تحصیل معماری در روسیه

تحصیل معماری در روسیه

روسیه در طی چند سال اخیر به علت بالا رفتن کیفیت علمی مراکز علمی و دانشگاهی اش و همچنین به دلیل مورد تایید بودن دانشگاه های این کشور از جانب وزارت علوم ایران بسیار مورد تقاضا قرار گرفت است. سالانه متقاضیان زیادی برای ادامه تحصیل برای کشور روسیه پذیرش می گیرند. تحصیل معماری در روسیه از جمله رشته هایی است که متقاضیان بسیاری دارد. ما در این مقاله در خصوص تحصیل معناری در روسیه برای شما عزیزان توضیحاتی خواهیم داد، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ پذیرش تحصیلی در کشور روسیه و سایر کشورهای اروپایی می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

تحصیل معماری در روسیه

دانشگاه سیبسترین

دانشگاه سیبسترین دانشگاهی دولتی است که برای تحصیل معماری در روسیه در سال 1930 تاسیس شده است. دانشجویانی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند در رشته ساخت و ساز و معماری سال های بسیاری که فقط در این حیطه در کل منطقه آسیای مرکزی، سیبری، شرق دور و جماهیر شوروی سابق به کار مشغول هستند.در سال 1035نام دانشگاه سیبسترین به مهندسی نووسیبیرسک تغییر نام داد. سپس در ماه جولای 1993، نام خود را مجددا به آکادمی دولتی ساخت و ساز نووستبیرک تغییر داد. اما در ماه ژوئن 1997 این موسسه وضعیت آموزشی و عنوان خود را از آکادمی به دانشگاه تغییر داده و گسترش یافت. اما در سال 2003 نام کامل خود را عنوان موسسه معماری و مهندسی عمران دریافت کرد.

 

دانشگاه معماری روسیه

تحصیل در دانشگاه روسیه، دانشگاه معماری و مهندسی نورسیبرسیک گواهی اعتبار دولتی و مجوز انجام فعالیت های آموزشی را دارا می باشد. این دانشگاه دارای 9 جهت آموزشی و 16 دوره تخصصی می باشد که از جمله می توان به دوره آموزش دوره های لیسانس و فوق لیسانس به همراه 19 برنامه فوق لیسانس آموزش می دهد، همین طور برای دوره های دکتری خدمات تحصیلی ارائه می دهد.همچنین متخصصان این امکان برایشان مهیا است تا در دوره های بازآموزی حرفه ای و بازآموزی در دانشگاه شرکت نمایند.این نکته را نیز بدانید که این دانشگاه دارای مقطع پیش دانشگاهی نیز می باشد که افراد تحصیل کننده در این دوره پیش دانشگاهی این امکان را دارند تا از زبان روسی به عنوان زبان دوم برای تحصیل خود استفاده نمایند.

 

امکانات دانشگاه های معناری در روسیه

دانشگاه ذکر شده برای تحصیل در روسیه امکاناتی را در خصوص مطالعه، ورزش و تفریح، اسکان ، خلاقیت هنری و همچنین اوقات فراغت دانشجویان در نظر گرفته است. این دانشگاه دارای 4 ساختمان، 4 خوابگاه مجهز به 1500 محل، همچنین دانشگاه ورزشی و علمی با مسافتی 6300 متر مربع ، ورزشگاه ،زمین تیراندازی ، پیست اسکی، کلینیک پیشگیری ، مرکز بهداشتی،مطب دندانپزشکی و همین طور کارگاه های مختلف می باشد.

ما در این مقاله اطلاعاتی در خصوص تحصیل معماری در روسیه برای شما عزیزان شرح دادیم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر برای اخذ اقامت کشورهای اروپایی میتوانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
شهرزاد
آيا براي تحصيل ارشد در روسيه مدرك غير انتفاعي هم قابل قبول هست ؟
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز بله قاللقبول است برای اخذ پذیرش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.