تحصیل هنر در روسیه

تحصیل هنر در روسیه

کشور روسیه هرساله امکانات آموزشی مناسبی را برای دانش جویان بین المللی متقاضی اخذ تحصیل هنر در روسیه مهیا می کند.دانشجویان در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دوره تخصصی پذیرش می شوند.در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها آماده سازی آموزشی و علمی کارکنان و کارهای پایان نامه را انجام می دهند و ما در این مقاله در خصوص اخذ پذیرش تحصیل هنر در روسیه برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ پذیرش ،اقامت کشورهای اروپایی و... میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

تحصیل هنر در روسیه

پذیرش و تحصیل در رشته هنر در روسیه

آموزش و تحصیل در کشور روسیه مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد.برای تقاضا تحصیل هنر در روسیه شخص متقاضی باید دارای شراط خاصی باشد که عبارت است از:سطح تحصیلات باید معادل با تحصیلات متوسطه ای که در روسیه تدریس می شود باشد. متقاضی نهایتا سه سال می تواند گپ تحصیلی به اصطلاح فاصله دبیرستان تا دانشگاه را داشته باشد.داوطلبان تحصیل هنر در روسیه نباید در زمان اخذ پذیرش سنشان زیر 35 سال باشد.

 

هنرهای نمایشی در روسیه

موسیقی:کشور روسیه فرصت بسیاری به دانشجویان ارائه می کند. موسیقی را در کشور روسیه می توان به چند دوره رمانتیک، کلاسیک و شوروی تقسیم کرد، افرادی که قصد تحصیل موسیقی در کشور روسیه زا دارند می توانند از تمام دوره های موسیقی این کشور تجربه کسب کنند.

رقص: رقص باله درر کشور روسیه از محبوب ترین رقص های کشور روسیه است که در بین تمام رقص هایی که شخص می تواند در این کشور بیاموزد.

تئاتر :تاریخچه تئاتر در کشور روسیه به قرن یازدهم می رسد نمایشنانه هایکشور روسیه، همچنان در تمام جهان محسوب می باشند.برای افرادی که میخواهند بازیگر شوند از جمله بهترین مکان هایی است که امکان این را فراهم می کنند تا فرد مهارت های بازیگری خود را تقویت کنن بنابراین شخصی که قصد تحصیل در هنر در روسیه را دارد کشور مناسبی را انتخاب کرده است.

 

ویزای دانشجویان روسیه

مدت ویزای دانشجویی بستگی به دوره تحصیلی دانشجو دارد.برای دوره هایی که کوتاه مدت هستند (3ماهه) دانشجویان امکان این را دارند که با ویزا توریستی اقدام کنند. برای دورهایی که بیش از 90 روز باشد، دانشجویان این امکان را دارند که با ویزای مولتی تجاری که مدت زمان 3 تا 12 ماههاست اقدام کنند.

 

دانشگاه سنپترزبورگ روسیه

دانشگاه فرهنگی و هنری از جمله بزرگترین مراکز آموزش تخصصی در حیطه فرهنگ،هنر،علوم انسانی کشور روسیه می باشد این دانشگاه در سال 1918 تاسیس شده است. این دانشگاه تاریخ غنی دارد، دارای هفت دانشکده، دو مرکز آموزشی است .دانشجویان خودآموز و مشتاق این شرایط برایشان مهیا است که دانش خود را در این مرکز گسترش دهند.

ما در این مقاله به طور مختصر در خصوص تحصیل هنر در روسیه برای شما عزیزان توضیحاتی دادیم همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری به موسسه حقوقی رادیو وکالت مراجعه بفرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد