تحصیل دکترا در روسیه

تحصیل دکترا در روسیه

کشور روسیه طی چند سال اخیر به علت افزایش سطح دانشگاه هایش و همچنین روابط بسیار خوبی که با ایران دارد بسیار مورد تقاضای ایرانیان بای ادامه تحصیل قرار گرفته است. از جمله مزایای تحصیل دکترا در روسیه و همچنین سایر مقاطع تحصیلی می توان به مورد تایید بودن دانشگاه های روسیه توسط ایران اشاره کرد. اخذ ویزا از نکات بسیار مهمی است که در اخذ پذیرش تحصیلی بسیار مهم است به دلیل روابط بسیار خوبی که بین ایران و روسیه وجود دارد اخذ ویزا روسیه بسیار آسان است.هزینه های پایین تحصیل دکترا در روسیه نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیاری از دانشجویان را ، راغب به تحصیل در روسیه می کند این در حالی استکه از نظر سطح علمی دانشگاه های روسیه با دانشگاه های مطرح اروپایی یکسان است . ما در این مقاله در خصوص تحصیل دکترا در روسیه برای شما عزیزان توضیحاتی خواهیم داد، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید.

تحصیل دکترا در روسیه

بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی برای اکثر موسسات و رشتهها در روسیه مهیا می باشد. متقاضیان تحصیل دکترا در روسیه برای دریافت بورسیه باید حد اقل سن مورد نظر را دارا باشند تا برای بورسیه تقاضا کنند.3 فرصت برای اخذ بورسیه وجود دارد که هر کدام معادل 1000 دلار می باشد.

 

کمک هزینه بورسیه دکترا روسیه

آیا برای تحصیل دکترا در روسیه در فکر اخذ بورسیه می باشید لیستی از شرایط و فرصت های بورسیه از دانشگاه های روسیه را برای شما ارائه خواهیم داد که شامل برترین بورسیه های داخلی و خارجی بورسیه های رایگان است.

اگر مایل به تحصیل در روسیه هستید با عنوان مهاجرت تحصیلی به کشور روسیه و دریافت بورس تحصیلی میتوانید اقدام نمایید.

 

بورسیه های تحصیلی دکتری در روسیه

لیستی از بورسی های تحصیلی برای دورههای لیسانس، فوق لیسانس ، اخذ کمک های مالی برای دورهه هی دکتری و ... پیدا کنید.بورسیه را برای دوره دکتری انتخاب نمایید و تقاضا کنید که تمام یا قسمتی از شهریه دانشگاه را مدارس تجارت، مدارس پزشکی، مدارس حقوق و یا موسسات تحقیقاتی به عهده بگیرند.

 

قوانین اخذ بورسیه های روسیه

قوانین، دروس ارائه شده و موارد خاص ذکرشده برای تحصیل دکترا در روسیه که موجود بوده را بررسی نمایید و ازبین تعدادی که شرایط برای اخذ بورسیه تحصیلی وجود داردرشته هاییمانند مهمدسی ، مدیریت اجرا، فناوری اطلاعات ، علوم کامپیوتر ، پزشکی ، حقوق ، شیمی ،علوم اجتماعی را بیشتر مد نظر داشته باشید. گزینه های مختلف کمک های مالی توسط دانشگاه ها،سازمان های دولتی ، سازمان های مردم نهادو... تامین می گردد.

مهیا کردن شرایط لازم برای اخذ بورسیه تحصیلی روسیه

تهیه بلیط هواپیما

هزینه زندگی که ماهیانه حدود 300 دلار است

تهیه هزینه اقامت اولیه برای تهیه وسایل خوابگاه یا منزل حدود 500 دلار

بیمه سلامت به طور سالیانه 250 دلار

ما در این مقاله در خصوص تحصیل دکترا در روسیه و اخذ بورسیه توضیحاتی دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ پذیرش تحصیلی از کشور روسیه می توانید با کارشناسان ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت تماس حاصل فرمایید و با تعیین وقت قبلی حضوری مراجعه فرمایید.

فرم ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد و تنها برای پاسخگویی به شما دریافت میگردد

نظرات کاربران
حامد رعنای اخوان
سلام کارشناسی ارشد عمران گرایش راه وترابری دارم، واسه ادامه تحصیل در مقطع دکترا در کشور روسیه بورسیه نیاز به مشاوره دارم. همچنین در زمینه کار در حین تحصیل هم اگر رانماییم کنین ممنون میشم
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز کشور روسیه بورسیه همراه پذیرش اعطا نمیکند پس از پذیرش امکان اخذ بورسیه وجوددارد که آسان هم نیست.
نيلوفر
سلام من فوق ليسانس ميكروبيولوژي دانشگاه آزادم ميخوام براي دكترا در روسيه اقدام كنم ميخواستم ببينم چه مراحليو بايد طي كنم؟
پاسخ توسط کارشناس (2)
با سلام دوست عزیز برای اخذ پذیرش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
فاطمه
سلام من دانشجوی ارشد روانپزشکی از دانشگاه ملی هستم و برای دکترا میخواستم بدونم چه شرایط علمی و مالی رو باید داشته باشم تا بتونم در روسیه ادامه تحصیل بدم ... شرایط بورسیه هم لطفا بیشتر توضیح بدید که ایا امتیاز خاصی باید داشته باشیم یا خیر
پاسخ توسط کارشناسان
با سلام دوست عزیز میتوانیم برای شما در مقطع دکترا پذیرش بگیریم اما دانشگاه های روسیه با شرایط خیلی سختی بورسیه می کنند که شما میتوانید خود بعد از پذیرش اقدام به نوشتن مقاله و ... کنید برای اخذ بورسیه