ثبت شرکت در عمان (اولین گروه متخصص ثبت شرکت در عمان 2019)

ثبت شرکت در عمان

کشور عمان از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس و جنوب ایران می‌باشد که این روزها بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. کشور عمان از جمله ایمن‌ترین کشورهای خاورمیانه در طول 5 سال گذشته شناخته شده است و جمعیت این کشور بیش از 4.5 میلیون نفر می‌باشد که بیش از 2 میلیون نفر آن خارجی می‌باشند. از آنجایی که این کشور سومین واحد پولی با ارزش دنیا را در اختیار دارد، کار در عمان و حتی سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در عمان، مورد استقبال عده کثیری از افراد گرفته است. در مقاله ثبت شرکت در عمان قصد داریم تا علاوه بر بررسی وضعیت اقتصادی این کشور، شرایط ثبت شرکت در این کشور را نیز مورد ارزیابی قرار دهیم.

بسیاری از سرمایه گذاران خارجی دوست دارند بدانند که چگونه می‌توانند در عمان، شرکت محدود و یا دفتر نمایندگی ثبت کنند؟ در چند سال گذشته، سرعت پیشرفت عمان بسیار سریع بوده و این شرکت توانسته خود را به عنوان یكی از اصلی‌ترین كشورها برای مبادلات تجاری در خاورمیانه مطرح کند. اقتصاد عمان که اغلب به عنوان یکی از کشورهای پویای شبه جزیره عربستان در نظر گرفته می‌شود، به دارایی‌های نفتی آن‌ها وابسته است. اما از آنجا که، در دوران اخیر، تجارت نفت مانند گذشته سودآور نبوده است‌، این امر باعث شده كه قوه مقننه عمان تصمیم دیگری را برای پیشرفت فراهم کند و تجارت جهانگردی و بنزین را در کانون آن قرار دهد. به همین ترتیب، عمان امیدوار است تا مبادلات تجاری خود را متمایز کند و درهای بیشتری را برای همکاری سرمایه گذاران خارجی باز کند.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود سرمایه گذاران و شرکت‌های خارجی برای ثبت کشور به سوی عمان کشیده شوند. عمان سومین کشور بزرگ در کل شبه جزیره عربستان است. علاوه بر این در این کشور ثبات سیاسی وجود دارد و این بدان معناست که تجارت و کسب و کار می‌تواند به راحتی ادامه یابد. قدرت اجتماعی نیز به همین ترتیب باعث می‌شود کارآفرینان از راه دور نیز در این کشور کار کنند. قوه مقننه در این کشور حول پیشرفت پولی، پیشروی بسیاری داشته است و توانسته یک فضای تجاری مناسب و دوستانه ایجاد کند. این امر باعث شده تا سرمایه گذاران خارجی بخواهند سرمایه بیشتری در عمان تزریق کنند.

ثبت شرکت در عمان

عمان کشوری در مسیر پیشرفت و ترقی

پیش از آنکه به موضوع ثبت شرکت در عمان بپردازیم قصد داریم تا این کشور را نخست از منظر اقتصادی بررسی نماییم. کشور عمان دارای اقتصادی قوی بر پایه صادرات نفتی، محصولات کشاورزی، ماهیگیری و پارچه می‌باشد. در حال حاضر این کشور بیش از یک میلیون بشکه نفت در روز تولید می‌کند اما با توجه به برنامه‌ریزی‌های اتخاذ شده، عمان قصد دارد تا سال 2021 اقتصاد خود را در زمینه‌های دیگری پرورش دهد و از این رو شرایط بسیار مناسبی را برای سرمایه‌گذاران خارجی و اشخاصی که قصد ثبت شرکت در عمان را دارند در نظر گرفته است.

نکته قابل توجه دیگری که متقاضیان سرمایه گذاری و همچنین ثبت شرکت در عمان باید به آن توجه ویژه نمایند، سیستم بانکداری عمان و ارزش آن در میان سایر نظام‌های بانکداری جهانی می‌باشد. با توجه به گزارش اخیر بانک جهانی، عمان از جمله بهترین کشورهای بهبود یافته اقتصادی به منظور آغاز تجارت و سرمایه‌گذاری و همچنین سهولت نفوذ در بانک‌های جهانی در سال 2017 شناخته شده است و این کشور موفق به کسب رتبه نخست سهولت شروع کسب وکار در میان سایر کشورهای شورای همکاری خلیج فارس شده است. اگر بخواهیم نگاهی جامع به اقتصاد عمان در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ داشته باشیم، این کشور موفق به ثبت رشد 6.5 درصدی تنها به واسطه افزایش قیمت نفت شده است.

شرایط ثبت شرکت در عمان

همانطور که اشاره شد سرمایه‌گذاری‌های جدید و ثبت شرکت در عمان و از طرفی ایجاد طیف وسیعی از مشاغل در دستور کار این کشور قرار گرفته است و علیرغم رکود اقتصادی در سال‌های اخیر، صادرات عمان در حوزه نفت و محصولات کشاورزی با رشد چشم‌گیری روبرو بوده است. این موضوع حامل یک پیام بسیار قابل توجه، خصوصا برای آن دسته از اشخاصی می‌باشد که قصد سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در عمان را دارند و آن، حاکی از اعتماد سرمایه‌گذاران بین المللی و خارجی به اقتصاد عمان می‌باشد و این موضوع خوب سبب شده است تا ثبت شرکت در عمان با اهداف گوناگون، روز به روز افزایش یابد.

اما ثبت شرکت در عمان به چه شکلی می‌باشد؟ سرمایه‌گذاران و تجار ایرانی از چه طریقی می‌توانند اقدام به ثبت شرکت در عمان نمایند؟ این قبیل از سوالات و سوالاتی مشابه ممکن است در ذهن هر مخاطب و خواننده‌ای شکل بگیرد و از این رو بر آن شدیم تا به تشریح شرایط ثبت شرکت در عمان بپردازیم. سرمایه‌گذاران و تجار ایرانی که قصد ثبت شرکت در عمان را دارند می‌توانند از طریق مراجعه به موسسات حقوقی که اقدام به ثبت شرکت در عمان می‌نمایند، پروسه خود را به طور قانونی پیگیری نمایند.

ثبت شرکت در عمان

از جمله موسسات حقوقی شناخته شده در امور ثبت شرکت در عمان، هلدینگ حقوقی رادیو وکالت می‌باشد. موسسه حقوقی رادیو وکالت اقدام به ثبت شرکت در عمان با توجه به بزرگی پروژه متقاضیان می‌نماید چرا که در عمان 5 نوع ثبت شرکت وجود دارد که عبارتند از:

 • شرکت اولی
 • شرکت ممتاز
 • شرکت درجه یک
 • شرکت درجه دو
 • شرکت درجه سه

اشخاصی که قصد ثبت شرکت در عمان خصوصا جهت پروژه‌های بزرگی مانند پروژه‌های نفتی و یا غیره دارند، نیازمند ثبت شرکت اولی می‌باشند. نکته‌ای که در خصوص ثبت این نوع شرکت وجود دارد این است که پس از ثبت شرکت در عمان، سرمایه‌گذاران مستلزم افتتاح حساب بانکی به نام شرکت خود در عمان با حداقل مبلغ صد و پنجاه هزار ریال عمان می‌باشند.

اما به منظور ثبت شرکت ممتاز در عمان شرایط کمی متفاوت می‌باشد. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانند اقدام به ثبت شرکت در عمان نمایند اما بزرگی پروژه ایشان به اندازه پروژه‌هایی نخواهد بود که در ثبت شرکت اولی انجام می‌پذیرد و همچنین متقاضیان مستلزم افتتاح حساب بانکی در این کشور نمی‌باشند.

ثبت شرکت در عمان

اما ثبت شرکت درجه یک تا درجه سه در عمان مختص اشخاصی می‌باشد که قصد راه‌اندازی کسب و کار نسبتا کوچکی مانند فروشگاه و یا غیره را دارند و شرایط ثبت شرکت در عمان با توجه به این نوع از شرکت‌ها بسیار آسان‌تر صورت می‌گیرد.

شایان ذکر است در زمینه سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در عمان، عمانی‌ها به مشارکت و فعالیت تجار و سرمایه‌گذاران و تجار ایرانی علاقه‌مند هستند و بانک‌های عمان هم آماده ارائه تسهیلات بانکی با نرخ سود اندک به پروژه‌های سرمایه‌گذاری ایران در عمان می‌باشند. با توجه به دانش فنی و تولیدات داخلی که در ایران وجود دارد، می‌توان با عمان مشارکت کرد که نتیجه آن، صادرات مواد اولیه ایران و همچنین صادرات خدمات فنی و مهندسی خواهد بود.

الزامات اساسی ثبت شرکت در عمان

مرحله اول: اگر می‌خواهید به عنوان یک بیگانه در کشور عمان یک شرکت ثبت کنید باید این مراحل را دنبال کنید. اولین قدم برای ثبت شرکت در عمان، تأمین نام سازمان است. شخص باید نام سازمان خود را با وزارت تجارت و صنعت منعقد کند. به یاد داشته باشید که این نام نمی‌تواند مانند نام‌هایی باشد که در حال حاضر وجود دارند. کلمات و اصطلاحات مطمئنی وجود دارد که در عمان انتخاب شده‌اند و شما نمی‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. در صورت عدم پذیرش اسامی توسط وزارت تجارت و صنعت، سرمایه گذاران خارجی باید اسامی جایگزین را ارائه دهند.

مرحله دوم: پس از انتخاب نام، در مرحله بعدی باید یک سپرده در بانک محلی ایجاد کنید. این سپرده چیزی جز سرمایه مورد نیاز تجارت نخواهد بود. کل مبلغ مورد نیاز برای تأمین بودجه مشاغل باید نگه داشته شود؛ در غیر این صورت روند ثبت نام متوقف می‌شود. شما می‌توانید پس از ثبت شرکت در عمان، حساب خود را بصورت شرکتی در بانک‌های معتبر عمان که دارای شعبات مختلف در حوزه خلیج فارس و تقریبا ۸۰ کشور دیگر هستند افتتاح کنید. در ثبت شرکت در عمان باید حداقل ۳۰درصد از سهام متعلق به عمان، ایالات متحده و یا شهروند شورای همکاری خلیج فارس باشد مگر در مواردی که توسط وزارت صنعت و معدن مجاز شناخته شده باشد.

مرحله سوم: روش سوم شامل درخواست مجوز یا پروانه‌های تجاری است. فعالیت‌های تجاری بسیاری وجود دارند که یک سازمان خارجی می‌تواند در عمان انجام دهد. با توجه به این فعالیت‌ها، فرد باید برای مجوز خاص تجاری خود درخواست دهد. این یکی دیگر از اجزای اساسی ثبت شرکت در عمان است که بدون آن، شرکت توانایی انجام فعالیت‌های خود را به صورت قانونی نخواهد داشت.

مرحله چهارم: پس از انجام درخواست مجوز، به شرکت خارجی امکان داده می‌شود تا سازمان خود را با شعبه مالیات وزارت دارایی مستند کند.

مرحله پنجم: مرحله بعدی برای ثبت شرکت در عمان این است که به سازمان مربوطه مراجعه کنید تا مجوز شهرداری را دریافت کنید.

مرحله ششم: مرحله ششم ثبت شرکت در عمان مستلزم آن است که نهاد خارجی باید در پلیس رویال عمان ثبت نام کند. این یکی از پیش نیازهای دولت عمان است و برای کلیه سازمان‌های خارجی لازم است.

مرحله هفتم: ثبت نام در وزارت نیرو مرحله بعدی است. در این مرحله تعداد کارگرانی که می‌خواهند قرارداد ببندند و تعداد مهاجرانی که در این سازمان قرار دارند، در قرارداد ثبت می‌شود.

مرحله هشتم: دومين اقدام اخير در سازمان خارجی ثبت نام برای حمايت اجتماعی نمايندگان است. دلیل این امر حمایت اجتماعی است.

مرحله نهم: آخرین گام در ثبت شرکت در عمان، مهر و موم سازمان است. این مهر باید حاوی نام سازمان و آرم سازمان باشد. اینگونه است که شما می‌توانید یک شرکت را در عمان ثبت کنید.

مزایای سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در عمان چیست؟

 • ﻣﺎﻟﻜﻴﺖ ﺻﺪدرﺻﺪ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران ﺧﺎرجی
 • این کشور اقدام به ارائه وام‌های مناسب با بهره نسبتا کم به اشخاصی می‌نماید که قصد سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در عمان را دارند.
 • ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪﮔﺬاران از ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺎﻟﻴﺎت ﺑﺮ درآﻣﺪ ﺷﺨﺼﻲ
 • ﻣﻌﺎﻓﻴﺖ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ‌ﮔﺬاران از ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺎﻟﻴﺎت ثبت کارخانه‌ها و ثبت شرکت در عمان توسط ایشان، در طول ده ﺳﺎل اول ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ
 • ﺟﺒﺮان ﻛﺎﻣﻞ ﺧﺴﺎرت وارد ﺷﺪه ﺑﻪ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﻳﺎ ﺳﻮد ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ‌گذاران ﺧﺎرﺟﻲ و اشخاصی که اقدام به ثبت شرکت در عمان می‌نمایند، در اثﺮ ﺳﻴﺎﺳـﺖ ﮔـﺬاری‌ﻫـﺎی این کشور

مزایای ثبت شرکت در عمان توسط هلدینگ حقوقی رادیو وکالت

 • ثبت شرکت در عمان به شکل قانونی در کمتر از 2 ماه
 • دریافت کارت شهروندی عمان برای اشخاصی که اقدام به ثبت شرکت در عمان می‌نمایند.
 • اخذ اقامت 2 ساله عمان با توجه به نوع ثبت شرکت متقاضیان
 • اخذ اقامت خانواده متقاضیان ثبت شرکت در عمان پس از 3 ماه از شروع فعالیت شرکت
 • اخذ کارت مستثمری (کارت بازرگانی) برای اشخاصی که اقدام به ثبت شرکت نوع اولی می‌نمایند. کارت مستثمری امکان اخذ ویزای هر کشور را برای شخص متقاضی بسیار آسان می‌نماید.

رادیو وکالت

گروه حقوقی رادیو وکالت با ارائه مشاوره تخصصی و صحیح می‌تواند شما را جهت ثبت شرکت و راه‌‌اندازی بیزینس در عمان و کسب درآمد ارزی چشمگیر، راهنمایی و هدایت کند.

 

