت اقدام کنید.در روش تمکن مالی تنها نیاز است که 200 میلیون تومان پرینت حساب ارائه دهید و نیازی نیست این پول را در جایی هزینه کنید.در این روش که حدود 6 ماه هم زمان میبرد،به متقاضیان اقامت دائم داده میشود.

یکی دیگر از روش های گرفتن اقامت اسپانیا سرمایه گزاری در این کشور است.برای این کار باید حداقل 500 هزار یورو سرمایه وارد اسپانیا کنید و در این کشور شروع به انجام کار و یا ثبت شرکت کنید.این نوع اقامت نیز توسط رادیو وکالت انجام میگیرد.اما به دلیل هزینه های زیاد آن مورد استقبال قرار نمیگیرد.

گرفتن اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک نیز امکان پذیر است.اگر ملکی با ارزش حداقل 120 هزار یورو در اسپانیا خریداری کنید به راحتی میتوانید اقامت دائم کشور اسپانیا را به دست آورید.

 

شرایط گرفتن اقامت اسپانیا:

 

در اینجا به بررسی شرایط گرفتن اقامت از طریق تمکن مالی میپردازیم.زیرا این روش کم هزینه ترین و مناسب ترین روش گرفتن اقامت اسپانیا محسوب میشود.

برای گرفتن اقامت نیاز به مدرک تحصیلی ندارید.البته داشتن مدرک تحصیلی و دانشگاهی میتواند گرفتن اقامت را سریع تر و راحت تر کند.هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و میتوان در هر سنی که باشید برای گرفتن اقامت اسپانیا اقدام کنید.هزینه کلی اقامت برای یک نفر 15000 یورو خواهد بود و برای زوج دو نفره 18000 یورو میباشد.همچنین هزینه هر فرزند اضافه در حدود 3000 یورو خواهد بود.

همچنین نیاز به مدارکی همچون ترجمه رسمی مدارک هویتی و گواهی صحت و سلامت دارید.

 دریافت اقامت اسپانیا

شرایط و هزینه های زندگی در اسپانیا:

 

کشور اسپانیا پس از عبور از بحران اقتصادی توانست رشد اقتصادی خوبی به دست آورد.بیشتر درآمد کشور اسپانیا در بخش صنعت گردشگری به دست می آید و شغل های مرتبط با این صنعت نیز از درآمد بالایی برخوردار هستند.اغلب ایرانیانی که اقامت اسپانیا میگیرند،در این کشور به انجام کار هایی مثل رستوران،هتل،کافه و ... مشغول هستند.

بطور کلی حداقل درآمد در اسپانیا 1300 یورو در ماه است و متوسط هزینه 1000 یورو در ماه.میتوان گفت تعادل خوبی بین میزان درآمد و هزینه های زندگی برقرار است.

هزینه تحصیل فرزندان از مهد کودک تا 18 سالگی کاملا رایگان است و ورود به دانشگاه های اسپانیا نیز کار سختی نمیباشد.

 

هلدینگ حقوقی رادیو وکالت برای اقامت در اروپا اسپانیا را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها معرفی میکند و برای گرفتن اقامت اسپانیا میتواند راهنمای مطمعن شما باشد.