تحصیل پزشکی در روسیه

تحصیل پزشکی در روسیه

تحصیل پزشکی در روسیه چگونه است؟

در این مقاله به تحصیل پزشکی در روسیه خواهیم پرداخت. در صورتی که تمایل دارید علاوه بر مقاله زیر در رابطه تحصیل پزشکی در روسیه بدانید می توانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان توسط وکیل متخصص بهرمند شوید تا بتوانید بهترین پیشنهادات را دریافت و برترین انتخاب را داشته باشید.

تحصیل پزشکی در روسیه

 

روسیه یکی از کشورهایی است که پیشرفت های چشمگیری در عرصه علم و دانش داشته است. این کشور با داشتن بیش از 160 دانشگاه ممتاز یکی از محبوبیت ترین کشور ها برای تحصیل در خارج گشته است. این موضوع چه برای تحصیل پزشکی در روسیه و چه تحصیل مهندسی در روسیه مشاهده می گردد.

در این مقاله میخواهیم به توضیحاتی پیرامون تحصیل پزشکی در روسیه بپردازیم و دلایل محبوبیت تحصیل در روسیه را بررسی نماییم.

شرایط تحصیل پزشکی در روسیه

یکی از مزایایی که تحصیل پزشکی در روسیه دارد این موضوع است که تحصیل در این کشور فرصت دریافت مدرک تحصیلی از معتبرترین دانشگاههای جهان با کمترین هزینه را مهیا نموده است. بصورت کلی تحصیل در روسیه حدود یک پنج کشورهایی نظیر استرالیا و آمریکا هزینه دارد، در حالی که اعتبار و سطح علمی دانشگاههای روسیه بسیار بالاست و بسیاری افراد که از دانشگاههای روسیه فارغ التحصیل می شوند پس از تحصیل به راحتی جذب بازار کار می شوند.

تحصیل پزشکی در روسیه نیاز به داشتن مدرک زبان ندارد و این یکی از محاسن آن حساب می شود.شما می توانید به زبان روسی و یا انگلیسی در دانشگاههای روسیه به تحصیل بپردازید. همچنین در صورتی که نیاز باشد برای فراگیری زبان روسی و یا انگلیسی می توانید در کلاس آموزشی شرکت نمایید.

تحصیل پزشکی در روسیه و همچنین تحصیل دندانپزشکی در روسیه در کنار سایر رشته های مهندسی و پزشکی، در تمامی مقاطع ممکن است و شما جهت تحصیل در این کشور علاوه بر پرداخت کمترین هزینه ها، هیچ گونه ریسکی با توجه به  عدم پذیرش نخواهید داشت.

توصیه می شود پیش از اقدام به پذیرش در روسیه، رزومه خود را برای کارشناسان رادیو وکالت ارسال نمایید تا طبق آنچه شما در رزومه خود دارید، برترین پیشنهادات به شما ارائه گردد.

هزینه تحصیل پزشکی در روسیه

همانطور که در بالا اشاره نمودیم هزینه تحصیل پزشکی در روسیه بسیار کمتر از کشورهایی با سطح علمی مشابه می باشد. این هزینه برای رشته های پزشکی حدود 10 الی 12 هزار دلار در سال می باشد که با توجه به سطح علمی ، کاملا معقول است.

طول تحصیل پزشکی در روسیه 6 سال و تحصیل دندانپزشکی 5 سال می باشد.

در صورتی که میخواهید از مشاوره رایگان حقوقی گروه رادیو وکالت بهرمند گردید کافیست با ما تماس بگیرید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
صبا
من 18سال دارم واز توانایی مالی عالی برخوردار نیستم اما علاقه زیادی به رشته پزشکی و تحصیل درروسیه دارم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز متاسفانه کشور روسیه بورسیه تحصیلی نمیکند.