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
هادی میرجلیلی
با سلام و عرض ادب بنده هادی هستم از یزد ، لیسانس حسابداری و دارای همسر و فرزندی ۳ ساله هستم. حدودا ۱۰ سال در زمینه دفتر فنی ، کافی نت، صحافی مشغول به کار هستم و لیسانس حسابداری دارم. همچنین در زمینه ۲ تا شیرینی های سنتی یزدی نیز مهارت دارم. میخواستم ببینم در زمینه های شغلی بنده کار مناسبی در عمان از طریق ثبت شرکت میتوان راه اندازی کرد ؟ چقدر سرمایه میخواهد؟ و همچنین زبان عربی رو باید چیکار کنیم ؟ اجاره منزل و هزینه های زندگی چقدر است؟ و همچنین هزینه اقامت مجموعا چقدر میشه؟
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام وقت بخیر بله با ثبت شرکت می توانید اقدام به راه اندازی کار نمایید در خصوص کسب اطلاعات جزئی تر باید با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید 02188705121 02187700284
مجید محمدی
سلام آیا میشه یه خشکشویی در عمان راه اندازی کرد ؟در صورت امکان منو راهنمایی کنید ممنون
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام روز بخیر بله مشاغل خدماتی در حال حاضر در عمان از بازار کار خوبی برخوردار هستند میتوانید با ثبت شرکت کار خود را راه اندازی کنیدجهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید با تشکر
علی فلاح زاده
سلام پزشک عمومی هستم با سابقه بیست سال کار و سیصد میلیون تومان میتونم سرمایه‌گذاری کنم.از چه راه هایی میتونم به عمان بروم؟زبان انگلیسی و عربی متوسط هستم
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام وقت بخیر می توانید با ثبت شرکت مطب خود را در عمان تاسیس کنید جهت ارزیابی شرایط شما و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید با تشکر
حامد اكبري
سلام ميزان سرمايه لازم جهت ثبت شركت ؟
پاسخ توسط کارشناس 5
سلام وقت بخیر جهت اطلاع از شرایط ثبت شرکت در عمان با کارشناسان ما تماس بگیرید با تشکر
آرش
درود آشپز هستم با مدرک فنی حرفه ای وسابقه کار آیا میتونم شرکتی در رابطه با حرفه ام ثبت کنم.
پاسخ توسط کارشناس 4
سلام و روز بخیر بله این امکان برای شما وجود دارد و جزو قوانین کشور عمان به شمار می‌رود. جهت اطلاع از شرایط ثبت شرکت در عمان لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. با تشکر
زهرا
باسلام لطفا بفرمایید میزان سرمایه برا ثبت شرکت درجه یک تا سوم حداقل چه میزان میباشد. در رابطه با صنعت توریسم آیا پیشنهادی دارید؟ من دیپلم گردشگری دارم و میخام بدونم میشه اقدامی انجام داد؟
پاسخ توسط کارشناس 4
درود و عرض ادب سر کار خانم لطف بفرمایید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا با بررسی شرایطتون به شکل دقیق، شما را راهنمایی فرمایند. با سپاس
علیرضا دهستانی
بنده پزشک پاتولوژیست هستم ایا می توانم از طریق تاسیس ازمایشگاه در عمان اقامت دایم بگیرم
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام بله، شما از طریق ثبت شرکت در عمان می‌توانید به این مهم دست یابید، اما توجه داشته باشید که اقامت دائم پس از 10 سال به شما تعلق می‌گیرد.
میلاد
سلام من لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات دارم و سه سال سابقه کار مدیریتی و نمره زبان هم ۶ آیلتس دارم،مدرک دوره های شبکه مایکروسافت رو هم دارم، آیا شرایط کاری واسه من تو عمان هست؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و روز بخیر متاسفانه در حال حاضر قادر به ارائه خدماتی در زمینه کار در عمان نمی‌باشیم. در صورت تمایل به ثبت شرکت و یا سرمایه‌گذاری در عمان شرایط مناسبی برای شما وجود دارد. با تشکر
شهروز هاشمی نسب
سلام میزان سرمایه برای ثبت شرکت چقدر است و آیا قوانین گرفتن کار مثل ایرانه یا قوانین خواص خودش رو داره؟
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام ثبت شرکت در عمان قوانین مختص به خود را دارد و مانند ایران نمی‌باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص شرایط ثبت شرکت در عمان، لطفا با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید. با سپاس
امیرعباس
با چقدر سرمایه میشه یه فروشگاه راه اندازی کرد ایا میشه بعداز ثبت شرکت بلافاصله تسهیلات گرفت وضعیت مسکن در انجا الان به چه صورتیه ایا بعداز سه ماه وضعیت اقامت دایم یا طبق شرایط اقامت میدن
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض احترام شرایط بسیار مناسب و ایده‌آلی جهت ثبت شکت در عمان وجود دارد و نمی‌توان به صورت کامنت توضیح داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطف بفرمایید با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید. با سپاس
سید علی کاظمی پور
با سلام خدمت کارشناس عزیز قربان من تصمیم داشتم یه فروشگاه مواد غذایی یا یه کارواش راه اندازی کنم در کویت یا عمان و مصمم هستم لطفا راهنمایی کنید. ممنون از رادیو وکالت
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
نصراله ملکی
سلام، من فوق تخصص خون و سرطان هستم. در زمینه پزشکی میتوان در کشور عمان چه کاری انجام داد؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید.
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود و عرض احترام از طریق ثبت شرکت در عمان، شما می‌توانید اقدام به فعالیت در حوزه‌های مرتبط با تخصص خود نمایید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی لطفا با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید. با سپاس
منصور
سلام من شرکت پیمانکاری فعال دارم میتونم اونجا منتقلش کنم باهاش کار کنم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام میتوانید شرکت ثبت نمایید و فعالیت خود را در عمان ادامه دهید.
حمید خادم
سلام در زمینه عکاسی حرفه ای و چاپ عکس و خدمات مجالس با سابقه کار نسبتا بالا میتوان در کشور عمان شرکت ثبت کرد ؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمائید.
پاسخ توسط کارشناس 4
با درود فراوان بله دوست عزیز، شرایط بسیار مناسبی به منظور ثبت شرکت در عمان وجود دارد، جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. با تشکر
الهه ملکی
با سلام برای راه اندازی شرکت فراورده های زیتون در عمان چه اقدامی باید انجام بدیم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام میتوانیم برای شما شرکت ثبت کنیم و حتی بیزینس پلن ارائه دهیم برای تعیین وقت حضوری با ما تماس حاصل فرمایید.
نوید
برای راه اندازی کارواش چه اقداماتی باید انجام داد؟ هزینه راه اندازی از صفر تا صد چقدر می‌شود؟ ممنونم پاسخ بدید
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
عادل
سلام برای سرمایه گذاری در عمان ایجاد یک فست فود و صادرات میوه راهنمایی میخاستم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کارشناس ما با شما تماس خواهد گرفت.
مجید حیدری
سلام.من چندین سال توی کار فرش هستم.در کشور عمان میشه کارخانه فرش راه انداخت و تولید کرد؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با درود و عرض احترام بله قربان شرایط بسیار مناسبی برای بیزینس شما در عمان فراهم است و از طریق ثبت شرکت در عمان می‌توانید کسب و کار مورد نظر خودتان را ‌راه‌اندازی نمایید. با تشکر
حمیدرضا
سلام کار بندجوشکاری و طراحی و تاسیسات داخلی ساختمان پنچرگیری سنگین وسبک همگی بصورت حرفهایی فقط مدرک فنی حرفه ای جوشکاری دارم چه چیزی شما پیشنهاد میدید هزینه ثبت شرکت چقدر هست تشکر ممنون
پاسخ توسط کارشناس 4
با سلام و عرض ادب جهت کسب اطلاعات در خصوص ثبت شرکت لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مینا
سلام خسته نباشید،همسر بنده دارای مدارک مربی گری شنا،نجات غریق،مربی کاراته،غواصی هستن.آیا در کشور عمان شرایط کاری براشون فراهم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله شرایط کاری در این زمینه مهیا است.
رامین
با سلام بنده کارشناس و دارای سابقه در بخش سیستم های سرمایشی و گرمایشی هستم جهت کار و ثبت شرکت در عمان از کجا باید شروع کنم؟ با سپاس
پاسخ توسط کارشناس(3)
سلام- ثبت شرکت در عمان با توجه به رزومه کاری افراد متفاوت هست شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کاشناسان ما در تماس باشید.
پدرام
سلامن دارای مدرک معرق حرفه ای هستم میخواستم بدونم میشه در عمان کسب و کار از این طریق راه اندازی کرد
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام بله با ثیت شرکت این انکان برای شما مهیا میباشد برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.