تخصص پزشکی در روسیه

کشور روسیه دانشگاهی با عنوان دوستی ملل دارد که دارای رتبه 550 در لیست بین المللی qsمی باشد و از جمله برترین دانشگاه های تخصص پزشکی در روسیه محسوب می شود، تحصیل در تخصص پزشکی در روسیه در دانشگاه نام برده فقط به زبان روسی امکان پذیر است و تحصیل به زبان انگلیسی و فرانسه ممکن نمی باشد.

ما در این مقاله  راجع به تخصص پزشکی در روسیه برای شما عزیزان اطلاعاتی ارائه خواهیم داد، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پزشکی در روسیه و سایر رشته های علوم پزشکی، علوم انسانی، مهندسی و... می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

دانشجویانی که در رشته پزشکی و یا دندانپزشکی به زبانی غیر از روسی تحصیل کرده باشند و به زبان روسی نیز تسلط نداشته باشند پیش از اینکه بخواهند در دانشگاه دوستی ملل روسیه به تحصیل مشغول شوند باید دوره پاتفک بگذرانند. مدت زمان تحصیل در تخصص پزشکی در روسیه با یکدیگر متفاوت است اما به طور کلی دوره رسیدنتی 3 تا 7 سال زمان می برد.

دانشگاه ها و موسسات برتر در روسیه به دانشجویان بین المللی خدمات بسیاری ارائه می دهند، هزینه های تحصیل در رشته پزشکی در کشور روسیه در مقایسه با سایر کشورها بسیار ارزان تراست و از استانداردهای آموزشی سطح بالایی برخوردار می باشد و مورد تایید وزارت علوم ایران است.

این نکات باعث شده است که دانشگاه هایپزشکی و همچنین تحصیل تخصص پزشکی در روسیه برای دانش جویان خارجی جذابیت بیشتری داشته باشد و در میان دانشگاه های پزشکی بین المللی طرفداران بسیاری دارد. دانشکده های پزشکی کشور روسیه از جمله موسسات برجسته در مطالعات پزشکی می باشد. کتاب های درسی که در مدارس پزشکی روسیه تدریس می شود به چندین زبان مختلف ترجمه شده است.

تخصص پزشکی در روسیه

هزینه تحصیل پزشکی در روسیه

 

مطالعات پزشکی در روسیه از جمله ارزان ترین ها در اروپا می باشد. هزینه تحصیل پزشکی در روسیه در هر تخصصی متفاوت می باشد.دردانشگاه های روسیه برنامه های دندانپزشکی عمومی، پزشکی، پرستاری،داروسازی، فیزیوتراپی و ...به زبان روسی، انگلیسی و یا روسی به دانشجویان ارائه می شود،در کشور روسیه حدودا 50 دانشگاه پزشکی وجود دارد.

 

تحصیل پزشکی در روسیه

 

شرایط بسیار مناسبی برای تحصیل در روسیه در رشته پزشکی وجود دارد:

  • تقاضا آسان برای پذیرش
  • پذیرش بدون آزمون ورودی
  • دارا بودن کیفیت بالای دانشگاه های روسیه
  • پایین بودن هزینه تحصیل و زندگی در روسیه
  • وجود دانشگاه های معتبر و بین المللی
  • امکانات بسیار بالا در دانشگاه های روسیه
  • مدارک اخذ شده از دانشگاه های روسیه در تمام کشورها از طریق سازمان بهداشت جهانی و یونسکو به صورتشناخته شده و معتبر است.
  • امکان تحصیل به زبان فرانسه و انگلیسی
  • دریافت سریع و آسان ویزا تحصیلی

ما در این مقاله در خصوص تخصص پزشکی در روسیه برای شما عزیزان توضیحاتی دادیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.