تحصیل مهندسی در باکو

 

دانشگاه های زیادی در باکو وجود دارند که رشته های مهندسی را تدریس میکنند که متقاضیان میتوانند برای آن ها اقدام کنند.اما تنها دانشگاهی که با تازگی مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته است دانشگاه خزر باکو میباشد که از نظر علمی و سطح رفاهی در وضعیت خوبی قرار دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس بگیرید و از راهنمایی های رایگان ما بهره مند شوید.

تحصیل مهندسی در باکو

انواع رشته های تحصیلی در دانشگاه خزر باکو:

تحصیل مهندسی در باکو در رشته علوم کامپیوتر:

در این رشته مباحث سخت افزاری تدریس نخواهد شد و بیشتر روی مباحث برنامه نویسی،مهندسی نرم افزار، معماری کامپیوتر ،سیستم عامل و ... کار خواهد شد.

تحصیل مهندسی در باکو در رشته مهندسی کامپیوتر

تحصیل مهندسی در باکو در رشته مهندسی نفت

تحصیل مهندسی در باکو در رشته عمران:

در این رشته برنامه درسی بسیار حرفه ای چیده شده است تا دانشجویان ار سطح عملی بالایی پس از اتمام دوره تحصیل برخوردار باشند.همچنین در این رشته در تابستان ها برنامه ای تجربی در نظر میگیرند تا بتوانند دانش خود را به صورت واقعی پیاده کنند.

تحصیل مهندسی در باکو در رشته های علوم الکترونیک،مخابرات و رادیو

تحصیل در باکو در رشته مدیریت بازرگانی عمومی

تحصیل در باکو در رشته مدیریت تجارت در امور مالی:

در این رشته در زمینه های مدیریت مالی و بانکی و ... تدریس میشود.

تحصیل در باکو در رشته تجارت و حسابداری

تحصیل در باکو در رشته مدیریت بازرگانی و بازاریابی

تحصیل در باکو در رشته مدیریت کسب و کار

تحصیل در باکو در رشته علوم اقتصاد

 

رشته های دیگری نیز در این دانشگاه تدریس میشود که مهم ترین آن ها را در بالا نام بردیم.باید توجه داشته باشید برای تحصیل مهندسی در باکو در هر کدام از رشته های دانشگاه خزر،باید شرایط لازم را داشته باشید تا بتوانید پذیرش این دانشگاه ها را بگیرید.البته میتوانید با تماس با موسسه حقوقی رادیو وکالت بهترین مشاوره ها در این زمینه را دریافت کنید تا بهترین انتخاب برای ادامه تحصیل را انجام دهید.