تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه

تحصیل در کشور روسیه از جمله روش های اخذ ویزای و مهاجرت به کشور روسیه می باشد. بسیاری از اشخاص تمایل دارند اطلاعاتی در خصوص تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه و یا سایر مقاطع تحصیلی کسب نمایید. تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه در شهر مسکو که پایتخت این کشور است از گزینه های بسیار مناسب برای تحصیل می باشد. همین تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشور روسیه با توجه به شرایط خاص و مناسبی که دارد می توان گزینه بسیار مناسبی باشد. هدف ما از این مقاله ارائه اطلاعات در خصوص تحصیل کارشناسی اشد در روسیه برای شما عزیزان است همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه و سایر مقاطع با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید و یا با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کشور روسیه

روسیه از جمله کشورهایی است که هزینه تحصیل در آن بسیار پایین است اما این نکته حائز اهمیت است که دانشگاه های روسیه از دسته دانشگاه های برتر دنیا محسوب می شوند. بسیاری از افرادی که تمایل به ادامه تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه را دارند به راحتی برای مقطع دکترا می توانند پذیرش بگیرند و همچنین شانس خود را برای دریافت بورسیه های تحصیلی در این مقطع بالا ببرند. تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه به مدت 2 سال می باشد.

 

زبان تدریس

دروس تدریس شده در دانشگاه های روسیه به دو زبان روسی و انگلیسی می باشد. افراد متقاضی برای اخذ پذیرش تحصیلی به زبان روسی  باید مدارک تسلط بر این زبان را به دانشگاه ارائه دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که برای رشته ای که مورد نظرتان است به چه زبانی تدریس می شود آیا فقط به زبان روسی است و یا به دو زبان روسی و انگلیسی امکان تحصیل وجود دارد.

 

حق کار

افرادی که قصد تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه را دارند اجازه کار حدود 20 ساعت در هفته را دارند و میانگین حقوقی که دریافت می کنند حدودا بین 8 تا 10 دلار در ساعت است که مجمع درآمد ماهانه می تواند به راحتی بخش اعظم هزینه های خود را بپردازد.

 

هزینه های زندگی

هزینه های زندگی در کشور روسیه برای دانشجویان به طور میانگین بین 700 تا 900 یورو ماهیانه می باشد این هزینه ها شامل رفت و آمد ، بیمه و سایر هزینه هایی  می باشد که دانشجو متقاضی کارشناسی ارشد در روسیه باید پرداخت کند.

ما در این مقاله به طور مختصر در خصوص تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه برای شما عزیزان توضیحاتی دادیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید و یا با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری مراجعه فرمایید.