دانشگاه های اسپانیا

دانشگاه های اسپانیا

پذیرش از دانشگاه های اسپانیا هر ساله توسط هزاران دانشجو بین المللی صورت می گیرد. دانشگاه های خاص زیادی در اسپانیا علل خصوص در بارسلونا و مادرید وجود دارند. در این مقاله لیست انواع دانشگاه های اسپانیا را برای شما ارائه خواهیم داد. زبان تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا بستگی به دانشگاهی دارد که فرد متقاضی انتخاب می کند. مشاوران ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت آماده مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی برای شما متقاضیان عزیز می باشند.

دانشگاه های اسپانیا

 

بسیاری از متقاضیان برای مهاجرت به اسپانیا از روش تحصیلی اقدام می کنند،که بعد از اخذ اقامت تحصیلی، برای اخذ تابعیت و دریافت پاسپورت اقدام میکنند.

برترین و معتبرترین دانشگاه های اسپانیا

در آغاز نگاهی اجمالی به تاپ ترین دانشگاه های اسپانیا می اندازیم.

دانشگاه آلفونسو سی ال سابیو

این دانشگاه در شهر مادرید قرار دارد و برنامه های وسیعی در رشته مدیریت هتل،تجارت،مهندسی کامپیوتر،دندانپزشکی، پزشکی و... دارد. شهریه های دانشگاه اسپانیا در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس بسیار معقول است و همچنین کمک مالی در این دانشگاه پذیرفته شده است.

دانشگاه گامیلو ژوسلا

این دانشگاه از جمله معروف ترین دانشگاه های جهان است.اخذ مدرک در رشته های تبلیغات،معماری، روابط عمومی،جرم شناسی، طراحی و... در این دانشگاه امکان پذیر است. مبلغ شهریه حدودا بین 16 تا 40 هزار یورو برای هر ترم می باشد که البته بستگی به رشته تحصیلی مورد نظر دارد،کمک مالی نیز در این دانشگاه پذیرفنه می شود.

کارلس3،دانشگاه مادرید

دانشگاه کارلس3در مادرید قرار دارد و از معروف ترین دانشگاه های اسپانیا در دنیا است.رشته های بسیاری در این دانشگاه البته به زبان اسپانیایی تدریس می شوند،مدارک قابل اخذ از دانشگاه کارلس 3 شامل مهندسی هوافضا، حقوق تجارت، مهندسی کامپیوتر، ارتباطات، ماشین آلات صنعتی،حقوق،گردشگری و... می باشد.

دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو

این دانشگاه در شهر مادرید واقع شده است و مورد انتخاب بسیاری از دانشجویان بین المللی است.برنامه های کاربردی زیادی در این دانشگاه شده است که تمامشان بر شیوه زندگی کاتولیک متمرکز است. تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه امکان پذیر است و رشته های حقوق تجارت،تغذیه بالینی،تبلیغات،آموزش ابتدایی دوران کودکی، تعلیم و تربیت، روانشناسی ، جرم شناسی،کاردرمانی و... تدریس می شود.

دانشگاه کاردنال هررا

این دانشگاه در والنسیا واقع شده است و از جمله برترین دانشگاه ها محسوب می شود.هزینه های تحصیل در دانشگاه های اسپانیا متفاوت بوده که از طریق دولت اسپانیا سازماندهی می شود و کمک مالی در دانشگاه کاردنال هر را پذیرفته نمی شود.تحصیل در مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا (در برخی رشته ها)امکان پذیر است. رشته های تجارت،حقوق،طراحی داخلی،فناوری اطلاعات کامپیوتر،سلامت و تندرستی تدریس می شود.

پذیرش از دانشگاه های اسپانیا

این لیست تنها بخشی از دانشگاه های موجود در اسپانیا است،تقریبا بیش از 70 دانشگاه در اسپانیا وجود دارد،بورسیه تحصیلی در دانشگاه های اسپانیا امکان پذیر است اما برای دریافت بورسیه متقاضی باید رزومه تحصیلی بسیار قوی داشته باشد.

بنابراین اگر دانشجو بتواند بورسیه تحصیلی را دریافت کند می تواند از تحصیل رایگان در کشور اسپانیا بهره مند شود. همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اسپانیا می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید مشاوران ما آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد