دانشگاه کازان روسیه

دانشگاه کازان روسیه

دانشگاه کازان روسیه که در منطقه ولگا واقع شده است از جمله دانشگاه هایی است که مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته است، امکان تحصیل در رشته پزشکی در کشور روسیه به زبان انگلیسی از جمله مزایای تحصیل در این دانشگاه است، ما در این مقاله به طور مختصر در خصوص تحصیل در دانشگاه کازان روسیه برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد. همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پذیرش از دانشگاه کازان روسیه و سایر دانشگاه ها در کشور روسیه و سایر کشورهای اروپایی می توانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید و با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

دانشگاه کازان روسیه

 

پذیرش تحصیل در روسیه،مقاطع کارشناسی دانشگاه فدرال کازان

در مقطع لیسانس، طول مدت تحصیل حد اقل 4 سال به صورت تمام وقت می باشد. تعداد واحد در مقطع لیسانس 240 واحد درسی است. در مقطع لیسانس برنامه آموزشی ویژه حدود 26 تا 30 ساعت در هفته برگزار می شود. این دوره آموزشی متشکل از دوره های حرفه ای و تخصصی در علوم پایه، علوم انسانی و سایر رشته های اقتصادی و اجتماعی است و آموزش های حرفه ای همین طور، دوره مقاله تحقیقاتی و پروژه ای و همچنین قبولی در امتحانات نهایی است.

طول مدت تحصیل در مقطع لیسانس به صورت4 سال تمام وقت به علاوه اینکه در صورت نیاز 1 سال برای آموزش پیش دانشگاهی

نظام آموزشی به صورت ترمی است

تاریخ شروع ترم 1 سپتامبر

آزمون ورودی

تمام متقاضیان پیش از پذیرش باید آزمون ورودی دهند. این آزمون دارای سه بخش است، آزمون به زبان روسی، آزمون دوم که موضوع اصلی اش ارتباط با رشته تحصیلی انتخاب شده است.

شرایط پذیرش تحصیل در دانشگاه کازان روسیه

داشتن مدرک کارشناسی این امکان را فراهم می کند تا فارغ التحصیلان در رشته خود اشتغال داشته باشند. و همچنین مجوزی برای ورود به دوره کارشناسی ارشد می باشد.

مدرک دکتری

پذیرش در تحصیلات تکمیلی دکترا در دانشگاه کازان روسیه به صورت رقابتی است، متقاضیان باید دارای دیپلم تخصصی و یا مدرک کارشناسی ارشد باشند. در 3 سال آخر دوره تحصیلات ، دانشگاه دانشجویان را در حوزه تحقیق و فعالیت های حرفه ای آماده می کند. دانشجویان باید مهارت های لازم در روش های تدریس و فن آوری اطلاعات به دست بیاورند و در امتحانات تصدیق زبان خارجی، تاریخ علوم و سایر رشته های تخصصی نمره قبولی دریافت کنند.این دوره شامل تحقیقات انفرادی و همچنین آماده سازی برای دفاع عمومی از پایاننامه است. بعد از دوره آماده سازی و دفاع عمومی از پایان خود به متقاضیان اولین مدرک دکتری اعطا می گردد.

ما در این مقاله به صورت مختصر در خصوص دانشگاه کازان روسیه برای شما عزیزان توضیحاتتی دادیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ پذیرش از دانشگاه کازان روسیه و یا سایر دانشگاه های کشورهای اروپایی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
هاشم عاقبتی
ضمنا من مشهد در خدمتم امکان تماس کی مقدور هست. ممنون