دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین

کشور اوکراین از جمله کشورهایی است ، که به دلیل هزینه های پایین زندگی و تحصیل بسیار متقاضی دارد، دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل از دانشگاه های کشور اوکراین پذیرش می گیرند. از جمله رشته هایی که خصوصا از ایران بسیار تقاضا دارد رشته پزشکی می باشد. دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین از جمله دانشگاه های معتبر در جهان می باشد که مورد تایید کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا است و حتی دانشجو می تواند در حین تحصیل برای دانشگاه های کشورهای دیگر انتقالی بگیرد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد همچنین برای اخذ پذیرش از دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین می توانید به موسسه حقوقی رادیو وکالت مراجعه فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره 02188705123 تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین

دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین

 

از جمله دانشگاه های قدیمی شرق اروپا می باشد. دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین در نوامبر سال 1804 تاسیس شده است. در حال حاضر دانشگاه کارازین دارای 21 دانشکده می باشد که شامل دانشکده های : فیزیک و فناوری، زیست شناسی، رادیو فیزیک، فلسفه، علوم کامپیوتر ، فیزیک زمیم شناسی و جغرافیا ، مهندسی مکانیک  ، زبان های خارجی ، تاریخ ، علم زبان، دندانپزشکی و پزشکی ، شیمی و دانشکده روانشناسی ، دانشکده قانون ف جامعه شناسی، روابط بین الملل اقتصادی و گردشگری ، دانشکده فیزیک و انرژی و دانشکده آموزش و باز آموزی می باشد. از جمله اینکه دانشگاه کارازین اوکراین با موسسه unas در حیطه مهندسی مکانیک در ارتباط است.

 

شرایط تحصیل در دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین

 

دانشکده پزشکی کارازین اوکراین از جمله بزرگترین مراکز تحقیقاتی در کشور اوکراین می باشد، دانشکده پزشکی تقریبا اکثر حوزه های تحقیقاتی بنیادی و مدرن که شامل موسسات زیست شناسی ، شیمی ، نجوم فیزیک ، پزشکی ، مهندسی را در بر می گیرد.

 

زبان تحصیل در اوکراین

 

در دانشکده های کشور اوکراین به دو زبان انگلیسی و روسی تحصیل امکان پذیر است ، برای تحصیل به زبان انگلیسی دانش جویان برای پذیرش نیازی به مدرم زبان آیلتس یا تافل ندارند ، همچنین آزمون ورودی برای ورود به دانشگاه گرفته نمی شود. اما برای تحصیل به زبان روسی متقاضی باید دوره ای به نام پاتفک را برای آموزش زبان روسی بگذراند، ذوره ای حدود 6 تا 9 ماهه که دانشجو به طور کامل به زبان روسی تسلط خواهند یافت و به راحتی وارد دانشکده خواهد شد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص دانشگاه پزشکی کارازین اوکراین برای شما عزیزان بیان کردیم برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ پذیرش میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید، همچنین کلیه مشاوره های موسسه حقوقی رادیو وکالت رایگان می باشد.