دانشگاه های رایگان استرالیا

دانشگاه های رایگان استرالیا


آیا امکان تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا وجود دارد ؟

آیا بورسیه تحصیلی در استرالیا شامل هزینه های زندگی هم می شود ؟

اگر تمایل به کسب اطلاعات در مورد تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا را دارید حتما با شماره تلفن های موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید کارشناسان ما آماده خدمت گذاری به شما می باشند .
آیا امکان تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا وجود دارد ؟

دانشگاه های رایگان استرالیا
بسیاری از دانشجویان در پی تحصیل رایگان در استرالیا و در دانشگاههای رایگان استرالیا هستند. اما تحصیل در استرالیا در هیچ مقطعی برای دانشجویان بین المللی رایگان نیست و بورسیه تحصیلی برای تحصیل در کشور استرالیا تنها روش تحصیل بدون پرداخت هزینه است ..
آیا تحصیل با بورسیه هزینه های زندگی را هم در بر می گیرد ؟
اینکه بورسیه هزینه های زندگی را هم در بر میگیرد یا خیر بستگی به نوع بورس تحصیلی داردو ممکن است هزینه های زندگی را هم شامل شود ، یا فقط قسمت شهریه دانشگاه را در بربگیرد.
در مقطع دکترا افراد واجد شرایط برای گرفتن بورسیه تحصیلی در استرالیا می توانند در دانشگاه های این کشور تحصیل رایگان داشته باشند از طرفی دانشجویان در تمام مقطع های تحصیلی در استرالیا حق کار نیمه وقت را دارند و می توانند از این راه بخشی از هزینه های خود را تامین نمایند .داشتن مدرک زبان هم از دیگر مدارک مورد نیاز برای گرفتن بورسیه در استرالیا است ، لازم است بدانید بهتر است که شما مدرک زبان آیلتس ۷ به بالا داشته باشید تا بتوانید موفق به گرفتن بورسیه تحصیلی شوید.از دیگر مدارک مورد نیاز برای بورسیه تحصیلی داشتن انگیزه نامه و توصیه نامه از اساتید معتبر است . کشور استرالیا بورسیه های مختلفی برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته است . توجه داشته باشید که شایستگی و لیاقت شما بسیار اهمیت دارد و شرایط گرفتن بورسیه بسیار رقابتی است و به علت سیل عظیم متقاضیان این کشور برای بورسیه شدن شما باید رزومه تحقیقاتی و پژوهشی کاملی داشته باشید و از لحاظ سطح نمرات و اطلاعات بسیار قوی عمل کرده باشید . هزینه های زندگی به مدل و شرایط زندگی شما در استرالیا بستگی دارد ، اما به صورت میانگین زندگی دانشجویی در این استرالیا مبلغی حدود 20000 دلار استرالیا می باشد که این هزینه های تقریبی برای یک زندگی دانشجویی است .
موسسه حقوقی رادیو وکالت مفتخر است که بهترین خدمات و مشاوره را در زمینه تحصیل در خارج از کشور به شما متقاضیان ارائه دارد .اگر تمایل به دریافت بورسیه دانشجویی استرالیا را دارید و میخواهید که از شرایط تحصیل رایگان در استرالیا بهره مند شوید حتما با شماره تلفن های موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید . کارشناسان ما شانس بدست آوردن امتیاز بورسیه را برای شما بررسی کرده و بهترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار می دهند .

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد